1st Division - Cyprus

Latest Results
  • 20. March
    FTApoel Nicosia2-0AEL Limassolh2h
    Referee: Sotiriou, Loukas (Cyprus), Venue: GSP Stadium
    • 19. March
      FTErmis Aradippou3-1Karmiotissa Polemidionh2h
      Referee: Masias, Dimitris (Cyprus), Venue: Antonis Papadopoulos
      • FTEthnikos Achnas0-2NEA Salamina Famagustah2h
        Referee: Neokleous, Nikolas (Cyprus), Venue: Dasaki Stadium
        • FTAris Limassol4-1Doxa Katokopiash2h
          Referee: Tsoukkas, Avraam (Cyprus), Venue: Tsirion Stadium
          • 18. March
            FTAC Omonia Nicosia2-0Anorthosis Famagustah2h
            Referee: Dimitriou, Vasilis (Cyprus), Venue: GSP Stadium
            • FTApollon Limassol3-2AEK Larnacah2h
              Referee: Trattou, Leontios (Cyprus), Venue: Tsirion Stadium
              • 13. March
                FTAEK Larnaca1-1AC Omonia Nicosiah2h
                Referee: Sotiriou, Loukas (Cyprus), Venue: AEK Arena
                • 12. March
                  FTAnorthosis Famagusta0-1Apoel Nicosiah2h
                  Referee: Anastasiou, Ioannis (Cyprus), Venue: Antonis Papadopoulos
                  • FTDoxa Katokopias2-1Ermis Aradippouh2h
                    Referee: Nikolaidis, Christos (Cyprus), Venue: Makario Stadium
                    • FTKarmiotissa Polemidion5-3Ethnikos Achnash2h
                      Referee: Psevdiotis, Costas (Cyprus), Venue: GSZ Stadium
                      Upcoming Matches
                      • 1. April
                        13:00Doxa Katokopias - Karmiotissa Polemidionh2h
                        ,
                        • 14:00Aris Limassol - Ethnikos Achnash2h
                          ,
                          • 3. April
                            16:00NEA Salamina Famagusta - Ermis Aradippouh2h
                            ,
                            • 8. April
                              13:00Doxa Katokopias - Ethnikos Achnash2h
                              ,
                              • 14:00Karmiotissa Polemidion - NEA Salamina Famagustah2h
                                ,
                                • 9. April
                                  14:00Ermis Aradippou - Aris Limassolh2h
                                  ,
                                  • 13. May
                                    15:00Ethnikos Achnas - Doxa Katokopiash2h
                                    ,
                                    • 20. May
                                      15:00Doxa Katokopias - NEA Salamina Famagustah2h
                                      ,
                                      • 15:00Ermis Aradippou - Ethnikos Achnash2h
                                        ,
                                        • 15:00Karmiotissa Polemidion - Aris Limassolh2h
                                          ,