Expandare / Reducere

Football

unknownCopa Libertadores Statistici ligă Expandare / Reducere
18:30 Union Espanola Arsenal De Sarandi 0-1
21:00 Gremio Rs CA San Lorenzo 3-4 AP
21:00 Cerro Porteno Cruzeiro MG 0-2
unknownUefa Europa League, Knockout Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
15:05 Valencia CF Sevilla FC 3-1
15:05 Juventus Turin Benfica Lisbon 0-0
brCopa Do Brasil Statistici ligă Expandare / Reducere
18:30 Ec Bahia Ba Villa Nova MG 2-0
18:30 Caldense MG Coritiba PR 0-2
21:00 Parnahyba Pi 0-1
21:00 Vasco Da Gama RJ 1-2
21:00 Nacional Am Corinthians SP 0-3
15:00 Novo Hamburgo Rs J. Malucelli Futebol PR 1-0
usNational Women's Soccer League Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Sky Blue FC Seattle Reign FC 0-2
20:00 FC Kansas City Chicago Red Stars 1-0
arPrimera Division, Torneo Final Statistici ligă Expandare / Reducere
19:10 Atletico Lanus CA Tigre 0-0
arPrimera B Statistici ligă Expandare / Reducere
20:05 Deportivo Moron CA Temperley -
vePrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 Llaneros FC Zamora FC -
19:30 Aragua FC Dvo Anzoategui -
clPrimera Division, Liguilla Pre-Libertadores Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 CD Cobreloa Calama 0-1
ecSerie A, Primera Etapa Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 CD Olmedo Club Sport Emelec 1-1
co Statistici ligă Expandare / Reducere
20:30 Cucuta Deportivo Expreso Rojo 1-1
20:45 Real Cartagena Barranquilla FC 4-0
16:00 Llaneros FC Deportes Pereira 2-0
16:15 Dep. Rionegro Atletico Bucaramanga 3-2
16:30 FC Aguablanca U. M. Santa Marta 0-1
16:30 Deportes Quindio Bogota FC 5-2
mxPrimera Division, Clausura Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 America De Mexico Santos Laguna 5-3
23:00 Leon Cruz Azul 1-1
crPrimera Division, Campeonato Verano Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
22:00 Deportivo Saprissa Universidad De Costa Rica 2-0
22:00 Liga Deportiva Alajuelense CS Herediano 3-1
auNorthern Nsw Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
00:45 Lake Macquarie City FC Edgeworth FC 1-1
00:45 South Cardiff FC Newcastle Jets Youth 1-4
00:45 Edgeworth FC Newcastle Jets Youth 2-0
00:45 Adamstown Rosebud FC Broadmeadow Magic FC 2-3
deBundesliga, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 TSG 1899 Hoffenheim VFL Wolfsburg 1-2
06:00 Turbine Potsdam Bayer Leverkusen 2-0
deSchleswig-Holstein-Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Heikendorfer SV Tura Meldorf -
deOberliga Mittelrhein Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Wegberg-Beeck Maroc Bergheim -
09:00 Bonner SC SC Bruhl -
09:00 Erftstadt-Lechenich VFL Alfter -
09:00 Alem. Aachen II Ssv Merten -
09:00 Sf Troisdorf Hennef 05 -
09:00 Tsc Euskirchen Viktoria Arnoldsweiler -
09:00 Germania Windeck Bergisch Gladbach -
09:30 S-W Nierfeld Bor. Freialdenhoven -
deOberliga Hamburg Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Oststeinbeker SV VFL Pinneberg -
kzPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 FC Taraz FC Zhetysu 1-0
06:00 FK Spartak Semey FC Kaisar Kyzylorda 1-1
06:00 Shakhter Karagandy FC Astana 0-0
07:00 FK Atyrau Ordabasy Shymkent 1-1
08:00 FC Aktobe FC Kairat Almaty 1-0
08:00 FC Irtysh Pavlodar Tobol Kostanay 0-3
phUnited Football League, Division 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
05:15 Socceroo FC Stallion FC -
07:30 Green Archers United Kaya FC -
07:30 Stallion FC Kaya FC -
seDivision 2, Vastra Gotaland Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Lindome Gif Eskilsminne IF -
08:00 Hogaborgs BK Savedalens IF -
08:00 Tenhults IF Helsingborgs IF Akademi -
10:00 Hoganas BK Raaslatts SK -
10:00 Assyriska BK Tvaakers IF -
seDivision 2, Norra Svealand Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Karlbergs BK Bkv Norrtalje -
08:30 Gamla Upsala SK Spaarvagens FF -
09:00 Kvarnsvedens IK Skiljebo SK -
10:00 Akropolis IF Stromsbergs IF -
10:00 Konyaspor Kif IFK Aspudden-Tellus -
10:00 Sollentuna Utd FF Vasteraas IK -
13:00 Syrianska IF Kerburan Varmdo IF -
seDivision 2, Sodra Svealand Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Eskilstuna City Varmbols FC -
08:00 Kb Karlskoga IK Sleipner -
09:00 Nacka FF -
09:00 Rynninge IK FC Linkoping City -
11:00 Smedby Ais Betnahrin Suryoye -
11:00 Smedby Ais Sodertalje FK -
12:00 Enskede IK Karlslunds IF -
seDivision 2, Norrland Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Mariehem SK -
09:00 Moron BK IFK Ostersund -
09:00 Bodens BK Tegs SK -
09:00 Ange IF Selaanger FK -
11:00 Sandvikens IF Harnosands FF -
seDivision 2, Ostra Gotaland Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Nosaby IF Hollvikens Gif -
08:00 Ljungby IF Asarums IF FK -
08:00 Kvarnby IK Lindsdals IF -
09:00 IFK Berga IF Limhamn Bunkeflo -
10:00 Ksf Prespa Birlik Vimmerby IF -
11:00 Bw 90 IF FC Rosengaard -
seDamallsvenskan Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 AIK Stockholm Kristianstads Dff 0-2
09:00 Pitea IF Eskilstuna Utd Dff 1-1
09:00 Umeaa IK Kopparbergs/gothenburg 0-0
09:00 Linkopings FC 2-0
11:00 Kif Orebro Vittsjo Gik 3-1
seDivision 2, Norra Gotaland Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Karlstad BK IFK Amal -
09:00 Tibro AIK Nordvarmland FF -
09:00 Ytterby IS Carlstad United -
09:00 Lerums IS -
09:00 Grebbestads IF Larje/angereds IF -
09:30 Stenungsunds IF Torslanda IK -
seSvenska Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Malmo FF Helsingborgs IF 0-2
09:00 IK Sirius FK IF Elfsborg 1-4
lv Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FK Jelgava FK Daugava Riga 4-1
09:00 Bfc Daugavpils FK Ventspils 0-3
11:00 Spartaks Jurmala Fs Metta/lu 4-1
12:00 Skonto Riga FC Jurmala 1-0
lv1.division Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Sfk United FK Jekabpils/jsc -
07:00 FK Auda Salaspils Bjss -
07:00 FK Ogre FK Tukums 2000/tss -
08:00 Valmiera Fk/bjss Preilu Bjss -
08:00 FK 1625 Liepaja FK Plavinas Dm -
09:00 Olaine FK Smiltene -
09:00 Rigas Futbola Skola FK Rezekne/bjss -
12:00 Fb Gulbene Jfk Saldus -
sgS-League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Geylang Int. Tanjong Pagar United FC 1-1
07:30 Tampines Rovers FC Albirex Niigata FC 1-1
cz Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Slavia Praha Dukla Prague -
08:00 1. FK Pribram FK Mas Taborsko -
08:00 FK Teplice FC Vysocina Jihlava -
08:00 1. FC Slovacko FC Viktoria Plzen -
08:00 1. SC Znojmo FK Pardubice -
08:00 FC Hradec Kralove FC Slovan Liberec -
08:00 FK Mlada Boleslav FC Zbrojovka Brno -
08:00 FK Baumit Jablonec FC Banik Ostrava -
08:00 SK Sigma Olomouc FK Varnsdorf -
08:00 Bohemians 1905 AC Sparta Prague -
czFnl Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Fotbal Trinec Mfk Karvina 3-2
czCup Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 FC Zbrojovka Brno FC Viktoria Plzen 0-0
atRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Hochst SC Schwaz 2-1
10:00 Wacker Innsbruck II FC Anif 0-0
10:00 FC Kufstein FC Hard 2-4
11:00 Austria Salzburg TSV St. Johann 1-0
11:00 Scr Altach II TSV Neumarkt 2-1
atRegionalliga East Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Marsch Neuberg Admira Wacker 2-1
10:15 SC Retz SC Ritzing 0-1
no1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Fredrikstad FK Ullensaker/kisa 0-0
09:00 Tromsdalen Tromso Il 0-0
12:00 Baerum SK Alta IF 0-3
12:00 Bryne FK Sandefjord Fotball 1-3
12:00 Ranheim Il Ham-Kam 2-0
12:00 Mjondalen Hodd 1-3
12:00 Honefoss BK 0-1
12:00 Strommen IF Kristiansund BK 3-3
no2Nd Division, Avd 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 3-2
12:00 Lyn FK 3-0
noToppserien, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Roa Avaldsnes Il 3-1
09:00 Medkila Valerenga 2-1
09:00 Stabaek Fotball 5-0
10:00 Arna-Bjornar Amazon Grimstad FK 4-1
10:00 Grand Bodo Trondheims-Orn 0-4
12:00 Lillestrom SK Kvinner 5-0
noEliteserien Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Aalesunds FK Viking FK 1-2
12:00 Bodo/glimt Lillestrom SK 1-2
12:00 Molde FK IK Start 2-0
12:00 Odds BK Sarpsborg 2-0
12:00 Valerenga IF Stromsgodset 3-0
13:00 Sogndal Il Rosenborg BK 1-2
geFirst League, Zone B Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Lokomotivi Tbilisi Betlemi Qeda -
09:00 FC Dinamo Batumi Khelvachauri -
09:00 FC Samgurali Tskaltubo Chokhatauri -
09:00 Stu Tbilisi Tchiatura -
09:00 Saburtalo Tbilisi Sasco Tbilisi -
09:00 Sulori Vani FC Samtredia -
09:00 Kolkheti Khobi Dila-2 Gori -
joJordan League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 That Ras Shabab AL Ordun -
luDivision Nationale Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Differdange FC 03 F91 Dudelange -
10:00 Racing FC Union Luxembourg Jeunesse Esch -
10:00 Un Kaerjeng 97 US Rumelange -
10:00 FC Etzella Ettelbruck Progres Niedercorn -
10:00 Swift Hesperange CS Grevenmacher -
10:00 FC Jeunesse Canach FC Wiltz 71 -
10:00 Differdange FC 03 FC Rm Hamm Benfica -
10:00 CS Fola Esch FC Rm Hamm Benfica -
aeArabian Gulf League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Emirates Ras Al-Khaimah AL Shabab AL Arabi 3-2
10:05 Al-Nasr SC Dubai AL Dhafra 2-1
12:45 Al-Ain AL Jazira Club 2-2
egPremier League, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Wadi Degla SC AL Masry Club 2-1
13:00 Ismaily SC El Zamalek 1-0
lt1 Lyga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 FK Spyris Kaunas Vmfd Zalgiris-3 -
unknownU17 Int. Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Slovenia Mexico -
ruPfl, West Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Znamya Truda FC Pskov-747 -
11:00 FK Kolomna FK Tosno -
11:00 Sever Murmansk FK Dolgoprudny -
11:00 FK Rus Strogino -
11:00 Volga Tver FC Torpedo Vladimir -
11:00 FC Tekstilshchik Ivanovo -
11:00 Spartak Kostroma FC Zenit ST Petersburg II -
11:00 Dnepr Smolensk Lokomotiv-2-M -
unknownU21, Superettan Norra Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Syrianska FC Assyriska FF -
ptU19 Championship, Phase 2, Group North Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Beira Mar Almada Rio Ave FC -
11:00 SC Varzim UD Oliveirense -
11:00 Pacos F. Vizela -
11:00 Chaves Acad. Coimbra -
ptU19 Championship, Phase 2, Group South Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Uniao Torreense Gd Estoril Praia -
11:00 CD Nacional Madeira Atletico Clube D P -
11:00 Real Sport Clube Os Belenenses -
11:00 Vitoria Setubal Uniao De Coimbra -
ptU19 Championship, Final Round Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 SC Braga Vitoria Guimaraes -
11:00 Uniao De Leiria Leixoes SC -
11:00 AD Oeiras Benfica Lissabon -
11:00 Sporting Lissabon FC Porto -
bgA Pfg, Championship Round Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Levski Sofia Lokomotiv Plovdiv 2-1
dzAlgerian Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Js Kabylie Mouloudia Club D'alger -
mtFa Trophy Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Valletta FC Sliema Wanderers FC -
liFl1 Aktiv - Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 FC Vaduz Usv Eschen-Mauren 6-0
bhPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:40 Al-Muharraq SC Al-Najma Manama 1-1
11:40 Al-Shabbab Malkiya Club 1-2
11:40 Sitra Club Al-Hala Muharraq 0-1
eeEsiliiga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Parnu Linnameeskond Kivioli FC Irbis -
plEkstraklasa, Relegation Round Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Ts Podbeskidzie Bielsko-Biala Jagiellonia Bialystok 2-1
skSlovensky Pohar Statistici ligă Expandare / Reducere
12:20 Slovan Bratislava Mfk Kosice 1-2
dk1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Hobro IK AC Horsens 2-0
englandU21 Premier League, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 Manchester City Chelsea FC -
englandConference National, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Grimsby Town 1-1
boLiga Profesional Boliviano, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Guabira Montero Sport Boys -
16:00 Clube Desportivo Aurora Real Potosi -
16:00 Bolivar La Paz Blooming -
16:00 Oriente Petrolero San Jose Oruro -
16:00 CA Nacional Potosi The Strongest -
16:00 Universitario De Sucre Club Jorge Wilstermann -
Expandare / Reducere

Basketball

usNba Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 San Antonio Spurs Dallas Mavericks 109-103
19:30 Toronto Raptors Brooklyn Nets 115-113
21:30 Houston Rockets 108-98
unknownUnited League, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Bc Astana Bc Nizhny Novgorod -
07:10 Enisey Krasnoyarsk Bc Krasnye Krylya Samara -
unknownEurocup, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Bc Uniks Kazan 80-67
esSpagnola Acb Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Herbalife Gran Canaria Regal FC Barcelona 74-82
13:00 Fiatc Joventut 106-88
phPba, Commissioner Cup, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 San Mig Coffee Mixers Air21 Express -
deBbl Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Bayern Munich 76-83
09:00 S.oliver Baskets Bbc Bayreuth 71-62
09:00 Walter Tigers Tubingen Phoenix Hagen 105-86
09:00 Ratiopharm Ulm 72-84
09:00 Mhp Riesen Ludwigsburg 91-79
09:00 Artland Dragons Mitteldeutscher Bc 89-69
09:00 Eisbaren Bremerhaven Rasta Vechta 99-89
09:00 Brose Baskets Bamberg 88-68
09:00 67-59
ltLkl, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Neptunas Klaipeda Bc Siauliai 86-83
11:00 Lietuvos Rytas Bc Nevezis 104-46
czZbl, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Usk Praha BK Brno -
11:00 Sokol Hradec Kralove Valosun Kp Brno -
plPlk, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Anwil Wloclawek Rosa Radom 83-77
13:30 Pge Turow Zgorzelec Azs Koszalin 99-66
trTbl Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Galatasaray SK Eskisehir Basket 93-78
11:30 Torku Konyaspor Mersin Buyuksehir Belediyesi 83-79
13:45 Ankara Kolejliler 85-79
hrA1 Liga, Final Round Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Kk Alkar Kk Zadar -
12:00 Kk Cibona Gkk Sibenik -
12:00 Kk Kvarner 2010 Kk Zagreb -
12:00 Kk Jolly Jbs Kk Cedevita Zagreb -
lvLbl, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 BK Jekabpils BK Ventspils -
itSerie A Statistici ligă Expandare / Reducere
12:15 Umana Reyer Venezia Trenkwalder Reggio Emilia 100-92
14:30 Sidigas Avellino Ea7-Emporio Armani Milano 92-94 AET
itA1 Women, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Passalacqua Trasporti Ragusa Familia Schio -
ilSuper League, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:35 Hapoel Jerusalem Hapoel Unet Holon -
13:45 Hapoel Tel-Aviv Hapoel Eilat -
atAbl Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Carefuel Gussing Knights Bc Zepter Vienna 62-60
13:30 Ece Bulls Kapfenberg Wbc Raiffeisen Wels 85-67
seLigan Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:04 Norrkoping Dolphins Sodertelje Kings 88-69
dkBasketligaen, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:15 Bakken Bears Randers Cimbria -
nlDbl, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Gasterra Flames Groningen Zorg En Zekerheid Leiden -
14:00 Shoeters Den Bosch Den Helder Seals -
englandBbl Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 -
Expandare / Reducere

Baseball

usMlb Statistici ligă Expandare / Reducere
19:05 Los Angeles Angels Of Anaheim 7-1
19:05 Philadelphia Phillies - Anulare
19:05 - Anulare
19:10 4-9
19:10 Atlanta Braves 9-3
20:05 1-12
20:10 4-2
20:10 Washington Nationals 0-7
20:10 4-6
21:40 Arizona Diamondbacks 5-4 AET
22:15 San Francisco Giants 3-2
13:05 Tampa Bay Rays 1-2
13:10 4-9
16:05 5-1
mxMexican League Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Pericos De Puebla Acereros De Monclova -
20:00 Diablos Rojos Del Mexico Piratas De Campeche -
20:00 Guerreros De Oaxaca Vaqueros De La Laguna -
20:30 Rojos Del Aguila De Veracruz Broncos De Reynosa -
20:30 Saraperos De Saltillo Leones De Yucatan -
20:30 Rieleros De Aguascalientes Tigres De Quintana Roo -
21:00 Olmecas De Tabasco Sultanes De Monterrey -
22:05 Toros De Tijuana Delfines De Ciudad Del Carmen -
jpProfessional Baseball, Central League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Yomiuri Giants Tokyo Yakult Swallows -
05:00 Yokohama Dena Baystars Chunichi Dragons -
05:00 Hanshin Tigers Hiroshima Toyo Carp -
jpProfessional Baseball, Pacific League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Tohoku Rakuten Golden Eagles Chiba Lotte Marines -
05:00 Saitama Seibu Lions Hokkaido Nippon-Ham Fighters -
05:00 Orix Buffaloes Fukuoka Softbank Hawks -
de1St Bundesliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Dortmund Wanderers Cologne Cardinals -
07:00 Bonn Capitals Dohren Wild Farmers -
09:30 Dortmund Wanderers Cologne Cardinals -
09:30 Bonn Capitals Dohren Wild Farmers -
de1St Bundesliga South Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Buchbinder Legionare Tubingen Hawks -
07:00 Mannheim Tornados Stuttgart Reds -
07:00 Bad Homburg Hornets Haar Disciples -
08:00 Heidenheim Heidekopfe Mainz Athletics -
09:30 Buchbinder Legionare Tubingen Hawks -
09:30 Mannheim Tornados Stuttgart Reds -
09:30 Bad Homburg Hornets Haar Disciples -
Expandare / Reducere

Tennis

unknownChallenge - Cali, Colombia, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
19:10 Barrientos N / Struvay E6210
Galdos S / Maytin R 468
15:40 Gomez E / Lama G42
Demoliner M / Salamanca C 66
unknownChallenge - Tallahassee, Usa, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 Bozoljac I / Venus M647
Skugor F / Veic A 3610
21:05 Kokkinakis T / Kubler J67
Rice D / Thornley S 15
10:00 Crepaldi E / Kryvonos N Anulare
Kuznetsov A / Reynolds B
12:40 Whitehurst T / Whitehurst T Abandon
Kuznetsov A / Reynolds B
12:45 Bangoura S / King E67
Garanganga T / Singh S 45
13:00 El-Effendi A / Walsh D67
Altamirano C / Rybakov A 46
13:10 King D / Nishioka Y66
Lang P / Melzer G 42
unknownChallenge - Cali, Colombia Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Lama, Gonzalo66
Estrella Burgos, Victor 41
12:00 De Greef, Arthur266
Salamanca Caicedo, Carlos 623
14:05 Pereira, Jose32
Duckworth, James 66
17:00 Reuter, Yannik466
Souto, David 637
unknownChallenge - An-Ning, China Statistici ligă Expandare / Reducere
22:00 Grigelis, Laurynas652
Thompson, Jordan 376
22:00 Whittington, Andrew76
Kudryavtsev, Alexander 64
00:00 Bolt, Alex666
Buchanan, Chase 474
00:00 Mektic, Nikola666
Zemlja, Grega 733
01:45 Coric, Borna66
Reid, Matt 34
02:25 Thompson, Jordan66
Whittington, Andrew 44
unknownChallenge - An-Ning, China, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
00:15 Sugita Y / Udomchoke D23
Meffert D / Puetz T 66
02:00 Cox D / Gong M-X66
Baluda V / Kravchuk K 33
03:45 Becker R / Nedunchezhiyan J748
Grigelis L / Metkic N 6610
06:00 Bolt A / Whittington A66
Gong P-X / Gong X 44
unknownChallenge - Taipei City, Taiwan Statistici ligă Expandare / Reducere
02:00 Matsui, Toshihide43
Lacko, Lukas 66
02:00 Muller, Gilles77
Sekiguchi, Shuichi 56
03:30 Yang, Tsung-Hua462
Ito, Tatsuma 646
06:30 Huang, Liang-Chi41
Weintraub, Amir 66
unknownChallenge - Taipei City, Taiwan, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
03:45 Groth S / Guccione C66
Moriya H / Wu D 14
05:00 Delgado J / Muller G46
Krajicek A / Smith J-P 67
06:00 Beck K / Lacko L32
Matsui T / Ram R 66
unknownChallenge - Ostrava, Czech Republic Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Giustino, Lorenzo66
Dzumhur, Damir 41
05:00 Lopez-Perez, Enrique642
Robert, Stephane 466
07:20 Haider-Maurer, Andreas267
Martin, Andrej 615
09:35 Rola, Blaz67
Fucsovics, Marton 15
unknownChallenge - Tunis, Tunisia Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Arnaboldi, Andrea66
Burquier, Gregoire 22
06:00 Bolelli, Simone66
Fabbiano, Thomas 34
07:50 Arguello, Facundo30 Retragere
Delic, Mate 62
09:00 Gicquel, Marc23
Ungur, Adrian 66
unknownChallenge - Tunis, Tunisia, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 Fransen S / Huta Galung J66
Cipolla F / Reister J 40
08:50 Van Der Duim A / Westerhof B30
Herbert P-H / Shamasdin A 66
10:30 Lizariturry J / Ouahab L10
Arnaboldi A / Fabbiano T 66
unknownChallenge - Ostrava, Czech Republic, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Robert S / Vagnozzi S66
Giustino L / Lopez-Perez E 23
11:10 Martin A / Pospisil J45
Kuznetsov A / Menendez-Maceiras A 67
unknownChallenge - Tallahassee, USA Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Williams, Rhyne64
Nishioka, Yoshihito 76
10:00 Reynolds, Bobby36
Melzer, Gerald 67
10:00 King, Darian02
Kuznetsov, Alex 66
10:00 Young, Donald66
King, Evan 34
11:15 Ward, James2 Retragere
Kubler, Jason 0
11:35 Dancevic, Frank66
Veic, Antonio 11
11:40 Ginepri, Robby66
Polansky, Peter 10
11:45 Mcgee, James66
Krueger, Mitchell 22
unknownAtp - Oeiras, Portugal, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Raja P / Sharan D Abandon
Giraldo S / Gonzalez A
06:00 Gabashvili T / Nedovyesov A33
Gonzalez S / Lipsky S 66
10:30 Cermak F / Elgin M7410
Ebden M / Tursunov D 6612
12:00 Elias G / Sousa J66
Garcia-Lopez G / Oswald P 31
12:30 Cuevas P / Marrero D66
Raja P / Sharan D 22
unknownAtp - Munich, Germany Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Seppi, Andreas66
Ramos, Albert 34
06:20 Berankis, Ricardas737
Melzer, Jurgen 666
07:35 Falla, Alejandro24
Haas, Tommy 66
09:00 Fognini, Fabio76
Brown, Dustin 62
10:25 Delbonis, Federico732
Bellucci, Thomaz 566
unknownAtp - Oeiras, Portugal Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Hanescu, Victor646
Carreno-Busta, Pablo 363
08:05 Garcia-Lopez, Guillermo462
Elias, Gastao 636
09:00 Cuevas, Pablo32
Raonic, Milos 66
10:20 Berdych, Tomas66
Devvarman, Somdev 32
11:25 Golubev, Andrey16
Mayer, Leonardo 67
11:55 Kubot, Lukasz43
Berlocq, Carlos 66
unknownAtp - Munich, Germany, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Butorac E / Klaasen R66
Junaid R / Nieminen J 34
07:20 Murray J / Peers J4710
Dlouhy L / Pavic M 666
11:30 Brown D / Knowle J66
Hewitt L / Matosevic M 43
unknownWta - Oeiras, Portugal Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Kuznetsova, Svetlana66
Bouchard, Eugenie 41
08:00 Bacsinszky, Timea36
Begu, Irina-Camelia 67
08:25 Vesnina, Elena747
Vinci, Roberta 665
10:25 Suarez Navarro, Carla66
Hercog, Polona 13
unknownWta - Oeiras, Portugal, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Black C / Mirza S66
Soler-Espinosa S / Zhang S 34
13:15 Hrdinova E / Solovyeva V67
Jans-Ignacik K / Zanevska M 45
Expandare / Reducere

Beach Volley

unknownFivb Grand Slam Shanghai 2014 Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Dalhausser P / Rosenthal S Kadziola M / Szalankiewicz J -
20:00 Ranghieri A / Tomatis A De J Santos T / Santos Pereira J -
20:00 Kapa I / Mchugh C Antonic S / Galesev M -
20:00 Herrera Alepuz P / Gavira Collado A Saxton B / Schalk C -
20:00 Samoilovs A / Smedins J Semenov K / Krasilnikov V -
20:00 Boeckermann M / Urbatzka M Ha L / Bao J -
20:00 Doppler C / Horst A Dollinger A / Wickler C -
20:00 Solberg Salgado P / Rego E Walkenhorst A / Windscheif S -
20:00 Goncalves Felipe V / Goncalves Oliveira Junior E Fijalek G / Prudel M -
20:00 Sidorenko A / Dyachenko A Bourne T / Hyden J -
20:00 Stiekema J / Varenhorst C Ingrosso P / Ingrosso M -
20:00 Cerutti A / Oscar Schmidt B Erdmann J / Matysik K -
20:00 Lupo D / Nicolai P Wu J / Yang C -
20:00 Huber A / Seidl R Horrem I A / Eithun G -
20:00 Brouwer A / Van Dorsten M Doherty R / Lucena N -
20:00 Gibb J / Patterson C Li J / Chen C -
unknownFivb Grand Slam Shanghai 2014, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Fendrick L / Sweat B Forrer I / Verge-Depre A -
20:00 Holtwick K / Semmler I Revuelta M / Candelas B -
20:00 Baquerizo E / Fernandez Steiner L Broder J L / Valjas K -
20:00 Bednarczuk A / Seixas De Freitas B Gioria D / Giombini L -
20:00 Borger K / Buethe B Elwin M / Iatika H -
20:00 Wang F / Yue Y Nystrom Em / Nystrom Er -
20:50 Kolocova K / Slukova M Ukolova E / Prokopeva M -
20:50 Ludwig L / Walkenhorst K Artacho M / Laird N -
20:50 Salgado Rufino M C / Solberg Salgado C Felisberta Silva J / Antonelli M -
20:50 Day E / Ross S Bieneck V / Grossner J -
20:50 Xue C / Xia X Mashkova T / Tsimbalova I -
20:50 Meppelink M / Van Iersel M Klug G / Gallay A -
21:40 Antunes T D R / Lima T Wang Y Y / Ma Y Y -
21:40 Dubovcova N / Nestarcova D Heidrich J / Zumkehr N -
21:40 Walsh K / Ross A Bonnerova M / Hermannova B -
21:40 Menegatti M / Orsi Toth V Bawden L / Clancy T -
00:00 Antunes T D R / Lima T Heidrich J / Zumkehr N -
00:00 Dubovcova N / Nestarcova D Wang Y Y / Ma Y Y -
00:00 Kolocova K / Slukova M Artacho M / Laird N -
00:00 Ludwig L / Walkenhorst K Ukolova E / Prokopeva M -
00:00 Walsh K / Ross A Bawden L / Clancy T -
00:00 Menegatti M / Orsi Toth V Bonnerova M / Hermannova B -
00:00 Holtwick K / Semmler I Forrer I / Verge-Depre A -
00:00 Fendrick L / Sweat B Revuelta M / Candelas B -
00:00 Salgado Rufino M C / Solberg Salgado C Bieneck V / Grossner J -
00:00 Day E / Ross S Felisberta Silva J / Antonelli M -
00:00 Baquerizo E / Fernandez Steiner L Gioria D / Giombini L -
00:00 Bednarczuk A / Seixas De Freitas B Broder J L / Valjas K -
00:00 Borger K / Buethe B Nystrom Em / Nystrom Er -
00:00 Wang F / Yue Y Elwin M / Iatika H -
00:00 Xue C / Xia X Klug G / Gallay A -
00:00 Meppelink M / Van Iersel M Mashkova T / Tsimbalova I -
Expandare / Reducere

Snooker

unknownWorld Championship 2014 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 O'sullivan, Ronnie Hawkins, Barry -
14:00 Selby, Mark Robertson, Neil -
Expandare / Reducere

Handball

ruSuper League, Women, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Lada Np Gk Rostov-Don -
seQualification To Elitserien Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Vasterasirsta HF Skaanela IF 19-25
11:00 Ov Helsingborg Ystads IF 21-30
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 HSV Hamburg 29-26
frCoupe De France Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Chambery Savoie Hbc Nantes -
Expandare / Reducere

Volleyball

ptLiga A1, Relegation Round Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 CS Maritimo Gc Vilacondense -
ptLiga A1, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Fonte Bastardo SL Benfica -
ruSuperliga, Playoffs, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Dinamo Krasnodar Dinamo Kazan -
itSerie A1, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Lube Banca Marche Macerata Sir Safety Perugia 3-0
itSerie A2, Women, Promotion Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Bene Scandicci Bisonte San Casciano -
14:30 Saugella Team Monza Volley Soverato -
grA1, Playout Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Niki Eginiou Panathinaikos 0-0 Anulare
13:00 Panachaiki Ge Aris Marmouris 0-0 Anulare
Expandare / Reducere

Rugby

unknownPro 12 Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Zebre Ospreys 30-27
unknownSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 ST Helens London Broncos 48-18