Expandare / Reducere

Football

unknownClub Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 AC Ajaccio CA Bastia 2-1  Terminat
14:00 AJ Auxerre Red Star FC 93 3-0  Terminat
14:00 Grimsby Town Mansfield Town 0-1  Terminat
14:00 La Hoya Lorca Granada CF 0-2  Terminat
14:30 Morecambe FC Preston North End 1-2  Terminat
14:30 Tranmere Rovers Bolton Wanderers 1-1  Terminat
14:30 Ucam Murcia UD Almeria 1-2  Terminat
14:45 Dover Athletic Colchester Utdfc 2-2  Terminat
14:45 Bournemouth AFC Southampton FC 0-1  Terminat
14:45 Havant & Waterlooville Crystal Palace 0-0  Terminat
22:00 Sydney FC West Ham Utd -
00:30 Wellington Phoenix FC Newcastle Utd -
04:30 1. SC Sollenau SC Mannsdorf -
05:30 FC Arouca Academica Coimbra -
06:45 Global FC Kaya FC -
08:30 Ado Den Haag Konyaspor -
09:00 FC St. Pauli Celtic FC -
09:00 FC Den Bosch Lommel United -
09:00 Vfb Homberg VFL Bochum II -
09:30 Kaizer Chiefs Orlando Pirates FC -
10:00 Bradford City Blackburn Rovers -
10:00 Crewe Alexandra FC Wolverhampton Wanderers -
10:00 Hyde Utd Altrincham FC -
10:00 FC Eschborn FSV Frankfurt -
10:00 Eastleigh FC Crawley Town -
10:00 Woking FC AFC Wimbledon -
10:00 Vitesse Arnhem Levante UD -
11:00 1860 Munich Stoke City -
11:30 AC Chievo Verona Vicenza Calcio -
12:00 Oud-Heverlee Leuven Valenciennes FC -
12:00 Fortuna Dusseldorf Wigan Athletic -
12:00 1 FC Heidenheim Vfb Stuttgart -
12:00 FC Utrecht Sporting Lisbon -
13:00 NEC Nijmegen Real Sociedad -
14:30 CD Alcoyano Elche CF -
14:45 Benfica Lisbon Ajax Amsterdam -
17:00 Ny Red Bulls Arsenal FC -
unknownCopa Euroamericana Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Estudiantes De La Plata AC Fiorentina -
unknownInternational Champions Cup, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
16:10 AS Roma Manchester Utd -
18:00 Inter Milan Real Madrid -
roLiga I Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 CS Universitatea Craiova CS Pandurii Targu Jiu 1-1  Terminat
11:30 Fcm Targu Mures FC Universitatea Cluj -
14:00 Rapid Bucuresti Steaua Bucuresti -
hr1. Hnl Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 NK Lokomotiva Zagreb NK Dinamo Zagreb 3-4  Terminat
13:00 NK Slaven Belupo NK Zagreb -
15:00 NK Zadar NK Osijek -
unknownU19 European Championship, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 Germany Ukraine 2-0  Terminat
14:15 Serbia Bulgaria 1-0  Terminat
cz1. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 Dukla Prague FC Banik Ostrava 0-0  Terminat
11:00 FK Baumit Jablonec FC Zbrojovka Brno -
11:00 1 FK Pribram FC Viktoria Plzen -
11:00 FC Hradec Kralove FK Teplice -
14:15 1 FC Slovacko SK Slavia Prague -
czCup Statistici ligă Expandare / Reducere
04:15 N. Byskovice Loko Vltavin -
04:15 SK Aritma Praha Admira Praha -
04:15 Vysehrad Mas Taborsko -
04:15 Mfk Havirov Fotbal Trinec -
04:30 1.fc Karlovy Vary Banik Sokolov -
11:00 FK Susice Domazlice -
11:00 FK Litomerice FK Usti Nad Labem -
11:00 Petrovice FC Hlucin -
bePro League Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Standard Liege Royal Charleroi SC 3-0  Terminat
12:00 Waasland-Beveren Club Brugge -
14:00 Lierse SK Kv Oostende -
14:00 Kvc Westerlo Sporting Lokeren -
14:00 Cercle Brugge Ksv Kaa Gent -
plEkstraklasa Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Ks Lechia Gdansk Ts Podbeskidzie Bielsko-Biala 1-0  Terminat
12:00 Mks Pogon Szczecin Wks Slask Wroclaw -
14:30 Ks Cracovia Legia Warsaw -
ieFirst Division Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Galway FC Cobh Ramblers 4-1  Terminat
15:00 Shelbourne Dublin FC Finn Harps FC 1-1  Terminat
15:00 Wexford Youths FC Shamrock Rovers II 2-0  Terminat
14:30 Longford Town FC Waterford United FC -
iePremier Division Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Bohemians Dublin FC Cork City FC 2-0  Terminat
15:00 Shamrock Rovers FC Drogheda United FC 0-1  Terminat
14:45 Athlone Town AFC Saint Patrick's Athletic FC -
scotlandChallenge Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Queens Park FC Berwick Rangers 4-5  AP
10:00 Airdrieonians Albion Rovers FC -
10:00 Arbroath FC Alloa Athletic FC -
10:00 Brora Rangers Stenhousemuir FC -
10:00 Clyde FC Ayr United -
10:00 Cowdenbeath FC Brechin City FC -
10:00 Dunfermline Athletic Raith Rovers FC -
10:00 East Fife FC Forfar Athletic -
10:00 East Stirling Falkirk FC -
10:00 Elgin City Stirling Albion -
10:00 Heart Of Midlothian Annan Athletic -
10:00 Montrose FC Peterhead FC -
10:00 Greenock Morton FC Spartans FC -
10:00 Queen Of The South FC Livingston FC -
10:00 Rangers FC Hibernian FC -  Amânat
10:00 Stranraer FC Dumbarton FC -
pyPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Nacional FC Deportivo Capiata 0-3  Terminat
15:00 Sol De America Club Libertad Asuncion -
17:30 Club Sportivo Luqueno Rubio Nu -
arCopa Argentina Statistici ligă Expandare / Reducere
17:10 Gimnasia Y Esgrima Argentinos Jrs 0-0  Prima repriză
45'
20:15 Newell's Old Boys CA Talleres -
16:15 CA Rosario Central Juventud Unida S.l. -
brBrasilero Serie B Statistici ligă Expandare / Reducere
18:30 Oeste SP Luverdense Mt 0-0  Prima repriză
34'
20:00 America RN America Mineiro MG -
20:00 Boa Esporte Clube Bragantino SP -
15:20 Ponte Preta SP Vasco Da Gama RJ -
15:20 Santa Cruz PE Ceara CE -
15:20 Joinville SC Avai SC -
15:20 Atletico Goianiense Nautico PE -
brBrasilero Serie A Statistici ligă Expandare / Reducere
17:30 Santos FC SP Chapecoense SC -
17:30 Cruzeiro MG Figueirense FC -
17:30 Criciuma SC Vitoria Ba -
clPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Antofagasta Audax Italiano -
12:30 Universidad De Concepcion Huachipato -
15:30 O`higgins FC Universidad De Chile -
18:00 CSD Barnechea Deportes Union La Calera -
mxPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
20:30 Monarcas Morelia Atlas -
22:30 Santos Laguna Cruz Azul -
18:00 FC Puebla Tiburones Rojos De Veracruz -
18:00 America De Mexico Club Tijuana -
usMajor League Soccer Statistici ligă Expandare / Reducere
21:30 Colorado Rapids Chivas USA -
jpJ.league 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Montedio Yamagata Thespakusatsu -
05:00 Yokohama FC Jubilo Iwata -
05:00 Matsumoto Yamaga FC Tokyo Verdy -
05:00 Kamatamare Sanuki FC Gifu -
05:00 Giravanz Kitakyushu Oita Trinita -
06:00 Jef United Chiba V-Varen Nagasaki -
06:00 Shonan Bellmare Kataller Toyama -
06:00 Kyoto Sanga FC Avispa Fukuoka -
06:00 Fagiano Okayama Tochigi SC -
06:00 Ehime FC Consadole Sapporo -
06:00 Roasso Kumamoto Mito Hollyhock -
cnChinese Super League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Dalian Aerbing FC Hangzhou Lvcheng -
07:30 FC Changchun Yatai Beijing Guoan FC -
07:30 Guangzhou R&f FC Tianjin Teda -
07:35 Guizhou R Jiangsu Shuntian -
07:45 FC Shanghai Shenhua Shenxin -
byCup Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 FC Zvezda-Bgu Minsk FC Minsk -
kzPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Ordabasy Shymkent FC Taraz -
09:00 FC Kaisar Kyzylorda FC Zhetysu -
09:00 FC Irtysh Pavlodar FC Aktobe -
deRegionalliga Bavaria Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FC Augsburg II Vfr Garching -
08:00 TSV 1860 Munich II Greuther Furth II -
08:00 FV Illertissen SV Seligenporten -
10:00 SV Heimstetten SV Schalding-Heining -
deRegionalliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 VFL Wolfsburg II Bsv Rehden -
08:00 Etsv Weiche Flensburg FC St. Pauli II -
10:00 Vfb Lubeck SV Meppen -
10:00 Goslarer SC Hamburger SV II -
de3Rd Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FSV Mainz 05 II Arminia Bielefeld -
08:00 Ssv Jahn Regensburg Msv Duisburg -
08:00 SV Wehen Wiesbaden Stuttgarter Kickers -
08:00 Holstein Kiel Spvgg Unterhaching -
08:00 Rw Erfurt Borussia Dortmund II -
08:00 Dynamo Dresden Vfb Stuttgart II -
08:00 Hallescher FC Chemnitzer FC -
12:00 VFL Osnabruck Energie Cottbus -
deTelekom Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Hamburger SV VFL Wolfsburg -
14:30 Bayern Munich Monchengladbach -
fiVeikkausliiga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FF Jaro Seinajoen JK -
10:00 FC Inter Turku Hjk Helsinki -
fiYkkonen Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Haka Valkeakoski Jippo -
11:30 Hifk FC Viikingit -
dk1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Vejle BK Bronshoj BK -
dkSuperligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Aalborg BK FC Midtjylland -
13:30 FC Copenhagen FC Nordsjalland -
noEliteserien Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Aalesunds FK Lillestrom SK -
12:00 Sandnes Ulf Stromsgodset -
no2Nd Division, Avd 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Drobak/frogn Mo Il -
10:00 Harstad Kjelsaas -
10:00 Eidsvold Turn Lorenskog IF -
10:00 Medkila Skeid Fotball -
10:00 Kfum Oslo Finnsnes Il -
10:00 Kvik-Halden Follo -
no2Nd Division, Avd 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Arendal FK Kongsvinger Il -
10:00 Holmen Pors Grenland -
10:00 Birkebeineren Fram Larvik -
10:00 Jerv FK Notodden FK -
10:00 Flekkeroy Orn-Horten -
10:00 Vindbjart Asker -
seAllsvenskan Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Malmo FF Kalmar FF -
12:00 Halmstads BK Gefle IF -
seSuperettan Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Ostersunds FK Ljungskille SK -
10:00 Landskrona Bois Husqvarna FF -
10:00 Varbergs Bois Degerfors IF -
10:00 Gais IFK Varnamo -
11:20 IK Sirius FK Syrianska FC -
uaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 FC Illichivec Mariupol Volyn Lutsk -
12:00 Chernomorets Odessa Olimpik Donetsk -
atRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 TSV Neumarkt Wsg Wattens -
11:00 FC Bizau Scr Altach II -
11:00 Austria Salzburg Usc Eugendorf -
11:00 FC Hochst TSV St. Johann -
11:00 Wacker Innsbruck II SC Schwaz -
12:00 FC Dornbirn FC Pinzgau Saalfelden -
12:00 SV Seekirchen FC Hard -
atBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Wolfsberger AC FK Austria Vienna -
13:00 SK Rapid Vienna SV Josko Ried -
13:00 SC Wiener Neustadt Rb Salzburg -
13:00 Scr Altach Admira Wacker -
huNb I Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Budapest Honved FC Dunaujvaros Palhalma Agrospecial Se -
12:30 Videoton FC Lombard Papa Tfc -
12:30 Pecs Mfc Mtk Budapest FC -
14:30 Szombathelyi Haladas FC Ujpest FC -
bgA Pfg Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Cherno More Varna Ludogorets Razgrad -
11:30 Marek Dupnica Haskovo -
13:00 Lokomotiv Plovdiv Pfc Slavia Sofia -
siPrvaliga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 NK Maribor Kalcer Radomlje -
12:00 FC Luka Koper NK Olimpija Ljubljana -  Amânat
14:00 NK Rudar Velenje NK Zavrc -
ptLeague Cup, Phase 1, Gr. A Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 CF Uniao Madeira UD Oliveirense -
ptLeague Cup, Phase 1, Gr. D Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 SC Beira Mar CD Feirense -
unknownDivizia Nationala Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 FC Milsami Saxan Cadir-Lunga -
skSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 FC Spartak Trnava Slovan Bratislava -  Amânat
11:30 Spartak Myjava FK Dukla Banska Bystrica -  Amânat
12:30 Mfk Ruzomberok Dac 1904 Dunajska Streda -
13:00 FK Dukla Banska Bystrica Spartak Myjava -
chSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:45 Grasshopper Club Zurich FC Thun -
14:00 FC Sion FC St. Gallen -
chChallenge League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:45 FC Lugano FC Winterthur -
11:45 FC Wil 1900 FC Lausanne-Sport -
lvVirsliga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Fs Metta/lu FC Jurmala -
eePremium Liiga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 FC Flora Tallinn Narva JK Trans -
pePrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 CD Leon De Huanuco Club Cienciano -
16:00 Universidad San Martin Utc De Cajamarca -
ruSuper Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Cska Moscow FC Rostov -
coTorneo Postobon II Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Dep. Rionegro Valledupar FC -
coLiga Postobon II Statistici ligă Expandare / Reducere
16:15 Envigado FC Deportes Tolima -
16:15 Atletico Huila Itagui Ditaires -
gtLiga Nacional, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 CSD Comunicaciones Coatepeque -
Expandare / Reducere

Tennis

unknownAtp - Umag, Croatia Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Fognini, Fabio576  Terminat
Coric, Borna 763
04:00 Cilic, Marin
Robredo, Tommy
unknownAtp - Umag, Croatia, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
15:10 Knowle J / Marach O463  Terminat
Cermak F / Rosol L 6310
17:00 Lajovic D / Skugor F63  Al 2-lea set
Cuevas P / Zeballos H 71
unknownAtp - Atlanta, USA Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Isner, John76  Terminat
Matosevic, Marinko 64
18:30 Becker, Benjamin
De Bakker, Thiemo
19:00 Sock, Jack
Lacko, Lukas
21:00 Sela, Dudi
Pospisil, Vasek
unknownAtp - Gstaad, Switzerland Statistici ligă Expandare / Reducere
05:30 Haase, Robin
Monaco, Juan
09:00 Verdasco, Fernando
Andujar, Pablo
unknownAtp - Gstaad, Switzerland, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Bagnis F / Delbonis F
Begemann A / Haase R
10:20 Junaid R / Mertinak M
Andujar P / Monaco J
unknownAtp - Atlanta, Usa, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 King K / Venus M
Ginepri R / Harrison R
10:00 Pospisil V / Sock J
Barrientos N / Estrella Burgos V
unknownChallenge - Lexington, USA Statistici ligă Expandare / Reducere
15:15 Millot, Vincent62  Retragere
Ward, James 74
19:00 Kokkinakis, Thanasi
Bemelmans, Ruben
unknownChallenge - Lexington, Usa, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
16:50 Jenkins J / Singh S14  Terminat
Buchanan C / Mcgee J 66
20:20 Metka K / Quigley E
Polansky P / Shamasdin A
unknownChallenge - Astana Ii, Kazakhstan Statistici ligă Expandare / Reducere
02:15 Gerasimov, Egor
Ilhan, Marsel
03:35 Berankis, Ricardas
Edmund, Kyle
unknownChallenge - Astana Ii, Kazakhstan, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
03:40 Chen T / Huang L-C
Bubka S / Chiudinelli M
unknownChallenge - Oberstaufen, Germany Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Bolelli, Simone
Beck, Andreas
05:20 Berrer, Michael
Marcora, Roberto
unknownChallenge - Oberstaufen, Germany, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Ghedin R / Grassi C
Koolhof W / Motti A
05:20 Machado R / Tosic G
Albot R / Kowalczyk M
unknownChallenge - Tampere, Finland, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Ymer E / Zaitcev A
Gonzales R / Thornley S
unknownChallenge - Tampere, Finland Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Krstin, Pedja
Goffin, David
08:00 Nieminen, Jarkko
Lapentti, Giovanni
unknownWta - Baku, Azerbaijan Statistici ligă Expandare / Reducere
03:00 Voegele, Stefanie
Jovanovski, Bojana
04:15 Schiavone, Francesca
Svitolina, Elina
unknownWta - Baku, Azerbaijan, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
05:30 Olaru R / Peer S
Schiavone F / Voegele S
unknownChallenge Women - Nan Chang, China Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 Peng, Shuai
Zheng, Saisai
07:00 Kumkhum, Luksika
Liu, Fangzhou
unknownChallenge Women - Nan Chang, China, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Adamczak M / Zheng S
Chan C W / Xu Y F
Expandare / Reducere

Rugby

unknownInternational Matches Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Montpellier Herault RC Saracens 42-15  Terminat
unknownSuper Rugby, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
03:35 Crusaders Sharks -
05:30 Waratahs Brumbies -
unknownSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Salford Red Devils Leeds Rhinos 18-22  Terminat
15:00 ST Helens Widnes Vikings 44-22  Terminat
10:00 London Broncos Hull Kingston Rovers -
unknownNrl Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Penrith Panthers Cronulla Sharks -
03:30 Gold Coast Titans Parramatta Eels -
05:30 Canterbury Bulldogs North Queensland Cowboys -
Expandare / Reducere

Basketball

unknownU18 Ec Div. A Women, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
15:45 Italy Serbia 51-66  Terminat
15:45 Spain Belgium 52-47  Terminat
unknownU18 Ec Div. B, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 Netherlands Hungary -
09:00 Luxembourg Romania -
unknownU18 Ec Div. B, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 Finland Fyr Macedonia -
06:45 Norway Switzerland -
unknownU18 Ec Div. B Women, Placement Round 5-8 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Finland England -
08:45 Montenegro Bulgaria -
unknownU18 Ec Div. B, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
06:45 Portugal Denmark -
11:15 Ukraine Bulgaria -
13:30 Scotland Ireland -
unknownU18 Ec Div. A, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 France Croatia -
13:45 England Lithuania -
unknownU18 Ec Div. A, Group D Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Serbia Spain -
09:15 Montenegro Russia -
unknownU18 Ec Div. B, Group D Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Germany Estonia -
11:15 Israel Georgia -
13:30 Iceland Austria -
unknownU18 Ec Div. A, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
09:15 Italy Poland -
11:30 Belgium Latvia -
unknownU18 Ec Div. B Women, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Estonia Israel -
13:15 Hungary Latvia -
unknownU18 Ec Div. A, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Bosnia And Herzegovina Czech Republic -
13:45 Turkey Greece -
usWnba Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Washington Mystics Tulsa Shock -
19:30 Atlanta Dream Chicago Sky -
20:00 Minnesota Lynx San Antonio Silver Stars -
16:00 Seattle Storm L.a. Sparks -
Expandare / Reducere

Volleyball

unknownWorld Grand Prix, Div 3, Women, Preliminary Round Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Algeria Bulgaria 0-0  Primul set
20:30 Mexico Kenya -
05:00 Australia Czech Republic -
08:00 Kazakhstan Croatia -
16:30 Bulgaria Kenya -
unknownEuropean League, Final Four Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Montenegro Greece -