Expandare / Reducere

Tennis

unknownAtp - Acapulco, Mexico, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Lopez F / Mirnyi M76
Huey T C / Inglot D 61
22:50 Anderson K / Ebden M6413
Ramirez C / Reyes-Varela M A 3611
unknownAtp - Sao Paulo, Brazil Statistici ligă Expandare / Reducere
18:45 Bellucci, Thomaz61 Al 2-lea set
Klizan, Martin 30
11:00 Haas, Tommy32 Retragere
Lorenzi, Paolo 63
13:00 Bellucci, Thomaz474
Delbonis, Federico 666
unknownAtp - Acapulco, Mexico Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Anderson, Kevin4 Primul set
Dolgopolov, Alexandr 1
00:25 Dimitrov, Grigor477
Murray, Andy 666
unknownAtp - Dubai, Uae, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Nestor D / Zimonjic N43
Bopanna R / Qureshi A U H 66
unknownAtp - Dubai, Uae Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Federer, Roger366
Berdych, Tomas 643
unknownAtp - Sao Paulo, Brazil, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
15:30 Bagnis F / Delbonis F44
Cabal J S / Farah R 66
unknownWta - Acapulco, Mexico, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 Jans-Ignacik K / Zanevska M1 Primul set
Mladenovic K / Voskoboeva G 2
00:50 Cetkovska P / Melzer I6211
Mchale C / Tomljanovic A 369
unknownWta - Acapulco, Mexico Statistici ligă Expandare / Reducere
20:20 Mchale, Christina
Garcia, Caroline
unknownWta - Florianopolis, Brazil Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Koukalova, Klara476
Muguruza Blanco, Garbine 650
Expandare / Reducere

Football

arPrimera Division, Torneo Final Statistici ligă Expandare / Reducere
18:30 Racing Club CA All Boys 1-0 A 2-a repriză
16:00 Velez Sarsfield Boca Juniors 1-0
16:15 Atletico De Rafaela CA Belgrano 1-2
ecSerie A, Primera Etapa Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 El Nacional Quito Deportivo Quito 1-1 Prima repriză
19:15 Liga Dep Universitaria Quito Deportivo Cuenca 0-0 Prima repriză
19:15 Barcelona Guayaquil Mushuc Runa 1-0 Prima repriză
16:00 Manta FC CD Universidad Catolica 0-1
mxPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
20:30 Monarcas Morelia CF Atlante -
22:30 Santos Laguna Atlas 2-3
auSouth Australia Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
23:30 Cumberland United Metro Stars 0-0
23:30 West Torrens Birkalla Western Strikers 2-1
03:30 West Adelaide FC Adelaide Blue Eagles 2-1
03:30 Croydon Kings Para Hills 1-0
auA-League Statistici ligă Expandare / Reducere
01:30 Central Coast Mariners FC Sydney FC 2-1
03:45 Melbourne City FC Melbourne Victory 4-0
auBrisbane Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
03:00 Wolves FC Albany Creek 6-1
03:30 Logan Lightning Peninsula Power FC 0-3
04:00 Ipswich Knights North Star Bpl Firsts 3-2
04:30 Brisbane Force Eastern Suburbs Brisbane 1-1
auQueensland National Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
03:00 Moreton Bay Jets Western Pride 5-2
04:00 Central Queensland FC Queensland Thunder 2-3
04:00 Northern Fury Fnq Bulls 1-1
jpJ.league Statistici ligă Expandare / Reducere
00:00 Vegalta Sendai Niigata Albirex 1-2
00:00 Ventforet Kofu Kashima Antlers 0-4
00:00 Nagoya Grampus Shimizu S-Pulse 2-3
00:00 Cerezo Osaka Sanfrecce Hiroshima 0-1
00:00 Sagan Tosu Tokushima Vortis 5-0
01:00 Kashiwa Reysol FC Tokyo 1-1
05:00 Gamba Osaka Urawa Red Diamonds 0-1
unknownDivizia Nationala Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 FC Costuleni FC Academia Chisinau 0-0
06:00 FC Dacia Chisinau FC Milsami 1-0
06:00 Csca Rapid Chisinau FC Tiraspol - Amânat
seSvenska Cup, Group 8 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 BK Hacken Orgryte IS 2-0
08:00 Sandvikens IF Mjallby Aif 0-1
seSvenska Cup, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Malmo FF Degerfors IF 7-1
seSvenska Cup, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Hudiksvalls FF Gif Sundsvall 0-2
10:00 IFK Gothenburg IFK Varnamo 2-0
seSvenska Cup, Group 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 IF Elfsborg Ostersunds FK 3-0
10:30 Rynninge IK Osters IF 1-1
seSvenska Cup, Group 6 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Carlstad United IF Brommapojkarna 0-4
seSvenska Cup, Group 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Helsingborgs IF Ljungskille SK 1-0
seSvenska Cup, Group 7 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 IFK Norrkoping Gais 0-1
fiLiigacup, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Mypa Myllykoski Kuopio PS 1-0
fiSuomen Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Pk Keski Uusimaa FC Ktp 0-4
fiLiigacup, Group D Statistici ligă Expandare / Reducere
08:15 FF Jaro Seinajoen JK 1-1
eePremium Liiga Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Nomme Kalju FC FC Infonet 1-0 Anulare
06:00 Johvi FC Lokomotiv FC Flora Tallinn 1-3
09:00 Tallinna FC Levadia Paide Linnameeskond 0-1
12:00 JK Tallinna Kalev JK Sillamae Kalev 0-6
kePremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Sofapaka FC Top Fry Nakuru 3-0
07:00 Western Stima FC Thika United FC 2-1
07:00 Bandari FC Mathare United FC 0-1
tr3. Lig, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Duzyurtspor Erzurum Buyuksehir 1-1
sgS-League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Tampines Rovers FC Young Lions 3-2
06:30 Home United FC Geylang Int. 4-1
bgA Pfg Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Cherno More Varna Litex Lovech 1-2
08:30 Beroe Stara Zagora Ljubimec 2007 5-0
09:15 Cska Sofia Pfc Slavia Sofia 3-0
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 SV Sandhausen 1860 Munich 0-0
07:00 Erzgebirge Aue 1 FC Cologne 2-2
de3Rd Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Hallescher FC Spvgg Unterhaching 4-2
08:00 Wacker Burghausen Vfb Stuttgart II 2-2
08:00 Msv Duisburg SV Wehen Wiesbaden 0-0
08:00 SV Darmstadt 98 Borussia Dortmund II 3-0
08:00 Hansa Rostock Chemnitzer FC 1-2
08:00 1 FC Saarbrucken Ssv Jahn Regensburg 3-2
08:00 Stuttgarter Kickers 1 FC Heidenheim 3-3
08:15 Preussen Munster VFL Osnabruck 1-1
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Borussia Dortmund 1 FC Nuremberg 3-0
09:30 Bayer Leverkusen 1 FSV Mainz 05 0-1
09:30 Werder Bremen Hamburger SV 1-0
09:30 FC Augsburg Hannover 96 1-1
09:30 Eintracht Braunschweig Monchengladbach 1-1
12:30 Bayern Munich FC Schalke 04 5-1
deBundesliga, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Usv Jena Turbine Potsdam 0-2
deRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 1 FC Cologne II Kfc Uerdingen 05 0-0
08:00 Rot-Weiss Essen Rw Oberhausen 0-0
08:00 VFL Bochum II Bayer Leverkusen II 2-2
08:00 Fortuna Cologne FC Schalke 04 II 3-1
deRegionalliga Northeast Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 FSV Optik Rathenow Vfc Plauen 1-3
deRegionalliga Southwest Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Tus Koblenz Hessen Kassel 0-1
08:00 Wormatia Worms SC Freiburg II 2-7
08:00 Ksv Baunatal Offenbacher Kickers 1-1
08:00 Ssv Ulm 1846 FSV Mainz 05 II 0-1
08:00 Svn Zweibrucken Sg Sonnenhof Grossaspach 0-1
08:00 SC Pfullendorf Spvgg Neckarelz 0-0
deRegionalliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FC St. Pauli II Goslarer SC 2-1
deOberliga Nofv South Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Heidenauer SV Energie Cottbus II -
08:00 Rot-Weiss Erfurt II VFL Halle -
08:00 SV Schott Jena Ssv Markranstadt -
deBayernliga South Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Hankofen-Hailing FC Unterfohring 1-0
08:00 FC Ismaning Bcf Wolfratshausen 3-1
09:00 SV Raisting Wacker Burghausen II 2-2
09:00 Sb Djk Rosenheim Vfb Eichstatt 1-2
09:00 Bc Aichach Spvgg Unterhaching II 2-0
09:00 Spvgg Landshut FC Affing 0-0
deRegionalliga Bavaria Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 TSV Rain/lech 1 FC Nuremberg II 2-3
08:00 SV Heimstetten FC Memmingen 2-1
deOberliga Westfalen Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Gutersloh Sus Neukirchen 0-0
09:45 SC Westfalia 04 Herne Tus Dornberg 2-0
deBayernliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FSV Erlangen-Bruck Asv Hollfeld 1-0
uaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Tavriya Simferopol Pfc Sevastopol - Amânat
10:00 Karpaty Lviv FC Illichivec Mariupol - Amânat
12:30 Metalist Kharkiv FC Zorya Lugansk - Amânat
trTff 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Fethiyespor Orduspor 2-2
12:00 Adana Demirspor Adanaspor 1-3
trSuper Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Kardemir Karabukspor Gaziantepspor 0-1
12:00 Eskisehirspor Kasimpasa 0-0
12:00 Fenerbahce Genclerbirligi 2-0
englandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
07:15 Queens Park Rangers Leeds Utd 1-1
10:00 Reading FC Yeovil Town 1-1
10:00 Watford FC Blackpool FC 4-0
10:00 Nottingham Forest Wigan Athletic 1-4
10:00 Burnley FC Derby County 2-0
10:00 Millwall FC Brighton & Hove Albion FC 0-1
10:00 Bournemouth AFC Doncaster Rovers 5-0
10:00 Huddersfield Town Barnsley FC 5-0
10:00 Bolton Wanderers Blackburn Rovers 4-0
10:00 Sheffield Wednesday Middlesbrough FC 1-0
10:00 Ipswich Town Birmingham City 1-0
10:00 Leicester City Charlton Athletic 3-0
englandPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Everton FC West Ham Utd 1-0
10:00 Fulham FC Chelsea FC 1-3
10:00 Hull City Newcastle Utd 1-4
10:00 Stoke City Arsenal FC 1-0
10:00 Sunderland AFC West Bromwich Albion - Amânat
12:30 Southampton FC Liverpool FC 0-3
englandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Crawley Town Peterborough Utd 1-0
10:00 Preston North End Walsall FC 2-1
10:00 Bradford City Stevenage FC 2-3
10:00 Tranmere Rovers Oldham Athletic 2-2
10:00 Crewe Alexandra FC Swindon Town 1-1
10:00 Wolverhampton Wanderers Port Vale FC 3-0
10:00 Bristol City Gillingham FC 2-1
10:00 Milton Keynes Dons Sheffield United 0-1
10:00 Carlisle Utd Brentford FC 0-0
10:00 Leyton Orient Colchester Utdfc 2-1
10:00 Rotherham Utd Notts County 6-0
englandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Hartlepool Utd Torquay Utd 3-0
10:00 Fleetwood Town AFC Wimbledon 0-0
10:00 Newport County Scunthorpe Utd 2-2
10:00 Rochdale FC Oxford Utd 3-0
10:00 York City Exeter City 2-1
10:00 Dagenham & Redbridge Mansfield Town 0-0
10:00 Northampton Town Bristol Rovers 0-0
10:00 Southend Utd Wycombe Wanderers 1-1
10:00 Plymouth Argyle Morecambe FC 5-0
10:00 Cheltenham Town Bury FC 2-1
10:00 Burton Albion Accrington Stanley 2-1
englandConference National Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Aldershot Town Lincoln City 2-3
10:00 Barnet FC Woking FC 1-3
10:00 Braintree Town Hyde Utd 2-1
10:00 Cambridge Utd FC Kidderminster Harriers 5-1
10:00 Chester City Nuneaton Town FC 3-3
10:00 Halifax Town Tamworth FC 2-0
10:00 Gateshead FC Forest Green Rovers 1-1
10:00 Grimsby Town Salisbury City 2-0
10:00 Hereford Utd Wrexham FC 0-2
10:00 Luton Town Alfreton Town FC 3-0
10:00 Southport FC Dartford FC 3-0
10:00 Welling Utd Macclesfield Town 1-0
rsSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 FK Javor Matis FC Donji Srem Pecinci 0-0
07:30 Ofk Belgrade FK Spartak Subotica 1-1
07:30 FK Rad Belgrade FK Novi Pazar 1-0
07:30 FK Vojvodina FK Vozdovac 2-0
08:30 FK Jagodina FK Red Star Belgrade 0-2
10:00 FK Napredak FK Radnicki 1923 3-3
11:00 Partizan Belgrade FK Radnicki Nis 2-1
grFootball League, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Panachaiki 2005 Fostiras FC 0-1
10:00 Paniliakos Pyrgos Iraklis Psachnon FC 1-0
grSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Skoda Xanthi FC Levadiakos FC 4-1
10:15 Veroia FC Gs Apollon Smyrnis 1-1
12:30 Aris Thessaloniki FC Ofi Crete FC 0-0
grFootball League, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Tyrnavos 2005 FC Aps Zakynthos 2-0
unknownClub Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Trelleborgs FF Lunds BK 0-3
07:30 Bryne FK Viking FK 3-6
14:00 Ham-Kam Valerenga IF 2-3
scotlandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 East Fife FC Rangers FC 0-1
10:00 Airdrieonians Ayr United 3-0
10:00 Brechin City FC Arbroath FC 2-4
10:00 Stenhousemuir FC Forfar Athletic 4-1
10:00 Stranraer FC Dunfermline Athletic 3-1
scotlandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Alloa Athletic FC Hamilton Academical 0-3
10:00 FC Dundee Greenock Morton FC 2-0
10:00 Livingston FC Cowdenbeath FC 1-0
10:00 Queen Of The South FC Dumbarton FC 3-1
10:00 Raith Rovers FC Falkirk FC 2-4
scotlandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Annan Athletic Berwick Rangers 4-0
10:00 Clyde FC Elgin City 4-0
10:00 Montrose FC Albion Rovers FC 2-1
10:00 Peterhead FC East Stirling 4-0
10:00 Stirling Albion Queens Park FC 2-2
scotlandPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Aberdeen FC FC ST Johnstone 1-0
10:00 Celtic FC Inverness Caledonian Thistle 5-0
10:00 Motherwell FC Heart Of Midlothian 4-1
10:00 FC ST Mirren Kilmarnock FC 2-0
10:00 Ross County FC Partick Thistle 1-1
skSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FK Senica FC Vion Zlate Moravce 2-1
08:30 FC Spartak Trnava FC Nitra 0-0
09:00 AS Trencin Msk Zilina 2-1
09:00 Slovan Bratislava FK Dukla Banska Bystrica 2-0
10:30 Dac 1904 Dunajska Streda Mfk Kosice 0-0
11:00 Spartak Myjava Mfk Ruzomberok 0-3
frLigue 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 AS Nancy FC Metz 0-1
frLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 AS Saint Etienne AS Monaco 2-0
14:00 FC Lorient SC Bastia 1-1
14:00 FC Sochaux FC Girondins Bordeaux 2-0
14:00 Stade Rennes Ea Guingamp 0-2
14:00 OGC Nice Toulouse FC 0-2
14:00 Stade Reims Valenciennes FC 3-1
atRegionalliga East Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Wiener Viktoria Rapid Vienna II 6-3
09:00 SV Mattersburg II Austria Vienna II 5-0
10:00 1. SC Sollenau SV Stegersbach 2-1
11:00 SC Ritzing Marsch Neuberg 1-1
mk1. Mfl Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FK Rabotnicki Skopje FK Pelister Bitola 4-0
08:00 Napredok Vardar Skopje 0-1
08:00 FK Gostivar FK Euromilk Gorno Lisice 0-2
08:00 FK Metalurg Skopje FK Renova 1-0
08:00 Bregalnica Stip Horizont Turnovo 2-0
huNb I Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Budapest Honved FC Ujpest FC 3-2
10:00 Kaposvari Rakoczi FC Lombard Papa Tfc 1-1
10:00 Szombathelyi Haladas FC Mtk Budapest FC 0-0
12:00 Pecs Mfc Videoton FC 1-1
14:00 Mezokovesd Zsory Kecskemeti Te 0-1
ruRussian Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Rfk Terek Grozny FC Mordovia Saransk 3-2
cy1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Doxa Katokopias FC Enosis Neon Paralimni FC - Amânat
09:00 Ermis Aradippou FC Aris Limassol FC - Amânat
09:00 AEK Kouklion Apoel Nicosia FC - Amânat
09:00 AC Omonia Nicosia Ethnikos Achnas FC - Amânat
12:00 Alki Larnaca FC AEL Limassol FC - Amânat
12:00 Apollon Limassol FC AEK Larnaca FC - Amânat
12:00 Anorthosis Famagusta FC Nea Salamina Famagusta FC - Amânat
zaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Lamontville Golden Arrows FC Pretoria University FC 2-4
11:00 Bidvest Wits FC Mamelodi Sundowns 3-1
13:15 Orlando Pirates FC Free State Stars FC 2-0
ilPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Hapoel Tel Aviv Ironi Kiryat Shmona 1-1
10:45 Maccabi Petach Tikva Hapoel Beer Sheva 1-3
12:00 Hapoel Akko Maccabi Haifa 1-1
13:00 Bnei Yehuda Tel Aviv Ironi Ramat Hasharon 0-1
13:00 Beitar Jerusalem Ashdod SC 2-0
itLega Pro Seconda Divisione, Girone B Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Castel Rigone US Arzanese 3-4
08:30 AS Aversa Normanna Tuttocuoio 1-1
itSerie B Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 US Palermo AS Bari 2-1
09:00 Brescia Calcio Carpi FC 0-2
09:00 FC Modena FC Crotone 2-0
09:00 AC Siena FC Empoli 1-1
09:00 Virtus Lanciano Juve Stabia 1-0
09:00 AS Cittadella Novara Calcio 2-2
09:00 Spezia Calcio Ternana Calcio 2-2
09:00 AC Cesena Trapani Calcio 2-2
09:00 Reggina Calcio AS Varese 3-4
12:00 AS Avellino Pescara Calcio 1-1
itSerie A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 AS Roma Inter Milan 0-0
baPremijer Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 FK Olimpic Sarajevo FK Velez Mostar 0-1
08:30 FK Leotar Trebinje FK Rudar Prijedor 0-1
08:30 NK Celik Zenica FK Sarajevo 1-0
08:30 Radnik Bijeljina FK Zeljeznicar 0-0
08:30 Zrinjski Mostar NK Vitez 2-0
11:00 FK Borac Banja Luka Mladost Velika Obarska 0-1
hr1. Hnl Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 NK Osijek NK Istra 1961 0-1
11:00 HNK Rijeka Rnk Split 4-1
ptSegunda Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Benfica Lisbon B CD Santa Clara 2-1
10:00 CD Trofense Maritimo Funchal B 3-1
ptU19 Championship, Phase 2, Group North Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 UD Oliveirense Rio Ave FC 1-2
10:00 Vizela Beira Mar Almada 1-3
10:00 Chaves SC Varzim 3-2
10:00 Acad. Coimbra Pacos F. 0-1
ptU19 Championship, Phase 2, Group South Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Atletico Clube D P Gd Estoril Praia 2-1
10:00 Os Belenenses Uniao Torreense 0-3
10:00 Vitoria Setubal CD Nacional Madeira 2-1
10:00 Uniao De Coimbra Real Sport Clube 3-1
ptU19 Championship, Final Round Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Sporting Lissabon Uniao De Leiria 4-3
10:00 FC Porto AD Oeiras 2-0
ptPrimeira Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Gd Estoril Praia SC Olhanense 4-0
15:15 Sporting Cp Sporting Braga 2-1
walesFaw Welsh Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Aberdare Town Bala Town 1-2
09:30 Aberystwyth Town Caersws 2-1
10:00 The New Saints FC Airbus Uk Broughton 2-0
walesPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Bangor City Carmarthen Town AFC 3-1
dzLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Mc Oran Usm El Harrach 1-1
09:00 Cr Belouizdad CA Bordj Bou Arreridj 2-0
09:00 CRB Ain Fekroun Mo Bejaia 2-1
11:00 Jsm Bejaia Js Kabylie 2-1
11:45 Aso Chlef Mouloudia Club D'alger 0-1
12:00 Union Sportive Médina D'alger Js Saoura 1-0
plEkstraklasa Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Ks Gornik Zabrze Korona Kielce Sa 0-0
12:30 Kks Lech Poznan Gks Piast Gliwice 4-0
esPrimera Division Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Malaga CF Real Valladolid 1-1
12:00 Levante UD CA Osasuna 2-0
14:00 Getafe CF Espanyol Barcelona 0-0
16:00 Elche CF Celta De Vigo 1-0
esSegunda Division Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 CD Alaves Alcorcon AD 1-0
12:15 Recreativo Huelva Real Zaragoza 2-2
14:00 Real Madrid Castilla Tenerife CD 2-2
14:00 Rcd Mallorca Barcelona B FC 1-2
qaStars Cup, Knockout Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Sadd SC Umm-Salal SC 3-2
omOmani League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Majees AL Suwaiq 1-3
unknownIrish Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Crusaders Belfast Ballyclare Comrades FC 5-0
10:00 Ballymena United Dungannon FC 4-1
luCoupe De Luxembourg Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Jeunesse Esch Una Strassen 5-0
10:00 FC Rodange 91 F91 Dudelange 1-2
10:00 CS Grevenmacher Progres Niedercorn 3-4
10:00 Differdange FC 03 Racing FC Union Luxembourg 1-0
nlEerste Divisie Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 FC Emmen FC Volendam 4-1
12:45 Sbv Excelsior Achilles '29 3-0
nlEredivisie Statistici ligă Expandare / Reducere
12:45 Pec Zwolle NEC Nijmegen 3-3
13:45 Ado Den Haag Nac Breda 1-1
13:45 GO Ahead Eagles Psv Eindhoven 2-3
14:45 Vitesse Arnhem Roda Jc Kerkrade 3-0
atBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 FK Austria Vienna Wacker Innsbruck 2-1
13:00 Admira Wacker SV Josko Ried 2-2
13:00 SV Scholz Grodig SC Wiener Neustadt 1-2
13:00 SK Sturm Graz Wolfsberger AC 1-4
dkSuperligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Sonderjyske Agf Aarhus 1-2
chChallenge League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 FC Chiasso FC Lugano 2-1
11:00 FC Wohlen FC Winterthur 1-0
11:30 FC Schaffhausen FC Vaduz 0-2
chErste Liga Promotion Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 FC Le Mont Ls SC Kriens -
chSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
13:45 FC Zurich Grasshopper Club Zurich 3-1
13:45 FC Lausanne-Sport FC Aarau 0-1
roLiga I Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Acs Poli Timisoara AFC Sageata Navodari 1-1
14:00 Steaua Bucuresti Dinamo Bucuresti 1-1
brPaulista, Serie A3 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Atletico Votuporanguense Guacuano SP 1-0
13:00 Cotia SP Sertaozinho SP 1-1
13:00 Ec Taubate SP Inter De Limeira SP 0-1
13:00 Santacruzense SP Atletico Joseense SP 0-0
13:30 Noroeste SP Rio Preto SP 2-4
14:00 Independente SP Matonense SP 1-1
14:00 Atletica Francana SP Tupa FC 2-1
15:00 Sao Carlos SP America SP 2-2
17:00 Novorizontino SP Ec Agua Santa SP 2-0
brParanaense, 1 Divisao Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Londrina PR Parana Clube PR 0-0
brCearense, Serie A, Second Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Fortaleza CE Icasa CE 2-1
14:00 Guarani De Juazeiro CE Guarany CE 2-2
brPaulista Serie A1 Statistici ligă Expandare / Reducere
16:30 Botafogo SP Atletico Penapolense 2-1
16:30 Ponte Preta SP Oeste SP 2-1
16:30 Rio Claro SP Paulista Jundiai SP 2-0
beTweede Klasse Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 FC Dessel Sport FC Molenbeek Brussel 0-1
14:00 Ksk Heist Rcs Vise 1-1
14:00 Ksv Roeselare Seraing United 3-2
14:00 Hoogstraten Vv AS Eupen 0-6
14:00 Royal Mouscron FC Tubize 0-1
14:00 Asv Geel Lommel United 0-3
14:00 Royal Antwerp FC St. Truidense Vv 0-1 Abandon
bePro League Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Kaa Gent Royal Charleroi SC 2-1
14:00 Kv Kortrijk Cercle Brugge Ksv 4-0
14:00 Lierse SK Oud-Heverlee Leuven 0-0
14:00 R Aec Mons Kv Oostende 3-0
14:00 Waasland-Beveren SV Zulte Waregem 2-2
clPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Universidad De Chile Union Espanola 3-3
16:30 Antofagasta Deportes Union La Calera 2-3
16:30 Huachipato O`higgins FC 1-0
clPrimera B, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
15:30 Santiago Morning San Marcos De Arica 0-3
coLiga Postobon I Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Fortaleza FC Deportivo La Equidad 1-1
16:00 Boyaca Patriotas Boyaca Chico FC 2-1
coTorneo Postobon I Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Dep. Rionegro Expreso Rojo 2-1
15:00 Real Santander U. D. Popayan 3-1
15:00 Valledupar FC FC Aguablanca 2-0
unknownInt. Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Gibraltar Faroe Islands 1-4
cz1. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 Bohemians 1905 Sparta Prague 1-2
uyPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Danubio FC CA Penarol 0-2
14:30 Racing Club Mdeo. CA Cerro 2-1
14:30 Institucion Atletica Cerro Largo FC 0-1
14:30 CA Rentistas Juventud De Lp 0-3
pyPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
15:30 CA 3 De Febrero 12 De Octubre De Itaugua 3-2
17:00 Club Libertad Asuncion Rubio Nu 3-1
17:00 Nacional FC Deportivo Capiata 3-1
gtLiga Nacional, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
16:45 CD Suchitepequez CSD Comunicaciones 1-2
crPrimera Division, Campeonato Verano Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 Limon FC FC Puntarenas 0-0
usCarolina Challenge Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 Washington Dc Utd Seattle Sounders 2-2
Expandare / Reducere

Ice Hockey

usNhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Buffalo Sabres San Jose Sharks 1-0 Prima perioadă
21:00 Colorado Avalanche Arizona Coyotes -
22:00 Vancouver Canucks Minnesota Wild -
22:00 Anaheim Ducks St. Louis Blues -
13:00 Boston Bruins Washington Capitals 2-4
13:00 New York Islanders New Jersey Devils 1-6
13:00 Philadelphia Flyers New York Rangers 4-2
14:00 Columbus Blue Jackets Florida Panthers 6-3
15:00 Nashville Predators Winnipeg Jets 1-3
15:00 Dallas Stars Tampa Bay Lightning 2-4
16:00 Los Angeles Kings Carolina Hurricanes 3-1
ruKhl Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Admiral Vladivostok Sibir Novosibirsk 3-1
01:00 Amur Khabarovsk Metallurg Novokuznetsk 2-7
seDivision 1, Qualification Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Kallinge/ronneby IF Ostersunds IK 2-0
09:00 Visby-Roma HK Huddinge IK 2-1
09:00 Kiruna IF Tingsryds Aif 1-2
12:00 Hudiksvalls HC Kristianstads IK 4-5
seShl Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Vaxjo Lakers Frolunda HC 4-2
10:00 Skellefteaa AIK Leksands IF 7-0
10:00 AIK Stockholm Luleaa Hockey 2-1
10:00 Linkopings HC HV 71 5-1
12:30 Modo Hockey Farjestads BK 0-1
12:30 HC Orebro Brynas IF 1-2
noEliteserien Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Stavanger Oilers Sparta 3-0
10:00 Lillehammer IK Lorenskog IK 5-1
fiLiiga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Hpk Hameenlinna Ilves Tampere 4-2
10:00 Jokerit Helsinki Hifk Helsinki 1-2
10:00 Kalpa Hockey Tappara Tampere 2-3
10:00 Karpat Oulu Blues Espoo 5-2
10:00 Tps Turku Lukko Rauma 4-2
fiMestis Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Leki Hockey Kajaanin Edustushokki 4-3
10:00 Vaasan Sport Jyp-Akatemia 4-3 AET
10:00 Kookoo Kouvola Jokipojat Joensuu 3-1
10:00 Savonlinnan Pallokerho Heinolan Peliitat 1-4
10:00 Jukurit Mikkeli Hck 6-3
cz1St Liga Playout Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Hokej Sumperk 2003 S R O Ceske Budejovice 8-2
11:30 SK Kadan HC Berounsti Medvedi 1-3
12:00 HC Slovan Ustecti Lvi HC Most 6-3
dkMetal Ligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Rungsted Ishockey Herlev Eagles 5-2
13:00 Odense Bulldogs Rodovre Mighty Bulls 4-0
13:00 Herning Blue Fox Frederikshavn White Hawks 1-2 AET
13:00 IK Sonderjyske Esbjerg Energy 6-3
deDel 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Etc Crimmitschau Ev Ravensburg 6-5
chNational League A Statistici ligă Expandare / Reducere
13:45 HC Ambri Piotta Lausanne HC 1-2
13:45 SC Bern Fribourg Gotteron 0-2
13:45 HC Davos Zurich Lions 1-2
13:45 Geneva Servette Ehc Biel 8-2
13:45 Rapperswil Jona Lakers Kloten Flyers 1-4
13:45 HC Lugano Ev Zug 2-3 AP
Expandare / Reducere

Basketball

usNba Development League Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Delaware 87Ers Sioux Falls Skyforce 108-118
19:00 Erie Bayhawks Fort Wayne Mad Ants 102-112
19:00 Maine Red Claws Canton Charge 91-109
19:00 Springfield Armor Austin Spurs 114-109
20:00 Iowa Energy Oklahoma City Blue 113-117
21:00 Idaho Stampede Santa Cruz Warriors 96-114
22:00 Bakersfield Jam Reno Bighorns 88-101
usNba Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 Cleveland Cavaliers Utah Jazz 2-2 Primul sfert
20:00 Oklahoma City Thunder Memphis Grizzlies -
20:00 New York Knicks Golden State Warriors -
20:30 Dallas Mavericks Chicago Bulls -
20:30 San Antonio Spurs Charlotte Hornets -
22:30 Los Angeles Lakers Sacramento Kings 126-122
22:30 Phoenix Suns New Orleans Pelicans 116-104
krKbl Statistici ligă Expandare / Reducere
00:00 Et Land Elephants Mobis Phoebus 79-86
00:00 Kcc Egis Kt Sonicboom 75-70
02:00 Dongbu Promy Goyang Orions 59-70
jpNbl Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Link Tochigi Brex Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya 71-70
01:00 Toshiba Brave Thunders Kanagawa Hyogo Storks 90-65
02:00 Levanga Hokkaido Aisin Seahorses Mikawa 94-71
02:00 Toyota Alvark Tokyo Wakayama Trians 77-67
04:00 Chiba Jets Tsukuba Robots 60-76
04:00 Hitachi Sunrockers Tokyo Kumamoto Vorters 88-80
auNbl Statistici ligă Expandare / Reducere
03:30 Melbourne United Townsville Crocodiles 106-109
04:30 Cairns Taipans New Zealand Breakers 92-87
uaSuperleague Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Bc Dnipro Bc Goverla - Amânat
09:00 Bc Odessa BK Azovmash Mariupol - Amânat
11:00 Khimik Yuzhny Cherkasski Mavpy - Amânat
12:00 Bc Krivbasbasket Ferro-Zntu - Amânat
trTbl Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Trabzonspor Medical Park Besiktas Integral Forex 79-87
09:00 Torku Konyaspor Banvit Bandirma 70-79
09:00 Ankara Kolejliler Mersin Buyuksehir Belediyesi 85-70
10:00 Eskisehir Basket Royal Hali Gaziantep 78-95
11:00 Pinar Karsiyaka Aliaga Genclik 89-65
czZbl, A1 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Vs Praha Valosun Kp Brno 44-70
11:45 BK Brno Usk Praha 83-90
12:00 Blk Slavia Praha Sokol Hradec Kralove 68-90
grA1 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Paok Bc Aries Trikala Bc 82-77
09:00 Ago Rethymnon Panelefsiniakos Aok 85-69
09:00 Ikaros Esperos Bc Aenk Dimoulas 83-81
09:00 Bc Ilisiakos Athens Bc Panionios Nea Smyrni 73-87
eeKml Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Ttu Korvpalliklubi Kk Hito 91-60
10:00 Tyco Rapla Valga/maks&moorits 79-72
lvLbl Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Jurmala/fenikss BK Vef Riga 116-110
10:00 BK Saldus Latvia 80-71
unknownLiga Aba Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Igokea Aleksandrovac Kk Mzt Skopje 65-79
13:00 Bc Mega Leks Crvena Zvezda Telekom 86-98
15:00 Kk Buducnost Voli Szolnoki Olaj Kk 86-77
skExtraliga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 BK Iskra Svit BK Bemaco Spu Nitra 79-57
12:00 Bc Prievidza Mbk Handlova 75-49
12:00 Mbk Rieker Komarno BK 04 AC Lb Snv 93-60
deBbl Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Alba Berlin Fraport Skyliners - Amânat
13:30 Telekom Baskets Bonn Eisbaren Bremerhaven 80-79
14:00 Walter Tigers Tubingen Ratiopharm Ulm 77-81
14:00 Tbb Trier Phantoms Braunschweig 78-76
esSpagnola Acb Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Baloncesto Sevilla Ucam Murcia 73-93
atAbl Main Round 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Ece Bulls Kapfenberg Bc Zepter Vienna 95-52
frPro A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Es Chalon Antibes Sharks 104-68
14:00 Jsf Nanterre Sluc Nancy Basket 80-69
14:00 Strasbourg Ig Asvel Basket 66-85
14:00 Le Mans Basket Cholet Basket 83-72
14:00 Chorale Roanne Bcm Gravelines Dunkerque 58-68
nlDbl Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Matrixx Magixx Wijchen Den Helder Seals 79-84
14:00 Lasaulec Aris Leeuwarden Gasterra Flames Groningen 64-81
14:00 Rotterdam Basketbal College Landstede Basketball Zwolle 58-69
14:00 Bsw Weert Apollo Amsterdam 62-60
14:30 Zorg En Zekerheid Leiden Shoeters Den Bosch 83-86
beBlb Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Kangoeroes Basket Willebroek Basic-Fit Brussels 95-106
14:30 Stella Artois Leuven Bears Port Of Antwerp Giants 64-76
14:30 Okapi Aalstar Voo Wolves Verviers Pepinster 78-69
itSerie A2 Silver Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Arcanthea Lucca Basket Viola Reggio Calabria -
Expandare / Reducere

Aussie Rules

auNab Challenge Statistici ligă Expandare / Reducere
00:40 Greater Western Sydney ST Kilda Saints 139-71
Expandare / Reducere

Rugby

unknownSuper Rugby Statistici ligă Expandare / Reducere
01:35 Chiefs Highlanders 21-19
03:40 Waratahs Reds 32-5
06:00 W.force Brumbies 14-27
10:05 Bulls The Lions 25-17
unknownFrance - Top 14 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:55 Begles Bordeaux Asm Clermont Auvergne 26-16
12:30 AC Brive Grenoble 31-6
12:30 Racing-Metro 92 Castres Olympique 25-15
12:30 RC Toulon US Oyonnax 64-10
14:35 Stade Toulousain Usap Perpignan 37-9
unknownItaly - Eccellenza Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Femi Cz Rovigo Rugby Viadana 26-20
09:00