Expandare / Reducere

Football

frLigue 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 AC Ajaccio Valenciennes FC 2-1  Terminat
14:00 Sco Angers Clermont Foot 3-0  Terminat
14:00 AC Arles Avignon Chamois Niort FC 1-0  Terminat
14:00 Stade Brest Gazelec Ajaccio 3-0  Terminat
14:00 Olympique Nimes AJ Auxerre 0-1  Terminat
14:00 US Orleans 45 1-1  Terminat
14:00 FC Sochaux Stade Lavallois Mfc 1-1  Terminat
14:00 Lb Chateauroux Tours FC 2-1  Terminat
08:00 Troyes AC Dijon Fco -
frLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Toulouse FC RC Lens 0-2  Terminat
11:00 Paris ST Germain FC Girondins Bordeaux -
14:00 SC Bastia AS Monaco -
14:00 Sm Caen FC Lorient -
14:00 Evian Tg FC FC Nantes -
14:00 Stade Reims Montpellier HSC -
nlEredivisie Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Ado Den Haag FC Dordrecht 2-0  Terminat
12:30 Vitesse Arnhem Nac Breda -
13:45 Heracles Almelo Willem II Tilburg -
13:45 Az Alkmaar FC Groningen -
14:45 Ajax Amsterdam GO Ahead Eagles -
nl Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 FC Volendam De Graafschap 2-1  Terminat
14:00 FC Den Bosch Fortuna Sittard 1-0  Terminat
14:00 Jong Ajax Jong Psv Eindhoven 1-1  Terminat
14:00 Almere City FC Helmond Sport 3-2  Terminat
14:00 SC Telstar FC Eindhoven 0-5  Terminat
14:00 FC Emmen Jong FC Twente 3-0  Terminat
10:30 Vvv Venlo Rkc Waalwijk -
13:45 Mvv Maastricht Achilles '29 -
ro Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 FC Brasov CS Universitatea Craiova 2-3  Terminat
09:00 Ceahlaul Piatra Neamt CS Municipal Studentesc Iasi -
11:30 FC Universitatea Cluj FC Viitorul Constanta -
14:00 FC Botosani Rapid Bucuresti -
cz1. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 Bohemians 1905 FC Slovan Liberec 2-4  Terminat
11:00 1 FK Pribram FC Banik Ostrava -
11:00 FC Hradec Kralove Dukla Prague -
11:00 FK Baumit Jablonec FK Teplice -
14:15 1 FC Slovacko FC Viktoria Plzen -
czFnl Statistici ligă Expandare / Reducere
04:15 Mfk Karvina -
04:15 Pardubice Mas Taborsko -
04:15 Banik Sokolov FK Banik Most -
08:30 Fotbal Frydek Mistek 1 SC Znojmo -
12:00 FC Fastav Zlin SK Sigma Olomouc -
bePro League Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Lierse SK Yellow-Red Kv Mechelen 0-1  Terminat
12:00 Waasland-Beveren Krc Genk -
14:00 Royal Charleroi SC Kv Oostende -
14:00 SV Zulte Waregem Cercle Brugge Ksv -
14:00 Kvc Westerlo Kv Kortrijk -
beTweede Klasse Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 R Aec Mons Oud-Heverlee Leuven 1-1  Terminat
12:00 Excelsior Virton Vc Eendracht Aalst 2002 -
14:00 Lommel United RC Mechelen -
14:00 Asv Geel FC Dessel Sport -
14:00 Ksk Heist AS Eupen -
14:00 Seraing United FC Tubize -
14:00 Patro Maasmechelen St. Truidense Vv -
plEkstraklasa Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Wisla Krakow Sa Ts Podbeskidzie Bielsko-Biala 3-2  Terminat
09:30 Ks Lechia Gdansk Wks Slask Wroclaw -
09:30 Gks Piast Gliwice Jagiellonia Bialystok -
12:00 Mks Pogon Szczecin Ks Cracovia -
plI Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Bytovia Bytow Aspn Miedz Legnica -
09:00 Olimpia Grudziadz Mks Sandecja Nowy Sacz -
10:00 Wigry Suwalki Termalica Bruk-Bet Nieciecza -
11:00 Gks Katowice Mks Dolcan Zabki -
11:45 Kghm Zaglebie Lubin Arka Gdynia 1929 -
12:00 Wisla Plock Sa Mks Flota Swinoujscie -
atErste Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 FC Liefering Lask Linz 1-0  Terminat
at Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 SK Sturm Graz SK Rapid Vienna -
12:30 FK Austria Vienna SC Wiener Neustadt -
12:30 Wolfsberger AC Scr Altach -
12:30 Admira Wacker SV Josko Ried -
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Werder Bremen 1 FC Cologne 0-1  Terminat
09:30 Borussia Dortmund Hannover 96 -
09:30 FC Augsburg SC Freiburg -
09:30 1899 Hoffenheim SC Paderborn -
09:30 Hertha Bsc Hamburger SV -
09:30 Eintracht Frankfurt Vfb Stuttgart -
12:30 Bayer Leverkusen FC Schalke 04 -
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 1 FC Kaiserslautern Fortuna Dusseldorf -
07:00 FC St. Pauli Karlsruher SC -
de3Rd Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 VFL Osnabruck Sg Sonnenhof Grossaspach -
08:00 Spvgg Unterhaching Vfb Stuttgart II -
08:00 Stuttgarter Kickers Energie Cottbus -
08:00 Msv Duisburg Dynamo Dresden -
08:00 Chemnitzer FC Holstein Kiel -
08:00 Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
walesPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Bangor City Gap Connahs Quay 0-2  Terminat
14:45 Bala Town Aberystwyth Town 4-0  Terminat
09:30 Newtown AFC The New Saints FC -
09:30 Port Talbot Town Rhyl FC -
09:30 Prestatyn Town Carmarthen Town AFC -
iePremier Division Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Athlone Town AFC Bray Wanderers AFC 1-1  Terminat
14:45 Bohemians Dublin FC Derry City FC 2-1  Terminat
14:45 Dundalk FC Cork City FC 2-0  Terminat
14:45 Shamrock Rovers FC Limerick 37 FC 1-0  Terminat
14:45 Sligo Rovers FC Saint Patrick's Athletic FC 1-4  Terminat
14:45 University College Dublin Drogheda United FC 1-0  Terminat
iePremier Division, Rel/pro Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Shelbourne Dublin FC Galway FC 1-2  Terminat
englandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Fulham FC Charlton Athletic 3-0  Terminat
07:15 Millwall FC Cardiff City -
10:00 Leeds Utd Wolverhampton Wanderers -
10:00 Nottingham Forest Blackburn Rovers -
10:00 Brighton & Hove Albion FC Rotherham Utd -
10:00 Sheffield Wednesday Norwich City -
10:00 Birmingham City Bournemouth AFC -
10:00 Ipswich Town Huddersfield Town -
10:00 Bolton Wanderers Brentford FC -
10:00 Middlesbrough FC Watford FC -
10:00 Reading FC Blackpool FC -
10:00 Derby County Wigan Athletic -
englandPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 West Ham Utd Manchester City -
10:00 Liverpool FC Hull City -
10:00 Southampton FC Stoke City -
10:00 Sunderland AFC Arsenal FC -
10:00 West Bromwich Albion Crystal Palace -
12:30 Swansea City Leicester City -
englandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Scunthorpe Utd Notts County -
10:00 Coventry City Peterborough Utd -
10:00 Walsall FC Chesterfield FC -
10:00 Port Vale FC Leyton Orient -
10:00 Yeovil Town Rochdale FC -
10:00 Preston North End Fleetwood Town -
10:00 Gillingham FC Crawley Town -
10:00 Oldham Athletic Bradford City -
10:00 Barnsley FC Bristol City -
10:00 Crewe Alexandra FC Sheffield United -
10:00 Doncaster Rovers Milton Keynes Dons -
10:00 Swindon Town Colchester Utdfc -
englandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Cambridge Utd FC Hartlepool Utd -
10:00 Shrewsbury Town Portsmouth FC -
10:00 York City Mansfield Town -
10:00 Carlisle Utd Oxford Utd -
10:00 Stevenage FC Burton Albion -
10:00 Luton Town Northampton Town -
10:00 Newport County Accrington Stanley -
10:00 Wycombe Wanderers Dagenham & Redbridge -
10:00 AFC Wimbledon Tranmere Rovers -
10:00 Plymouth Argyle Cheltenham Town -
10:00 Southend Utd Bury FC -
scotlandPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Aberdeen FC Motherwell FC 1-0  Terminat
10:00 FC Dundee Hamilton Academical -
10:00 Inverness Caledonian Thistle Dundee United -
10:00 Partick Thistle FC ST Johnstone -
10:00 FC ST Mirren Ross County FC -
scotlandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Dumbarton FC Rangers FC -
10:00 Falkirk FC Cowdenbeath FC -
10:00 Livingston FC Queen Of The South FC -
10:00 Raith Rovers FC Alloa Athletic FC -
scotlandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Ayr United Brechin City FC -
10:00 Dunfermline Athletic Greenock Morton FC -
10:00 Forfar Athletic -
10:00 Stenhousemuir FC -
10:00 Stirling Albion -
scotlandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Albion Rovers FC Berwick Rangers -
10:00 Annan Athletic East Stirling -
10:00 Clyde FC Elgin City -
10:00 Montrose FC -
10:00 Queens Park FC East Fife FC -
itLega Pro, Girone C Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Sportiva Salernitana US Lecce 1-3  Terminat
08:30 Cosenza Calcio Juve Stabia -
09:00 Ischia Isolaverde Paganese Calcio -
10:00 AS Melfi Messina FC -
11:00 FC Savoia 1908 AC Martina -
13:30 Barletta Calcio Matera FC -
itSerie B Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 FC Modena Bologna FC 0-0  Terminat
09:00 AS Avellino Virtus Lanciano -
09:00 FC Crotone AS Cittadella -
09:00 Latina Calcio Brescia Calcio -
09:00 AS Livorno Spezia Calcio -
09:00 Pescara Calcio Carpi FC -
09:00 Pro Vercelli Perugia -
09:00 AS Varese AS Bari -
09:00 Virtus Entella Frosinone Calcio -
09:00 Catania Calcio Vicenza Calcio -
itLega Pro, Girone A Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Pordenone -
09:00 AC Mantova AC Monza Brianz -
10:00 Giana Erminio Real Vicenza -
11:00 AC Feralpi Salo -
13:30 Uc Albinoleffe Alessandria Calcio -
itLega Pro, Girone B Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 SC Pisa -
09:00 Pro Piacenza Savona FBC -
10:00 US Grosseto Spal 2013 -
11:00 AC Reggiana Tuttocuoio -
itSerie A Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Empoli Cagliari Calcio -
12:00 Parma FC US Sassuolo -
14:45 Sampdoria Genoa AS Roma -
esPrimera Division Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Celta De Vigo Levante UD 3-0  Terminat
10:00 UD Almeria Athletic Bilbao -
12:00 Real Madrid FC Barcelona -
14:00 Valencia CF Elche CF -
16:00 Cordoba CF Real Sociedad -
16:00 Granada CF -
esSegunda Division Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Rcd Mallorca CE Sabadell -
12:00 Racing Santander CD Alaves -
12:15 Betis Sevilla Recreativo Huelva -
14:00 Ponferradina SD Las Palmas UD -
ptPrimeira Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
15:30 Vitoria Setubal Vitoria Guimaraes 0-1  Terminat
11:00 Boavista FC FC Pacos Ferreira -
11:00 Moreirense FC Gil Vicente FC -
15:15 FC Arouca FC Porto -
pyPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
16:30 General Diaz 12 De Octubre De Itaugua 1-0  Terminat
16:30 Sol De America Club Guarani -
arPrimera B Nacional, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
17:10 Colon De Santa Fe CA Aldosivi 2-0  Terminat
19:30 Douglas Haig Boca Unidos 2-1  A 2-a repriză
50'
arPrimera Division, Torneo Inicial Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 CA Belgrano CA Rosario Central 1-0  A 2-a repriză
49'
14:00 CA Independiente CA Tigre -
15:00 Velez Sarsfield CA Banfield -
17:10 Newell's Old Boys Godoy Cruz A.t. -
arPrimera B Nacional, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 Atletico Tucuman Independiente Rivadavia -
brBrasilero Serie B Statistici ligă Expandare / Reducere
17:30 Portuguesa SP Icasa CE 1-2  Terminat
17:30 Avai SC Joinville SC 0-3  Terminat
17:30 America Mineiro MG America RN 2-1  Terminat
19:50 Santa Cruz PE 0-1  Prima repriză
45'
19:50 ABC RN Parana Clube PR 0-0  Prima repriză
45'
14:20 Bragantino SP Boa Esporte Clube -
14:20 Vasco Da Gama RJ Ponte Preta SP -
15:20 Nautico PE Atletico Goianiense -
brBrasilero Serie A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:20 Fluminense RJ Atletico Paranaense -
14:20 Palmeiras SP Corinthians SP -
14:20 Figueirense FC Cruzeiro MG -
16:30 Coritiba PR Gremio Rs -
16:30 Atletico Mineiro MG Sport Recife PE -
16:30 Vitoria Ba Criciuma SC -
16:30 Chapecoense SC Santos FC SP -
clPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Nublense Union Espanola 2-1  A 2-a repriză
79'
11:30 Universidad De Concepcion -
14:30 Santiago Wanderers San Marcos De Arica -
17:00 Universidad Catolica Audax Italiano -
clPrimera B, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Deportes Temuco Cdsc Iberia -
15:00 San Luis De Quillota Coquimbo Unido -
16:00 Deportes La Serena Dep. Magallanes -
usMajor League Soccer Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Chicago Fire Houston Dynamo 0-0  Prima repriză
13'
14:30 Seattle Sounders La Galaxy -
16:00 Montreal Impact Washington Dc Utd -
coLiga Postobon II Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Boyaca Chico FC Fortaleza FC 0-0  Prima repriză
37'
16:15 Deportivo La Equidad Boyaca Patriotas -
nzPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Southern United Auckland City FC -
mxPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
20:30 America De Mexico 0-0  Prima repriză
5'
22:30 Santos Laguna Unam Pumas -
18:00 Cruz Azul Monarcas Morelia -
18:00 -
krK-League Challenge Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Gwangju FC Daejeon Citizen FC -
01:00 National Police Agency FC Gangwon FC -
03:00 FC Anyang Bucheon FC -
idIndonesia Super League, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
02:30 Persipura Jayapura Semen Padang -
08:00 Arema Indonesia (Isl) Persela Lamongan -
unknownAFC Champions League, Knockout Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 Western Sydney AL Hilal Riyadh -
auA-League Statistici ligă Expandare / Reducere
04:45 Melbourne Victory Melbourne City FC -
ruFootball National League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 FC Gazovik Orenburg FC Sokol Saratov -
05:00 Dinamo ST P.burg Khimik Dzerzhinsk -
05:00 FK Yenisey Krasnoyarsk FC Ska-Energiya Khabarovsk -
06:00 Sakhalin Sakhalinsk FC Shinnik Yaroslavl -
08:00 Volga Nizhny Novgorod FK Tosno -
08:00 FC Kryliya Sovetov Samara FC Luch-Energiya Vladivostok -
09:00 FC Anzhi Makhachkala FC Sibir Novosibirsk -
09:00 FC Baltika Kaliningrad FK Tyumen -
09:00 FC Volgar-Gazprom Astrahan FC Tom Tomsk -
ruPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 FC Amkar Perm FC Rostov -
09:00 FC Torpedo Moscow FC Kuban Krasnodar -
ruYouth League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 FC Zenit ST Petersburg Youth Mordoviya Saransk -
kzPremier League, Relegations Pool Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 FC Irtysh Pavlodar Tobol Kostanay -
07:00 FK Atyrau FC Taraz -
trU21 Ligi, Gr. 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Bucaspor Adanaspor -
07:30 Manisaspor Karsiyaka -
07:30 Giresunspor Alanyaspor -
07:30 Denizlispor Boluspor -
tr3. Lig, Group 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Erzurum Buyuksehir Beylerbeyi AS -
07:30 Silivrispor Etimesgut Belediyespor -
trU21 Ligi, Gr. Super Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Sivasspor Caykur Rizespor -
07:30 Fenerbahce Genclerbirligi -
07:30 Balikesirspor Bursaspor -
tr3. Lig, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Tuzlaspor Batman Petrolspor -
tr2Nd Lig, Kirmizi Grup Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Diyarbakir Belediye -
eePremium Liiga Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 JK Tallinna Kalev Nomme Kalju FC -
06:00 JK Sillamae Kalev Paide Linnameeskond -
06:00 Johvi FC Lokomotiv Jalgpallikool Tammeka -
09:00 Narva JK Trans FC Flora Tallinn -
deRegionalliga Bavaria Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 FC Augsburg II FC Ingolstadt II -
08:00 TSV 1860 Munich II FV Illertissen -
08:00 SV Heimstetten Vfr Garching -
08:00 1 FC Nuremberg II Bayern Munich II -
08:00 SV Schalding-Heining FC Memmingen -
11:00 TSV Buchbach FC Eintracht Bamberg 2010 -
deRegionalliga Northeast Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 FSV Budissa Bautzen FC Magdeburg -
07:30 Germania Halberstadt SV Babelsberg -
deRegionalliga Southwest Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 1 FC Saarbrucken FK Pirmasens -
08:00 SV Waldhof Mannheim Spvgg Neckarelz -
08:00 Svn Zweibrucken SC Freiburg II -
08:00 Ksv Baunatal Astoria Walldorf -
deRegionalliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 VFL Wolfsburg II Luneburger SK -
deRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Kfc Uerdingen 05 Hennef 05 -
08:00 VFL Bochum II Borussia M'gladbach II -
08:00 1 FC Cologne II SC Verl -
08:00 Fortuna Dusseldorf II Sf Siegen -
09:30 Alemannia Aachen FC Schalke 04 II -
deOberliga Nofv South Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FC Eisenach SV Schott Jena -
08:00 Carl Zeiss Jena II Einheit Rudolstadt -
fiVeikkausliiga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FC Inter Turku -
07:00 IFK Mariehamn Tps Turku -
07:00 FC Lahti FC Honka -
07:00 -
07:00 Seinajoen JK Mypa Myllykoski -
lv Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Skonto Riga FK Ventspils -
07:00 FK Jelgava FC Jurmala -
no2Nd Division, Avd 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Notodden FK -
07:00 Pors Grenland Holmen -
07:00 -
07:00 -
07:00 Kongsvinger Il -
07:00 Odds BK 2 Stromsgodset 2 -
07:00 Fram Larvik Birkebeineren -
no2Nd Division, Avd 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Raufoss Il -
07:00 Rosenborg BK 2 Byaasen Toppfotball -
07:00 Rodde FK Herd -
07:00 Nybergsund Il-Trysil Brumunddal -
07:00 Valdres FK FK Gjovik-Lyn -
07:00 Nardo -
07:00 Traeff -
no2Nd Division, Avd 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Lyn FK -
07:00 FK Fyllingsdalen -
07:00 Stord -
07:00 Vard Haugesund Aalgaard FK -
07:00 -
07:00 Grorud Il Aasane Fotball -
07:00 Stabaek Fotball 2 -
no2Nd Division, Avd 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Follo -
07:00 Skeid Fotball Medkila -
07:00 Valerenga IF 2 Moss FK -
07:00 Drobak/frogn -
07:00 Lorenskog IF Eidsvold Turn -
07:00 Kjelsaas -
07:00 -
noEliteserien Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Haugesund FK Stromsgodset -
dk2Nd Division East Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Hik Hellerup FC Helsingor -
09:00 BK Frem Herlev -
09:00 Rishoj Boldklub BK Sollerod-Vedbaek -
dk2Nd Division West Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Kjellerup IF FC Sydvest 05 -
08:00 Brabrand IF Jammerbugt FC -
09:00 BK Marienlyst IK Skovbakken -
09:00 Naesby BK Odder Igf -
dkSuperligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Sonderjyske FC Midtjylland -
geUmaglesi Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FC Samtredia FC Zugdidi -
07:00 FC Guria Lanchkhuti FC Dinamo Batumi -
07:00 FC Shuqura FC Dila Gori -
07:00 Metallurg Rustavi Kolkheti 1913 Poti -
trTff 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Bucaspor Adanaspor -
09:00 Giresunspor Alanyaspor -
09:00 Denizlispor Boluspor -
11:30 Manisaspor Karsiyaka -
trSuper Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Sivasspor Caykur Rizespor -
12:00 Fenerbahce Genclerbirligi -
12:00 Balikesirspor Bursaspor -
byVysshaya League, Relegation Group Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FC Belshina Bobruisk FC Minsk -
07:00 FC Brest Slutsksakhar Slutsk -
sg Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Young Lions Geylang Int. -
08:15 Brunei Dpmm FC Balestier Khalsa FC -
seSuperettan Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Degerfors IF Husqvarna FF -
10:00 Ostersunds FK Assyriska FF -
seAllsvenskan Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 BK Hacken Gefle IF -
si Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 NK Zavrc NK Maribor -
10:00 NK Domzale -
10:00 NK Celje NK Radomlje -
12:00 NK Olimpija Ljubljana -
sk Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Mfk Kosice Dac 1904 Dunajska Streda -
08:00 FC Spartak Trnava AS Trencin -
11:00 Spartak Myjava Msk Zilina -
11:30 FK Senica FC Vion Zlate Moravce -
huNb I Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Puskas Akademia Mtk Budapest FC -
10:00 Kecskemeti Te Budapest Honved FC -
12:00 Pecs Mfc Lombard Papa Tfc -
12:00 Diosgyori Vtk Dunaujvaros Palhalma Agrospecial Se -
14:00 Paksi FC Videoton FC -  Amânat
14:00 Videoton FC Paksi FC -
unknownDivizia Nationala Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Saxan Cadir-Lunga FC Milsami -
10:00 FC Tiraspol FC Sheriff Tiraspol -
grSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Pas Giannina FC Kalloni AEL FC -
10:15 Levadiakos FC Panionios Athens -
12:30 Atromitos Athens Ergotelis FC -
grFootball League, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Episkopi FC Panachaiki 2005 -  Amânat
09:00 Fostiras FC Acharnaikos -
10:00 Iraklis Psachnon FC Aot Alimos FC -
grFootball League, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Ethnikos Serron FC Fokikos -
09:00 Aps Zakynthos Aiginiakos FC -
09:00 Tyrnavos 2005 FC Iraklis 1908 -
azPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Azal Baku FK Baku -
09:00 Pfk Simurq Araz Nakhchivan Pfk -
rs Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Ofk Belgrade FK Cukaricki Stankom -
08:30 FK Mladost Lucani FK Rad Belgrade -
08:30 FK Spartak Subotica FK Borac Cacak -
11:00 FK Radnicki Nis FK Radnicki 1923 -
12:00 FK Red Star Belgrade FC Donji Srem Pecinci -
13:00 FK Vojvodina FK Vozdovac -
13:00 FK Napredak FK Novi Pazar -
mk1. Mfl Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 FK Renova FK Sileks Kratovo -
baPremijer Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 FK Drina Zvornik NK Zvijezda Gradacac -
08:30 FK Velez Mostar NK Vitez -
08:30 FK Sarajevo Radnik Bijeljina -
08:30 NK Travnik Zrinjski Mostar -
08:30 NK Celik Zenica FK Slavija Sarajevo -
08:30 FK Olimpic Sarajevo NK Siroki Brijeg -
ltA Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Vmfd Zalgiris FK Ekranas -
11:00 FK Suduva Marijampole FK Atlantas Klaipeda -
hr1. Hnl Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 NK Istra 1961 NK Slaven Belupo -
13:00 HNK Hajduk Split NK Lokomotiva Zagreb -
atRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Hard Austria Salzburg -
09:30 Usc Eugendorf Wacker Innsbruck II -
09:30 Scr Altach II TSV Neumarkt -
10:00 FC Dornbirn Wsg Wattens -
10:00 SC Schwaz FC Bizau -
11:15 FC Pinzgau Saalfelden FC Hochst -
atRegionalliga Centre Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 SV Lafnitz Wolfsberger AC -
mtPremier Division Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Pieta Hotspurs FC Zebbug Rangers FC -
09:00 Qormi FC Tarxien Rainbows FC -
11:00 Hibernians FC Birkirkara FC -
11:15 Floriana FC Mosta FC -
bgA Pfg Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Levski Sofia Cska Sofia -
12:00 Ludogorets Razgrad Cherno More Varna -
egPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Alaab Damanhour Petrojet FC -
11:15 AL Moqawloon AL Arab El Gouna FC -
13:30 El Zamalek Smouha SC -
inIndian Super League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Delhi Dynamos FC Chennaiyin FC -
ilPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Maccabi Petach Tikva Hapoel Beer Sheva -
12:30 Maccabi Haifa Hapoel Raanana -
12:30 Ashdod SC Hapoel Petach Tikva -
12:30 Maccabi Netanya Bnei Sakhnin FC -
12:30 Ironi Kiryat Shmona Hapoel Haifa -
dzLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Es Setif Mouloudia Club D'alger -  Amânat
10:00 Usm El Harrach Aso Chlef -
10:00 RC Arbaa Js Saoura -
11:00 Cr Belouizdad Mo Bejaia -
12:45 CS Constantine Usm Bel Abbes -
12:45 Mc Oran Mc El Eulma -
qaStars League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 AL Shahaniya AL Arabi Doha SC -
10:30 AL Khoor Al-Shamal -
12:45 AL Gharafa SC El Jaish SC -
kwKuwait League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:40 AL Shabab Kuwait Khaitan SC -
10:40 AL Jahra AL Nasr -
cy1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Doxa Katokopias FC AC Omonia Nicosia -
12:00 AEK Larnaca FC AEL Limassol FC -
saSaudi Professional League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Alshoulla AL Fateh SC -
12:50 AL Raed AL Ahli Jeddah -
12:50 AL Nasr Riyadh AL Ittihad -
chSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:45 FC Thun FC Aarau -
14:00 FC Basel FC Sion -
chChallenge League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:45 FC Lugano -
12:00 Servette Geneva FC FC Wohlen -
pePrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
13:45 Club Cienciano CD Leon De Huanuco -
16:00 Sporting Cristal Universidad Cesar Vallejo -
ecSerie A, Segunda Etapa Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Liga De Loja CD Universidad Catolica -
crPrimera Division, Campeonato Invierno Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 Santos De Guapiles Limon FC -
Expandare / Reducere

Ice Hockey

cz1St Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 HC Dukla Jihlava HC Chomutov 4-3  AP
10:30 HC Benatky Nad Jizerou HC Most -
11:00 HC Stadion Litomerice Horacka Trebic -
11:00 Ceske Budejovice Hokej Sumperk 2003 S R O -
11:00 HC Havirov Panthers HC Rytiri Kladno -
11:00 HC Slovan Ustecti Lvi SK Kadan -
11:30 HK Jestrabi Prostejov HC Rebel Havlickuv Brod -
deDel 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 SC Riessersee Ev Ravensburg 2-0  Terminat
14:00 Rev Bremerhaven 1-3  Terminat
14:00 Etc Crimmitschau Ec Bad Nauheim 4-1  Terminat
14:00 Heilbronner Falken Lausitzer Fuchse 2-5  Terminat
chNational League B Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 SC Langenthal 4-3  Terminat
14:00 HC Martigny 5-4  AP
14:00 Gck Lions 1-6  Terminat
14:00 Ehc Olten Ehc Visp 5-4  AET
chNational League A Statistici ligă Expandare / Reducere
13:45 -
13:45 HC Lugano -
13:45 Fribourg Gotteron -
13:45 Rapperswil Jona Lakers -
13:45 HC Davos -
13:45 Geneva Servette -
usNhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 New Jersey Devils 1-1  A 2-a perioadă
20:00 Tampa Bay Lightning 0-1  Prima perioadă
21:00 Colorado Avalanche Vancouver Canucks -
21:30 Edmonton Oilers Carolina Hurricanes -
22:00 Anaheim Ducks Columbus Blue Jackets -
16:00 San Jose Sharks Buffalo Sabres -
se Statistici ligă Expandare / Reducere
05:15 Brynas IF Munksund-Skuthamns SK -
06:00 Leksands IF Linkopings HC -
10:45 IF Sundsvall Hockey AIK IF -
12:00 Sde Hockey Modo Hockey -
seShl Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Skellefteaa AIK -
10:00 -
10:00 -
10:00 Djurgaardens IF -
12:30 HC Orebro Vaxjo Lakers -
12:30 Linkopings HC Farjestads BK -
seHockey Allsvenskan Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 IF Bjorkloven -
10:00 Karlskrona HK -
10:00 HC Vita Hasten Sodertalje SK -
seHockeyettan Ostra Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Hammarby Hockey IF -
ruKhl Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 -
fiLiiga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Pelicans Lahti -
10:00 -
10:00 -
10:00 -
fiMestis Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Jukurit Mikkeli Kajaanin Edustushokki -
10:00 Kookoo Kouvola -
10:00 Heinolan Peliitat Jyp-Akatemia -
10:00 Savonlinnan Pallokerho -
noEliteserien Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 -
Expandare / Reducere

Rugby

unknownBritish And Irish Cup, Pool 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Ulster Ravens Rotherham 29-31  Terminat
09:30 Leeds Carnegie Aberavon -
unknownBritish And Irish Cup, Pool 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Nottingham Munster A 12-23  Terminat
10:00 Moseley Worcester Warriors -
unknownBritish And Irish Cup, Pool 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Doncaster Knights Bedford -
unknownBritish And Irish Cup, Pool 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Connacht Eagles London Scottish -
09:30 Pontypridd Rugby Bristol Shoguns -
unknownBritish And Irish Cup, Pool 5 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Carmarthen Quins Leinster A -
10:00 Plymouth Albion Jersey -
Expandare / Reducere

Basketball

unknownEuroleague, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Limoges Csp Kk Cedevita Zagreb 71-60  Terminat
14:45 Unicaja Malaga 87-84  Terminat
unknownEuroleague, Group D Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 63-57  Terminat
unknownEuroleague, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Banco Di Sardegna Sassari Efes Anadolu Istanbul 75-82  Terminat
unknownLiga Aba Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Szolnoki Olaj Kk Levski Sofia -
13:00 Kk Krka Kk Mzt Skopje -
13:00 Partizan Beograd Kk Metalac Valjevo -
15:00 Kk Mega Vizura U. Olimpija Ljubljana -
15:00 Kk Buducnost Voli Kk Cibona -
deBbl Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Walter Tigers Tubingen 93-76  Terminat
12:30 Bg Gottingen -
12:30 Crailsheim Merlins -
14:30 Artland Dragons Mitteldeutscher Bc -
14:30 Phoenix Hagen -
frPro A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Eb Pau Orthez Champ. Chalons Reims 83-91  Terminat
14:45 Jeunesse Laique De Bourg-En-Bresse 86-64  Terminat
14:00 Sluc Nancy Basket -
14:00 Dijon Bourgogne Paris Levallois -
14:00 Bcm Gravelines Dunkerque Spo Rouen -
14:00 -
14:00 Jsf Nanterre Som Boulogne-Sur-Mer -
usNba Preseason Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Orlando Magic Dallas Mavericks 54-66  Al 3-lea sfert
19:30 Toronto Raptors 36-41  Al 2-lea sfert
20:00 Memphis Grizzlies Miami Heat 25-21  Început
20:00 Chicago Bulls 31-35  Început
20:00 Houston Rockets San Antonio Spurs 24-19  Al 2-lea sfert
21:00 Utah Jazz Phoenix Suns -
22:00 Sacramento Kings -
22:30 -
22:30 Denver Nuggets -
auNbl Statistici ligă Expandare / Reducere
05:30 Townsville Crocodiles Melbourne United -
uaSuperleague Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Bc Goverla Mbc Mykolaiv -
07:00 Politekhnika Halychyna Ferro-Zntu -
trTbl Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Royal Hali Gaziantep Besiktas Integral Forex -
09:00 Istanbul Bsb Banvit Bandirma -
09:00 Ankara Kolejliler Usak Sportif -
10:00 Darusafaka Dogus Turk Telekom -
11:00 Pinar Karsiyaka Torku Konyaspor -
lt Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Mazeikiai Pieno Zvaigzdes -
11:00 Bc Nevezis Kk Prienai -
grA1 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Apollon Achaia -
10:00 Asa Koroivos Amaliadas Ago Rethymnon -
10:00 -
10:00 Aries Trikala Bc -
10:00 Panelefsiniakos Aok AE Nea Kifissias -
pl Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Polfarmex Kutno Wikana Start Lublin -
12:00 Rosa Radom Polpharma Starogard Gdanski -
13:00 Jezioro Tarnobrzeg Mks Dabrowa Gornicza -
itSerie A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Trenkwalder Reggio Emilia -
Expandare / Reducere

Bandy

seElitserien Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Bollnas Gif Broberg/soderhamn Bs 4-3  Terminat
Expandare / Reducere

Tennis

unknownAtp - Valencia, Spain Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Robredo, Tommy76  Terminat
Andujar, Pablo 64
09:00 Ferrer, David
Murray, Andy
14:00 Chardy, Jeremy
Robredo, Tommy
unknownAtp - Basel, Switzerland Statistici ligă Expandare / Reducere
14:50 Federer, Roger76  Terminat
Dimitrov, Grigor 62
08:30 Goffin, David
Coric, Borna
09:50 Federer, Roger
Karlovic, Ivo
unknownAtp - Valencia, Spain, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
16:10 Anderson K / Chardy J66  Terminat
Carreno Busta P / Garcia-Lopez G 34
15:20 Mayer L / Sousa J
Rojer J-J / Tecau H
unknownAtp - Basel, Switzerland, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
16:45 Inglot D / Mergea F67  Terminat
Gonzalez S / Rosol L 35
06:00 Dodig I / Melo M
Draganja M / Kontinen H
10:20 Inglot D / Mergea F
Pospisil V / Zimonjic N
unknownChallenge - Cordoba, Argentina, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Dellien H / Londero J I66  Terminat
Brkic T / Podlipnik-Castillo H 44
16:00 Demoliner M / Jarry N6310  Terminat
Gonzalez M / Pella G 367
15:30 Dellien H / Londero J I
Demoliner M / Jarry N
unknownChallenge - Cordoba, Argentina Statistici ligă Expandare / Reducere
15:45 Cachin, Pedro66  Terminat
Arguello, Facundo 42
09:00