Expandare / Reducere

Football

brBrasilero Serie A Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Ec Bahia Ba Atletico Paranaense 1-2  Terminat
14:00 Flamengo RJ Criciuma SC -
14:00 Sport Recife PE Fluminense RJ -
14:00 Santos FC SP Sao Paulo SP -
14:00 Cruzeiro MG Goias GO -
14:00 Figueirense FC Vitoria Ba -
16:30 Corinthians SP Gremio Rs -
16:30 Coritiba PR Palmeiras SP -
16:30 Chapecoense SC Botafogo RJ -
brBrasilero Serie B Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Sampaio Correa Ma Atletico Goianiense 1-2  Terminat
18:00 Ceara CE Portuguesa SP 2-1  Terminat
mxPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 FC Puebla Santos Laguna 3-3  Terminat
18:00 America De Mexico Atlas 1-2  Terminat
20:00 Uanl Tigres Deportivo Toluca 2-1  Terminat
20:00 Leones Negros Udg Cruz Azul 1-1  Terminat
21:06 CF Pachuca Tiburones Rojos De Veracruz 1-0  Terminat
22:00 Jaguares De Chiapas Gallos Blancos Queretaro 2-1  Terminat
13:00 Unam Pumas CF Monterrey -
pyPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Olimpia Asuncion Rubio Nu 0-0  Terminat
16:00 CA 3 De Febrero Deportivo Capiata -
17:00 12 De Octubre De Itaugua Club Libertad Asuncion -
arPrimera Division, Torneo Inicial Statistici ligă Expandare / Reducere
18:30 Atletico Lanus Gimnasia Y Esgrima 2-0  Terminat
15:00 CA Belgrano CA Tigre -
15:00 Estudiantes De La Plata Defensa Y Justicia -
17:10 Boca Juniors CA Independiente -
arPrimera B Nacional, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Colon De Santa Fe Ferro Carril Oeste -
arPrimera B Nacional, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 CA Huracan Union De Santa Fe -
17:15 Sp. Belgrano De S. F. Atletico Tucuman -
18:00 CA Patronato Parana CD Santamarina Tandil -
clPrimera B, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Curico Unido Everton De Vina Del Mar 2-0  Terminat
14:00 Deportes Copiapo Union San Felipe -
14:30 Santiago Morning Cdsc Iberia -
15:00 San Luis De Quillota Deportes La Serena -
16:00 Rangers De Talca Deportes Concepcion -
clPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Palestino Deportes Union La Calera -
14:00 Cobresal O`higgins FC -
14:00 Universidad Catolica Colo Colo -
16:30 Audax Italiano Universidad De Concepcion -
coLiga Postobon Ii, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 Atletico Huila Independiente Santa Fe 3-3  Terminat
coTorneo Postobon Ii, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Dep. Rionegro U. M. Santa Marta -
coTorneo Postobon Ii, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 Atletico Bucaramanga Cucuta Deportivo -
coLiga Postobon Ii, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 Deportivo Cali Deportes Tolima -
pePrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Universidad Cesar Vallejo Inti Gas Deportes 3-0  Terminat
11:00 Sporting Cristal Union Comercio -
13:15 CD Leon De Huanuco Universitario De Deportes -
16:00 Alianza Lima Utc De Cajamarca -
gtLiga Nacional, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 CD Marquense CSD Municipal 1-1  Terminat
12:00 Deportivo Malacateco Coatepeque -
12:00 CD Suchitepequez Halcones FC -
12:15 Antigua Gfc Deportivo Guastatoya -
crPrimera Division, Campeonato Invierno Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 Deportivo Saprissa CS Herediano 1-0  Terminat
12:00 CS Cartagines CD Belen Siglo Xxi -
15:00 Limon FC Liga Deportiva Alajuelense -
nzPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 Wellington Phoenix Waitakere United 1-2
21:30 Canterbury United Team Wellington 2-2
jpJ.league 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
00:00 Consadole Sapporo Jubilo Iwata 1-1  Terminat
00:00 Montedio Yamagata Tokyo Verdy 1-2  Terminat
00:00 Tochigi SC V-Varen Nagasaki 1-0  Terminat
00:00 Thespakusatsu Ehime FC 3-2  Terminat
00:00 Yokohama FC Giravanz Kitakyushu 1-0  Terminat
00:00 Matsumoto Yamaga FC Mito Hollyhock 3-0  Terminat
00:00 Kataller Toyama Fagiano Okayama 0-3  Terminat
00:00 Kyoto Sanga FC FC Gifu 0-0  Terminat
00:00 Kamatamare Sanuki Jef United Chiba 0-1  A 2-a repriză
76'
00:00 Avispa Fukuoka Roasso Kumamoto 1-3  Terminat
00:00 Oita Trinita Shonan Bellmare 2-3  Terminat
krFa Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
00:15 FC Seoul Seongnam Ilhwa 0-0  A 2-a repriză
90'+
auA-League Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Central Coast Mariners FC Adelaide United FC 0-2  Pauză
ruYouth League Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Amkar Perm Youth Arsenal Tula -
04:00 FK Ufa Lokomotiv Moscow Youth -
05:00 Lokomotiv Moscow Youth FK Ufa -
ruPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:30 FC Dinamo Moscow Rfk Terek Grozny -
08:00 FC Amkar Perm Arsenal Tula -  Anulare
08:00 Arsenal Tula FC Amkar Perm -
10:30 FC Spartak Moscow FC Mordovia Saransk -
trU21 Ligi, Gr. 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Sanliurfaspor Adana Demirspor -
05:00 Adanaspor Giresunspor -
06:00 Antalyaspor Denizlispor -
06:30 Elazigspor Altinordu -
06:30 Gaziantep Buyuksehir Manisaspor -
06:30 Orduspor Samsunspor -
tr2Nd Lig, Beyaz Grup Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Ofspor Kartalspor -
06:30 Aydinspor Fethiyespor -
06:30 Fatih Karagumruk Hacettepe SK -
06:30 Pendikspor Malatya Bld Spor -
06:30 Iskenderun Demir Celikspor Tarsus Idman Yurdu -
06:30 Bayrampasa Umraniyespor -
06:30 Menemen Belediyespor 1461 Trabzon -
06:30 Kecioerenguecue Turgutluspor -
06:30 Tki Tavsanli Linyitspor Tokatspor -
tr2Nd Lig, Kirmizi Grup Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Gumushanespor Mke Ankaragucu -
06:30 Hatayspor Altay Izmir -
06:30 AS Sariyer Tepecik Belediye -
06:30 Kirklarelispor Pazarspor -
06:30 Goztepespor Kocaeli Birlik -
06:30 Inegolspor Bandirmaspor -
06:30 Kahramanmarasspor P. Bugsasspor -
06:30 Golbasispor AS Diyarbakir Belediye -
06:30 Nazilli Bld Spor Duzyurtspor -
tr3. Lig, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Batman Petrolspor Gaziosmanpasa -
06:30 Adliyespor Tire 1922 Spor -
06:30 Tuzlaspor Kizilcabolukspor -
06:30 Istanbulspor AS Kirikhanspor -
06:30 Bozuyukspor Corum Belediyespor -
06:30 C. Sekerspor Bursa Niluferspor -
06:30 Nigde Belediyespor Zonguldakspor -
06:30 Darica G Birligi Manavgat Evrenseki -
tr3. Lig, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Eyupspor Sivas Dort Eylul -
06:00 Diyarbakirspor Cankiri Bld Spor -
06:30 Oyak Renaultspor Yeni Aksarayspor -
06:30 Dardanelspor AS Arsynspor -
06:30 Golcukspor Sancaktepe Belediye -
06:30 Tekirova Derince Belediyespor -
06:30 Payas Belediye Erzincan Refahiyespor -
06:30 Denizli Bld Spor Maltepespor -
tr3. Lig, Group 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Erzurum Buyuksehir Idare Genclik -
06:30 Silivrispor Kahramanmaras B. -
06:30 Kayseri Sekerspor Beylerbeyi AS -
06:30 Ayvalikgucu Orhangazispor -
06:30 Sakaryaspor Bergama -
06:30 Elibol Sandiklispor Belediye Vanspor -
06:30 Makina Balcova Yasam Etimesgut Belediyespor -
06:30 Anadolu Uskudar 1908 Spor Gungoren Bld Spor -
trU21 Ligi, Gr. Super Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Genclerbirligi Kardemir Karabukspor -
06:30 Besiktas Kasimpasa -
06:30 Torku Konyaspor Gaziantepspor -
06:30 Eskisehirspor Kayseri Erciyesspor -
unknownAff Suzuki Cup, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Malaysia Myanmar -
07:00 Singapore Thailand -
unknownGulf Cup, Knockout Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
09:45 Oman Qatar -
13:00 Saudi Arabia United Arab Emirates -
unknownInt. Friendly Games, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 England Germany -
ltA Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 FK Banga Gargzdai FK Siauliai -
09:00 Granitas Klaipeda Vmfd Zalgiris -
itLega Pro, Girone A Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 AC Feralpi Salo AC Monza Brianz -
08:30 Sef Torres FC Sudtirol -
10:00 AC Arezzo Real Vicenza -
12:00 Giana Erminio AC Mantova -
itSerie A Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Turin FC US Sassuolo -
09:00 AC Cesena Sampdoria Genoa -
09:00 Hellas Verona AC Fiorentina -
09:00 SSC Napoli Cagliari Calcio -
09:00 Parma FC FC Empoli -
09:00 Udinese Calcio AC Chievo Verona -
14:45 AC Milan Inter Milan -
itLega Pro, Girone B Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Aquila Savona FBC -
08:30 AC Pistoiese Pontedera -
10:00 Pro Piacenza Ascoli -
12:00 SC Pisa Carrarese Calcio -
itLega Pro, Girone C Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 AS Melfi US Casertana 1908 -
08:30 Benevento Calcio US Lecce -
08:30 Vigor Lamezia Lupa Roma -
10:00 US Foggia Matera FC -
12:00 AC Martina Messina FC -
itSerie B Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Catania Calcio Latina Calcio -
plI Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
05:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Chrobry Glogow -
06:15 Chojnice Pogon Siedlce -
06:30 Aspn Miedz Legnica Olimpia Grudziadz -
plEkstraklasa Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Ks Lechia Gdansk Jagiellonia Bialystok -
12:00 Gks Piast Gliwice Kks Lech Poznan -
unknownDivizia Nationala Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 FC Dinamo Auto FC Dacia Chisinau -
06:00 FC Academia Chisinau FC Veris -
09:00 FC Zimbru Chisinau FC Tiraspol -
esPrimera Division Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Rayo Vallecano Celta De Vigo -
11:00 Levante UD Valencia CF -
13:00 Elche CF Cordoba CF -
15:00 Villarreal CF Getafe CF -
esSegunda Division Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Real Valladolid Las Palmas UD -
11:00 Girona FC Recreativo Huelva -
11:00 CD Mirandes CD Leganes -
12:15 Betis Sevilla CD Alaves -
13:00 Albacete Balompie CA Osasuna -
15:00 Alcorcon AD CD Lugo -
byVysshaya League, Relegation Group Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 FC Belshina Bobruisk FC Dnepr Mogilev -
06:00 FC Brest FC Neman Grodno -
06:00 Slutsksakhar Slutsk FC Minsk -
azPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:15 FK Karabakh Azal Baku -
08:15 FK Gabala Pfk Simurq -
bgA Pfg Statistici ligă Expandare / Reducere
06:15 Botev Plovdiv Levski Sofia -
10:30 Beroe Stara Zagora Pfc Slavia Sofia -
nlEredivisie Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 FC Groningen Psv Eindhoven -
08:30 Pec Zwolle FC Twente Enschede -
08:30 Heracles Almelo Ado Den Haag -
10:45 FC Utrecht Cambuur Leeuwarden -
nlEerste Divisie Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Sparta Rotterdam FC Oss -
trSuper Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Genclerbirligi Kardemir Karabukspor -
06:30 Konyaspor Gaziantepspor -
09:00 Eskisehirspor Kayseri Erciyesspor -
12:00 Besiktas Istanbul Kasimpasa -
trTff 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Sanliurfaspor Adana Demirspor -
06:30 S. B. Elazigspor Altinordu -
06:30 Gaziantep Bld Spor Manisaspor -
08:00 Antalyaspor Denizlispor -
08:00 Adanaspor Giresunspor -
11:30 Orduspor Samsunspor -
rsSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FK Cukaricki Stankom FK Jagodina -
07:00 Ofk Belgrade FK Mladost Lucani -
11:00 Partizan Belgrade FK Napredak -
deRegionalliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Werder Bremen II Eintracht Braunschweig II -
07:45 Etsv Weiche Flensburg Hannover 96 II -
08:00 Bv Cloppenburg Ft Braunschweig -
08:00 Goslarer SC SV Meppen -
08:00 Eintracht Norderstedt Hamburger SV II -
08:00 Luneburger SK Bsv Rehden -
08:00 Vfb Oldenburg Vfr Neumunster -
deRegionalliga Northeast Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Berliner Ak 07 FC Viktoria Berlin -
deOberliga Nofv South Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 FC Erzgebirge Aue II FC Oberlausitz Neugersdorf -
07:30 Chemnitzer FC II Energie Cottbus II -
uaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FC Metalurg Donetsk Volyn Lutsk -
10:00 Vorskla Poltava FC Zorya Lugansk -
12:30 FC Metalurg Zaporizhya FC Dynamo Kiev -
mk1. Mfl Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FK Sileks Kratovo Shkendija 79 Tetovo -
07:00 FK Teteks Tetovo FK Pelister Bitola -
07:00 FK Metalurg Skopje Horizont Turnovo -
baPremijer Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FK Slavija Sarajevo FK Drina Zvornik -
07:00 FK Zeljeznicar NK Celik Zenica -
07:00 NK Vitez NK Travnik -
07:00 FK Sloboda Tuzla FK Sarajevo -
noNm Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
07:15 Molde FK Odds BK -
noEliteserien, Relegation/promotion Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 SK Brann Mjondalen -
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 1 FC Nuremberg FC Ingolstadt -
07:30 Karlsruher SC Erzgebirge Aue -
07:30 Rb Leipzig FC St. Pauli -
de3Rd Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FSV Mainz 05 II Hallescher FC -
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Hamburger SV Werder Bremen -
11:30 Vfb Stuttgart FC Augsburg -
czFnl Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 FK Varnsdorf Mas Taborsko -
07:30 1 SC Znojmo FK Usti Nad Labem -
cz1. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:45 FC Viktoria Plzen Bohemians 1905 -
12:00 SK Slavia Prague FC Hradec Kralove -
uyPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Racing Club Mdeo. CA River Plate -
14:30 Rampla Juniors FC Tacuarembo FC -
15:00 CA Fenix CA Penarol -
egPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Petrojet FC Talaea El Gaish -
10:00 AL Ragaa El Zamalek -
13:00 AL Ahly Cairo AL Nasr Cairo -
chSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 FC Basel FC Aarau -
07:45 FC St. Gallen FC Vaduz -
10:00 FC Thun Young Boys Bern -
chChallenge League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Winterthur FC Lausanne-Sport -
09:00 FC Le Mont Ls FC Wil 1900 -
scotlandPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 Partick Thistle Aberdeen FC -
frLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FC Nantes AS Saint Etienne -
11:00 Montpellier HSC Toulouse FC -
15:00 Olympique Marseille FC Girondins Bordeaux -
dkSuperligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Odense BK FC Nordsjalland -
11:00 Brondby IF Sonderjyske -
13:00 FC Midtjylland Aalborg BK -
dk1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Viborg FF Bronshoj BK -
09:00 Vendsyssel FF AB Copenhagen -
09:00 FC Fredericia Skive IK -
09:30 Agf Aarhus Lyngby BK -
walesPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Port Talbot Town Carmarthen Town AFC -  Amânat
09:30 Port Talbot Town The New Saints FC -  Amânat
grSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Panathinaikos Athen Ergotelis FC -  Amânat
10:15 Veroia FC Kalloni AEL FC -  Amânat
10:15 Niki Volou Levadiakos FC -  Amânat
10:15 Ofi Crete FC Aok Kerkyra -  Amânat
12:30 Asteras Tripolis Paok FC -  Amânat
grFootball League, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Ermionidas Iraklis Psachnon FC -  Amânat
08:00 Episkopi FC Fostiras FC -  Amânat
08:00 Kallithea FC Athén Acharnaikos -  Amânat
09:00 Aot Alimos FC Chania -  Amânat
11:00 Panegialios FC Gs Apollon Smyrnis -  Amânat
11:00 Panachaiki 2005 AEK Athens FC -  Amânat
grFootball League, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Anagennisi Karditsas FC Lamia -  Amânat
08:00 Pierikos Katerini AS Olympiakos Volou 1937 -  Amânat
08:00 Ethnikos Serron Aps Zakynthos -  Amânat
08:00 Agrotikos Asteras FC Aiginiakos FC -  Amânat
11:00 FC Fokikos Iraklis 1908 -  Amânat
14:30 Larissa Tyrnavos 2005 FC -  Amânat
mtPremier Division Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Naxxar Lions F.c. Qormi FC -
10:00 Valletta FC Mosta FC -
maBotola Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 AS Far Rabat Kac Kenitra -
10:00 Raja Casablanca Athletic Mas Maghrib A Fes -
10:00 Chabab Atlas Khenifra Fus Fath Union Sportive Rabat -
13:30 Rsb Berkane Kacm Marrakesh -
bePro League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Kv Oostende Standard Liege -
12:00 Krc Genk Yellow-Red Kv Mechelen -
14:00 Kv Kortrijk SV Zulte Waregem -
beTweede Klasse Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 R Aec Mons Royal Antwerp FC -
englandPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Crystal Palace Liverpool FC -
11:00 Hull City Tottenham Hotspur -
roLiga I Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 CS Pandurii Targu Jiu FC Botosani -
11:00 Cfr Cluj CS Municipal Studentesc Iasi -
13:30 FC Petrolul Ploiesti Fcm Targu Mures -
zaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Supersport United FC Orlando Pirates FC -
08:30 Bloemfontein Celtic FC Chippa United -
inIndian Super League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Chennaiyin FC Delhi Dynamos FC -
08:30 Mumbai City FC Chennaiyin FC -
hr1. Hnl Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Slaven Belupo -
11:00 Rnk Split NK Zagreb -
ptTaca De Portugal Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Vieira SC Freamunde -
09:00 FC Vizela Operario -
10:00 Santa Maria FC Santa Eulalia -
10:00 FC Pacos Ferreira Riachense -
10:00 Gil Vicente FC Varzim SC -
10:00 CD Nacional Gd Ribeirao -
10:00 CD Feirense Gd Chaves -
10:00 FC Penafiel CD Das Aves -
12:00 Clube Oriental De Lisboa Vitoria Setubal -
14:15 Vitoria Guimaraes Sporting Braga -
ptSegunda Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 CD Tondela Sporting Farense -
10:00 Academico Viseu CD Santa Clara -
11:00 Leixoes SC Sporting Lisbon B -
siPrvaliga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 NK Radomlje NK Krka -
ecSerie A, Segunda Etapa Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Deportivo Quito Deportivo Cuenca -
11:30 Liga Dep Universitaria Quito Barcelona Guayaquil -
12:30 CD Universidad Catolica Manta FC -
14:00 Mushuc Runa El Nacional Quito -
14:00 Liga De Loja CD Olmedo -
17:00 Club Sport Emelec Independiente Jose Teran -
atBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 SK Sturm Graz Rb Salzburg -
huNb I Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Videoton FC Ferencvarosi Tc -
12:30 FC Gyori Eto Debreceni Vsc -
cy1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Nea Salamina Famagusta FC Ermis Aradippou FC -
ilPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
12:45 Bnei Sakhnin FC Beitar Jerusalem -
skSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Slovan Bratislava Spartak Myjava -
usMajor League Soccer, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Ny Red Bulls New England Revolution -
17:00 La Galaxy Seattle Sounders -