Int. Clubs - Club Friendly Games
  • FTFK Mlada Boleslav1-2FK Varnsdorfh2h
    ,
    • FTSK Sigma Olomouc2-2SFC Opavah2h
      , Venue: Andruv Stadion
      • FTSK Slavia Prague2-1FK Viktoria Zizkovh2h
        ,
        • FTFK Pardubice2-0Slovan Liberec U21h2h
          , Venue: Pod Vinici
          • FTSzombathelyi Haladas1-3SC Vasas Budapesth2h
            ,
            • FT1 FC Slovacko3-0FC Vion Zlate Moravceh2h
              , Venue: Mestsky fotbalovy stadion Miroslava Valenty
              • FTMFK Karvina1-3Banik Ostravah2h
                ,
                • FTZP Sport Podbrezova1-2FC Nitrah2h
                  , Venue: ZELPO Arena
                  • FTFC Hradec Kralove0-3Bohemians 1905h2h
                    ,
                    • FTSK Sigma Olomouc3-2SFC Opavah2h
                      , Venue: Andruv Stadion
                      • FTFC Midtjylland1-0Aalborg BKh2h
                        , Venue: MCH Arena
                        • FTRanders FC3-0Skive IKh2h
                          , Venue: BioNutria Park Randers
                          • FTSC Viktoria Griesheim0-4SV Wehen Wiesbadenh2h
                            , Venue: Stadion am Hegelsberg
                            • FTSlovan Liberec0-0FC Oberlausitz Neugersdorfh2h
                              ,
                              • FTFSV Treuen0-25FC Erzgebirge Aueh2h
                                ,
                                • FTChemnitzer FC2-0Banik Sokolovh2h
                                  ,
                                  • FTCrusaders FC1-0Bala Townh2h
                                    , Venue: Seaview
                                    • FTSportfreunde Lotte2-3SC Wiedenbruckh2h
                                      ,
                                      • FTMFK Frydek-Mistek1-1MFK Vitkoviceh2h
                                        , Venue: Stadion Stovky
                                        • FTDebreceni VSC3-1MFK Zemplin Michalovceh2h
                                          , Venue: Nagyerdei Stadion
                                          • FTFC Thun1-0Neuchatel Xamax FCh2h
                                            ,
                                            • FTAmkar Perm2-0Aluminij Kidricevoh2h
                                              ,
                                              • FTCashpoint Scr Altach3-2FC St. Gallenh2h
                                                ,
                                                • FTFV Concordia Hambrücken0-8Karlsruher SCh2h
                                                  ,
                                                  • FTKVV Zelzate0-6Sporting Lokerenh2h
                                                    ,
                                                    • FTMaccabi Tel Aviv3-0Spartak Trnava FCh2h
                                                      ,
                                                      • FTVfB St. Leon0-3SV Sandhausenh2h
                                                        ,
                                                        • FTWisla Plock0-3Legia Warszawah2h
                                                          ,
                                                          • 59Arka Gdynia1-1Apoel Nicosiah2h
                                                            ,
                                                            • 63FC Zenit ST Petersburg0-1Ludogorets Razgradh2h
                                                              ,
                                                              • 58SK Sturm Graz1-1CSKA Moscowh2h
                                                                ,
                                                                • 50Traiskirchen Fcm0-3SK Rapid Wienh2h
                                                                  , Venue: Sportzentrum Traiskirchen
                                                                  • 58Ujpest FC1-0SV Riedh2h
                                                                    , Venue: Szusza Ferenc
                                                                    • 16:00VC Rijmenam - KV Mechelenh2h
                                                                      ,
                                                                      • 16KFC Vrasene0-2Kvrs Waasland SK Beverenh2h
                                                                        ,
                                                                        • 13VV Westkapelle0-1Club Bruggeh2h
                                                                          ,