Expandare / Reducere

Ice Hockey

usAhl Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 ST Johns Ice Caps Springfield Falcons -
19:00 Lehigh Valley Phantoms Norfolk Admirals -
19:00 Grand Rapids Griffins Hamilton Bulldogs -
19:00 Manchester Monarchs Hartford Wolf Pack -
19:00 Syracuse Crunch Albany Devils -
19:00 Utica Comets Toronto Marlies -
19:05 Providence Bruins Worcester Sharks -
19:05 Rochester Americans Binghamton Senators -
19:05 Wilkes-Barre/scranton Penguins Bridgeport Sound Tigers -
20:00 Milwaukee Admirals Iowa Wild -
20:30 San Antonio Rampage Charlotte Checkers -
20:30 Texas Stars Lake Erie Monsters -
22:00 Adirondack Flames Rockford Icehogs -
15:00 Manchester Monarchs Portland Pirates -
15:00 Toronto Marlies Rochester Americans -
usNhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Ottawa Senators Montreal Canadiens 4-7
19:00 Columbus Blue Jackets Chicago Blackhawks 3-4
19:00 New Jersey Devils Washington Capitals 2-1
19:30 Detroit Red Wings Buffalo Sabres 3-2
19:30 Florida Panthers Calgary Flames 1-2
22:00 Arizona Coyotes Edmonton Oilers 2-3 AP
22:00 Anaheim Ducks Nashville Predators 2-5
13:00 Boston Bruins Philadelphia Flyers 5-2
14:00 St. Louis Blues Colorado Avalanche 0-4
17:00 New York Islanders Washington Capitals 3-4 AP
caOhl, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
19:05 Oshawa Generals Peterborough Petes -
19:07 Marie Greyhounds Erie Otters -
19:30 Guelph Storm London Knights -
19:30 North Bay Battalion Barrie Colts -
ruHope Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 HK Avangard Omsk HC Dinamo Minsk 3-2
ruKhl Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 M. Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa 3-2 AET
englandElite League, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Belfast Giants Fife Flyers -
12:00 Sheffield Steelers Braehead Clan -
seAllsvenskan, Relegation/promotion Round Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 HC Vita Hasten Piteaa HC 7-3
10:00 IF Bjorkloven IF Troja/ljungby 3-0
10:00 Tingsryds Aif Kallinge/ronneby IF 6-1
seShl, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Vaxjo Lakers Farjestads BK 1-4
byExtraliga, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Neman Grodno Yunost Minsk -
fiSm-Liiga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Karpat Oulu Saipa Lappeenranta 0-1 AET
10:00 Tappara Tampere Lukko Rauma 0-1 AET
cz1.liga, Relegation/promotion Round Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 HC Banik Sokolov SC Kolin 2-0
11:30 HC Berounsti Medvedi HC Most 1-7
atInter-National-League, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Ehc Bregenzerwald HC Neumarkt Riwega -
dkSuperisligaen, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Aalborg Pirates Frederikshavn White Hawks 4-4
chNla Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:45 Zurich Lions Geneva Servette 2-0
14:15 Fribourg Gotteron Kloten Flyers 2-1 AET
chNla Promotion/relegation Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:45 Rapperswil Jona Lakers Ehc Biel 5-4
itElite A, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Ritten Sport HC Asiago -
Expandare / Reducere

Rugby

unknownVodacom Cup, North Section Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Vodacom Blue Bulls Valke -
18:00 Gwk Griquas Golden Lions -
18:00 Griffons Platinum Leopards -
18:00 Limpopo Ford Pumas -
unknownSuper Rugby Statistici ligă Expandare / Reducere
02:35 Hurricanes Bulls 25-20
04:40 Reds W.force 29-32
09:00 Cheetahs Chiefs 43-43
11:05 The Lions Crusaders 7-28
13:10 Stormers Waratahs 11-22
unknownVodacom Cup, South Section Statistici ligă Expandare / Reducere
06:40 Free State Xv Border Bulldogs -
10:00 Boland Cavaliers The Sharks Xv -
10:30 Dhl Western Province Tusker Simba Xv -
unknownGeorgian Premier Division Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Batumi Qochebi -
08:00 Locomotivi Kharebi -
unknownEuropean Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Munster Stade Toulousain 47-23
11:00 Asm Clermont Auvergne Leicester Tigers 22-16
13:30 Ulster Rugby Saracens 15-17
unknownItaly - Eccellenza Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Rugby Capitolina Petrarca Rugby Padova 0-71
10:00 Femi Cz Rovigo Rugby Reggio 31-27
10:00 Fiamme Oro Roma Rugby Viadana 24-31
10:00 Cammi Calvisano Cavalieri Prato 52-7
unknownWelsh Premiership Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Bedwas Neath -
09:30 Cardiff Llanelli -
09:30 Cross Keys Carmarthen Quins -
09:30 Llandovery Aberavon -
09:30 Newport Pontypridd Rugby -
09:30 Swansea Bridgend -
unknownPro D2 Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Mont-De-Marsan Stade Aurillacois -
10:00 Auch CS Bourgoin-Jallieu -
10:00 US Carcassonne AS Beziers Herault -
10:00 Colomiers Rugby Su Agen -
10:00 La Rochelle Narbonne -
10:00 Lyon Olympique Universitaire Bourg-En-Bresse -
10:00 Section Paloise SC Albi -
10:00 Tarbes Pyrenees Rugby Dax -
unknownFrance - Top 14 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:35 US Oyonnax Begles Bordeaux 26-12
unknownNrl Statistici ligă Expandare / Reducere
00:00 Cronulla Sharks New Zealand Warriors 37-6
02:30 Penrith Panthers Canberra Raiders 12-6
04:30 ST George Illawarra Dragons South Sydney Rabbitohs 6-26
Expandare / Reducere

Tennis

unknownChallenge - Le Gosier, Guadeloupe, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
18:30 Kretschmer G / Venus M
Eysseric J / Martin F
unknownChallenge - Leon, Mexico Statistici ligă Expandare / Reducere
20:30 Velotti, Agustin
Daniell, Marcus
15:00 Groth, Samuel
Velotti, Agustin
16:00 Menendez-Maceiras, Adrian
Ram, Rajeev
unknownChallenge - Leon, Mexico, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
23:10 King K / Krajicek A
Daniell M / Sitak A
12:00 Daniell M / Sitak A
Groth S / Guccione C
unknownChallenge - St. Brieuc, France Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Guez, David
Beck, Andreas
10:20 Burquier, Gregoire
Donskoy, Evgeny
unknownChallenge - Le Gosier, Guadeloupe Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 De Schepper, Kenny
Russell, Michael
unknownWta - Monterrey, Mexico, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Jurak D / Moulton-Levy M4610
Dabrowski G / Kalashnikova O 648
unknownWta - Monterrey, Mexico Statistici ligă Expandare / Reducere
19:40 Pliskova, Karolina733
Wozniacki, Caroline 666
22:10 Boserup, Julia30
Jaksic, Jovana 66
23:30 Rybarikova, Magdalena162
Ivanovic, Ana 606
unknownWta - Charleston, USA Statistici ligă Expandare / Reducere
19:45 Cepelova, Jana66
Hantuchova, Daniela 21
13:00 Petkovic, Andrea167
Bouchard, Eugenie 635
14:15 Cepelova, Jana657
Bencic, Belinda 476
unknownWta - Charleston, Usa, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
21:30 Kudryavtseva A / Rodionova An66
Goerges J / Groenefeld A-L 14
unknownDavis Cup - Davis Cup Double Matches Statistici ligă Expandare / Reducere
23:30 Do M Q / Le Q K453
Dissanayake S / Godamanna H 676
00:00 Ito T / Uchiyama Y Anulare
Stepanek R / Vesely J
00:00 Lee H-T / Noh S-W
Bopanna R / Myneni S
00:00 Lee H-T / Lim Y-K6763
Bopanna R / Myneni S 7576
01:00 Arcilla J / Huey T
Khan A / Qureshi A
01:00 Gonzales R / Huey T532
Khan A / Qureshi A 766
02:00 Gong M X / Li Z
Dustov F / Istomin D
06:00 Andersen J / Klaasen R
Berankis R / Grigelis L
06:00 Ciumac A / Gorban A320
Gerasimov E / Mirnyi M 666
07:00 Jakupovic A / Kalovelonis M624
Dimitrov G / Kutrovsky D 766
07:30 Federer R / Wawrinka S Anulare
Korolev E / Nedovyesov A
07:30 Federer R / Wawrinka S4666
Golubev A / Nedovyesov O 6747
08:00 Lacko L / Mertinak M Anulare
Melzer G / Peya A
08:00 Bolelli S / Lorenzi P Anulare
Fleming C / Hutchins R
08:00 Boretti S / Tveit E
Couillard G / Oger T
08:00 Kontinen H / Nieminen J
Basic M / Brkic T
08:00 Rola B / Zemlja G
Erlich J / Ram A
08:00 Benneteau J / Llodra M6747
Begemann A / Kamke T 1665
08:00 Klizan M / Mertinak M
Peya A / Thiem D
08:15 Bolelli S / Lorenzi P
Fleming C / Murray A
08:15 Bolelli S / Fognini F3265
Fleming C / Murray A 6637
09:00 Ouahab L / Ziadi M
Chrysochos P / Cuzdriorean R
09:00 Brunstrom J / Lindstedt R
Bubka S / Molchanov D
10:00 Fyrstenberg M / Matkowski M67476
Draganja M / Pavic M 76664
11:00 Barry S / Mcgee J
Sabry S / Safwat M
11:00 Aguilar J / Capdeville P
Delgado R / Ramirez G
11:00 Dellien H / Zeballos F
Bucaro A / Diaz-Figueroa C
11:00 Barry S / Cluskey J
Sabry S / Safwat M
12:00 King D / Lewis H
Arevalo Gonzalez M / Arevalo Gonzalez R
12:00 Cabal J S / Farah R666
Estrella Burgos V / Hernandez J 324
14:30 Escobar G / Lapentti G203
Melo M / Soares B 666
15:00 Gallardo-Valles M / Gonzalez S
Beretta D / Galdos S
15:00 Gonzalez S / Reyes-Varela M666
Galdos S / Sanchez R 211
unknownDavis Cup - Davis Cup Single Matches Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 Seppi, Andreas453
Murray, Andy 676
09:00 Brunstrom, Johan
Stakhovsky, Sergiy
Expandare / Reducere

Football

arPrimera B Nacional Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 CA Huracan Boca Unidos 2-0
14:30 Almirante Brown Ferro Carril Oeste 1-1
16:00 Atletico Tucuman Douglas Haig 3-0
16:10 CA Talleres Defensa Y Justicia 0-0
16:10 Union De Santa Fe CA Independiente 0-0
arPrimera B Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 CSD Flandria Deportivo Merlo -
10:00 Barracas Central Nueva Chicago -
10:00 Estudiantes Ba CA Colegiales -
10:00 Club Atletico Los Andes CA Chacarita Juniors -
10:00 Deportivo Armenio Comunicaciones -
10:00 Deportivo Moron CA Temperley -
10:00 Uai Urquiza Tristan Suarez -
13:00 Club Atletico Acassuso Club Almagro -
14:30 Defensores De Belgrano Club Atletico Fenix -
clPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Antofagasta Nublense 1-0
11:30 CD Cobreloa Calama O`higgins FC 2-1
14:30 Rangers De Talca Santiago Wanderers 1-0
14:30 Universidad De Concepcion Huachipato 1-1
17:00 Universidad Catolica Everton De Vina Del Mar 3-1
clPrimera B, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Dep. Magallanes Deportes La Serena 1-1
mxLiga De Ascenso, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Lobos B.u.a.p. Estudiantes De Altamira -
21:30 Estudiantes Tecos Correcaminos Uat -
22:00 San Luis Delfines Del Carmen -
22:00 Necaxa Universidad De Guadalajara -
mxPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
22:00 Monarcas Morelia Tiburones Rojos De Veracruz 1-1
22:30 Club Tijuana Deportivo Toluca 3-1
pyPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Cerro Porteno Club Sportivo Luqueno 0-0
15:30 12 De Octubre De Itaugua Club Guarani 2-2
unknownU17 Womens World Cup, Knockout Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Japan Spain -
unknownU19 European Women's Championship 2Nd Qual. - Gr. Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 England Denmark -
10:00 Finland Serbia -
unknownU19 European Women's Championship 2Nd Qual. - Gr. Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Belgium Ukraine -
10:00 Germany Czech Republic -
unknownU19 European Women's Championship 2Nd Qual. - Gr. Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Switzerland Belarus -
11:00 Spain Portugal -
unknownU19 European Women's Championship 2Nd Qual. - Gr. Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Scotland Iceland -
09:30 Russia Croatia -
unknownU19 European Women's Championship 2Nd Qual. - Gr. Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 France Romania -
12:00 Sweden Poland -
unknownU19 European Women's Championship 2Nd Qual. - Gr. Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Austria Ireland -
12:30 Netherlands Turkey -
uyPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Miramar Missiones CA Penarol 0-2
peCopa Inca, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 Universidad Cesar Vallejo Universitario De Deportes -
peCopa Inca, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 Inti Gas Deportes Juan Aurich De Chiclayo -
15:30 Sporting Cristal Real Garcilaso -
16:30 Alianza Lima CD Leon De Huanuco -
ecSerie A, Primera Etapa Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 Deportivo Cuenca Deportivo Quito 0-1
17:00 Manta FC Liga De Loja 4-2
crPrimera Division, Campeonato Verano Statistici ligă Expandare / Reducere
22:00 Liga Deportiva Alajuelense Uruguay De Coronado 3-0
22:00 Deportivo Saprissa AD Carmelita 1-0
auTasmania Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
23:00 Kingborough Lions Launceston City -
23:30 Northern Rangers Glenorchy Knights -
23:30 South Hobart Tilford Zebras -
01:00 Devonport Strikers Olympia FC -
auNorthern Nsw Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
23:45 Lambton Jaffas FC Charlestown City -
03:30 Hamilton Olympic FC South Cardiff FC -
auA-League Statistici ligă Expandare / Reducere
02:30 Newcastle United Jets FC Melbourne Victory 2-2
04:45 Western Sydney Brisbane Roar FC 1-1
06:45 Perth Glory FC Central Coast Mariners FC 3-1
auQueensland National Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
02:45 Brisbane Strikers Brisbane City FC -
03:00 Palm Beach Sharks Queensland Thunder -
04:00 Olympic FC Harimau Muda A -
04:00 Moreton Bay Jets Sunshine Coast Fire -
05:00 Western Pride Northern Fury -
05:00 Brisbane Roar FC Youth Central Queensland FC -
05:30 Fnq Bulls Redlands Utd -
auBrisbane Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
03:00 Rochedale Rovers Wolves FC -
03:15 Albany Creek Queensland Lions -
05:00 North Star Bpl Firsts Eastern Suburbs Brisbane -
05:30 Brisbane Force Rochedale Rovers -
auVictoria Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
16:00 Hume City Dandenong Thunder -
17:00 Melbourne Knights Werribee City FC -
jpJ.league 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
00:00 Consadole Sapporo Matsumoto Yamaga FC 1-0
00:00 Mito Hollyhock Jef United Chiba 1-2
00:00 Kataller Toyama Tokyo Verdy 0-3
00:00 FC Gifu Avispa Fukuoka 1-2
00:00 Kamatamare Sanuki Tochigi SC 0-1
00:00 V-Varen Nagasaki Giravanz Kitakyushu 1-1
02:00 Jubilo Iwata Thespakusatsu 2-0
03:00 Montedio Yamagata Ehime FC 2-0
03:00 Yokohama FC Roasso Kumamoto 0-1
03:00 Shonan Bellmare Fagiano Okayama 2-0
03:00 Oita Trinita Kyoto Sanga FC 0-3
krK-League Challenge Statistici ligă Expandare / Reducere
00:00 Gwangju FC Chungju Hummel FC -
00:00 Gangwon FC Daejeon Citizen FC -
02:00 Suwon City FC National Police Agency FC -
krK-League Classic Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Gyeongnam FC Suwon Samsung 2-2
01:00 Sangju Sangmu Phoenix Jeju United FC 0-1
03:00 Seongnam Ilhwa Incheon United FC 0-0
hkPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
02:30 Tuen Mun Sa Eastern Football Team -
02:30 Southern District Rsa South China FC -
05:30 Sun Hei SC Kitchee SC -
cnChinese Super League Statistici ligă Expandare / Reducere
02:30 Liaoning Hongyun Harbin Tengyi 3-0
07:30 FC Henan Jianye Shanghai Sipg 1-0
07:35 Jiangsu Shuntian Tianjin Teda 4-0
cnChina League Statistici ligă Expandare / Reducere
03:00 Beijing Ligong Beijing Baxi -
03:00 Hebei Zhongji Hunan Xiangtao -
03:00 Qingdao Zhongneng Wuhan Zall -
03:00 Guangdong Rizhiquan Shenyang Shenbei FC -
roLiga 2, Seria 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 FC Farul Constanta FC Sportul Studentesc -
04:00 CS Municipal Studentesc Iasi Fcm Suceava -
04:00 FC Academica Arges Fcm Dunarea Galati -
04:00 CF Braila Acs Berceni -
04:00 Asc Bacau FC Gloria Buzau -
04:00 FC Unirea 2004 Slobozia Unirea Tarlungeni -
roLiga 2, Seria 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 FC Universitatea Craiova Metalul Resita -
04:00 Gloria Bistrita Fcm Targu Mures -
04:00 CS Mioveni Olimpia Satu Mare -
04:00 Csm Ramnicu-Valcea CS Universitatea Craiova -
04:00 FC Bihor Oradea CS Minerul Motru -
04:00 FC Uta Arad Acs FC Olt Slatina -
roLiga I Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 FC Botosani Corona 2010 Brasov 3-1
10:00 Rapid Bucuresti Ceahlaul Piatra Neamt -
14:30 Acs Poli Timisoara Steaua Bucuresti 0-0
czFnl Statistici ligă Expandare / Reducere
04:15 Banik Sokolov FC Hradec Kralove 0-0
04:15 Fotbal Trinec Fotbal Frydek Mistek 0-0
10:30 Mas Taborsko FC Graffin Vlasim 2-0
12:00 FC Fastav Zlin Pardubice 2-1
czU19 1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 FK Teplice Mfk Frydek Mistek -
05:00 1 FC Slovacko FK Mlada Boleslav -
05:00 FC Zbrojovka Brno Bohemians 1905 -
05:00 Opava FC Slovan Liberec -
05:00 Sparta Prague Vysocina Jihlava -
05:00 Baumit Jablonec Karvina -
05:00 Slavia Prague 1.fk Pribram -
05:00 Ceske Budejovice FC Hradec Kralove -
05:00 Viktoria Plzen FC Pardubice -
05:00 FC Banik Ostrava FC Fastav Zlin -
05:00 Sigma Olomouc FK Banik Most -
cz1. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 FC Slovan Liberec FC Banik Ostrava 3-2
14:15 Dukla Prague FC Viktoria Plzen 0-3
vnV-League 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 Xm Fico Tay Ninh Cs. Dong Thap -
04:30 Dak Lak Clb Tp Ho Chi Minh -
05:00 K. Khanh Hoa Ha Noi T&t II -
05:00 Thanh Pho Can Tho Huda Hue -
vnV-League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Dong Nai Berjaya Qnk Quang Nam 5-1
06:00 Hai Phong Hoang Anh Gia Lai 1-1
skU19 Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Zemplin Michalovce Senica -
05:00 Dubnica Partizan Bardejov -
05:00 Slovan Bratislava Kosice -
05:00 Ruzomberok Trencin -
05:00 Sport Podbrezova Banska Bystrica -
05:00 Spartak Trnava Msk Zilina -
05:00 Nitra Tatran Presov -
skSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Mfk Ruzomberok FK Dukla Banska Bystrica 0-1
09:00 AS Trencin Slovan Bratislava 0-1
09:30 Mfk Kosice FC Nitra 1-0
11:30 FK Senica Dac 1904 Dunajska Streda 3-3
13:00 Spartak Myjava FC Spartak Trnava 0-3
sk2. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Zp Sport Podbrezova FC Spartak Trnava B -
09:30 Partizan Bardejov FK Pohronie -
09:30 FC Stk 1914 Samorin Msk Rimavska Sobota -
09:30 FK Slovan Duslo Sala Mfk Dubnica -
11:30 Mfk Zemplin Michalovce Tatran Liptovsky Mikulas -
kzPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 FK Spartak Semey Shakhter Karagandy 0-1
06:00 Ordabasy Shymkent Tobol Kostanay 3-0
06:00 FC Zhetysu FC Irtysh Pavlodar 0-0
06:00 FK Atyrau FC Aktobe 0-0
07:00 FC Astana FC Taraz 1-0
07:00 FC Kaisar Kyzylorda FC Kairat Almaty 0-1
ruPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 FC Amkar Perm Rfk Terek Grozny 0-1
08:30 FC Kryliya Sovetov Samara Cska Moscow 1-3
dkDanmarksserien, Pulje 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Ringsted IF Kolding IF -
06:00 Slagelse Bi Sydalliancen 2007 -
08:00 Taastrup FC Aarup BK -
08:00 Krarup/espe Marstal/rise -
09:00 Kfum BK Roskilde Otterup B & IK -
09:30 Frem Sakskobing Greve Fodbold -
dkDanmarksserien, Pulje 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Frederikssund Virum-Sorgenfri BK -
07:00 Herlev B 1903 -
07:00 Glostrup Albertslund Fa 2000 -
08:00 Ledoje Smorum Fodbold Fredensborg Bi -
08:00 AB Taarnby Jaegersborg -
09:00 FC Oresund Avedore IF -
dkDanmarksserien, Pulje 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Viby IF Varde IF -
07:00 Aalborg BK II Aabyhoj IF -
07:00 Hobro IK 2 Lindholm -
07:00 Randers Freja Hjorring IF -
08:00 Hedensted IF Vejgaard B -
10:00 IF Lyseng Kjellerup IF -
inI-League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Sporting Clube De Goa Churchill Brothers SC -
06:00 Mohammedan SC East Bengal FC -
az1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Lokomotiv-Bilajary FK Moik Baku -
06:00 FK Karvan Yevlakh Energetik Mingechevir -
06:00 FK Goyazan Qazax Agsu -
azPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Azal Baku FK Karabakh 0-2
08:00 Ravan Baku FK Sumgayit 1-1
09:00 Khazar Lenkoran FK Gabala 1-0
eePremium Liiga Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 JK Sillamae Kalev Jalgpallikool Tammeka 5-0
06:00 FC Infonet Johvi FC Lokomotiv 2-0
09:00 Tallinna FC Levadia FC Flora Tallinn 1-1
12:00 Narva JK Trans Nomme Kalju FC 0-4
phUnited Football League, Division 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:15 Socceroo FC Pachanga Diliman -
08:30 Philippine Army Loyola Meralco Sparks -
trSuper Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Akhisar Bld Spor Eskisehirspor 0-0
09:00 Antalyaspor Konyaspor 1-1
12:00 Besiktas Istanbul Kayserispor 2-1
12:00 Caykur Rizespor Kardemir Karabukspor 0-1
trTff 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Adana Demirspor Buyuksehyr Bld.spor 1-3
12:00 Osmanlispor FK Sanliurfaspor 0-2
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 1 FC Cologne Arminia Bielefeld 2-0
07:00 SV Sandhausen FC St. Pauli 2-3
de3Rd Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Holstein Kiel Spvgg Unterhaching 4-0
08:00 Spvgg Elversberg 07 VFL Osnabruck 2-2
08:00 Hallescher FC Hansa Rostock 4-3
08:00 Preussen Munster SV Darmstadt 98 0-2
08:00 Wacker Burghausen Borussia Dortmund II 0-0
08:00 Rb Leipzig Chemnitzer FC 2-1
08:00 Rw Erfurt Ssv Jahn Regensburg 2-3
08:00 SV Wehen Wiesbaden 1 FC Heidenheim 0-1
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Vfb Stuttgart SC Freiburg 2-0
09:30 Werder Bremen FC Schalke 04 1-1
09:30 1 FC Nuremberg Monchengladbach 0-2
09:30 FC Augsburg Bayern Munich 1-0
09:30 Eintracht Frankfurt 1 FSV Mainz 05 2-0
12:30 Borussia Dortmund VFL Wolfsburg 2-1
uaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Tavriya Simferopol Dnipro Dnipropetrovsk 0-2
10:00 FC Shakhtar Donetsk Karpaty Lviv 3-0
10:00 Volyn Lutsk Arsenal Kiev -
12:30 Goverla-Uzhgorod FC Metalurg Donetsk 0-0
uaPersha Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FC Poltava FC Oleksandria -
08:00 Olimpik Donetsk Desna Chernigov -
08:00 FC Sumy Bukovina Chernovtsy -
08:00 FC Avanhard Kramatorsk Dinamo-2 Kiev -
08:00 Tytan Armyansk FC Naftovyk-Ukrnafta -
08:00 Gelios Kharkiv FK Mykolaiv -
08:00 Ukrahrokom Priyntivka FC Zirka Kirovohrad -
08:00 FC Nyva Ternopil Stal Alchevsk -
dk2Nd Division West Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 IK Skovbakken Skive IK 0-3
08:00 Brabrand IF FC Djursland 2-0
08:00 FC Sydvest 05 Hik Hellerup 2-2
09:00 Aarhus Fremad Ringkobing IF 2-0
09:00 Naesby BK Odder Igf 1-1
09:00 Rishoj Boldklub Jammerbugt FC 3-0
dk2Nd Division East Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Gvi B 93 Copenhagen 1-3
09:00 SC Egedal BK Sollerod-Vedbaek 1-1
09:00 BK Frem Nykobing FC 1-3
dkSuperligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 FC Midtjylland Aalborg BK 2-3
thPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Chainat FC Tot SC -
07:00 Osotspa FC Songkhla United FC -
08:00 Bangkok United Police United -
08:00 Singhtarua FC Suphanburi FC -
09:00 Air Force United FC Ptt Rayong FC -
uzPfl Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FK Neftchi Fargona Pfk Qizilqum -
07:00 Pfk Mash AL Mubarek FC Pakhtakor Tashkent -
07:00 Otmk Olmaliq Pfk Andijon -
07:00 FC Bukhara Pfk Metallurg Bekabad -
lv1.division Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Sfk United FK Smiltene -
07:00 FK 1625 Liepaja FK Tukums 2000/tss -
07:00 FK Auda FK Plavinas Dm -
08:00 Valmiera Fk/bjss Olaine -
09:00 Rigas Futbola Skola Jfk Saldus -
09:00 Salaspils Bjss FK Rezekne/bjss -
lvVirsliga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Fs Metta/lu Bfc Daugavpils 1-0
englandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
07:15 Wigan Athletic Leeds Utd 1-0
10:00 Doncaster Rovers Birmingham City 1-3
10:00 Huddersfield Town Bolton Wanderers 0-1
10:00 Bournemouth AFC Queens Park Rangers 2-1
10:00 Nottingham Forest Millwall FC 1-2
10:00 Barnsley FC Brighton & Hove Albion FC 0-0
10:00 Blackburn Rovers Ipswich Town 2-0
10:00 Watford FC Burnley FC 1-1
10:00 Blackpool FC Yeovil Town 1-2
10:00 Charlton Athletic Reading FC 0-1
10:00 Middlesbrough FC Derby County 1-0
englandPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 Manchester City Southampton FC 4-1
10:00 Aston Villa Fulham FC 1-2
10:00 Cardiff City Crystal Palace 0-3
10:00 Hull City Swansea City 1-0
10:00 Newcastle Utd Manchester Utd 0-4
10:00 Norwich City West Bromwich Albion 0-1
12:30 Chelsea FC Stoke City 3-0
englandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Gillingham FC Rotherham Utd 3-4
10:00 Bristol City Preston North End 1-1
10:00 Carlisle Utd Swindon Town 1-0
10:00 Colchester Utdfc Tranmere Rovers 1-2
10:00 Port Vale FC Walsall FC 1-0
10:00 Bradford City Oldham Athletic 2-3
10:00 Wolverhampton Wanderers Peterborough Utd 2-0
10:00 Brentford FC Notts County 3-1
10:00 Sheffield United Leyton Orient 1-1
10:00 Coventry City Milton Keynes Dons 1-2
10:00 Crawley Town Crewe Alexandra FC 1-2
10:00 Shrewsbury Town Stevenage FC 1-0
englandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 AFC Wimbledon Bristol Rovers 0-0
10:00 Torquay Utd Scunthorpe Utd 0-1
10:00 Accrington Stanley Northampton Town 0-1
10:00 Cheltenham Town Southend Utd 1-2
10:00 Chesterfield FC Newport County 1-1
10:00 Wycombe Wanderers Dagenham & Redbridge 2-0
10:00 Portsmouth FC Hartlepool Utd 1-0
10:00 Rochdale FC York City 0-0
10:00 Morecambe FC Mansfield Town 0-1
10:00 Burton Albion Plymouth Argyle 1-0
10:00 Oxford Utd Fleetwood Town 0-2
10:00 Bury FC Exeter City 2-0
englandConference National Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Alfreton Town FC Welling Utd 2-2
10:00 Barnet FC Forest Green Rovers 2-1
10:00 Braintree Town Salisbury City 0-1
10:00 Cambridge Utd FC Southport FC 3-1
10:00 Chester City Hyde Utd 3-2
10:00 Tamworth FC 5-0
10:00 Hereford Utd Woking FC 0-2
10:00 Kidderminster Harriers Grimsby Town 0-1
10:00 Lincoln City 0-0
10:00 Luton Town Aldershot Town 1-0
10:00 Nuneaton Town FC Halifax Town 0-1
10:00 Wrexham FC Macclesfield Town 1-0
deRegionalliga Northeast Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Vfb Auerbach Union Berlin II 1-1
07:30 FSV Zwickau Germania Halberstadt 0-0
07:30 Hertha Bsc Berlin II TSG Neustrelitz 2-3
deRegionalliga Southwest Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FSV Mainz 05 II SC Freiburg II 2-0
08:00 Eintracht Frankfurt II FC Homburg 4-2
08:00 Svn Zweibrucken Offenbacher Kickers 0-1
08:00 Wormatia Worms Tus Koblenz 0-2
08:00 Ksv Baunatal FC Kaiserslautern II 1-1
08:00 SV Waldhof Mannheim Eintracht Trier 1-1
deRegionalliga Bavaria Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Viktoria Aschaffenburg SV Seligenporten 0-1
08:00 TSV 1860 Munich II FC Kickers Wurzburg 1-0
08:00 Greuther Furth II FC Augsburg II 2-2
08:00 FC Ingolstadt II FC Memmingen 4-1
08:00 SV Schalding-Heining SV Heimstetten 3-1
deRegionalliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Etsv Weiche Flensburg Hannover 96 II 3-1
08:00 SV Eichede Goslarer SC 4-5
09:00 Bsv Rehden Vfr Neumunster 3-0
deRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FC Viktoria Cologne Kfc Uerdingen 05 0-0
08:00 SC Wiedenbruck Rw Oberhausen 2-3
08:00 1 FC Cologne II SV Lippstadt 08 3-0
08:00 Sf Lotte Fortuna Cologne 1-0
08:00 Borussia M'gladbach II FC Schalke 04 II 2-0
08:00 VFL Bochum II Sg Wattenscheid 09 2-3
08:00 Sf Siegen Ssvg Velbert 3-2
deBayernliga South Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FC Unterfohring FC Pipinsried -
09:00 Sb Djk Rosenheim 1. FC Sonthofen -
09:00 TSV Bogen Spvgg Landshut -
09:00 Vfb Eichstatt Vfr Garching -
10:00 Bcf Wolfratshausen SV Pullach -
11:00 Bc Aichach FC Ismaning -
deOberliga Nofv South Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Energie Cottbus II FC Grun Weiss Piesteritz -
deSchleswig-Holstein-Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 TSV Kropp SV Todesfelde -
08:00 Husumer SV Flensburg 08 -
08:00 Vfb Lubeck Tura Meldorf -
08:00 Heider SV Preetzer TSV -
08:00 TSV Altenholz Hagen Ahrensburg -
09:00 Psv Neumunster Ntsv Strand 08 -
deBayernliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Asv Neumarkt SC Eltersdorf -
09:00 VFL Frohnlach Erlenbach/main -
09:00 Spvgg Bayreuth Asv Hollfeld -
10:00 Spvgg Weiden FC Amberg -
10:00 Alemannia Haibach SV Memmelsdorf -
10:00 TSV Grossbardorf FSV Erlangen-Bruck -
10:00 Jahn Forchheim TSV Aubstadt -
deHessenliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 SV Wiesbaden Viktoria Griesheim -
09:00 Hunfelder SV Tgm/sv Jugesheim -
09:00 Bayern Alzenau SV Wehen Wiesbaden II -
09:00 FC Eschborn Eintracht Stadtallendorf -
09:00 FC Ederbergland Offenbacher Kickers II -
09:00 Sportfreunde Seligenstadt Fsc Lohfelden -
09:00 TSV Lehnerz Skv Rot-Weiss Darmstadt -
09:00 SV Buchonia Flieden Rot-Weiss Hadamar -
09:00 Osc Vellmar FSV Frankfurt II -
deOberliga Hamburg Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 SV Curslack-Neuengamme Tus Dassendorf -
deOberliga Rheinland-Pfalz/saar Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Arminia Ludwigshafen Alem. Waldalgesheim -
09:30 Burgbrohl FSV Salmrohr 1921 -
09:30 Hertha Wiesbach SV Gonsenheim -
09:30 Borussia Neunkirchen FK Pirmasens -
09:30 SC Hauenstein Spvgg Elversberg II -
09:30 Idar Oberstein TSG Pfeddersheim -
09:30 Rochling Volklingen Tus Mechtersheim -
deBremen-Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 VFL 07 Bremen Werder Bremen Iii -
09:00 Osc Bremerhaven TSV Osterholz Tenever Bremen -