Expandare / Reducere

Tennis

unknownWta - Indian Wells, Usa, Qualifying Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Shvedova, Yaroslava616
Date-Krumm, Kimiko 360
18:35 Rogowska, Olivia666
Czink, Melinda 732
13:00 Giorgi, Camila
Chan, Yung-Jan
13:00 Watson, Heather
Larcher De Brito, Michelle
13:00 Zahlavova Strycova, Barbora
Schmiedlova, Anna-Karolina
13:00 Shvedova, Yaroslava
Dellacqua, Casey
unknownWta - Indian Wells, USA Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Zvonareva, Vera605
Peng, Shuai 467
14:00 Rogers, Shelby66
Cetkovska, Petra 04
15:30 Meusburger, Yvonne66
Melzer, Iveta 42
15:35 Petrova, Nadia1 Retragere
Soler-Espinosa, Silvia 1
15:40 Beck, Annika627
Voegele, Stefanie 265
16:00 Riske, Alison633
Jovanovski, Bojana 366
16:35 Schmiedlova, Anna-Karolina624
Wickmayer, Yanina 366
16:40 Davis, Lauren66
Chan, Yung-Jan 43
unknownWta - Indian Wells, Usa, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
15:25 Erakovic M / Martic P76
Koukalova K / Niculescu M 64
17:25 Date-Krumm K / Zahlavova Strycova B67
Hlavackova A / Safarova L 25
unknownAtp - Indian Wells, Usa, Qualifying Statistici ligă Expandare / Reducere
18:05 Kendrick, Robert Anulare
De Voest, Rik
18:30 Odesnik, Wayne466
Smith, John-Patrick 637
19:10 Thompson, Clay66
Reynolds, Bobby 77
19:35 Kendrick, Robert463
Shabaz, Michael 616
19:50 Krajicek, Austin467
Dzumhur, Damir 635
19:50 Mathieu, Paul-Henri66
Sarmiento, Raymond 42
20:10 Angelinos, Theodoros06
Ward, James 67
20:20 Daniel, Taro666
Clezar, Guilherme 742
21:05 Lorenzi, Paolo66
Menendez-Maceiras, Adrian 33
21:05 Hajek, Jan22
Ginepri, Robby 66
21:10 Cox, Daniel34
Martin, Andrej 66
21:15 Kuznetsov, Alex66
Reyes-Varela, Miguel Angel 44
21:50 Robert, Stephane66
Giron, Marcos 42
14:00 Munoz-De La Nava, Daniel66
Ouellette, Greg 13
14:00 Pella, Guido461
Polansky, Peter 636
14:00 Thiem, Dominic66
Meister, Nicolas 42
14:00 Donskoy, Evgeny764
Groth, Samuel 576
14:00 Lajovic, Dusan66
Bemelmans, Ruben 24
15:50 Goffin, David32
Kosakowski, Daniel 66
16:15 Ginepri, Robby67
Krajicek, Austin 15
17:20 Mathieu, Paul-Henri66
Ward, James 23
17:20 Smith, John-Patrick67
Martin, Andrej 35
Expandare / Reducere

Ice Hockey

usNhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Boston Bruins Florida Panthers 4-1
19:00 New Jersey Devils Detroit Red Wings 4-3
19:00 Columbus Blue Jackets Dallas Stars 4-2
20:00 Chicago Blackhawks Colorado Avalanche 2-4
20:00 St. Louis Blues Tampa Bay Lightning 4-2
20:00 Nashville Predators Pittsburgh Penguins 1-3
20:00 Winnipeg Jets New York Islanders 2-3 AET
21:00 Arizona Coyotes Vancouver Canucks 1-0
21:30 Edmonton Oilers Ottawa Senators 3-2
22:30 San Jose Sharks Carolina Hurricanes 2-3 AET
usAhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:15 Norfolk Admirals Charlotte Checkers 2-3
byExtraliga, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Neman Grodno HK Brest 9-1
10:30 Metallurg Zhlobin Khimik-Ska 6-2
10:30 Yunost Minsk HK Lida 9-2
11:00 HK Gomel Shakhter Soligorsk 1-0
fiLiiga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Jokerit Helsinki Pelicans Lahti 2-3 AP
11:30 Assat Pori Saipa Lappeenranta 1-0
fiMestis Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Hck Tuto Hockey 1-2 AP
11:30 Kajaanin Edustushokki Jyp-Akatemia 7-4
11:30 Vaasan Sport Jukurit Mikkeli 3-1
11:30 Jokipojat Joensuu Heinolan Peliitat 1-3
11:30 Leki Hockey Kookoo Kouvola 2-3 AP
11:30 K-Vantaa Savonlinnan Pallokerho 0-3
cz1St Liga Playout Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 HC Most HC Berounsti Medvedi 2-3
11:30 Ceske Budejovice SK Kadan 2-4
12:00 HC Slovan Ustecti Lvi Hokej Sumperk 2003 S R O 3-4 AP
sk1St Liga, Playout Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 95 Povazska Bystrica HC Topolcany 2-6
seDivision 1 Qualification, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Skedvi/sater IF Valbo HC 2-6
13:00 Hedemora SK Falu IF 4-5
seDivision 1 Qualification, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Husum IF Hockey AIK Harnosand 9-3
seDivision 1 Qualification, Group D Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Haninge Anchors HC Nacka HK 3-4
13:00 Tyreso Hanviken Hockey Tumba Hockey 2-4
seDivision 1 Qualification, Group E Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Grastorps IK HC Dalen 3-4 AP
13:00 Forshaga IF Mjolby HC 2-4
seDivision 1 Qualification, Group F Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Nybro IF Tyringe Sos 14-3
13:00 Nittorps IK Boraas HC 1-3
13:00 IK Pantern Varberg Hockey 3-5
seDivision 1, Qualification Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Kristianstads IK Piteaa HC 1-6
13:00 Tingsryds Aif Nykopings HK 5-2
13:00 Visby-Roma HK HC Vita Hasten 4-5 AET
13:00 Kallinge/ronneby IF IF Sundsvall 3-2
Expandare / Reducere

Basketball

usNba Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Cleveland Cavaliers San Antonio Spurs 101-122
19:00 Indiana Pacers Golden State Warriors 96-98
20:00 Houston Rockets Miami Heat 106-103
20:00 Oklahoma City Thunder Philadelphia 76Ers 125-92
21:00 Phoenix Suns Los Angeles Clippers 96-104
22:30 Los Angeles Lakers New Orleans Pelicans 125-132
usNba Development League Statistici ligă Expandare / Reducere
22:00 Reno Bighorns Santa Cruz Warriors 110-104
12:00 Oklahoma City Blue Erie Bayhawks 103-107
phPba, Commissioner Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
04:45 Nlex Road Warriors Globalport Batang Pier 83-78
07:00 Alaska Aces Talk N Text Tropang 72-85
krKbl Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Seoul SK Knights Samsung Thunders 69-73
05:00 Kt Sonicboom Dongbu Promy 80-74
lvLbl Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Ba Turiba Jurmala/fenikss 59-73
12:00 BK Ventspils Latvijas Universitate 106-52
12:30 Liepajas Lauvas Barons Kvartals 87-68
12:30 BK Jekabpils BK Zemgale Jelgava 100-77
unknownEurocup, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Khimik Yuzhny Ankara Kolejliler 75-71
12:30 Cez Basket Nymburk Bc Uniks Kazan 58-91
13:00 Ratiopharm Ulm Hapoel Jerusalem 89-87
13:30 Crvena Zvezda Telekom Lietuvos Rytas 88-82
14:30 Banco Di Sardegna Sassari Alba Berlin 83-91
14:45 Valencia Basket Bc Khimki Moscow 75-59
uaSuperleague Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Bc Dnipro Bc Kiev 60-67
12:00 Cherkasski Mavpy Bc Donetsk 100-72
eeKml Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Tallinna Kalev Ttu Korvpalliklubi 57-63
12:00 Korvpalliklubi Parnu Bc Rakvere Tarvas -
czZbl, A1 Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 BK Brno Vs Praha 66-56
12:00 Usk Praha Blk Slavia Praha 109-29
czZbl, A2 Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 BK Lokomotiva Karlovy Vary Slovanka Mb 66-71
12:00 Kara Trutnov Dsk Basketball 81-55
12:00 BK Czech Coal Aldast Strakonice BK Ssmh Brno 65-56
frCoupe De France Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Le Mans Basket Sluc Nancy Basket 49-59
Expandare / Reducere

Football

coLiga Postobon I Statistici ligă Expandare / Reducere
19:45 Atletico Nacional Medellin Uniautonoma 3-1
arPrimera Division, Torneo Final Statistici ligă Expandare / Reducere
20:10 CA All Boys Argentinos Jrs 0-0
16:00 CA Belgrano Estudiantes De La Plata 1-1
16:00 Atletico Lanus Racing Club 1-0
unknownU21 Euro Qualification Group 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Georgia Luxembourg 1-1
unknownU19 Int. Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Bulgaria Ukraine 1-0
08:00 Greece Norway 2-2
09:00 Scotland Switzerland 4-2
11:00 Italy Germany 1-1
14:00 England Turkey 3-0
unknownU21 Euro Qualification Group 6 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Romania Faroe Islands 3-1
10:00 Ireland Montenegro 1-2
unknownU21 Euro Qualification Group 10 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Kazakhstan Iceland 3-2
unknownU21 Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Cyprus Latvia 1-0
09:00 Slovenia Croatia 2-1
10:30 Czech Republic Norway -
11:00 Poland Lithuania 5-0
12:00 Russia Norway 3-2
12:30 Netherlands Israel 0-1
14:30 Scotland Hungary 2-2
unknownU21 Euro Qualification Group 7 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Malta Sweden 1-2
09:30 Greece Turkey 2-1
unknownU20 Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Italy Poland 0-1
12:00 Germany Switzerland 3-2
unknownU18 Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 England Croatia 1-2
12:30 Germany France 1-3
unknownU23 Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Czech Republic Norway 1-2
unknownU21 Euro Qualification Group 9 Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Northern Ireland Italy 0-2
12:00 Belgium Serbia 0-3
unknownU21 Euro Qualification Group 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
12:15 Austria Albania 1-3
unknownU21 Euro Qualification Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Denmark Estonia 8-0
unknownU21 Euro Qualification Group 5 Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Switzerland Liechtenstein 5-1
unknownU21 Euro Qualification Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 England Wales 1-0
14:30 San Marino Finland 0-0
unknownU21 Euro Qualification Group 8 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Portugal Macedonia 2-0
unknownInt. Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
05:40 Japan New Zealand 4-2
07:30 India Bangladesh 2-2
09:00 Russia Armenia 2-0
09:00 Georgia Liechtenstein 2-0
10:00 Lithuania Kazakhstan 1-1
10:00 Azerbaijan Philippines 1-0
10:45 Bulgaria Belarus 2-1
11:00 Mozambique Angola 1-1
12:00 South Africa Brazil 0-5
12:00 Greece South Korea 0-2
12:00 Hungary Finland 1-2
12:00 Montenegro Ghana 1-0
12:00 Algeria Slovenia 2-0
12:00 Albania Malta 2-0
12:30 Czech Republic Norway 2-2
12:30 Israel Slovakia 1-3
12:30 Bosnia & Herzegovina Egypt 0-2
13:00 Cyprus Northern Ireland 0-0
13:00 Andorra Moldova 0-3
13:00 Macedonia Latvia 2-1
13:00 Colombia Tunisia 1-1
13:30 Turkey Sweden 2-1
13:30 Luxembourg Cape Verde 0-0
14:00 Romania Argentina 0-0
14:00 Ukraine USA 2-0
14:00 Gibraltar Estonia 0-2
14:00 Morocco Gabon 1-1
14:30 Austria Uruguay 1-1
14:30 Switzerland Croatia 2-2
14:45 Germany Chile 1-0
14:45 Poland Scotland 0-1
14:45 Ireland Serbia 1-2
14:45 Belgium Ivory Coast 2-2
14:45 Wales Iceland 3-1
15:00 England Denmark 1-0
15:00 France Netherlands 2-0
15:00 Australia Ecuador 3-4
15:45 Portugal Cameroon 5-1
16:00 Spain Italy 1-0
unknownAFC Asian Cup, Qualification Group E Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Uzbekistan United Arab Emirates 1-1
09:00 Vietnam Hong Kong 3-1
unknownCyprus Women Cup, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Canada Finland 3-0
10:30 England Italy 2-0
unknownCyprus Women Cup, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Netherlands Australia 2-2
10:30 France Scotland 1-1
unknownCyprus Women Cup, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 New Zealand Ireland 1-1
10:30 Switzerland South Korea 1-1
unknownAlgarve Cup, Women, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 Japan USA 1-1
13:00 Sweden Denmark 2-0
unknownAFC Asian Cup, Qualification Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Oman Singapore 3-1
09:00 Jordan Syrian Arab Republic 2-1
unknownAFC Asian Cup, Qualification Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Thailand Lebanon 2-5
unknownAFC Asian Cup, Qualification Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Iraq China 3-1
12:30 Saudi Arabia Indonesia 1-0
unknownAFC Asian Cup, Qualification Group D Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Yemen Malaysia 1-2
10:25 Qatar Bahrain 0-0
unknownAlgarve Cup, Women, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Norway China 0-1
10:00 Germany Iceland 5-0
unknownAlgarve Cup, Women, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Russia North Korea 1-2
10:30 Portugal Austria 3-2
unknownInt. Friendly Games, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Northern Ireland Estonia 1-0
cmElite One Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Renaissance De N. Sable De Batie 0-1
09:30 Canon Sportif De Yaounde Ums De Loum 0-1
09:30 Panthere Sportive Yong Sp. Academy 2-0
09:30 Douala AC Scorpion De Bey 0-1
09:30 Cosmos De Bafia Njalla Quan 0-1
09:30 Bamboutos FC De Mbouda Tonnerre Kalara Club De Yaounde 2-1
09:30 FC Du Haut-Nkam Sportive De Douala 1-1
dzLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Mouloudia Club D'alger Es Setif 1-1
unknownClub Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Fredrikstad FK Mjondalen 1-1
11:00 Stabaek Fotball Ham-Kam 3-0
13:00 Valerenga IF Lillestrom SK 2-0
ghPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Heart Of Lions Bechem United 3-2
10:00 Liberty Professionals Sekondi Hasaacas 3-1
10:00 Ashanti Gold FC Inter Allies FC 1-1
10:00 FC Amidaus Professionals New Edubiase FC 1-0
fiSuomen Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Kpv Kokkola AC Kajaani 0-1
deOberliga Mittelrhein Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Bor. Freialdenhoven Tsc Euskirchen -
brCearense, Serie A, Second Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Guarani De Juazeiro CE Horizonte CE 1-2
brPaulista Serie A1 Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Atletico Sorocaba SP Botafogo SP 0-1
15:00 Oeste SP Paulista Jundiai SP 2-1
17:30 Comercial Ituano SP 2-0
17:30 Bragantino SP Ponte Preta SP 2-0
17:30 Sao Bernardo SP Rio Claro SP 5-5
brPernambucano, Serie A1 Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 Central PE Porto PE 2-1
brParanaense, 1 Divisao Statistici ligă Expandare / Reducere
17:30 Arapongas PR Rio Branco PR 3-0
17:30 Cianorte PR Operario PR 1-1
brCatarinense, Serie A, Championship Round Statistici ligă Expandare / Reducere
17:30 Figueirense FC Criciuma SC 2-0
englandIsthmian Football League, Premier Division Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Grays Athletic Wingate & Finchley FC 2-0
englandSouthern Football League, Premier Division Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Corby Town ST Albans City 2-0
englandConference South Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Boreham Wood Havant & Waterlooville 0-2
englandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Coventry City Walsall FC 2-1
Expandare / Reducere

Badminton

unknownAll England Open (Ss) 2014, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Abdul Latif M Z / Mohd Tazari M F Fernaldi G M / Kido M -
05:00 Hoon T H / Tan W K Chan Y L / Lee C H -
06:20 Adcock C / Ellis A Liang J W / Liao K H -
08:00 Briggs P / Towler H Pratama A / Saputra R A -
08:40 Bosch R / Ridder K Conrad-Peterson M / Pieler Kolding M -
08:40 Fuchs M / Schoettler J Angriawan B / Suwardi R K -
08:40 Fu H / Zhang N Cai Y / Kai L -
09:10 Ahsan M / Setiawan H Ivanov V / Sozonov I -
09:20 Hashimoto H / Hirata N Cwalina A / Wacha P -
09:40 Kang J / Liu C Endo H / Hayakawa K -
10:00 Astrup Sorensen K / Skaarup Rasmussen A Liu X / Qiu Z -
10:00 Jongjit M / Puangpuapech N Chai B / Hong W -
10:00 Langridge C / Mills P Ellis M / Wolfenden T -
11:20 Moren L / Szkudlarczyk W Ko S H / Shin B C -
12:10 Boe M / Mogensen C Goh V S / Lim K W -
12:40 Arya Pankaryanira W N / Yusuf A Fernaldi G M / Kido M -
13:00 Kamura T / Sonoda K Lee S M / Tsai C H -
unknownAll England Open (Ss) 2014, Mixed Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Shin B C / Eom H W Blair R / Bankier I -
04:00 Fuchs M / Michels B Fischer Nielsen J / Pedersen C -
04:50 Xu C / Ma J Kristiansen A / Houmann J -
05:30 Kona T / Ponnappa A Fischer Nielsen J / Pedersen C -
05:40 Hayakawa K / Matsutomo M Langridge C / Olver H -
05:50 Chan P S / Lai P J Ahmad T / Natsir L -
06:00 Kai L / Yaqiong H Widianto R / Dili P R -
07:00 Liu C / Bao Y Chai B / Tang J -
07:40 Kaesbauer P / Herttrich I Skaarup Rasmussen A / Grebak L -
09:00 Durkin V / Vislova N Ko S H / Kim H N -
10:20 Arends J / Piek S Kido M / Bernadeth P Z -
11:40 Zhang N / Zhao Y Hashimoto H / Maeda M -
12:00 Adcock C / Adcock G Fadhilah I / Anggraini W -
12:00 Lee C H / Chau H W Chrisnanta D B / Neo Y Y V -
12:20 Prapakamol S / Thoungthongkam S Nottingham M / Smith L -
13:40 Chew P / Subandhi J Pieler Kolding M / Rytter Juhl K -
14:40 Jongjit M / Taerattanachai S Chan Y L / Tse Y S -
unknownAll England Open (Ss) 2014, Women Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Tian Q / Zhao Y Goliszewski J / Michels B -
04:20 Chang Y N / Kim S Y Herttrich I / Nelte C -
04:40 Ma J / Tang Y Maheswari N K / Polii G -
05:20 Aroonkesorn D / Voravichitchaikul K Grether N / Reid C -
05:20 Chau H W / Poon L Y Kakiiwa R / Maeda M -
06:20 Luo Yi / Luo Yu Jung K E / Kim H N -
06:40 Lee S H / Shin S C Damkjaer Kruse L / Ropke M -
08:00 Awanda A S / Haris D D Aratama M / Taruno M -
08:00 Muskens E / Piek S Adcock G / Smith L -
08:10 Wang X / Yu Y Lee E / Obanana P L -
08:30 Sari S M / Yao L Pedersen C / Rytter Juhl K -
09:00 Andini S R / Nuraidah T R Bankier I / Nedelcheva P -
10:00 Olver H / Robertshaw K Hoo V K M / Woon K W -
12:30 Bao Y / Tang J H Supajirakul P / Taerattanachai S -
14:00 Tian Q / Zhao Y Cheng W H / Hsieh P C -
14:40 Amitrapai S / Lam N Bernadeth P Z / Pradipta R A -
15:20 Ng H E / Ng H L Matsutomo M / Takahashi A -
unknownAll England Open (Ss) 2014 Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Chou, Tien Chen Misbun, Misbun Ramdan Mohmed -
04:00 Lee, Dong Keun Nguyen, Tien Minh -
04:30 Srikanth, Nammalwar Kidambi Momota, Kento -
04:40 Wong, Zi Liang Derek Sasaki, Sho -
05:20 Tago, Kenichi Parupalli, Kashyap -
06:00 Kuncoro, Sony Dwi Wang, Zhengming -
06:20 Gao, Huan Sugiarto, Tommy -
07:00 Zwiebler, Marc Chong, Wei Feng -
07:40 Lee, Chong-Wei Saensomboonsuk, Tanongsak -
08:40 Jorgensen, Jan O Son, Wan Ho -
09:00 Du, Pengyu Ouseph, Rajiv -
09:40 Hsu, Jen Hao Ueda, Takuma -
10:40 Rumbaka, Dyonisius Hayom Pang, Eric -
10:40 Vittinghus, Hans-Kristian Tian, Houwei -
13:30 Hu, Yun Ponsana, Boonsak -
14:10 Axelsen, Viktor Chen, Long -
unknownAll England Open (Ss) 2014, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Intanon, Ratchanok Gu, Juan -
07:20 Buranaprasertsuk, Porntip Chan, Tsz Ka -
07:40 Schenk, Juliane Zhang, Beiwen -
08:20 Yip, Pui Yin Mitani, Minatsu -
08:20 Magee, Chloe Hsu, Ya Ching -
09:20 Fanetri, Linda Weni Gavnholt, Kristina -
09:30 Gilmour, Kirsty Nehwal, Saina -
12:00 Manuputty, Bellaetrix Nedelcheva, Petya -
13:00 Hirose, Eriko Wang, Shixian -
13:20 Sung, Ji Hyun Corrales, Beatriz -
13:40 Li, Xuerui Ongbumrungpan, Busanan -
14:00 Tai, Tzu Ying Li, Michelle -
14:20 Pusarla Venkata, Sindhu Yu, Sun -
14:30 Takahashi, Sayaka Bae, Yeon Ju -
15:00 Han, Li Jindapon, Nichaon -
15:10 Marin, Carolina Wang, Yihan -
Expandare / Reducere

Bandy

fiBandyliiga, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Kampparit Ols 5-6
12:00 Porvoon Akilles Jyvaskylan Seudun Palloseura 2-3
seQualification To Elitserien, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Ljusdals BK Gais Bandyklubb 2-6
13:00 Gripen/trollhattan Katrineholm 7-2
seQualification To Elitserien, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 IK Sirius BK Kalix Bf 3-3
13:00 Nassjo IF Tb Vasteras 4-3
seElitserien Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:15 Hammarby If/bk Vasteraas Sk/bk 5-3
Expandare / Reducere

Handball

dkDamehandboldligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Kobenhavn H.b. Randers HK 19-27
13:30 Viborg HK Team Esbjerg 37-23
13:30 Sonderjyske HK FC Midtjylland 28-30
seElitserien Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Ystads IF HK Drott 31-28
13:00 Lugi HF Onnereds HK 31-26
13:00 IF Guif IFK Kristianstad 34-21
13:45 IK Savehof Hammarby HB 32-32
deBundesliga, Women, Championship Round Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Buxtehuder SV Thuringer HC 23-25
esCopa Del Rey Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 BM Huesca FC Barcelona B 34-31
14:30 Grupo Fegar Fraikin BM Granollers 13-27