Expandare / Reducere

Football

brCopa Do Brasil Statistici ligă Expandare / Reducere
18:30 Avai SC Palmeiras SP 0-2  Terminat
18:30 ABC RN Novo Hamburgo Rs 1-0  Terminat
18:30 Ceara CE Chapecoense SC 1-1  Terminat
21:00 Ponte Preta SP Vasco Da Gama RJ 0-2  Terminat
21:00 Corinthians SP Ec Bahia Ba 3-0  Terminat
21:00 Santa Cruz PE Botafogo Pb 2-1  Terminat
unknownCopa Libertadores Statistici ligă Expandare / Reducere
18:45 CA San Lorenzo Bolivar La Paz 5-0  Terminat
unknownClub Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Toronto FC Tottenham Hotspur 2-3  Terminat
19:30 AS Roma Liverpool FC 1-0  Terminat
21:00 Sporting Kansas City Manchester City 1-4  Terminat
22:30 La Galaxy Manchester Utd 0-7  Terminat
11:30 FC Dinamo Moscow Udinese Calcio -
11:30 Turin FC FC Rubin Kazan -
11:30 AC Arezzo Barletta Calcio -
12:00 Rio Ave FC Gd Estoril Praia -
12:00 Parma FC AC Renate -
12:00 Hertha Bsc Psv Eindhoven -
12:00 Juventus Turin FC Kuban Krasnodar -  Anulare
12:30 Vfr Aalen Eintracht Frankfurt -
14:00 Atletico Cp CD Nacional -
unknownCopa Euroamericana Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Atletico Nacional Medellin AS Monaco 2-4  Terminat
unknownRecopa Sudamericana Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 Atletico Mineiro MG Atletico Lanus 4-3  AET
unknownUefa Europa League, Qualification Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Shakhter Karagandy FK Atlantas Klaipeda 3-0  Terminat
09:30 Hapoel Beer Sheva Rnk Split 0-0  A 2-a repriză
51'
11:30 Mypa Myllykoski FC Dinamo Minsk -
12:00 Inter Baku IF Elfsborg -
12:00 AC Omonia Nicosia FK Buducnost -
12:00 Haugesund FK FK Sarajevo -
12:00 FC Krasnodar JK Sillamae Kalev -
13:00 FC Slovan Liberec Mfk Kosice -
13:00 AIK Solna FC Linfield -
13:00 Tromso Il Vikingur Gota -
13:00 SV Scholz Grodig FK Cukaricki Stankom -
13:00 FC Chikhura Sachkhere Bursaspor -
13:00 FC Zimbru Chisinau Cska Sofia -
13:00 FC Shakhter Soligorsk Derry City FC -
13:00 FC Vaduz Ruch Chorzow -
13:00 Esbjerg Fb FC Kairat Almaty -
13:00 Flamurtari Vlore FC Petrolul Ploiesti -
13:00 Kks Lech Poznan Nomme Kalju FC -
13:00 IFK Gothenburg FC Gyori Eto -
13:30 Hapoel Tel Aviv FC Astana -
13:30 FC Spartak Trnava FC Zestafoni -
13:30 FC Groningen Aberdeen FC -
13:30 FC Zorya Lugansk Kf Laci -
14:00 Asteras Tripolis Rovaniemi Palloseura -
14:00 Zawisza Bydgoszcz SV Zulte Waregem -
14:00 FK Vojvodina AS Trencin -
14:00 Sligo Rovers FC Rosenborg BK -
14:15 HNK Hajduk Split Dundalk FC -
14:30 ND Gorica Molde FK -
14:30 FK Jagodina Cfr Cluj -
14:30 FC Luka Koper FK Neftchi Baku -
14:30 Ferencvarosi Tc HNK Rijeka -
14:30 NK Siroki Brijeg FK Mlada Boleslav -
14:30 Diosgyori Vtk Liteks Lovetch -
14:45 FC ST Johnstone FC Luzern -
14:45 Crusaders Belfast IF Brommapojkarna -
15:05 Skn St. Polten Botev Plovdiv -
15:15 Stjarnan Gardabae Motherwell FC -
15:15 Fh Hafnarfjordur FC Neman Grodno -
ecSerie A, Primera Etapa Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Independiente Jose Teran Deportivo Cuenca -  Amânat
20:00 Club Sport Emelec Deportivo Quito -  Amânat
20:00 CD Olmedo El Nacional Quito -  Amânat
20:30 Liga De Loja Liga Dep Universitaria Quito -  Amânat
20:30 Manta FC Barcelona Guayaquil -  Amânat
arCopa Argentina Statistici ligă Expandare / Reducere
20:30 Godoy Cruz A.t. Defensa Y Justicia 5-7  AP
pePrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 Alianza Lima Sport Huancayo 4-3  Terminat
usMajor League Soccer Statistici ligă Expandare / Reducere
22:30 San Jose Earthquakes Chicago Fire 5-1  Terminat