Expandare / Reducere

Football

frLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 RC Lens SC Bastia 1-1  Terminat
14:00 FC Lorient Montpellier HSC 0-0  Terminat
14:00 FC Metz OGC Nice 0-0  Terminat
14:00 FC Nantes Lille Osc 1-1  Terminat
14:00 Toulouse FC Stade Reims 1-0  Terminat
08:00 Sm Caen AS Saint Etienne -
11:00 FC Girondins Bordeaux Ea Guingamp -
15:00 AS Monaco Olympique Lyon -
bePro League Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Royal Mouscron Kv Kortrijk 0-3  Terminat
14:00 Kvc Westerlo Cercle Brugge Ksv 1-0  Terminat
14:00 Waasland-Beveren Yellow-Red Kv Mechelen 2-2  Terminat
08:30 Sporting Lokeren Kaa Gent -
12:00 Rsc Anderlecht SV Zulte Waregem -
14:00 Lierse SK Standard Liege -
beTweede Klasse Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 FC Tubize Ksk Heist 1-2  Terminat
14:00 Royal Antwerp FC Kv Woluwe-Zaventem 3-1  Terminat
14:00 Seraing United Ksv Roeselare 2-2  Terminat
14:00 R Aec Mons Asv Geel 2-0  Terminat
14:00 Oud-Heverlee Leuven Patro Maasmechelen 3-1  Terminat
08:30 RC Mechelen St. Truidense Vv -
09:00 Vc Eendracht Aalst 2002 White Star Bruxelles -
esPrimera Division Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Granada CF Elche CF 1-0  Terminat
16:00 Celta De Vigo Cordoba CF 1-0  Terminat
06:00 Levante UD Athletic Bilbao -
11:00 UD Almeria Getafe CF -
13:00 Sevilla FC Espanyol Barcelona -
15:00 FC Barcelona Villarreal CF -
esSegunda Division Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 CD Leganes Ue Llagostera 2-0  Terminat
14:00 CD Mirandes Racing Santander 0-2  Terminat
15:00 Las Palmas UD Rcd Mallorca 2-1  Terminat
06:00 CA Osasuna Real Zaragoza -
11:00 Recreativo Huelva CD Alaves -
11:00 Girona FC Alcorcon AD -
12:15 Real Valladolid CD Lugo -
clPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Deportes Union La Calera Union Espanola 2-0  Terminat
15:00 Universidad De Concepcion CD Cobreloa Calama 3-2  Terminat
16:30 Universidad De Chile Antofagasta 1-3  Terminat
19:00 Audax Italiano Palestino 1-0  Prima repriză
27'
20:00 San Marcos De Arica CSD Barnechea -
14:00 O`higgins FC Colo Colo -
16:30 Universidad Catolica Nublense -
clPrimera B, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 Cdsc Iberia Rangers De Talca 0-2  Terminat
16:00 Deportes La Serena Dep. Magallanes -
16:00 Deportes Concepcion Deportes Temuco -
16:00 Santiago Morning Lota Schwager -
17:00 San Luis De Quillota Coquimbo Unido -
brPaulista Serie A1 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Bragantino SP Sao Bernardo SP 1-0  Terminat
14:00 Audax SP Palmeiras SP 1-3  Terminat
14:00 Rio Claro SP Botafogo SP 0-1  Terminat
16:30 Capivariano SP Red Bull Brasil SP 0-1  Terminat
18:00 Xv De Piracicaba Mogi Mirim SP 0-1  A 2-a repriză
71'
14:00 Atletico Penapolense Sao Paulo SP -
14:00 Corinthians SP Marilia SP -
16:30 Santos FC SP Ituano SP -
16:30 Sao Bento SP Atletico Linense SP -
16:30 Ponte Preta SP Portuguesa SP -
ecSerie A, Primera Etapa Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Liga De Loja Barcelona Guayaquil 1-1  Terminat
16:00 CD River Plate Ecuador SD Aucas 2-1  Terminat
11:30 Liga Dep Universitaria Quito El Nacional Quito -
12:00 Deportivo Quito Club Sport Emelec -
14:00 Mushuc Runa Deportivo Cuenca -
unknownAfrica Cup Of Nations, Knockout Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Tunisia Equatorial Guinea 1-2  AET
11:00 Ghana Guinea -
14:30 Ivory Coast Algeria -
nlEredivisie Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 FC Twente Enschede Cambuur Leeuwarden 2-1  Terminat
06:30 Feyenoord Rotterdam Ado Den Haag -
08:30 FC Utrecht Pec Zwolle -
08:30 Vitesse Arnhem Ajax Amsterdam -
10:45 Az Alkmaar Heracles Almelo -
nlEerste Divisie Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Mvv Maastricht Roda Jc Kerkrade -
08:30 NEC Nijmegen Helmond Sport -
itSerie A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 AS Roma FC Empoli 1-1  Terminat
06:30 US Sassuolo Inter Milan -
09:00 Atalanta Bergamasca Cagliari Calcio -
09:00 US Palermo Hellas Verona -
09:00 Udinese Calcio Juventus Turin -
09:00 AC Cesena Lazio Roma -
09:00 AC Chievo Verona SSC Napoli -
09:00 Turin FC Sampdoria Genoa -
14:45 AC Milan Parma FC -
itLega Pro, Girone B Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Tuttocuoio Pro Piacenza -
08:30 Aquila Pontedera -
10:00 Spal 2013 AS Gubbio -
12:00 US Grosseto Carrarese Calcio -
itLega Pro, Girone A Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Pro Patria Real Vicenza -
08:30 Alessandria Calcio Giana Erminio -
08:30 AC Arezzo AC Renate -
10:00 Como Calcio Uc Albinoleffe -
12:00 Bassano Virtus Pordenone -
itLega Pro, Girone C Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Matera FC Messina FC -
08:30 Lupa Roma Cosenza Calcio -
10:00 US Casertana 1908 Paganese Calcio -
12:00 Barletta Calcio Juve Stabia -
unknownClub Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Brondby IF FK Mlada Boleslav 2-0  Terminat
unknownTorneos De Verano Statistici ligă Expandare / Reducere
20:10 Boca Juniors River Plate -
ptPrimeira Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
15:15 FC Penafiel Vitoria Guimaraes 1-1  Terminat
11:00 Rio Ave FC Gd Estoril Praia -
11:00 Academica Coimbra CS Maritimo -
11:00 Gil Vicente FC Vitoria Setubal -
13:00 FC Arouca Sporting Cp -
15:15 FC Porto FC Pacos Ferreira -
ptSegunda Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Gd Chaves Atletico Cp -
10:00 FC Porto B SC Covilha -
10:00 SC Olhanense CD Feirense -
10:00 Portimonense SC Maritimo Funchal B -
10:00 Sporting Farense CF Uniao Madeira -
10:00 SC Freamunde Academico Viseu -
10:00 Vitoria Guimaraes B UD Oliveirense -
10:00 CD Tondela CD Trofense -
11:00 CD Santa Clara Sporting Lisbon B -
11:00 Benfica Lisbon B Leixoes SC -
11:00 SC Beira Mar Clube Oriental De Lisboa -
coLiga Aguila I Statistici ligă Expandare / Reducere
15:15 Deportes Tolima Boyaca Chico FC 4-1  Terminat
17:30 CD Once Caldas Independiente Medellin 0-2  Terminat
19:45 Atletico Nacional Medellin Aguilas Doradas -
15:15 Jaguares D. Cordoba Deportivo Cali -
16:00 Millonarios FC Deportivo Pasto -  Amânat
17:00 Deportivo La Equidad Independiente Santa Fe -
17:30 Boyaca Patriotas Atletico Huila -
pyPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Club Libertad Asuncion Cerro Porteno 1-2  Terminat
18:10 Club Sportivo Luqueno General Diaz 1-0  A 2-a repriză
59'
16:00 Deportivo Santani Sp. San Lorenzo -
17:00 Rubio Nu Olimpia Asuncion -
mxPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 FC Puebla Cruz Azul 0-0  A 2-a repriză
67'
18:00 America De Mexico Uanl Tigres 1-0  A 2-a repriză
70'
20:00 CF Monterrey Tiburones Rojos De Veracruz -
20:00 Guadalajara Chivas CF Pachuca -
21:06 Leon Jaguares De Chiapas -
22:00 Atlas Unam Pumas -
13:00 Deportivo Toluca Leones Negros Udg -
gtLiga Nacional, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 CD Marquense CSD Comunicaciones -
21:00 CD Petapa CSD Xelaju Mc -
12:00 CSD Municipal Deportivo Malacateco -
12:30 Antigua Gfc Universidad SC -
13:00 Halcones FC CD Suchitepequez -
13:00 Coatepeque Deportivo Guastatoya -
auA-League Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Melbourne City FC Western Sydney -
vnV-League Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Tp Can Tho B. Binh Duong -
04:30 Shb Da Nang Hai Phong -
04:30 Song Lam Nghe An Clb Bd Thanh Hoa -
05:00 K. Khanh Hoa Dong Tam Long An -
azPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 FK Baku FK Gabala -
08:00 Pfk Simurq Khazar Lenkoran -
trU21 Ligi, Gr. 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Altinordu Bucaspor -
05:00 Boluspor Gaziantep Buyuksehir -
05:00 Adanaspor Sanliurfaspor -
trU21 Ligi, Gr. Super Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Torku Konyaspor Eskisehirspor -
05:00 Galatasaray Bursaspor -
05:00 Genclerbirligi Caykur Rizespor -
05:00 Besiktas Mersin Idmanyurdu -
tr2Nd Lig, Kirmizi Grup Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Duzyurtspor Altay Izmir -
06:00 Diyarbakir Belediye Tepecik Belediye -
06:00 Pazarspor Hatayspor -
06:00 Gumushanespor Kahramanmarasspor -
06:30 Nazilli Bld Spor Kocaeli Birlik -
06:30 Kirklarelispor Golbasispor AS -
06:30 P. Bugsasspor Bandirmaspor -
tr3. Lig, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Trabzon Akcaabat Corum Belediyespor -
06:30 Istanbulspor AS Tuzlaspor -
06:30 Zonguldakspor Gaziosmanpasa -
06:30 Tire 1922 Spor Batman Petrolspor -
06:30 Manavgat Evrenseki C. Sekerspor -
06:30 Adliyespor Catalcaspor -
06:30 Darica G Birligi Nigde Belediyespor -
09:00 Kirikhanspor Bozuyukspor -  Anulare
tr3. Lig, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Arsynspor Erzincan Refahiyespor -
06:30 Golcukspor Eyupspor -
06:30 Maltepespor Derince Belediyespor -
06:30 Yeni Aksarayspor Tekirova -
06:30 Cine Madranspor Diyarbakirspor -
06:30 Oyak Renaultspor Dardanelspor AS -
06:30 Halide Edip Adivarspor Denizli Bld Spor -
06:30 Sancaktepe Belediye Payas Belediye -
tr3. Lig, Group 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Erzurum Buyuksehir Kayseri Sekerspor -
06:30 Orhangazispor Belediye Vanspor -
06:30 Gungoren Bld Spor Bergama -
06:30 Kahramanmaras B. Sakaryaspor -
06:30 Silivrispor Ayvalikgucu -
06:30 Beylerbeyi AS Etimesgut Belediyespor -
tr2Nd Lig, Beyaz Grup Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Tarsus Idman Yurdu Kartalspor -
06:30 Umraniyespor Turgutluspor -
06:30 Iskenderun Demir Celikspor Bayrampasa -
06:30 Pendikspor Menemen Belediyespor -
06:30 Aydinspor Ofspor -
06:30 Fethiyespor Tki Tavsanli Linyitspor -
06:30 Hacettepe SK A. Selcukluspor -
06:30 Malatya Bld Spor Tokatspor -
trSuper Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Konyaspor Eskisehirspor -
06:00 Genclerbirligi Caykur Rizespor -
09:00 Besiktas Istanbul Mersin Idman Yurdu SK -
13:00 Galatasaray Istanbul Bursaspor -
trTff 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Giresunspor Samsunspor -
06:30 Boluspor Gaziantep Bld Spor -
09:00 Adanaspor Sanliurfaspor -
11:30 Altinordu Bucaspor -
de3Rd Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FSV Mainz 05 II Stuttgarter Kickers -
08:00 Preussen Munster Dynamo Dresden -
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Werder Bremen Hertha Bsc -
11:30 FC Augsburg 1899 Hoffenheim -
grSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Panathinaikos Athen Platanias FC -
10:15 Atromitos Athens Ofi Crete FC -  Anulare
10:15 Ergotelis FC Niki Volou -  Anulare
10:15 Levadiakos FC Skoda Xanthi FC -
10:15 Pas Giannina FC Aok Kerkyra -
12:30 Veroia FC Olympiacos FC -
grFootball League, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Panegialios FC Paniliakos Pyrgos -  Anulare
08:00 Ermionidas Acharnaikos -
08:00 Fostiras FC Chania -
grFootball League, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Lamia FC Fokikos -
08:00 Pierikos Katerini Apollon 1926 -
08:00 Anagennisi Karditsas FC Aiginiakos FC -
11:00 AS Olympiakos Volou 1937 Iraklis 1908 -
mtPremier Division Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Sliema Wanderers FC Birkirkara FC -
10:00 Valletta FC Balzan Youths -
walesPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Airbus Uk Broughton Bala Town -
englandPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Arsenal FC Aston Villa -
11:00 Southampton FC Swansea City -
englandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Bristol City Fleetwood Town -
13:00 Walsall FC Gillingham FC -
scotlandLeague Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Celtic FC Rangers FC -
maBotola Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Kacm Marrakesh Ock Olympique De Khouribga -
09:30 Fus Fath Union Sportive Rabat Kac Kenitra -
10:30 Izk Itihad Z Khemisset Raja Casablanca Athletic -
13:30 Wydad AC Casablanca Mas Maghrib A Fes -
cy1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 AC Omonia Nicosia Doxa Katokopias FC -
09:00 Othellos Athienou Anorthosis Famagusta FC -
11:00 AEL Limassol FC AEK Larnaca FC -
ilPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
13:15 Beitar Jerusalem Ironi Kiryat Shmona -
unknownU20 Conmebol Championship, Final Round Statistici ligă Expandare / Reducere
14:50 Peru Colombia -
17:00 Argentina Brazil -
crPrimera Division, Campeonato Verano Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Limon FC Universidad De Costa Rica -
16:00 AS Puma Generalena Santos De Guapiles -
16:00 AD Carmelita CD Belen Siglo Xxi -
18:00 Liga Deportiva Alajuelense Perez Zeledon -
18:00 CS Cartagines CS Herediano -
Expandare / Reducere

Ice Hockey

usNhl Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Detroit Red Wings New York Islanders 4-1  Terminat
15:00 Ottawa Senators Arizona Coyotes 7-2  Terminat
19:00 Boston Bruins Los Angeles Kings 0-0  Prima perioadă
19:00 New Jersey Devils Florida Panthers 1-0  Prima perioadă
19:00 New York Rangers Carolina Hurricanes 1-0  Prima perioadă
19:00 Philadelphia Flyers Toronto Maple Leafs 0-0  Prima perioadă
19:00 Winnipeg Jets Dallas Stars 0-0  Prima perioadă
19:30 Tampa Bay Lightning Columbus Blue Jackets -
22:00 Calgary Flames Edmonton Oilers -
22:30 San Jose Sharks Chicago Blackhawks -
13:00 Montreal Canadiens Arizona Coyotes -
13:00 Washington Capitals St. Louis Blues -
14:00 Pittsburgh Penguins Nashville Predators -
15:00 Vancouver Canucks Minnesota Wild -
ruKhl Statistici ligă Expandare / Reducere
02:00 Admiral Vladivostok Sibir Novosibirsk -
02:00 Amur Khabarovsk Metallurg Novokuznetsk -
06:00 HK Avangard Omsk Severstal Cherepovec -
07:00 Avtomobilist Yekaterinburg HC Yugra Khanty-Mansiysk -
07:00 M. Magnitogorsk HC Traktor Chelyabinsk -
07:00 Salavat Yulaev Ufa Cska Moscow -
08:00 HC Lada Togliatti Neftekhimik Nizhnekamsk -
09:00 Ak Bars Kazan HC Dinamo Minsk -
09:00 Ska St. Petersburg Khl Zagreb -
09:00 HC Dynamo Moscow HC Vityas Podolsk -
09:30 Jokerit Helsinki Atlant Moscow -
09:30 HC Sochi Lokomotiv Yaroslavl -
10:00 HC Dinamo Riga Slovan Bratislava -
seRiksserien Damer Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Linkopings HC Munksund-Skuthamns SK -
06:00 AIK IF Modo Hockey -
09:00 IF Sundsvall Hockey Brynas IF -
10:00 Leksands IF Sde Hockey -
seAllettan Sodra Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 IK Pantern Vimmerby HC -
10:00 Tranaas Aif IF Troja/ljungby -
seAllettan Norra Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Wings Arlanda HC Ostersunds IK -
10:00 Huddinge IK Piteaa HC -
10:00 Hudiksvalls HC Kalix Uhc -
12:00 Visby-Roma HK IF Sundsvall -
seHockeyettan Norra Var Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Vannas HC SK Lejon -
10:00 Ornskoldsviks SK Tegs SK -
seHockeyettan Ostra Var Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Tierps HK Vasby IK -
10:00 Enkopings SK HK Hammarby Hockey IF -
10:00 Haninge Anchors HC Aker/strangnas HC -
10:00 Varmdo HC IF Vallentuna -
seHockeyettan Sodra Var Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Olofstrom IK Helsingborgs HC -
10:00 Kallinge/ronneby IF Halmstad Hammers -
seHockeyettan Vastra Var Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Borlange HF IFK Arboga -
10:00 Mariestads Bois IFK Kumla -
10:00 Forshaga IF Grastorps IK -
10:00 Surahammar IF Lindlovens IF -
deDel Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Cologne Haie Dusseldorfer Eg -
08:30 Adler Mannheim Hamburg Freezers -
08:30 Wolfsburg Grizzly Adams Eisbaren Berlin -
10:30 Schwenninger Wild Wings Iserlohn Roosters -
10:30 Straubing Tigers Red Bull Munich -
11:45 Krefeld Pinguine Erc Ingolstadt -
deDel 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 SC Bietigheim/bissingen Lausitzer Fuchse -
11:00 Landshut Cannibals Esv Kaufbeuren -
11:00 SC Riessersee Etc Crimmitschau -
11:00 Star Bulls Rosenheim Dresdner Eislowen -
12:30 Ev Ravensburg Kassel Huskies -
12:30 Heilbronner Falken Lowen Frankfurt -
12:30 Ec Bad Nauheim Rev Bremerhaven -
czExtraliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 HC Ocelari Trinec HC Liberec -
09:00 HC Slavia Prague Sparta Prague -
09:30 Psg Zlin HC Vitkovice -
11:00 HC Olomouc HC Pardubice -
11:30 Mountfield HK HC Karlovy Vary -
11:30 BK Mlada Boleslav HC Plzen -
12:20 HC Kometa Brno HC Litvinov -
skExtraliga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Mshk Zilina HK Skp Poprad -
11:00 Shk 37 Piestany HK Nitra -
11:00 Mhc Mountfield Martin HC Kosice -
11:00 Dukla Trencin HC 05 Banska Bystrica -
11:00 Hkm Zvolen HK 36 Skalica -
noEliteserien Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Manglerud/star Stjernen Hockey -
11:00 Frisk/asker Kongsvinger Il -
11:00 Lorenskog IK Valerenga IF -
chNational League B Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 HC Thurgau Ehc Olten -
11:30 Gck Lions HC Martigny -
11:45 Ehc Visp HC Ajoie -
12:15 Scl Tigers Langenau SC Langenthal -
atEhl Statistici ligă Expandare / Reducere
11:45 HC Innsbruck Ec Vsv -
11:45 Sapa Fehervar HC Znojmo -
11:45 Kac Klagenfurt Ec Graz 99Ers -
11:45 Ec Dornbirn Ljubljana -
11:45 Rb Salzburg Vienna Capitals -
11:45 Black Wings Linz Hcb Sudtirol -
Expandare / Reducere

Basketball

frPro A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Som Boulogne-Sur-Mer Paris Levallois 66-95  Terminat
14:00 Es Chalon Jeunesse Laique De Bourg-En-Bresse 73-80  Terminat
14:00 Dijon Bourgogne Strasbourg Ig 70-74  Terminat
14:00 Le Mans Basket Champ. Chalons Reims 79-88  Terminat
14:00 Sluc Nancy Basket Bcm Gravelines Dunkerque 67-61  Terminat
14:00 Orleans Loiret Basket Eb Pau Orthez 75-89  Terminat
esSpagnola Acb Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Rio Natura Monbus Herbalife Gran Canaria 80-68  Terminat
06:00 Bilbao Basket Morabanc Andorra -
06:15 Cai Zaragoza Iberostar Tenerife -
06:30 Regal FC Barcelona La Bruixa Dor -
06:30 Baloncesto Sevilla Valencia Basket -
06:30 Ucam Murcia Mad-Croc Fuenlabrada -
07:00 Real Madrid Bc Gipuzkoa Basket -
12:30 Estudiantes Fiatc Joventut -
13:30 Unicaja Malaga Laboral Kutxa Vitoria -
deBbl Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Telekom Baskets Bonn Mitteldeutscher Bc 96-66  Terminat
09:00 Eisbaren Bremerhaven Artland Dragons -
11:00 Brose Baskets Bamberg Ewe Baskets Oldenburg -
11:00 Phantoms Braunschweig Walter Tigers Tubingen -
11:00 Bg Gottingen Fraport Skyliners -
unknownLiga Aba Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Kk Cibona Kk Krka 76-81  Terminat
15:00 Kk Mzt Skopje Partizan Beograd 55-63  Terminat
11:00 U. Olimpija Ljubljana Kk Zadar -
13:00 Crvena Zvezda Telekom Szolnoki Olaj Kk -
usNba Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Indiana Pacers Sacramento Kings 12-22  Primul sfert
19:00 Orlando Magic Dallas Mavericks 9-19  Primul sfert
19:00 Washington Wizards Toronto Raptors 19-20  Primul sfert
19:30 Atlanta Hawks Philadelphia 76Ers -
19:30 Detroit Pistons Houston Rockets -
20:00 Memphis Grizzlies Oklahoma City Thunder -
20:00 Minnesota Timberwolves Cleveland Cavaliers -
20:30 Milwaukee Bucks Portland Trail Blazers -
21:00 Denver Nuggets Charlotte Hornets -
21:00 San Antonio Spurs Los Angeles Clippers -
22:30 Golden State Warriors Phoenix Suns -
13:00 Boston Celtics Miami Heat -
14:00 New York Knicks Los Angeles Lakers -
auNbl Statistici ligă Expandare / Reducere
22:00 Adelaide 36Ers Townsville Crocodiles -
01:00 Cairns Taipans Wollongong Hawks -
01:00 Perth Wildcats Sydney Kings -
ltLkl Statistici ligă Expandare / Reducere
09:15 Lietuvos Rytas Juventus Utena -
11:00 Neptunas Klaipeda Bc Lietkabelis -
trTbl Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Galatasaray SK Banvit Bandirma -
12:00 Trabzonspor Medical Park Efes Anadolu Istanbul -
grA1 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Bc Aris Thessaloniki Paok Bc -
itSerie A Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Virtus Roma Umana Venezia -
12:15 Sidigas Avellino Pallacanestro Cantu -
12:15 Banco Di Sardegna Sassari Giorgio Tesi Group Pistoia -
12:15 Enel Brindisi Juvecaserta -
12:15 Upea Capo D Orlando Granarolo Bologna -
12:15 Openjobmetis Varese Scavolini Banca Marche Pesaro -
14:30 Dolomiti Energia Trento Ea7-Emporio Armani Milano -
plPlk Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Trefl Sopot Azs Koszalin -
14:00 Polfarmex Kutno Pge Turow Zgorzelec -
Expandare / Reducere

Tennis

unknownAtp - Quito, Ecuador, Qualifying Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 De Bakker, Thiemo43  Terminat
Londero, Juan Ignacio 66
14:20 Collarini, Andrea563  Terminat
Carballes Baena, Roberto 736
15:15 Monteiro, Thiago Moura64  Terminat
Ghem, Andre 76
16:00 Demoliner, Marcelo14  Terminat
Garin, Christian 66
16:15 Melzer, Gerald66  Terminat
Reyes-Varela, Miguel Angel 44
16:50 Bernardi, Pedro44  Terminat
Brunstrom, Johan 66
11:00 Kubler, Jason
Clezar, Guilherme
11:00 Jarry, Nicolas
De Paula, Fabiano
11:00 Ungur, Adrian
Olivo, Renzo
11:00 Lindell, Christian
Cervantes Huegun, Inigo
12:30 Londero, Juan Ignacio
Endara, Ivan
12:30 Garin, Christian
Ghem, Andre
12:30 Lama, Gonzalo
Carballes Baena, Roberto
unknownAtp - Zagreb, Croatia, Qualifying Statistici ligă Expandare / Reducere
15:15 Brkic, Tomislav63  Terminat
Napolitano, Stefano 76
15:20 Gombos, Norbert66  Terminat
Marcan, Dino 12
16:30 Fischer, Martin76  Terminat
Kekez, Duje 63
16:55 Karatsev, Aslan24  Terminat
Dancevic, Frank 66
05:00 Dustov, Farrukh
Copil, Marius
05:00 Gerasimov, Egor
Marchenko, Illya
06:20 Bedene, Aljaz
Ignatik, Uladzimir
06:20 Basic, Mirza
Bachinger, Matthias
07:40 Berrer, Michael
Huta Galung, Jesse
07:40 Bozoljac, Ilija
Setkic, Aldin
09:00 Gombos, Norbert
Napolitano, Stefano
unknownAtp - Australian Open, Melbourne, Australia, Mixed Statistici ligă Expandare / Reducere
00:00 Mladenovic K / Nestor D
Hingis M / Paes L
unknownAtp - Australian Open, Melbourne, Australia Statistici ligă Expandare / Reducere
03:30 Djokovic, Novak
Murray, Andy
unknownAtp - Montpellier, France, Qualifying Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 Rousset, Elie
Fabbiano, Thomas
04:30 Darcis, Steve
Barrere, Gregoire
05:50 Nys, Hugo
Couacaud, Enzo
05:50 Burquier, Gregoire
Zopp, Jurgen
07:10 Zverev, Alexander
Teixeira, Maxime
07:10 Daniel, Taro
Daniell, Marcus
08:30 Basilashvili, Nikoloz
Serra, Florent
08:30 Jankovits, Yannick
Lestienne, Constant
unknownChallenge - Maui, USA Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Meister, Nicolas76  Terminat
Mcgee, James 62
18:15 Donaldson, Jared7  Al 2-lea set
Klahn, Bradley 5
unknownChallenge - Bucaramanga, Colombia Statistici ligă Expandare / Reducere
16:10 Elias, Gastao67  Terminat
Samper-Montana, Jordi 46
unknownChallenge - Burnie, Australia, Qualifying Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Tsitsipas, Stefanos  Start amânat
Barton, Matthew
19:00 Tearney, Finn  Start amânat
Sarkissian, Alexander
20:20 Hubble, Adam
O'connell, Christopher
20:20 Ball, Carsten
Whittington, Andrew
unknownChallenge - Maui, Usa, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
19:40 Meister N / Nguyen D
Buchanan C / Williams R
15:00 Kutrovsky D / Novikov D
Donaldson J / Kozlov S
unknownChallenge - Hong Kong, Hong Kong, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
23:00 Myneni S / Singh S
Hsieh C-P / Yi C-H
unknownChallenge - Hong Kong, Hong Kong Statistici ligă Expandare / Reducere
00:20 Edmund, Kyle
Ito, Tatsuma
unknownChallenge - Burnie, Australia Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Thompson, Jordan
Safiullin, Roman
18:00 Zhang, Ze
Millman, John
18:00 Fratangelo, Bjorn
Niki, Takuto
18:00 Jasika, Omar
Sandgren, Tennys
18:00 Bolt, Alex
Klahn, Bradley
18:00 Chung, Hyeon
Mott, Blake
18:00 Albot, Radu
Reid, Matt
18:00 Edmund, Kyle
Bourchier, Harry
18:00 Banes, Maverick
Moriya, Hiroki
18:00 Wu, Di
Krueger, Mitchell
18:00 Ebden, Matthew
Sugita, Yuichi
Expandare / Reducere

Rugby

unknownFrance - Top 14 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Castres Olympique Stade Toulousain 9-13  Terminat
unknownAnglo-Welsh Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Wasps Cardiff Blues -
09:30 Newport Gwent Dragons Exeter Chiefs -
09:30 London Welsh Saracens -
10:00 Newcastle Falcons Sale Sharks -
unknownItaly - Eccellenza Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Petrarca Rugby Padova Femi Cz Rovigo -
unknownRfu Championship Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Cornish Pirates Bristol Shoguns -
10:00 Leeds Carnegie Moseley -
Expandare / Reducere

Bandy

unknownWorld Championship, Group B, Pool B Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 Somalia Netherlands -
06:15 Germany Mongolia -
unknownWorld Championship, Group B, Pool A Statistici ligă Expandare / Reducere
00:45 Estonia Hungary -
03:30 Latvia Japan -
fiBandyliiga Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Botnia 96 Veitera -
07:00 Jyvaskylan Seudun Palloseura Porvoon Akilles -
09:00 Ols Kampparit -
seAllsvenskan North Statistici ligă Expandare / Reducere
07:15 Orebro SK Bandy Haparanda Tornio BK -
09:00 Vastanfors If/bk IK Tellus -
seElitserien Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 IFK Vanersborg Tb Vasteras -
10:00 Kalix Bf IFK Kungalv -
10:00 Ljusdals BK Vetlanda BK -
10:00 Vasteraas Sk/bk Edsbyns IF -
10:00 Villa-Lidkoping BK Hammarby If/bk -
11:00 Bollnas Gif IK Sirius BK -
Expandare / Reducere

Handball

unknownWorld Championship Men, Finals Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Poland Spain -
11:15 Qatar France -
seElitserien, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Team Eslov IK Tyreso HF -
seElitserien Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Alingsaas HK Lugi HF -
deWomen Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Tpsg Fa Goppingen Buxtehuder SV -
10:00 HSG Bad Wildungen/fr./bergheim Blomberg-Lippe -