Expandare / Reducere

Football

pyPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 12 De Octubre De Itaugua Nacional FC -  Amânat
17:00 CA 3 De Febrero Sol De America -
brBrasilero Serie B Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 Santa Cruz PE Atletico Goianiense 2-0  Terminat
19:30 Sampaio Correa Ma America Mineiro MG 0-0  Terminat
19:30 Joinville SC Oeste SP 2-1  Terminat
15:10 Bragantino SP ABC RN -
15:10 Ponte Preta SP Nautico PE -
15:10 Vasco Da Gama RJ Avai SC -
15:10 America RN Parana Clube PR -
brBrasilero Serie A Statistici ligă Expandare / Reducere
17:30 Palmeiras SP Internacional Rs -
17:30 Cruzeiro MG Chapecoense SC -
arPrimera B Nacional, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 CA Huracan CA Patronato Parana 0-1  Terminat
20:00 CA Temperley Sp. Belgrano De S. F. 1-0  Terminat
20:00 Independiente Rivadavia Atletico Tucuman 0-0  Terminat
14:30 CA All Boys CD Santamarina Tandil -
arPrimera B Nacional, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Instituto AC Cordoba Ferro Carril Oeste 1-1  Terminat
20:30 Gimnasia Jujuy San Martin De San Juan 1-0  Terminat
14:15 Nueva Chicago Argentinos Jrs -
15:00 Boca Unidos Douglas Haig -
17:15 CA Aldosivi Colon De Santa Fe -
arPrimera Division, Torneo Inicial Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Gimnasia Y Esgrima Godoy Cruz A.t. -
16:15 Defensa Y Justicia CA Rosario Central -
usMajor League Soccer Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Sporting Kansas City Houston Dynamo 1-3  Terminat
16:00 Seattle Sounders Colorado Rapids -
17:00 Toronto FC New England Revolution -
mxPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
20:30 Gallos Blancos Queretaro CF Monterrey 0-1  Terminat
22:30 Club Tijuana Leones Negros Udg 1-1  A 2-a repriză
88'
18:00 FC Puebla Monarcas Morelia -
18:00 America De Mexico Unam Pumas -
clPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
22:00 San Marcos De Arica Palestino 1-0  Terminat
15:00 Colo Colo Antofagasta -
clPrimera B, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Dep. Magallanes Deportes La Serena -
15:00 Rangers De Talca Cdsc Iberia -
ruYouth League Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Cska Moscow Youth FK Rostov Youth -
08:00 Rubin Kazan Youth FK Ufa -
09:00 FK Krasnodar Youth Dinamo Moscow Youth -
ruPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 FC Mordovia Saransk FC Torpedo Moscow -
09:00 FC Amkar Perm FC Spartak Moscow -
12:00 Arsenal Tula FC Kuban Krasnodar -
czFnl Statistici ligă Expandare / Reducere
04:15 Mfk Karvina Pardubice -
04:15 Banik Sokolov FK Viktoria Zizkov -
11:00 Fotbal Frydek Mistek FC Kolin -
12:00 Sfc Opava SK Sigma Olomouc -
cz1. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 FC Slovan Liberec FC Banik Ostrava -
11:00 1 FC Slovacko 1 FK Pribram -
11:00 Bohemians 1905 FC Hradec Kralove -
14:15 FK Mlada Boleslav SK Slavia Prague -
idIndonesia Super League, East Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 Persiba Balikpapan Persiram Raja Ampat -
idIndonesia Super League, West Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 Barito Putera Semen Padang -
jpJ.league Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Urawa Red Diamonds Omiya Ardija -
05:00 Gamba Osaka Niigata Albirex -
05:30 Tokushima Vortis Sanfrecce Hiroshima -
06:00 Vegalta Sendai Yokohama F Marinos -
06:00 Kashima Antlers FC Tokyo -
06:00 Kashiwa Reysol Ventforet Kofu -
06:00 Nagoya Grampus Kawasaki Frontale -
06:00 Cerezo Osaka Vissel Kobe -
06:00 Sagan Tosu Shimizu S-Pulse -
eePremium Liiga Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Johvi FC Lokomotiv FC Flora Tallinn -
09:00 JK Sillamae Kalev JK Tallinna Kalev -
11:30 Tallinna FC Levadia Paide Linnameeskond -
12:00 Jalgpallikool Tammeka Narva JK Trans -
krK-League Classic Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Gyeongnam FC Suwon Samsung -
06:00 Incheon United FC Busan I Park -
06:00 Sangju Sangmu Phoenix Seongnam Ilhwa -
cnChinese Super League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Dalian Aerbing FC Guangzhou R&f FC -
07:45 Shenxin Tianjin Teda -
ltA Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FK Atlantas Klaipeda FK Siauliai -
09:00 FK Ekranas Trakai FK -
no2Nd Division, Avd 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Finnsnes Il Mo Il -
10:00 Medkila Harstad -
10:00 Kfum Oslo Lorenskog IF -
10:00 Moss FK Drobak/frogn -
no2Nd Division, Avd 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Traeff Valdres FK -
10:00 Elverum Levanger -
10:00 Byaasen Toppfotball Nardo -
no2Nd Division, Avd 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Vidar FK Egersund IK -
09:00 Stord Aalgaard FK -
10:00 FK Fyllingsdalen Aasane Fotball -
noToppserien, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Avaldsnes Il Arna-Bjornar -
09:00 Lillestrom SK Kvinner Trondheims-Orn -
09:00 Klepp Amazon Grimstad FK -
09:00 Kolbotn Valerenga -
11:30 Stabaek Fotball Grand Bodo -
noEliteserien Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Sarpsborg Odds BK -
12:00 Aalesunds FK Stromsgodset -
14:00 Bodo/glimt Valerenga IF -
no2Nd Division, Avd 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Pors Grenland Orn-Horten -
10:00 Birkebeineren Kongsvinger Il -
10:00 Jerv FK Arendal FK -
10:00 Flekkeroy Vindbjart -
10:00 Fram Larvik Asker -
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Karlsruher SC 1 FC Heidenheim -
07:00 Erzgebirge Aue Fortuna Dusseldorf -
de3Rd Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 VFL Osnabruck Rw Erfurt -
08:00 Sg Sonnenhof Grossaspach Vfb Stuttgart II -
08:00 Ssv Jahn Regensburg Energie Cottbus -
08:00 SV Wehen Wiesbaden Dynamo Dresden -
08:00 Holstein Kiel Preussen Munster -
08:00 Fortuna Cologne Msv Duisburg -
08:00 Chemnitzer FC Spvgg Unterhaching -
08:00 Hallescher FC Borussia Dortmund II -
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Bayer Leverkusen Hertha Bsc -
09:30 VFL Wolfsburg Eintracht Frankfurt -
09:30 Werder Bremen 1899 Hoffenheim -
09:30 Vfb Stuttgart 1 FC Cologne -
09:30 Hamburger SV SC Paderborn -
12:30 FC Schalke 04 Bayern Munich -
dk2Nd Division East Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Avedore IF B 1908 Amager -
08:00 Gvi Herlev -
09:00 BK Frem Rishoj Boldklub -
09:00 BK Sollerod-Vedbaek BK Avarta -
dk2Nd Division West Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Kolding IF Odder Igf -
08:00 Middelfart FC Svendborg -
08:00 FC Sydvest 05 Jammerbugt FC -
09:00 Varde IF IK Skovbakken -
dkSuperligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Sonderjyske Randers FC -
deRegionalliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Hannover 96 II Bv Cloppenburg -
09:00 SV Meppen VFL Wolfsburg II -
10:00 Ft Braunschweig Bsv Rehden -
deBundesliga, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 VFL Wolfsburg SC Freiburg -
deRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 1 FC Cologne II Alemannia Aachen -
08:00 Kfc Uerdingen 05 Rodinghausen -
08:00 Rot-Weiss Essen Rw Oberhausen -
08:00 Sf Siegen FC Schalke 04 II -
08:00 Fortuna Dusseldorf II VFL Bochum II -
deRegionalliga Northeast Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Carl Zeiss Jena Germania Halberstadt -
deRegionalliga Bavaria Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 1 FC Nuremberg II FC Augsburg II -
08:00 Spvgg Bayreuth SV Seligenporten -
deRegionalliga Southwest Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Spvgg Elversberg 07 Offenbacher Kickers -
08:00 Astoria Walldorf Hessen Kassel -
08:00 FC Homburg Spvgg Neckarelz -
08:00 FC Nottingen 1 FC Saarbrucken -
08:00 Svn Zweibrucken FC Kaiserslautern II -
08:00 Ksv Baunatal Eintracht Trier -
englandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
07:15 Sheffield Wednesday Nottingham Forest -
10:00 Norwich City Bournemouth AFC -
10:00 Leeds Utd Bolton Wanderers -
10:00 Brighton & Hove Albion FC Charlton Athletic -
10:00 Watford FC Huddersfield Town -
10:00 Derby County Ipswich Town -
10:00 Middlesbrough FC Reading FC -
10:00 Rotherham Utd Brentford FC -
10:00 Wigan Athletic Birmingham City -
10:00 Millwall FC Blackpool FC -
10:00 Fulham FC Cardiff City -
10:00 Wolverhampton Wanderers Blackburn Rovers -
englandPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 Burnley FC Manchester Utd -
10:00 Manchester City Stoke City -
10:00 Newcastle Utd Crystal Palace -
10:00 Queens Park Rangers Sunderland AFC -
10:00 Swansea City West Bromwich Albion -
10:00 West Ham Utd Southampton FC -
12:30 Everton FC Chelsea FC -
englandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Milton Keynes Dons Crawley Town -
10:00 Fleetwood Town Leyton Orient -
10:00 Port Vale FC Chesterfield FC -
10:00 Scunthorpe Utd Walsall FC -
10:00 Colchester Utdfc Peterborough Utd -
10:00 Preston North End Sheffield United -
10:00 Gillingham FC Crewe Alexandra FC -
10:00 Doncaster Rovers Oldham Athletic -
10:00 Yeovil Town Barnsley FC -
10:00 Swindon Town Coventry City -
10:00 Rochdale FC Bradford City -
englandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 York City Wycombe Wanderers -
10:00 Portsmouth FC Newport County -
10:00 Shrewsbury Town Luton Town -
10:00 Tranmere Rovers Morecambe FC -
10:00 Mansfield Town Burton Albion -
10:00 Plymouth Argyle Southend Utd -
10:00 Bury FC Accrington Stanley -
10:00 Oxford Utd Dagenham & Redbridge -
10:00 Cambridge Utd FC Carlisle Utd -
10:00 Cheltenham Town Hartlepool Utd -
10:00 Northampton Town Exeter City -
10:00 AFC Wimbledon Stevenage FC -
englandConference National Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Aldershot Town Grimsby Town -
10:00 Alfreton Town FC Braintree Town -
10:00 Bristol Rovers Halifax Town -
10:00 Dartford FC Telford Utd -
10:00 Dover Athletic Kidderminster Harriers -
10:00 Gateshead FC Chester City -
10:00 Lincoln City Torquay Utd -
10:00 Macclesfield Town Eastleigh FC -
10:00 Nuneaton Town FC Altrincham FC -
10:00 Southport FC Barnet FC -
10:00 Welling Utd Forest Green Rovers -
10:00 Wrexham FC Woking FC -
seDivision 2, Vastra Gotaland Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Jonsereds IF Hoganas BK -
08:00 Tenhults IF Eskilsminne IF -
08:00 Hogaborgs BK Raaslatts SK -
08:00 Torns IF Tvaakers IF -
09:00 Dalstorps IF Gif Nike -
09:00 Lindome Gif Assyriska BK -
seAllsvenskan Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Gefle IF Aatvidaberg FF -
10:00 BK Hacken Mjallby Aif -
seSuperettan Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Varbergs Bois Ostersunds FK -
10:00 IK Sirius FK Landskrona Bois -
10:00 Degerfors IF Angelholms FF -
sgS-League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Woodlands Wellington FC Harimau Muda B -
07:30 Tanjong Pagar United FC Brunei Dpmm FC -
frLigue 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Tours FC Sco Angers -
frLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 AS Monaco Lille Osc -
14:00 Sm Caen Stade Rennes -
14:00 RC Lens Stade Reims -
14:00 FC Lorient Ea Guingamp -
14:00 FC Nantes Montpellier HSC -
14:00 Toulouse FC Evian Tg FC -
itLega Pro, Girone A Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Pro Patria Asd Torres Calcio -
09:00 Vicenza Calcio Giana Erminio -  Anulare
10:00 Alessandria Calcio AC Mantova -
11:00 AC Monza Brianz Novara Calcio -
itLega Pro, Girone B Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Aquila AS Gubbio -
09:00 Lucchese Libertas Santarcangelo Calcio -
10:00 SC Pisa Teramo Calcio -
11:00 Tuttocuoio Carrarese Calcio -
13:30 San Marino Calcio AC Prato -
itLega Pro, Girone C Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 AS Aversa Normanna Vigor Lamezia -
09:00 US Foggia AC Martina -
10:00 US Catanzaro Juve Stabia -
11:00 FC Savoia 1908 AS Melfi -
13:30 Barletta Calcio Messina FC -
itSerie B Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Vicenza Calcio Latina Calcio -
14:30 AS Avellino Pro Vercelli -
14:30 Catania Calcio Virtus Lanciano -
14:30 FC Crotone Ternana Calcio -
14:30 Frosinone Calcio Brescia Calcio -
14:30 AS Livorno Carpi FC -
14:30 Pescara Calcio Trapani Calcio -
14:30 AS Varese Spezia Calcio -
14:30 Virtus Entella AS Bari -
itSerie A Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 AC Chievo Verona Juventus Turin -
14:45 AS Roma AC Fiorentina -
plI Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:45 Wisla Plock Sa Gks Katowice -
10:00 Bytovia Bytow Chrobry Glogow -
11:00 Pogon Siedlce Kghm Zaglebie Lubin -
14:00 Aspn Miedz Legnica Arka Gdynia 1929 -
plEkstraklasa Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Gornik Leczna Mks Pogon Szczecin -
12:00 Wks Slask Wroclaw Ks Gornik Zabrze -
14:30 Korona Kielce Sa Jagiellonia Bialystok -
fiYkkonen Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Jippo AC Oulu -
zaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Free State Stars FC Maritzburg United FC -
09:00 Polokwane City Orlando Pirates FC -
14:15 Kaizer Chiefs Supersport United FC -
14:15 Mpumalanga Black Aces FC Pretoria University FC -
walesPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Prestatyn Town Bala Town -
scotlandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Alloa Athletic FC Hibernian FC -
10:00 Cowdenbeath FC Raith Rovers FC -
10:00 Dumbarton FC Livingston FC -
10:00 Heart Of Midlothian Falkirk FC -
10:00 Rangers FC Queen Of The South FC -
scotlandPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Aberdeen FC Partick Thistle -
10:00 Hamilton Academical Ross County FC -
10:00 Inverness Caledonian Thistle Kilmarnock FC -
10:00 Motherwell FC FC ST Johnstone -
10:00 FC ST Mirren Dundee United -
scotlandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Airdrieonians Stirling Albion -
10:00 Brechin City FC Peterhead FC -
10:00 Forfar Athletic Greenock Morton FC -
10:00 Stenhousemuir FC Ayr United -
10:00 Stranraer FC Dunfermline Athletic -
scotlandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Albion Rovers FC Queens Park FC -
10:00 Annan Athletic Elgin City -
10:00 Arbroath FC Montrose FC -
10:00 Clyde FC Berwick Rangers -
10:00 East Fife FC East Stirling -
skSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Zp Sport Podbrezova FC Vion Zlate Moravce -
11:30 AS Trencin Spartak Myjava -
11:30 Mfk Ruzomberok Mfk Kosice -
uaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Goverla-Uzhgorod Olimpik Donetsk -
12:30 FC Dynamo Kiev Chernomorets Odessa -
unknownDivizia Nationala Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Saxan Cadir-Lunga FC Academia Chisinau -
trTff 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Samsunspor Giresunspor -
13:00 Sanliurfaspor Adanaspor -
13:00 Manisaspor Alanyaspor -
13:00 Adana Demirspor Denizlispor -
trSuper Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Eskisehirspor Konyaspor -
12:00 Bursaspor Galatasaray Istanbul -
14:00 Buyuksehyr Bld.spor Kasimpasa -
14:45 Mersin Idman Yurdu SK Besiktas Istanbul -
atBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Rb Salzburg SK Sturm Graz -
13:00 Scr Altach SV Josko Ried -
13:00 Wolfsberger AC SC Wiener Neustadt -
13:00 Admira Wacker FK Austria Vienna -
nlEerste Divisie Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 FC Oss De Graafschap -
nlEredivisie Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Cambuur Leeuwarden Ado Den Haag -
13:45 FC Dordrecht Az Alkmaar -
13:45 Sbv Excelsior Heracles Almelo -
14:45 SC Heerenveen FC Utrecht -
huNb I Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Ujpest FC Budapest Honved FC -
12:30 Pecs Mfc Kecskemeti Te -
12:30 Nyiregyhaza Spartacus FC Lombard Papa Tfc -
14:30 Videoton FC Puskas Akademia -
atRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 FC Kitzbuhel FC Hard -
11:00 SV Seekirchen Wacker Innsbruck II -
11:00 FC Hochst TSV Neumarkt -
11:00 Austria Salzburg Wsg Wattens -
11:00 FC Kufstein FC Bizau -
12:15 FC Pinzgau Saalfelden SC Schwaz -
atRegionalliga Centre Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Pasching/lask Juniors SK Vorwarts Steyr -
12:00 SV Wallern Union ST Florian -
atRegionalliga East Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 SC Ritzing SV Schwechat -
11:00 Skn St. Polten II Admira Wacker -
baPremijer Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 FK Drina Zvornik FK Zeljeznicar -
10:30 NK Vitez Radnik Bijeljina -
10:30 FK Sloboda Tuzla Zrinjski Mostar -
10:30 NK Zvijezda Gradacac FK Slavija Sarajevo -
10:30 FK Velez Mostar FK Olimpic Sarajevo -
10:30 Mladost Velika Obarska NK Celik Zenica -
14:00 FK Borac Banja Luka NK Siroki Brijeg -
azPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 FK Gabala Azal Baku -
11:00 FK Sumgayit Araz Nakhchivan Pfk -
tr2Nd Lig, Kirmizi Grup Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Altay Izmir P. Bugsasspor -
bgA Pfg Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Pfc Slavia Sofia Liteks Lovetch -
11:00 Haskovo Botev Plovdiv -
11:00 Marek Dupnica Lokomotive Sofia -
13:00 Lokomotiv Plovdiv Cska Sofia -
kwKuwait League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 AL Kuwait SC AL Jahra -
10:30 AL Qadsia Kazma SC -
rsSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 FK Radnicki 1923 FK Borac Cacak -
11:00 FK Mladost Lucani FK Napredak -
13:30 FK Radnicki Nis FC Donji Srem Pecinci -
13:30 FK Cukaricki Stankom FK Vozdovac -
13:30 FK Red Star Belgrade FK Spartak Subotica -
siPrvaliga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 NK Celje NK Olimpija Ljubljana -
14:05 NK Domzale NK Maribor -
mk1. Mfl Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 FK Rabotnicki Skopje Shkendija 79 Tetovo -
ilPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Maccabi Netanya Maccabi Petach Tikva -  Amânat
11:00 Ironi Kiryat Shmona Hapoel Tel Aviv -  Amânat
11:00 Hapoel Haifa Ashdod SC -  Amânat
11:00 Bnei Sakhnin FC Hapoel Akko -  Amânat
11:00 Beitar Jerusalem Maccabi Haifa -  Amânat
11:00 Hapoel Petach Tikva Hapoel Beer Sheva -  Amânat
11:00 Maccabi Tel Aviv Hapoel Raanana -  Amânat
grGreece Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Ermionidas Panegialios FC -
11:00 Pierikos Katerini Tyrnavos 2005 FC -
11:00 Doxa Dramas FC Aps Zakynthos -  Anulare
13:00 Iraklis Psachnon FC Episkopi FC -
13:00 Anagennisi Karditsas FC Ethnikos Gazorou -
grSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
12:15 Kalloni AEL FC Ergotelis FC -
12:15 Panthrakikos FC Komotini Pas Giannina FC -
14:30 Panaitolikos Argos Olympiacos FC -
roLiga I Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Dinamo Bucuresti FC Brasov -
14:00 FC Viitorul Constanta Steaua Bucuresti -
chSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:45 FC Thun FC Sion -
14:00 FC Luzern FC Aarau -
chChallenge League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:45 FC Biel-Bienne FC Lausanne-Sport -
11:45 FC Lugano FC Wil 1900 -
bePro League Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Kv Oostende Krc Genk -
14:00 Royal Mouscron Cercle Brugge Ksv -
14:00 Kvc Westerlo SV Zulte Waregem -
14:00 Waasland-Beveren Lierse SK -
beTweede Klasse Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Excelsior Virton Ksk Heist -
14:00 FC Tubize St. Truidense Vv -  Amânat
14:00 Seraing United White Star Bruxelles -
14:00 R Aec Mons Patro Maasmechelen -
14:00 Asv Geel Kv Woluwe-Zaventem -
14:00 Lommel United Ksv Roeselare -
cy1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Othellos Athienou Nea Salamina Famagusta FC -
saSaudi Professional League Statistici ligă Expandare / Reducere
12:25 AL Orubah AL Raed -
13:40 AL Taawon Najran SC -
13:40 AL Khaleej AL Nasr Riyadh -
ptPrimeira Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 CF Os Belenenses Vitoria Guimaraes -
15:30 Sporting Braga Gd Estoril Praia -
ptSegunda Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Benfica Lisbon B SC Covilha -
esPrimera Division Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Cordoba CF Celta De Vigo -
13:00 Athletic Bilbao Levante UD -
15:00 Atletico Madrid SD Eibar -
17:00 Espanyol Barcelona Sevilla FC -
esSegunda Division Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Barcelona B FC CE Sabadell -
13:00 Real Zaragoza CA Osasuna -
13:00 CD Lugo Real Valladolid -
15:00 Alcorcon AD Girona FC -
17:00 Tenerife CD Albacete Balompie -
17:00 Racing Santander CD Mirandes -
ieFai Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Avondale United ST Michaels -
ieFirst Division Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Cobh Ramblers Wexford Youths FC -
pePrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Club Cienciano Union Comercio -
16:30 Universidad Cesar Vallejo Real Garcilaso -
16:30 CD San Simon Universidad San Martin -
16:30 Alianza Lima FBC Melgar -
16:30 Juan Aurich De Chiclayo Universitario De Deportes -
uyPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Club Nacional De Football El Tanque Sisley -
14:00 CA Fenix Defensor Sporting -
hr1. Hnl Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 NK Slaven Belupo NK Lokomotiva Zagreb -
coLiga Postobon II Statistici ligă Expandare / Reducere
16:15 Alianza Petrolera Atletico Huila -
crPrimera Division, Campeonato Invierno Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 Santos De Guapiles AS Puma Generalena -
gtLiga Nacional, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 CSD Comunicaciones Antigua Gfc -  Amânat