Expandare / Reducere

Football

mxPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 FC Puebla Gallos Blancos Queretaro 4-1  Terminat
18:00 America De Mexico Leones Negros Udg 0-1  Terminat
20:00 Uanl Tigres Unam Pumas 3-0  Terminat
21:06 Leon Santos Laguna 2-1  Terminat
22:00 Atlas Tiburones Rojos De Veracruz 0-3  Terminat
13:00 Deportivo Toluca Cruz Azul -
18:00 Guadalajara Chivas CF Monterrey -
clPrimera B, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Union San Felipe Rangers De Talca 1-1  Terminat
18:00 Curico Unido San Luis De Quillota 0-1  Terminat
15:00 Deportes Concepcion Coquimbo Unido -
17:00 Everton De Vina Del Mar Cdsc Iberia -
clPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Palestino Deportes Iquique -
14:00 CD Cobreloa Calama San Marcos De Arica -
15:30 Nublense Colo Colo -
16:00 Antofagasta Union Espanola -
18:00 Deportes Union La Calera Huachipato -
coLiga Aguila I Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Club Atletico Junior Envigado FC 0-0  Terminat
18:00 CD Once Caldas Boyaca Chico FC 2-2  Terminat
20:00 Atletico Huila Cucuta Deportivo 3-0  Terminat
14:00 Boyaca Patriotas Aguilas Doradas -
16:00 Jaguares D. Cordoba Alianza Petrolera -
17:00 Atletico Nacional Medellin Uniautonoma -
18:00 Deportivo Cali Millonarios FC -
coTorneo Aguila I Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 U. M. Santa Marta Fortaleza FC -
15:00 Leones FC Barranquilla FC -
15:00 Real Cartagena U. D. Popayan -
15:30 Deportes Pereira Llaneros FC -
arPrimera Division, Torneo Inicial Statistici ligă Expandare / Reducere
18:10 Quilmes AC CA Independiente 1-2  Terminat
18:30 CA San Lorenzo San Martin De San Juan 1-2  Terminat
15:00 Gimnasia Y Esgrima Estudiantes De La Plata -
16:15 Boca Juniors Atletico De Rafaela -
17:15 Argentinos Jrs Defensa Y Justicia -
17:15 Racing Club CA Temperley -
arPrimera B Nacional Statistici ligă Expandare / Reducere
19:10 Union De Mar Del Plata CD Guarani A.f. 2-0  Terminat
15:00 Gimnasia Jujuy CA Patronato Parana -
15:00 Boca Unidos CD Santamarina Tandil -
16:00 Estudiantes San Luis Juventud Unida Gualeguaychu -
16:00 Sp. Belgrano De S. F. Independiente Rivadavia -
16:00 Central Cordoba Sde Guillermo Brown -
pyPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
18:10 Club Libertad Asuncion Club Guarani 1-3  Terminat
16:00 Deportivo Santani Sol De America -
16:00 Cerro Porteno Olimpia Asuncion -
brPaulista Serie A1 Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Ponte Preta SP Red Bull Brasil SP 2-1  Terminat
19:00 Marilia SP Atletico Penapolense 1-2  Terminat
14:00 Rio Claro SP Sao Paulo SP -
14:00 Corinthians SP Mogi Mirim SP -
16:30 Xv De Piracicaba Botafogo SP -
16:30 Santos FC SP Atletico Linense SP -
gtLiga Nacional, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 CD Suchitepequez Deportivo Malacateco 4-0  Terminat
12:00 CSD Municipal CD Marquense -
12:05 Universidad SC CSD Xelaju Mc -
16:00 Coatepeque CD Petapa -
16:00 Deportivo Guastatoya CSD Comunicaciones -
unknownClub Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 Ny Red Bulls Philadelphia Union 1-3  Terminat
20:00 San Antonio Scorpions FC FC Dallas 2-1  Terminat
03:30 FC Amkar Perm FK Kyzylzhar Petropavlovsk -
08:00 Orgryte IS Qviding Fif -
auA-League Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Melbourne Victory Wellington Phoenix FC 2-3  Terminat
kzSuper Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 FC Astana FC Kairat Almaty -
deBundesliga, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 TSG 1899 Hoffenheim Turbine Potsdam -
05:00 Ffc Frankfurt Usv Jena -
05:00 SC Freiburg SC Sand -
08:00 Bayern Munich Bayer Leverkusen -
08:00 Sg Essen-Schonebeck Herforder SV -
deRegionalliga Northeast Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 FSV Zwickau Vfb Auerbach -
07:30 Union Berlin II FSV Budissa Bautzen -
07:30 Germania Halberstadt TSG Neustrelitz -
07:30 Vfc Plauen Berliner Ak 07 -
07:30 Hertha Bsc Berlin II Bfc Dynamo -
08:05 SV Babelsberg FC Magdeburg -
deRegionalliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Goslarer SC Vfb Oldenburg -
08:00 SV Meppen Luneburger SK -
09:00 Hamburger SV II Werder Bremen II -
09:00 TSV Havelse VFL Wolfsburg II -
deRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Hennef 05 Borussia M'gladbach II -
08:00 Fortuna Dusseldorf II Rw Oberhausen -
08:00 Sf Lotte Alemannia Aachen -
deOberliga Nofv South Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Carl Zeiss Jena II FC Erzgebirge Aue II -
08:00 Einheit Rudolstadt FC Oberlausitz Neugersdorf -
08:00 Chemnitzer FC II FC Eisenach -
08:00 Askania Bernburg SV Schott Jena -
deRegionalliga Southwest Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 TSG Hoffenheim II FC Nottingen -
itLega Pro, Girone C Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Paganese Calcio Cosenza Calcio -
08:00 Messina FC Juve Stabia -
08:00 US Catanzaro Vigor Lamezia -
08:30 US Foggia Ischia Isolaverde -
08:30 FC Savoia 1908 Sportiva Salernitana -
10:00 US Casertana 1908 US Lecce -
12:00 AS Melfi AS Aversa Normanna -
itLega Pro, Girone A Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 AC Pavia AC Mantova -
08:30 Pro Patria Como Calcio -
10:00 Alessandria Calcio US Cremonese -
12:00 AC Feralpi Salo Uc Albinoleffe -
itLega Pro, Girone B Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Tuttocuoio US Grosseto -
08:30 Savona FBC Pontedera -
10:00 Teramo Calcio Spal 2013 -
itSerie A Statistici ligă Expandare / Reducere
06:45 Cagliari Calcio Hellas Verona -
09:15 US Palermo FC Empoli -
09:15 US Sassuolo Lazio Roma -
09:15 Genoa FC Parma FC -  Amânat
09:15 Atalanta Bergamasca Sampdoria Genoa -
09:15 AC Cesena Udinese Calcio -
12:15 Inter Milan AC Fiorentina -
15:00 Turin FC SSC Napoli -
trU21 Ligi, Gr. 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Giresunspor Denizlispor -
05:00 Alanyaspor Altinordu -
05:00 Sanliurfaspor Osmanlispor FK -
05:00 Elazigspor Gaziantep Buyuksehir -
trU21 Ligi, Gr. Super Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Akhisar Belediye Genclik Istanbul Basaksehir -
05:00 Gaziantepspor Kasimpasa -
05:00 Bursaspor Mersin Idmanyurdu -
05:00 Besiktas Balikesirspor -
tr2Nd Lig, Beyaz Grup Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 1461 Trabzon Fethiyespor -
06:00 Ofspor Menemen Belediyespor -
06:30 Tarsus Idman Yurdu Malatya Bld Spor -
06:30 Umraniyespor Hacettepe SK -
06:30 Turgutluspor Aydinspor -
06:30 Kartalspor Fatih Karagumruk -
06:30 Tokatspor Pendikspor -
06:30 A. Selcukluspor Iskenderun Demir Celikspor -
06:30 Tki Tavsanli Linyitspor Bayrampasa -
tr2Nd Lig, Kirmizi Grup Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Diyarbakir Belediye Pazarspor -
06:30 Altay Izmir Kirklarelispor -
06:30 P. Bugsasspor Mke Ankaragucu -
06:30 Hatayspor Nazilli Bld Spor -
06:30 Bandirmaspor Goztepespor -
06:30 Kocaeli Birlik Duzyurtspor -
06:30 Inegolspor Kahramanmarasspor -
06:30 AS Sariyer Golbasispor AS -
06:30 Tepecik Belediye Gumushanespor -
tr3. Lig, Group 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Idare Genclik Etimesgut Belediyespor -
06:00 Erzurum Buyuksehir Bergama -
06:30 Ayvalikgucu Makina Balcova Yasam -
06:30 Erzin Belediyespor Kayseri Sekerspor -
06:30 Silivrispor Sakaryaspor -
06:30 Anadolu Uskudar 1908 Spor Elibol Sandiklispor -
06:30 Gungoren Bld Spor Orhangazispor -
06:30 Kahramanmaras B. Beylerbeyi AS -
06:30 Ankara Demirspor Belediye Vanspor -
tr3. Lig, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Catalcaspor C. Sekerspor -
06:30 Darica G Birligi Tuzlaspor -
06:30 Kirikhanspor Bursa Niluferspor -
06:30 Istanbulspor AS Gaziosmanpasa -
06:30 Adliyespor Batman Petrolspor -
06:30 Zonguldakspor Trabzon Akcaabat -
06:30 Tire 1922 Spor Kizilcabolukspor -
09:00 Nigde Belediyespor Bozuyukspor -  Anulare
tr3. Lig, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Dardanelspor AS Diyarbakirspor -
06:30 Halide Edip Adivarspor Eyupspor -
06:30 Sancaktepe Belediye Cankiri Bld Spor -
06:30 Golcukspor Derince Belediyespor -
06:30 Oyak Renaultspor Tekirova -
06:30 Denizli Bld Spor Payas Belediye -
06:30 Maltepespor Arsynspor -
06:30 Yeni Aksarayspor Sivas Dort Eylul -
06:30 Cine Madranspor Erzincan Refahiyespor -
trSuper Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Akhisar Bld Spor Basaksehir FK -
06:00 Gaziantepspor Kasimpasa -
09:00 Bursaspor Mersin Idman Yurdu SK -
12:00 Besiktas Istanbul Balikesirspor -
trTff 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Giresunspor Denizlispor -
06:30 Alanyaspor Altinordu -
09:00 S. B. Elazigspor Gaziantep Bld Spor -
11:30 Sanliurfaspor Osmanlispor FK -
esPrimera Division Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Valencia CF Real Sociedad -
11:00 SD Eibar Athletic Bilbao -
13:00 Sevilla FC Atletico Madrid -
15:00 Real Madrid Villarreal CF -
esSegunda Division Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Las Palmas UD Tenerife CD -
10:00 Recreativo Huelva Racing Santander -
10:00 Albacete Balompie Ponferradina SD -
11:00 Girona FC Numancia CD -
12:15 CD Mirandes Betis Sevilla -
13:00 Real Zaragoza Ue Llagostera -
15:00 CD Leganes Alcorcon AD -
thPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Nakhon Ratchasima FC Navy Football Club -
06:00 Osotspa FC Tot SC -
07:00 Ratchaburi FC Chonburi FC -
08:00 Army United FC Bangkok United -
geUmaglesi Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Metallurg Rustavi FC Zugdidi -
06:00 FC Wit Georgia Tbilisi FC Samtredia -
06:00 FC Zestafoni FC Chikhura Sachkhere -
06:00 FC Dila Gori FC Torpedo 2008 Kutaisi -
06:00 FC Merani Martvili FC Tskhinvali -
06:00 Sioni Bolnisi FC Dinamo Tbilisi -
ltA Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 FK Spyris Kaunas Granitas Klaipeda -
08:00 FK Pakruojo Kruoja FK Suduva Marijampole -
ptSegunda Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
06:15 SC Freamunde Sporting Lisbon B -
10:00 FC Porto B SC Beira Mar -
10:00 Portimonense SC Sporting Farense -
10:00 CD Trofense Leixoes SC -
10:00 CD Tondela Maritimo Funchal B -
10:00 Academico Viseu UD Oliveirense -
10:00 Atletico Cp Sporting Braga B -
10:00 Gd Chaves CD Feirense -
10:00 Vitoria Guimaraes B CD Santa Clara -
10:00 SC Olhanense Clube Oriental De Lisboa -
11:00 CD Das Aves SC Covilha -
11:00 Benfica Lisbon B CF Uniao Madeira -
ptPrimeira Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Academica Coimbra FC Arouca -
11:00 FC Penafiel Moreirense FC -
11:00 CD Nacional Vitoria Setubal 0-0  Abandon
14:15 FC Porto Sporting Cp -
nlEredivisie Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Sbv Excelsior SC Heerenveen -
08:30 FC Utrecht Feyenoord Rotterdam -
08:30 FC Groningen Ado Den Haag -
10:45 Psv Eindhoven Ajax Amsterdam -
sgS-League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Warriors FC Balestier Khalsa FC -
07:15 Brunei Dpmm FC Harimau Muda B -
englandPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Liverpool FC Manchester City -
09:05 Arsenal FC Everton FC -
englandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
09:05 Norwich City Ipswich Town -
englandLeague Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Chelsea FC Tottenham Hotspur -
scotlandPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Celtic FC Aberdeen FC -
uaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Goverla-Uzhgorod FC Metalurg Zaporizhya -
10:00 Dnipro Dnipropetrovsk Volyn Lutsk -
10:00 FC Metalurg Donetsk Karpaty Lviv -
12:30 FC Dynamo Kiev Metalist Kharkiv -
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 FC St. Pauli Erzgebirge Aue -
07:30 1 FC Heidenheim Fortuna Dusseldorf -
07:30 Rb Leipzig FC Union Berlin -
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Monchengladbach SC Paderborn -
11:30 Werder Bremen VFL Wolfsburg -
chSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 FC Thun Young Boys Bern -
07:45 FC St. Gallen Grasshopper Club Zurich -
10:00 FC Sion FC Luzern -
chChallenge League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Biel-Bienne FC Lausanne-Sport -
09:00 FC Le Mont Ls FC Wohlen -
frLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FC Nantes Ea Guingamp -
11:00 Montpellier HSC OGC Nice -
15:00 AS Monaco Paris ST Germain -
dkSuperligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Randers FC Silkeborg IF -
11:00 Odense BK FC Copenhagen -
13:00 Brondby IF FC Midtjylland -
mk1. Mfl Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FK Pelister Bitola Bregalnica Stip -
08:00 FK Sileks Kratovo Vardar Skopje -
08:00 FK Rabotnicki Skopje Horizont Turnovo -
08:00 FK Teteks Tetovo Shkendija 79 Tetovo -
grSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Skoda Xanthi FC Panaitolikos -  Amânat
10:15 Aok Kerkyra Niki Volou -  Anulare
10:15 Panionios Athens Veroia FC -  Amânat
10:15 Pas Giannina FC Platanias FC -  Amânat
12:30 Atromitos Athens Panathinaikos Athen -  Amânat
grFootball League, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Ermionidas Fostiras FC -
08:00 Episkopi FC AEK Athens FC -
08:00 Panachaiki 2005 Paniliakos Pyrgos -
grFootball League, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Anagennisi Karditsas FC Aps Zakynthos -
08:00 Pierikos Katerini Tyrnavos 2005 FC -
08:00 Ethnikos Serron Iraklis 1908 -
08:00 FC Fokikos Apollon 1926 -
seSvenska Cup, Group 5 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Mjallby Aif Osters IF -
seSvenska Cup, Group 6 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Dalkurd FF Orebro SK -
08:00 Gefle IF Varbergs Bois -
seSvenska Cup, Group 7 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 IFK Norrkoping Angelholms FF -
10:00 Norrby IF Djurgardens IF -
seSvenska Cup, Group 8 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Vasteras SK Helsingborgs IF -
seSvenska Cup, Group 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Hammarby IF Landskrona Bois -
seSvenska Cup, Group 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Athletic United IF Elfsborg -
mtPremier League, 2Nd Phase Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Mosta FC Birkirkara FC -
10:00 Qormi FC Valletta FC -
fiSuomen Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Njs Eif -
10:30 Pepo Lappeenranta FC Vaajakoski -
tnLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Africain Es Sahel -
08:00 Club A Bizertin Avenir Sportif Gabesien -
08:00 Stade Gabesien AS Djerba -
bePro League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Club Brugge Royal Mouscron -
12:00 Rsc Anderlecht Kv Kortrijk -
14:00 Waasland-Beveren Kaa Gent -
beTweede Klasse Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 St. Truidense Vv AS Eupen -
09:00 Kv Woluwe-Zaventem R Aec Mons -
zaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Bloemfontein Celtic FC Platinium Stars FC -
08:30 Supersport United FC Amazulu FC -
bgA Pfg Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Lokomotive Sofia Cska Sofia -
roLiga I Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 CS Universitatea Craiova Steaua Bucuresti -
11:00 Cfr Cluj CS Pandurii Targu Jiu -
13:30 FC Brasov AFC Astra Giurgiu -
baPremijer Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 FK Zeljeznicar FK Olimpic Sarajevo -
hr1. Hnl Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 NK Zagreb NK Osijek -
11:00 HNK Hajduk Split NK Zadar -
rsSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FK Jagodina FK Red Star Belgrade -
siPrvaliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 NK Krka NK Zavrc -
10:00 FC Luka Koper NK Celje -  Amânat
maBotola Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 AS Far Rabat Ocs Olympique De Safi -
10:00 Kacm Marrakesh Fus Fath Union Sportive Rabat -
10:00 Rsb Berkane Mas Maghrib A Fes -  Amânat
10:00 Raja Casablanca Athletic Husa Hassania Agadir -  Amânat
plEkstraklasa Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Jagiellonia Bialystok Korona Kielce Sa -
12:00 Legia Warsaw Ts Podbeskidzie Bielsko-Biala -
cz1. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 FC Hradec Kralove FC Viktoria Plzen -
unknownDivizia Nationala Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 FC Tiraspol FC Saxan Ceadir Lunga -
bhPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:15 Busaiteen Manama Club -
10:30 Al-Shabbab AL Riffa -
12:30 Al-Muharraq SC AL Hidd -
saSaudi Professional League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:20 Hajer Club AL Faisaly -
atBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Rb Salzburg SV Scholz Grodig -
huNb I Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 FC Gyori Eto Videoton FC -
12:30 Dunaujvaros Palhalma Agrospecial Se Ferencvarosi Tc -
walesPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 The New Saints FC Airbus Uk Broughton -
ecSerie A, Primera Etapa Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 CD Universidad Catolica Deportivo Quito -
skSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Dac 1904 Dunajska Streda FC Vion Zlate Moravce -
ilPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
13:55 Hapoel Beer Sheva Ironi Kiryat Shmona -
crPrimera Division, Campeonato Verano Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Perez Zeledon CD Belen Siglo Xxi -
17:00 CS Cartagines Santos De Guapiles -
17:00 CS Herediano Uruguay De Coronado -