Expandare / Reducere

Football

roLiga I Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 FC Universitatea Cluj CS Municipal Studentesc Iasi 1-0  Prima repriză
45'
coTorneo Postobon II Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Bogota FC Club Cortulua 0-0  Prima repriză
45'
19:00 Deportes Quindio Llaneros FC 0-0  Prima repriză
45'
21:00 Cucuta Deportivo Real Cartagena 1-0  Prima repriză
45'
coLiga Postobon II Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 Deportivo La Equidad Atletico Nacional Medellin -
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 Greuther Furth FC St. Pauli 0-0  Prima repriză
45'
frLigue 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Stade Brest AS Nancy 0-0  Prima repriză
45'
grSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Ofi Crete FC Veroia FC 0-0  Prima repriză
45'
grGreece Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Larissa AS Olympiakos Volou 1937 0-0  Prima repriză
45'
itSerie B Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 FC Modena AS Cittadella 0-0  Prima repriză
45'
itLega Pro, Girone B Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Forli AC Reggiana 0-0  Prima repriză
45'
ptPrimeira Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Rio Ave FC Boavista FC -
ieFai Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Shelbourne Dublin FC Saint Patrick's Athletic FC -
arPrimera Division, Torneo Inicial Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Atletico Lanus Club Olimpo -
18:15 Arsenal De Sarandi CA Banfield -
20:30 CA Tigre Quilmes AC -
idIndonesia Super League, East Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 PS Mitra Kukar Persebaya Surabaya -
08:00 Persela Lamongan Persipura Jayapura -
sgS-League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Hougang United FC Harimau Muda B -
huLiga Kupa, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Cegledi Vse Diosgyori Vtk -
11:00 Szolnoki Mav FC Nyiregyhaza Spartacus FC -
huLiga Kupa, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Bekescsabai Elore Se Kecskemeti Te -
10:30 Debreceni Vsc Szeged 2011 -
huLiga Kupa, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Balmazujvaros Sport Kft Mezokovesd Zsory -
huLiga Kupa, Group F Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Zalaegerszegi Te Kaposvari Rakoczi FC -
huLiga Kupa, Group G Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Bgsz Siofok Soproni Vse -
11:00 Lombard Papa Tfc Szombathelyi Haladas FC -
huLiga Kupa, Group H Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Szigetszentmiklos Pecs Mfc -
10:30 Soroksar Puskas Akademia -
huLiga Kupa, Group D Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 FC Gyori Eto Budapest Honved FC -
13:00 Csakvari Tk Gyirmot FC -
huLiga Kupa, Group E Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Videoton FC FC Ajka -
czCup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 FC Velke Mezirici SK Sigma Olomouc -
cz1. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 FK Teplice SK Dynamo Ceske Budejovice -
unknownU19 Int. Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Montenegro Wales -
seSuperettan Statistici ligă Expandare / Reducere
13:20 Syrianska FC Gais -
deRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 Sg Wattenscheid 09 Borussia M'gladbach II -
beTweede Klasse Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 St. Truidense Vv Oud-Heverlee Leuven -
englandFootball League Trophy Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Crewe Alexandra FC Rochdale FC -
14:30 Oldham Athletic Bradford City -