Expandare / Reducere

Volleyball

unknownWorld Grand Prix, Div 1, Women, Preliminary Round Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Brazil Poland 3-1
19:30 Dominican Republic Serbia 0-3
02:30 Bulgaria Netherlands 3-1
05:00 China Cuba 3-0
07:00 Algeria Japan 0-3
09:00 Brazil Russia 3-2
10:00 Turkey Thailand 3-0
11:30 USA Poland 3-0
11:30 Germany Argentina 2-3
14:30 Serbia Czech Republic 3-0
14:30 Italy Kazakhstan 3-0
17:00 Dominican Republic Puerto Rico 3-0
Expandare / Reducere

Football

brBrasilero Serie B Statistici ligă Expandare / Reducere
18:30 America RN Boa Esporte Clube 0-0
18:30 Palmeiras SP Bragantino SP 2-1
20:50 Oeste SP 1-2
20:50 America Mineiro MG 2-2
15:20 Avai SC Paysandu Pa 2-0
15:20 Joinville SC Figueirense FC 3-1
15:20 Icasa CE Sao Caetano SP 3-2
15:20 Sport Recife PE Chapecoense SC 1-2
brBrasilero Serie C, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Madureira RJ Mogi Mirim SP 0-0
15:00 Duque De Caxias RJ Gremio Barueri SP 1-3
brBrasilero Serie C, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Sampaio Correa Ma Santa Cruz PE 3-0
16:00 Luverdense Mt Fortaleza CE 2-0
brBrasilero Serie A Statistici ligă Expandare / Reducere
17:30 Cruzeiro MG Coritiba PR 1-0
caCanadian Soccer League Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Portugal FC Niagara United -
20:30 London City Toronto Croatia 0-2
21:00 Serbian White Eagles SC Waterloo -
mxLiga De Ascenso, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Lobos B.u.a.p. 1-0
21:00 Delfines Del Carmen Cruz Azul Hidalgo 3-0
21:30 Correcaminos Uat Dorados De Sinaloa 1-2
21:30 Leones Negros Udg Club Celaya 2-0
arPrimera B Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Club Villa Dalmine Comunicaciones 0-1
14:30 Barracas Central Deportivo Armenio 0-0
14:30 Club Atletico Los Andes Deportivo Moron 2-0
arPrimera Division, Torneo Inicial Statistici ligă Expandare / Reducere
19:15 Arsenal De Sarandi Estudiantes De La Plata 1-1
15:10 CA All Boys Atletico De Rafaela 1-1
17:10 CA Tigre Velez Sarsfield 1-2
arPrimera B Nacional Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 CA Talleres CA Sarmiento 2-2
14:30 Ferro Carril Oeste Boca Unidos 2-2
15:10 CA Independiente CA Brown De Adrogue 1-2
clPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 O`higgins FC Antofagasta 2-1
12:30 Union Espanola Universidad Catolica 0-1
15:00 Santiago Wanderers Audax Italiano 0-0
17:30 Universidad De Chile 1-1
clPrimera B, South Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 Deportes Concepcion Deportes Temuco 0-1
ecSerie A, Segunda Etapa Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 Deportivo Cuenca Liga De Loja 1-0
17:00 El Nacional Quito Deportivo Quevedo 2-0
coLiga Postobon II Statistici ligă Expandare / Reducere
21:10 Deportivo Cali Boyaca Chico FC 1-1
16:15 Aguilas Doradas Atletico Huila 1-0
coTorneo Postobon II Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Fortaleza FC Jaguares D. Cordoba 0-0
16:00 Valledupar FC Bogota FC 1-1
16:00 Atletico Bucaramanga Club Cortulua 0-1
auAct Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Tuggeranong Utd Canberra FC 0-3
auSouth Australia Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
01:30 Adelaide City West Torrens Birkalla 2-1
01:30 Western Strikers Para Hills 2-1
01:30 Raiders Enfield City 3-1
01:30 Adelaide Blue Eagles White City Woodville 4-2
01:30 Croydon Kings Metro Stars 2-3
01:30 Adelaide Comets Cumberland United 0-0
01:30 Adelaide Cobras Campbelltown City 1-3
auFootball West State League Statistici ligă Expandare / Reducere
03:00 Armadale SC Stirling Lions 0-1
03:00 Floreat Athena Football West Ntc Mens 3-1
03:00 Bayswater City Cockburn City 2-0
03:00 Balcatta Ecu Joondalup 0-0
03:00 Sorrento Bunbury Forum Force 1-1
03:00 Perth SC Inglewood Utd 0-1
auQueensland National Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Redlands Utd Northern Fury 0-0
04:00 Brisbane City FC Sunshine Coast Fire 1-6
05:00 Brisbane Strikers Palm Beach Sharks 3-0
05:00 Central Queensland FC Western Pride 4-2
05:30 Fnq Bulls Queensland Academy Of Sports 2-5
auBrisbane Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Rochedale Rovers Wolves FC 5-0
auNsw Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Blacktown Spartans Sutherland Sharks 0-1
05:00 South Coast Wolves Sydney Olympic 0-4
cnChina League Statistici ligă Expandare / Reducere
03:00 Harbin Tengyi X. Tianshan Leopard 4-0
07:00 S. Yongchang Junhao Sh. Honzuan 2-1
07:30 Hunan Xiangtao Shenyang Shenbei FC 2-2
07:30 Beijing Baxi FC Chengdu Blades 3-1
07:30 Chongqing Lifan Chongqing FC 1-1
cnChinese Super League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Dalian Aerbing FC Wuhan Zall 3-0
07:35 Guizhou R Guangzhou Evergrande 2-2
ruPfl, East Statistici ligă Expandare / Reducere
03:00 Yakutiya Yakutsk Amur 2010 2-1
04:00 FC Radian Baikal Irkutsk S-2 Novosibirsk 0-0
04:00 Sibiryak FC Irtysh Omsk 0-0
ruPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:30 Volga Nizhny Novgorod Zenit ST Petersburg 1-3
09:20 FC Tom Tomsk FC Ural Yekaterinburg 1-2
10:30 FC Dinamo Moscow Rfk Terek Grozny 1-0
ruYouth League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Rubin Kazan Youth Cska Moscow Youth 2-2
10:00 Amkar Perm Youth Samara Kryliya Sovetov Youth 0-2
10:00 Kuban Krasnodar Youth Spartak Moscow Youth 1-1
czFnl Statistici ligă Expandare / Reducere
04:15 Loko Vltavin FK Banik Most 0-0
04:15 Pardubice Fotbal Frydek Mistek 1-1
04:15 Fotbal Trinec Banik Sokolov 1-2
11:00 Mas Taborsko FK Varnsdorf 1-1
13:00 FC Fastav Zlin FK Usti Nad Labem 0-0
czU19 1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Mfk Frydek Mistek Sparta Prague 1-4
05:00 FK Teplice Viktoria Plzen 0-3
05:00 FC Slovan Liberec FK Banik Most 3-0
05:00 Vysocina Jihlava FC Fastav Zlin 1-2
05:00 1.fk Pribram FC Hradec Kralove 2-1
06:00 FC Zbrojovka Brno Slavia Prague 3-2
07:00 1 FC Slovacko Ceske Budejovice 6-1
08:00 Opava Baumit Jablonec 2-2
08:00 FK Mlada Boleslav FC Banik Ostrava 3-3
08:00 Bohemians 1905 Sigma Olomouc 1-3
08:00 Karvina FC Pardubice 1-0
cz1. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 FC Viktoria Plzen FC Banik Ostrava 4-0
jpJ.league Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Urawa Red Diamonds Sanfrecce Hiroshima 3-1
05:30 Kashima Antlers Omiya Ardija 1-0
06:00 Vegalta Sendai Kawasaki Frontale 2-1
06:00 Kashiwa Reysol Sagan Tosu 2-1
06:00 Oita Trinita 2-0
06:00 Shonan Bellmare Yokohama F Marinos 1-2
06:00 Niigata Albirex Shimizu S-Pulse 3-1
06:00 Jubilo Iwata Nagoya Grampus 2-3
06:00 Cerezo Osaka Ventforet Kofu 0-1
vnV-League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Hoang Anh Gia Lai Clb Bd Thanh Hoa 1-3
05:00 Dong Nai Berjaya T & T Ha Noi 0-4
06:00 The Vissai Ninh Bình Dong Tam Long An 3-4 Prima repriză
07:00 Saigon Xuanthanh Shb Da Nang 3-3
seSvenska Cup, Preliminary Round Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Ronneby BK Kristianstads FF 0-5
seDivision 2, Norrland Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Moron BK Bodens BK 1-4
09:00 Robertsfors IK Hudiksvalls FF 0-2
09:00 Harnosands FF Skellefteaa FF 1-1
seDivision 2, Norra Svealand Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Karlbergs BK Akropolis IF 0-1
08:00 Rotebro IS FF Gamla Upsala SK 3-0
08:00 Enköping SK Huddinge IF 3-3
09:00 Skiljebo SK Kvarnsvedens IK 0-0
seDivision 2, Sodra Svealand Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Spaarvagens FF Motala Aif 2-2
08:00 Ekero IK Enskede IK 2-3
seDivision 2, Sodra Gotaland Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Torns IF Lindsdals IF 2-1
08:00 Ljungby IF Sölvesborgs GOIF 1-4
08:00 Kvarnby IK Hassleholms IF 3-1
seDivision 2, Norra Gotaland Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 IK Gauthiod Rynninge IK 2-2
09:00 IFK Amal Savedalens IF 2-3
09:00 Jonsereds IF Carlstad United 1-3
09:00 Nordvarmland FF Tibro AIK 3-1
10:00 Karlslunds IF IFK Uddevalla 1-4
seAllsvenskan Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Osters IF IF Brommapojkarna 0-0
10:00 Kalmar FF Syrianska FC 1-0
10:05 AIK IF Elfsborg 2-1
seSuperettan Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Gais Varbergs Bois 0-1
10:20 Jonkopings Sodra Gif Sundsvall 1-4
sk Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Banska Bystrica Senica 4-1
05:00 Msk Zilina Trencin 2-0
05:00 Tatran Presov Kosice 2-0
05:00 Spartak Trnava Zemplin Michalovce 2-1
05:00 Sport Podbrezova Dubnica 3-0
09:00 Nitra Partizan Bardejov 3-2
sk2. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Zp Sport Podbrezova FC Spartak Trnava B 2-0
10:30 Partizan Bardejov FK Pohronie 1-0
10:30 FC Stk 1914 Samorin Msk Rimavska Sobota 0-0
10:30 FK Slovan Duslo Sala Mfk Dubnica 2-0
13:30 Mfk Zemplin Michalovce Tatran Liptovsky Mikulas 1-0
skSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Dac 1904 Dunajska Streda FC Vion Zlate Moravce 0-1
11:30 FC Spartak Trnava Mfk Kosice 0-0
krK-League Classic Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Busan I Park Gyeongnam FC 5-1
06:00 FC Seoul Suwon Samsung 2-1
06:00 Jeju United FC Jeonnam Dragons 0-0
06:00 Daegu FC Pohang Steelers FC 0-1
06:30 Incheon United FC Ulsan Hyundai 2-2
krK-League Challenge Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 FC Anyang Suwon City FC 2-2
06:00 Bucheon FC National Police Agency FC 0-0
ua Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Volyn-D Lutsk Dnipro-D Dnjepropetrovsk 0-3
10:00 Shakhtar-D Donetsk Dinamo-D Kiev 3-0
10:00 Chernomorets-D Odessa Metalurg-D Donetsk 1-3
uaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Goverla-Uzhgorod FC Metalurg Zaporizhya 1-1
10:00 Arsenal Kiev Vorskla Poltava 1-1
12:00 FC Zorya Lugansk Metalist Kharkiv 2-2
12:30 Volyn Lutsk Dnipro Dnipropetrovsk 1-3
14:30 Pfc Sevastopol Tavriya Simferopol 1-0
uaPersha Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 FC Poltava Stal Alchevsk 3-0
10:30 Olimpik Donetsk FC Sumy 3-0
10:30 FC Avanhard Kramatorsk FC Zirka Kirovohrad 2-1
10:30 Tytan Armyansk FC Oleksandria 0-0
11:00 Gelios Kharkiv Desna Chernigov 1-0
11:00 Ukrahrokom Priyntivka Bukovina Chernovtsy 0-0
eeEsiliiga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Tallinna FC Levadia II Rakvere JK Tarvas 1-0
07:00 Parnu Linnameeskond Tallinna FC Flora II -
07:00 Vandra JK Vaprus Tallinna FC Flora II 1-1
12:30 Johvi FC Lokomotiv Viljandi JK Tulevik 5-0
eePremium Liiga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 JK Tammeka Tartu JK Sillamae Kalev 0-3
12:30 JK Tallinna Kalev Nomme Kalju FC 1-1
thPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Songkhla United FC Muang Thong Utd 0-2
07:00 Buriram United FC Sisaket FC -
07:00 Bec Tero Sasana Bangkok United 1-1
07:30 Police United Bangkok Glass FC 5-0
07:30 Chiangrai United Chainat FC 2-1
ltA Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FK Atlantas Klaipeda FK Siauliai 3-0
11:00 FK Banga Gargzdai FK Ekranas 1-2
lt1 Lyga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FK Silute Vilnius Polonia 2-0
11:00 Trakai FK FK Palanga 3-0
12:00 Vmfd Zalgiris-3 Lietava Jonava 0-4
deOberliga Hamburg Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 SV Rugenbergen Meiendorfer SV 4-1
07:30 Tus Dassendorf SV Halstenbek-Rellingen 1-0
09:00 SV Curslack-Neuengamme SC Vier- Und Marschlande 2-2
11:00 VFL Pinneberg FC Elmshorn 1-1
deRegionalliga Northeast Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Hertha Bsc Berlin II Vfb Auerbach 1-1
07:30 Wacker Nordhausen Germania Halberstadt 3-1
07:30 Vfc Plauen Union Berlin II 2-4
07:30 SV Babelsberg Lokomotive Leipzig 1-0
07:30 FC Viktoria Berlin Berliner Ak 07 1-1
deRegionalliga Southwest Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Hessen Kassel FC Kaiserslautern II 2-2
08:00 SC Freiburg II SC Pfullendorf 3-1
08:00 FC Homburg Tus Koblenz 2-0
08:00 Offenbacher Kickers Wormatia Worms 0-0
08:00 FSV Mainz 05 II Ksv Baunatal 4-1
08:00 Ssv Ulm 1846 Svn Zweibrucken 0-1
deRegionalliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Etsv Weiche Flensburg SV Eichede 3-1
deRegionalliga Bavaria Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Greuther Furth II Bayern Munich II 0-1
08:00 1 FC Nuremberg II TSV Rain/lech 1-1
08:00 FC Kickers Wurzburg FC Memmingen 0-1
08:00 SV Heimstetten FC Augsburg II 0-4
08:00 FC Ingolstadt II Schweinfurt 05 3-2
11:00 Viktoria Aschaffenburg FC Eintracht Bamberg 2010 1-2
11:00 SV Schalding-Heining SV Seligenporten 2-5
deRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Alemannia Aachen SC Verl 1-0
08:00 FC Viktoria Cologne Sf Lotte 0-0
13:30 Bayer Leverkusen II 1 FC Cologne II 0-2
deBayernliga South Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FC Ismaning Wacker Burghausen II 1-6
10:00 1. FC Sonthofen Bcf Wolfratshausen 0-1
10:00 Bc Aichach Vfb Eichstatt 2-2
12:30 Hankofen-Hailing TSV Bogen 1-0
deSchleswig-Holstein-Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Ntsv Strand 08 Flensburg 08 1-3
09:00 Psv Neumunster TSV Altenholz 2-0
09:00 TSV Schilksee Hagen Ahrensburg 1-1
09:30 Preetzer TSV TSV Kropp 5-0
10:00 FC Dornbreite Tura Meldorf 7-1
10:00 Tus Hartenholm Holstein Kiel II 0-0
deOberliga Niedersachsen Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 SV Drochtersen/assel VFL Oldenburg 0-2
10:00 Ft Braunschweig Ssv Jeddeloh 4-0
10:00 Rotenburger SV Tb Uphusen 2-2
deOberliga Rheinland-Pfalz/saar Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Rochling Volklingen Borussia Neunkirchen 1-0
09:00 Spvgg Elversberg II SV Gonsenheim 3-0
09:30 Sg Betzdorf Hertha Wiesbach 6-1
09:30 Idar Oberstein Burgbrohl 4-2
09:30 1 FC Saarbrucken II FSV Salmrohr 1921 0-1
11:00 SC Hauenstein FK Pirmasens 1-3
deBayernliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 VFL Frohnlach TSV Grossbardorf 3-0
10:00 FC Amberg Alemannia Haibach 3-1
10:00 Erlenbach/main Spvgg Bayreuth 1-2
10:00 FSV Erlangen-Bruck Spvgg Selbitz 1-2
10:00 TSV Aubstadt Asv Hollfeld 3-0
11:00 Wurzburger FV Djk Ammerthal 0-1
12:00 Asv Neumarkt Ssv Jahn Regensburg II 0-0
deHessenliga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Viktoria Griesheim Osc Vellmar 3-0
12:00 Eintracht Stadtallendorf FSV Fernwald 1-0
12:00 FC Eschborn Sportfreunde Seligenstadt 4-1
12:00 Rot-Weiss Hadamar Skv Rot-Weiss Darmstadt 3-0
12:00 FSV Frankfurt II Fsc Lohfelden 7-1
12:00 Tgm/sv Jugesheim Offenbacher Kickers II 2-0
12:00 Bayern Alzenau TSV Lehnerz 3-3
12:00 Hunfelder SV SV Buchonia Flieden 1-3
dk2Nd Division West Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Hik Hellerup FC Svendborg 2-1
08:00 Brabrand IF Aarhus Fremad 0-0
09:00 FC Djursland Naesby BK 0-2
09:00 Jammerbugt FC FC Sydvest 05 3-1
09:00 Middelfart IK Skovbakken 2-0
09:00 Rishoj Boldklub Thisted FC 1-0
dk2Nd Division East Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 B 1908 Amager BK Frem 1-4
09:00 Vanløse IF 1-3
09:00 BK Sollerod-Vedbaek Naestved BK 0-1
09:00 Svebolle Bi 0-0
09:00 B 93 Copenhagen Fremad Amager 1-2
dk1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Bronshoj BK AB Copenhagen 1-2
dkSuperligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Agf Aarhus FC Nordsjalland 2-1
englandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
07:15 Burnley FC Bolton Wanderers 1-1
10:00 Reading FC Ipswich Town 2-1
10:00 Birmingham City Watford FC 0-1
10:00 Bournemouth AFC Charlton Athletic 2-1
10:00 Queens Park Rangers Sheffield Wednesday 2-1
10:00 Leeds Utd Brighton & Hove Albion FC 2-1
10:00 Middlesbrough FC Leicester City 1-2
10:00 Millwall FC Yeovil Town 0-1
10:00 Barnsley FC Wigan Athletic 0-4
10:00 Doncaster Rovers Blackpool FC 1-3
10:00 Nottingham Forest Huddersfield Town 1-0
englandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Gillingham FC Colchester Utdfc 0-1
10:00 Bristol City Bradford City 2-2
10:00 Shrewsbury Town Milton Keynes Dons 0-0
10:00 Crewe Alexandra FC Rotherham Utd 3-3
10:00 Walsall FC Tranmere Rovers 3-1
10:00 Carlisle Utd Leyton Orient 1-5
10:00 Peterborough Utd Swindon Town 1-0
10:00 Stevenage FC Oldham Athletic 3-4
10:00 Crawley Town Coventry City 3-2
10:00 Preston North End Wolverhampton Wanderers 0-0
10:00 Port Vale FC Brentford FC 1-1
englandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Wycombe Wanderers Morecambe FC 1-0
10:00 Scunthorpe Utd Mansfield Town 2-0
10:00 Portsmouth FC Oxford Utd 1-4
10:00 York City Northampton Town 1-0
10:00 Fleetwood Town Dagenham & Redbridge 3-1
10:00 Southend Utd Plymouth Argyle 1-0
10:00 Bury FC Chesterfield FC 0-2
10:00 Torquay Utd AFC Wimbledon 1-1
10:00 Cheltenham Town Burton Albion 2-2
10:00 Rochdale FC Hartlepool Utd 3-0
10:00 Exeter City Bristol Rovers 2-1
10:00 Newport County Accrington Stanley 4-1
kzPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Shakhter Karagandy FK Akzhaiyk Uralsk 4-0
unknownU17 European Women's Championship Qualif. - Gr. 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Romania Norway 0-4
07:30 Estonia Croatia 1-2
unknownClub Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 Liverpool FC Olympiacos FC 2-0
10:00 Barnet FC AEL Limassol FC 1-2
10:00 Cardiff City AC Chievo Verona 1-0
11:00 Kf Laci Kayserispor 0-3
12:00 Stade Rennes Ea Guingamp 1-1
12:00 OGC Nice Athletic Bilbao 0-0
12:30 AS Monaco Tottenham Hotspur 5-2
12:30 Cagliari Calcio Gazelec Ajaccio 1-0
13:00 FC Nantes Vannes Oc 1-0
13:00 Waterford United FC Crystal Palace 0-4
13:00 Sporting Gijon Real Valladolid 1-1
13:00 Villarreal CF Granada CF 1-1
13:00 Stade Reims Valenciennes FC 0-0
14:00 Celta De Vigo Southampton FC 4-1 AP
14:00 SC Bastia Getafe CF 0-0
14:30 Sampdoria Genoa Olympique Marseille 4-3
14:30 Numancia CD Real Zaragoza 1-0
14:45 Novara Calcio Catania Calcio 2-3
14:45 Benfica Lisbon Sao Paulo SP 0-2
15:00 Rio Ave FC Deportivo La Coruna 1-0
15:00 Hercules CF Elche CF 2-5 AP
15:00 CF Os Belenenses Recreativo Huelva 1-1
15:30 Gil Vicente FC Vitoria Guimaraes 4-1
unknownEmirates Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Galatasaray Istanbul FC Porto 1-0
11:20 Arsenal FC SSC Napoli 2-2
unknownCaf Confederations Cup, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Tp Mazembe Fus Fath Union Sportive Rabat 3-0
unknownCaf Champions League, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Sewe Sports De San-Pedro Recreativo Do Libolo 3-1
17:00 Esperance Tunis Coton Sport De Garoua 2-0
unknownCaf Confederations Cup, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 Es Sahel Saint George FC 2-1
fo1. Deild Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Eb / Streymur II Skala IF 0-2
10:00 B36 Torshavn II Tb Tvoroyri II 2-3
10:00 Ki Klaksvik II HB Torshavn II 2-4
10:30 B71 Sandoy Tofta Itrottarfelag B68 1-6
11:00 Vikingur Gota II FC Suduroy 0-0
sgS-League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Albirex Niigata FC Geylang Int. 0-0
frLigue 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 AS Nancy AJ Auxerre 0-0
frTrophée Des Champions Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Paris ST Germain FC Girondins Bordeaux 2-1
no2Nd Division, Avd 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Aasane Fotball 1-5
10:00 Notodden FK 2-1
10:00 0-2
10:00 Aalgaard FK 3-1
noToppserien, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Amazon Grimstad FK Avaldsnes Il 1-4
09:00 Lillestrom SK Kvinner 2-0
09:00 Trondheims-Orn 4-1
09:00 Arna-Bjornar Valerenga 2-0
09:00 Medkila Roa 2-0
noEliteserien Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Molde FK SK Brann 2-0
09:30 IK Start Odds BK 0-1
12:00 Viking FK Lillestrom SK 2-2
no1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Stabaek Fotball Ham-Kam 1-5
no2Nd Division, Avd 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Baerum SK Østsiden 3-0
10:00 Moss FK 6-1
10:00 Kjelsaas Drobak/frogn 0-1
no2Nd Division, Avd 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 FK Tønsberg Raufoss Il 3-1
10:00 Valdres FK Fram Larvik 3-0
10:00 Nybergsund Il-Trysil 0-7
no2Nd Division, Avd 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Grorud Il Eidsvold Turn 4-0
10:00 Nardo 1-3
fiVeikkausliiga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Rovaniemi Palloseura 0-0
fiYkkonen Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Haka Valkeakoski 0-3
09:00 Seinajoen JK 2-0
fiKakkonen, Lansi Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 P-Iirot Aifk Turku 3-2
09:00 Masku Hameenlinnan Harma 6-0
fiKakkonen, Pohjoinen Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Orp Tornion Pallo 47 0-2
fiKakkonen, Ita Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 FC Kuusysi Pk Keski Uusimaa 1-1
chErste Liga Promotion Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Zurich II Juventus Zurich 1-1
09:00 SC Bruhl Sg 3-1
09:00 FC Sion II FC Koniz 0-0
11:00 Bsc Old Boys FC Breitenrain 2-1
11:30 AC Bellinzona 3-3
11:30 SC Kriens FC Le Mont Ls 1-1
12:30 FC Tuggen Etoile Carouge FC 6-4
chChallenge League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:45 FC Schaffhausen 1-2
11:45 FC Winterthur FC Locarno 3-2
chSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
13:45 FC St. Gallen FC Basel 1-1
13:45 FC Lausanne-Sport Grasshopper Club Zurich 0-0
zaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Moroka Swallows FC Pretoria University FC 1-0
09:00 Lamontville Golden Arrows FC Ajax Cape Town FC 1-1
14:15 Supersport United FC Free State Stars FC 4-1
14:15 Maritzburg United FC Polokwane City 1-0
deDfb Pokal Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Sportfreunde Baumberg FC Ingolstadt 1-4
09:30 Sg Aumund Vegesack 1899 Hoffenheim 0-9
09:30 Neckarsulm 1 FC Kaiserslautern 0-7
09:30 SV Lippstadt 08 Bayer Leverkusen 1-6
09:30 Fortuna Cologne 1 FSV Mainz 05 1-2
09:30 TSG Neustrelitz SC Freiburg 0-2 AET
09:30 FC Magdeburg Energie Cottbus 0-1
09:30 SV Wilhelmshaven Borussia Dortmund 0-3
09:30 VFL Bochum 1-3
12:00 TSV 1860 Rosenheim Vfr Aalen 0-2
14:30 Eintracht Trier 1 FC Cologne 0-2
14:30 Karlsruher SC VFL Wolfsburg 1-3
azPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Pfk Simurq Ravan Baku 2-0
11:00 FK Neftchi Baku Azal Baku 4-1
plI Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:45 Gornik Leczna Wisla Plock Sa 0-2
11:00 Oks Stomil Olsztyn Energetyk Row Rybnik 1-1
13:00 Gks Katowice Mks Sandecja Nowy Sacz 2-0
14:00 Arka Gdynia 1929 Gks Tychy 71 3-0
plEkstraklasa Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Widzew Lodz Korona Kielce Sa 2-1
14:30 Legia Warsaw Ts Podbeskidzie Bielsko-Biala 4-0
is Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Ibv Vestmannaeyjar Fh Hafnarfjordur 1-2
lvVirsliga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Skonto Riga Daugavpils Daugava 0-0
lv1.division Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 FK Jekabpils/jsc FK 1625 Liepaja 0-3
10:00 FK Rezekne/bjss Fs Metta-2/salaspils 0-4
12:30 FK Daugava Riga-2/sitika Fs Skonto FC - 2 2-3
scotlandPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Aberdeen FC Kilmarnock FC 2-1
10:00 Inverness Caledonian Thistle FC ST Mirren 3-0
12:15 Celtic FC Ross County FC 2-1
scotlandLeague Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Falkirk FC Clyde FC 3-0
10:00 East Fife FC Greenock Morton FC 2-6 AET
10:00 Montrose FC 0-1
10:00 Berwick Rangers Cowdenbeath FC 0-5
10:00 Forfar Athletic Rangers FC 2-1 AET
10:00 Brechin City FC 4-3
10:00 Stirling Albion Hamilton Academical 0-3
10:00 Dumbarton FC Albion Rovers FC 1-0
10:00 East Stirling Dunfermline Athletic 0-2
10:00 Queen Of The South FC Annan Athletic 3-0
10:00 Alloa Athletic FC 0-2
10:00 Raith Rovers FC Queens Park FC 6-0
10:00 Elgin City Livingston FC 1-3
10:00 Stenhousemuir FC 4-3
unknownDivizia Nationala Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 FC Costuleni FC Speranta 1-2
10:00 FC Veris FC Sheriff Tiraspol 2-1
10:00 Csca Rapid Chisinau FC Zaria Balti 1-1
amPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Banants Yerevan FC Ararat Yerevan FC 0-0
11:00 Ulisses Yerevan FC Alashkert 1-1
cmElite One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 FC Du Haut-Nkam Njalla Quan 1-0
nl Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Sparta Rotterdam Jong Psv Eindhoven 2-2
12:45 Almere City FC FC Volendam 2-3
12:45 FC Emmen Achilles '29 2-2
nlEredivisie Statistici ligă Expandare / Reducere
12:45 Ado Den Haag Psv Eindhoven 2-3
13:45 NEC Nijmegen FC Groningen 1-4
13:45 FC Twente Enschede Rkc Waalwijk 0-0
14:45 SC Heerenveen Az Alkmaar 4-2
atBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 SC Wiener Neustadt Wolfsberger AC 2-1
13:00 FK Austria Vienna SV Josko Ried 3-3
13:00 SV Scholz Grodig Admira Wacker 7-1
13:00 Wacker Innsbruck Rb Salzburg 1-1
huNb I Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Diosgyori Vtk Mtk Budapest FC 2-2
13:00 Kaposvari Rakoczi FC Kecskemeti Te 1-2
13:00 Szombathelyi Haladas FC FC Gyori Eto 2-2
15:00 Puskas Akademia 1-2
byVysshaya League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Torpedo-Belaz FC Slavia Mozyr 0-1
11:00 FC Naftan Novopolotsk FC Bate Borisov 1-5
12:30 FC Gomel FC Belshina Bobruisk 1-3
bgA Pfg Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Ljubimec 2007 Lokomotive Sofia 2-1
11:00 Pfc Slavia Sofia Ludogorets Razgrad 0-3
13:00 Cska Sofia Cherno More Varna 0-0
bg Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Pfc Dobrudzha Dobrich Academik Svishtov 1-0
11:00 Botev Galabovo Pirin 2002 Razlog 1-1
11:00 Pfc Spartak Varna Kaliakra Kavarna 0-2
11:00 Pfc Montana 1921 Pfc Minyor Pernik -
11:00 Ofc Botev Vratsa Pfc Marek Dupnitsa 1-1
11:00 FC Bansko Svetkavitsa 1922 Targoviste -
11:00 Rakovski 2011 FC Chavdar Etropole -
ro Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 FC Botosani AFC Sageata Navodari 1-1
13:00 Steaua Bucuresti CS Concordia Chiajna -
14:00 Steaua Bucuresti Rapid Bucuresti - Anulare
atRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Austria Salzburg Usc Eugendorf 5-2
11:00 TSV St. Johann FC Hochst 3-2
11:00 Scr Altach II FC Anif 4-1
12:00 FC Kufstein SC Bregenz 1-3
12:00 SV Seekirchen Wacker Innsbruck II 2-1
12:00 FC Hard SC Schwaz 0-6
atRegionalliga East Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Atsv Ober-Grafendorf Admira Wacker 3-1
11:30 Marsch Neuberg SC Ritzing 1-2
atRegionalliga Centre Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Ksv 1919 Austria Klagenfurt 0-1
13:00 SV Lafnitz FC Pasching 3-2
si Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 NK Celje 1-1
12:00 NK Krka NK Domzale 3-0
12:00 NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
14:00 NK Rudar Velenje 3-0
baPremijer Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Radnik Bijeljina NK Zvijezda Gradacac 1-0
11:30 FK Leotar Trebinje Mladost Velika Obarska 1-1
14:30 FK Borac Banja Luka NK Vitez 1-0
14:30 Zrinjski Mostar FK Rudar Prijedor 0-0
15:00 NK Celik Zenica FK Olimpic Sarajevo 2-2
pePrimera Division Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Union Comercio Real Garcilaso 0-1
14:15 Juan Aurich De Chiclayo CD Leon De Huanuco 0-2
16:30 Universitario De Deportes Sporting Cristal 3-0
luDivision Nationale Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Progres Niedercorn FC Rm Hamm Benfica 1-1
beTweede Klasse Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Seraing United AS Eupen 0-4
14:00 St. Truidense Vv Rcs Vise 2-1
14:00 Kvc Westerlo FC Tubize 2-2
14:00 Royal Antwerp FC Vc Eendracht Aalst 2002 2-0
14:00 Ksv Roeselare Royal Mouscron 1-1
bePro League Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Royal Charleroi SC Waasland-Beveren 1-1
14:00 SV Zulte Waregem Kv Kortrijk 1-0
14:00 Oud-Heverlee Leuven Krc Genk 1-4
14:00 Sporting Lokeren R Aec Mons 2-1
snPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 AS Sucriere Ngb Dakar 0-0
13:30 Guediawaye FC Casa Sport 1-1
13:30 Asc Yeggo AS Douanes 0-0
englandThe Fa Women's Super League Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Liverpool Lfc Arsenal Lfc 0-3
itCoppa Italia Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Paganese Calcio Pro Patria 3-4 AP
14:45 US Grosseto SSC Venezia 8-7 AP
ieFirst Division Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Cobh Ramblers Mervue United 3-2
pySegunda Division Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Paranaense FC Tacuary Asuncion 1-0
15:00 12 De Octubre De Itaugua Sp. San Lorenzo 2-0
15:00 Sportivo Trinidense Sport Colombia 2-0
pyPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Deportivo Capiata General Diaz 1-1
16:00 Nacional FC Sol De America 1-2
hr1. Hnl Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 NK Dinamo Zagreb Rnk Split 1-0
boLiga Profesional Boliviano, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 The Strongest Universitario De Sucre 2-1
Expandare / Reducere

Futsal

brLiga Futsal, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Florianopolis Futsal V&m Minas 1-1
Expandare / Reducere

Baseball

usMlb Statistici ligă Expandare / Reducere
19:05 Philadelphia Phillies Atlanta Braves 4-6
19:05 2-4
19:05 11-8
19:08 2-1
19:10 Arizona Diamondbacks 6-7
19:10 10-0
19:10 4-2 AET
19:10 Tampa Bay Rays San Francisco Giants 1-4
19:10 3-13
20:10 4-3 AET
20:10 Washington Nationals 1-4
22:05 3-8
22:05 Los Angeles Angels Of Anaheim 7-5
22:10 7-2
13:10 3-4 AET
16:05 Philadelphia Phillies Atlanta Braves 4-5 AET
16:05 0-3
16:05 4-2
mxMexican League Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Petroleros De Minatitlan Guerreros De Oaxaca 1-9
20:30 Acereros De Monclova Broncos De Reynosa 4-2
20:30 Rojos Del Aguila De Veracruz Delfines De Ciudad Del Carmen 4-2
20:30 Saraperos De Saltillo Diablos Rojos Del Mexico 4-4
20:30 Rieleros De Aguascalientes Pericos De Puebla 8-1
20:30 Vaqueros De La Laguna Sultanes De Monterrey 6-10
21:00 Leones De Yucatan Olmecas De Tabasco 7-6
21:00 Tigres De Quintana Roo Piratas De Campeche 11-3
jpProfessional Baseball, Pacific League Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Hokkaido Nippon-Ham Fighters Tohoku Rakuten Golden Eagles 0-3
01:00 Fukuoka Softbank Hawks Saitama Seibu Lions 3-2
05:00 Orix Buffaloes Chiba Lotte Marines 4-7
jpProfessional Baseball, Central League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Yomiuri Giants Hanshin Tigers 4-3
05:00 Tokyo Yakult Swallows Hiroshima Toyo Carp 8-2
05:00 Yokohama Dena Baystars Chunichi Dragons 7-8
de1St Bundesliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Dortmund Wanderers Berlin Sluggers 12-0
07:00 Solingen Alligators Bonn Capitals 0-8
07:00 Dohren Wild Farmers HSV Stealers 1-8
09:30 Dortmund Wanderers Berlin Sluggers 3-0
09:30 Solingen Alligators Bonn Capitals 4-0
09:30 Dohren Wild Farmers HSV Stealers 8-4
de1St Bundesliga South Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Haar Disciples Stuttgart Reds 3-6
07:00 Bad Homburg Hornets Mainz Athletics 2-5
08:00 Heidenheim Heidekopfe Mannheim Tornados 1-1
09:30 Haar Disciples Stuttgart Reds 0-7
09:30 Bad Homburg Hornets Mainz Athletics 11-8
13:00 Buchbinder Legionare Tubingen Hawks 12-2
Expandare / Reducere

Basketball

usWnba Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Minnesota Lynx San Antonio Silver Stars 85-63
20:00 L.a. Sparks 95-90
20:30 Chicago Sky 85-78
unknownFiba Asia Championship, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
23:00 Malaysia South Korea 58-80
05:45 Iran China 70-51