Austria - 1. Bundesliga Playoffs
  • 18:00
    SG VCA Amstetten No
    UVC Graz
      SG VCA Amstetten NoUVC Graz
    • 19:20
      SG Waldviertel
      VBK Klagenfurt
        SG WaldviertelVBK Klagenfurt
      Brazil - Superliga
      • 23:00
        Bento Volei/Isabela
        Juiz de Fora Volei
          Bento Volei/IsabelaJuiz de Fora Volei
        • 23:00
          Funvic/Taubate
          Sao Bernardo Volei
            Funvic/TaubateSao Bernardo Volei
          • 23:00
            Lebes/Gedore/Canoas
            Copel Telecom/Maringa Volei
              Lebes/Gedore/CanoasCopel Telecom/Maringa Volei
            • 23:00
              Vivo/Minas
              Caramuru Castro
                Vivo/MinasCaramuru Castro
              Finland - Mestaruusliiga
              • 16:30
                Sampo
                Hurrikaani-Loimaa
                  SampoHurrikaani-Loimaa
                • 16:30
                  Valepa Sastamala
                  Isku-Volley
                    Valepa SastamalaIsku-Volley
                  Germany - 1st Bundesliga
                  • 14:30
                    VCO Berlin
                    United Volleys Rhein-Main
                      VCO BerlinUnited Volleys Rhein-Main
                    • 19:30
                      Berlin RV
                      TSV Herrsching
                        Berlin RVTSV Herrsching
                      Int. - CEV Cup, Women
                      • 15:30
                        Minchanka Minsk
                        Yamamay Busto Arsizio
                          Minchanka MinskYamamay Busto Arsizio
                        • 16:30
                          HPK Hameenlinna
                          Pomi Casalmaggiore
                            HPK HameenlinnaPomi Casalmaggiore
                          • 17:00
                            Agel Prostejov
                            Allianz Mtv Stuttgart
                              Agel ProstejovAllianz Mtv Stuttgart
                            • 18:00
                              ZOK Jedinstvo Brcko
                              Dinamo Kazan
                                ZOK Jedinstvo BrckoDinamo Kazan
                              • 19:00
                                Racing Club De Cannes
                                Budowlani Lodz
                                  Racing Club De CannesBudowlani Lodz
                                Int. - Challenge Cup, Women
                                • 17:00
                                  TJ Ostrava
                                  Yenisei Krasnoyarsk
                                    TJ OstravaYenisei Krasnoyarsk
                                  • 19:30
                                    Asterix Kieldrecht
                                    Olympiacos Piraeus
                                      Asterix KieldrechtOlympiacos Piraeus
                                    Int. - Champions League Women, Pool D
                                    • 16:00
                                      Vakifbank Istanbul
                                      Eczacibasi Vitra Istanbul
                                        Vakifbank IstanbulEczacibasi Vitra Istanbul
                                      • 18:00
                                        Dresdner SC
                                        Uralochka Ntmk Ekaterinburg
                                          Dresdner SCUralochka Ntmk Ekaterinburg
                                        Italy - SuperLega
                                        • 19:30
                                          Argos Volley Sora
                                          CMC Ravenna
                                            Argos Volley SoraCMC Ravenna
                                          • 19:30
                                            Calzedonia Verona
                                            Kioene Padova
                                              Calzedonia VeronaKioene Padova
                                            • 19:30
                                              Diatec Trentino
                                              Pallavolo Molfetta
                                                Diatec TrentinoPallavolo Molfetta
                                              • 19:30
                                                LPR Piacenza
                                                Vero Volley Monza
                                                  LPR PiacenzaVero Volley Monza
                                                • 19:30
                                                  Revivre Milano
                                                  SIR Safety Perugia
                                                    Revivre MilanoSIR Safety Perugia
                                                  • 19:30
                                                    Tonno Callipo Vibo Valentia
                                                    TOP Volley Latina
                                                      Tonno Callipo Vibo ValentiaTOP Volley Latina
                                                    Poland - Liga Siatkowki
                                                    • 17:00
                                                      Bbts Bielsko-Biala
                                                      AZS Politechnika Warszawska
                                                        Bbts Bielsko-BialaAZS Politechnika Warszawska
                                                      • 17:00
                                                        Indykpol Azs Olsztyn
                                                        MKS Bedzin
                                                          Indykpol Azs OlsztynMKS Bedzin
                                                        • 17:00
                                                          Jastrzebski Wegiel KS
                                                          KS Espadon Szczecin
                                                            Jastrzebski Wegiel KSKS Espadon Szczecin
                                                          • 17:00
                                                            Luczniczka Bydgoszcz
                                                            Zaksa Kedzierzyn Kozle
                                                              Luczniczka BydgoszczZaksa Kedzierzyn Kozle
                                                            • 17:00
                                                              MKS Cuprum Mundo Lubin
                                                              Lotos Trefl Gdansk
                                                                MKS Cuprum Mundo LubinLotos Trefl Gdansk
                                                              • 17:30
                                                                AZS Czestochowa
                                                                Effector Kielce
                                                                  AZS CzestochowaEffector Kielce
                                                                • 19:30
                                                                  GKS Katowice
                                                                  Asseco Resovia Rzeszow
                                                                    GKS KatowiceAsseco Resovia Rzeszow
                                                                  South Korea - V League
                                                                  • 10:00
                                                                    Incheon Korean Air Jumbos
                                                                    Seoul Woori Card Hansae
                                                                      Incheon Korean Air JumbosSeoul Woori Card Hansae