Expandare / Reducere

Ice Hockey

usAhl Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 ST Johns Ice Caps Binghamton Senators -
19:00 Hartford Wolf Pack Hershey Bears -
19:00 Portland Pirates Worcester Sharks -
19:00 Syracuse Crunch Wilkes-Barre/scranton Penguins -
19:00 Utica Comets Lehigh Valley Phantoms -
19:05 Providence Bruins Bridgeport Sound Tigers -
19:30 Hamilton Bulldogs Lake Erie Monsters -
19:30 Norfolk Admirals Manchester Monarchs -
20:00 Milwaukee Admirals Iowa Wild -
20:00 Oklahoma City Barons Rockford Icehogs -
20:30 Chicago Wolves Rochester Americans -
22:00 Adirondack Flames Grand Rapids Griffins -
15:00 Toronto Marlies Hamilton Bulldogs -
usNhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Buffalo Sabres San Jose Sharks 1-0 Prima perioadă
21:00 Colorado Avalanche -
22:00 Vancouver Canucks Minnesota Wild -
22:00 Anaheim Ducks St. Louis Blues -
13:00 Boston Bruins Washington Capitals 2-4
13:00 New York Islanders New Jersey Devils 1-6
13:00 Philadelphia Flyers New York Rangers 4-2
14:00 Columbus Blue Jackets Florida Panthers 6-3
15:00 Nashville Predators 1-3
15:00 Tampa Bay Lightning 2-4
16:00 Los Angeles Kings Carolina Hurricanes 3-1
caOhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Kingston Frontenacs Belleville Bulls -
19:05 Plymouth Whalers Barrie Colts -
19:05 Sarnia Sting Erie Otters -
19:11 Saginaw Spirit Kitchener Rangers -
19:30 London Knights Owen Sound Attack -
19:30 Mississauga Steelheads Oshawa Generals -
19:30 Sudbury Wolves Guelph Storm -
ruKhl Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Admiral Vladivostok 3-1
01:00 Metallurg Novokuznetsk 2-7
ruMhl Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Loko Yaroslavl ST Petersburg -
04:00 HK Mvd Gvardiya Donetsk -
04:00 Krasnaya Armiya Shinnik Bobruysk -
04:00 Spartak Moskow Khimik Voskresensk -
04:00 Vityazi Chekhov Ska-1946 -
05:00 Almaz Cherepovets Mytishchinskie A. -
10:00 E. Karlovy Vary Yunost Minsk -
10:00 HK Riga Rb Salzburg -
ruVhl Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Toros Neftekamsk Sokol Krasnoyarsk -
06:00 Rubin Tyumen Ariada-Akpars -
06:00 Yuzhny Ural Orsk Neftjanik Almetjevsk -
no1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Viking Hockey Kongsvinger Il -
10:00 Nes Ishockeyklubb Hasle/loren Ishockey -
10:00 Skien Ishockeyklubb Ringerike Ihk -
10:15 Bergen Ishockeyklubb -
11:00 Narvik Ishockeyklubb Gruner Ishockey -
11:00 Krakene Il -
noEliteserien Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 3-0
10:00 5-1
seDivision 1, Qualification Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Kallinge/ronneby IF Ostersunds IK 2-0
09:00 Visby-Roma HK 2-1
09:00 Kiruna IF Tingsryds Aif 1-2
12:00 Hudiksvalls HC Kristianstads IK 4-5
seShl Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Vaxjo Lakers 4-2
10:00 Skellefteaa AIK 7-0
10:00 2-1
10:00 Linkopings HC 5-1
10:00 Vaxjo Lakers -
12:30 Farjestads BK 0-1
12:30 HC Orebro 1-2
fiLiiga Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 4-2
10:00 1-2
10:00 Kalpa Hockey 2-3
10:00 5-2
10:00 4-2
fiMestis Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Leki Hockey Kajaanin Edustushokki 4-3
10:00 Jyp-Akatemia 4-3 AET
10:00 Kookoo Kouvola Jokipojat Joensuu 3-1
10:00 Savonlinnan Pallokerho Heinolan Peliitat 1-4
10:00 Jukurit Mikkeli Hck 6-3
cz1St Liga Playout Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Hokej Sumperk 2003 S R O Ceske Budejovice 8-2
11:30 SK Kadan HC Berounsti Medvedi 1-3
12:00 HC Slovan Ustecti Lvi HC Most 6-3
sk1St Liga, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Dukla Michalovce HK Trnava -
plEkstraliga, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Tmh Polonia Bytom -
12:00 Ciarko Pbs Bank Sanok Gks Katowice -
12:00 Jkh Gks Jastrzebie -
12:30 Mks Cracovia Krakow -
itElite A Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 HC Milano Rossoblu Ritten Sport -
13:30 Vipiteno Sg Cortina -
14:30 Shc Fassa HC Asiago -
14:30 HC Valpellice HC Pustertal -
dkMetal Ligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 5-2
13:00 Rodovre Mighty Bulls 4-0
13:00 Herning Blue Fox Frederikshavn White Hawks 1-2 AET
13:00 IK Sonderjyske 6-3
englandElite League Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Hull Stingrays Dundee Stars -
14:00 Braehead Clan Edinburgh Capitals -
14:00 Cardiff Devils Coventry Blaze -
14:00 Nottingham Panthers Sheffield Steelers -
14:15 Fife Flyers Belfast Giants -
deDel 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Etc Crimmitschau Ev Ravensburg 6-5
atInter-National-League, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 HC Eppan Pirates Ehc Bregenzerwald -
13:30 HC Neumarkt Riwega Ec S.feldkirch -
13:30 Ek Zell Am See Ehc Lustenau -
14:30 HC Groden Jesenice -
chNational League A Statistici ligă Expandare / Reducere
13:45 1-2
13:45 Fribourg Gotteron 0-2
13:45 HC Davos 1-2
13:45 Geneva Servette 8-2
13:45 Rapperswil Jona Lakers 1-4
13:45 HC Lugano 2-3 AP
frLigue Magnus Relegation Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 HC Caen HC Brest Albatros -
frLigue Magnus Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Angers Ducs Gap HC -
14:00 Rouen He Chamonix HC -
14:00 Cph Dijon Morzine-Avoriaz -
14:00 HC Briancon CS Villard-De-Lans -
Expandare / Reducere

Football

brParanaense, 1 Divisao Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Metropolitano Maringa Toledo Colonia Work PR -
18:30 Arapongas PR Prudentopolis PR -
14:00 Londrina PR Parana Clube PR 0-0
14:20 J. Malucelli Futebol PR Atletico Paranaense -
brPaulista, Serie A3 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Flamengo SP Juventus SP -
13:00 Atletico Votuporanguense Guacuano SP 1-0
13:00 Cotia SP Sertaozinho SP 1-1
13:00 Ec Taubate SP Inter De Limeira SP 0-1
13:00 Santacruzense SP Atletico Joseense SP 0-0
13:30 Noroeste SP Rio Preto SP 2-4
14:00 Independente SP Matonense SP 1-1
14:00 Atletica Francana SP Tupa FC 2-1
15:00 Sao Carlos SP America SP 2-2
17:00 Novorizontino SP Ec Agua Santa SP 2-0
brPaulista, Serie A2 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Monte Azul SP Santo Andre SP -
14:00 Marilia SP Ge Osasco SP -
16:00 Gremio Catanduvense Red Bull Brasil SP -
16:00 Rio Branco SP Sao Bento SP -
16:00 Gremio Barueri SP Sao Caetano SP -
16:00 Sao Jose SP Itapirense SP -
16:00 Velo Clube SP Batatais FC SP -
16:00 Ferroviaria SP Guaratingueta SP -
16:00 Capivariano SP Mirassol SP -
16:00 Uniao Barbarense Guarani SP -
brPaulista Serie A1 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Corinthians SP Comercial -
14:00 Xv De Piracicaba Sao Paulo SP -
14:00 Portuguesa SP Mogi Mirim SP -
16:30 Atletico Penapolense 2-1
16:30 Ponte Preta SP Oeste SP 2-1
16:30 Rio Claro SP Paulista Jundiai SP 2-0
brCarioca Serie A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Boavista RJ Friburguense RJ -
14:00 Audax Rio RJ Bonsucesso -
14:00 Botafogo RJ Macae Esporte RJ -
14:00 Madureira RJ Vasco Da Gama RJ -
14:00 Cabofriense RJ Fluminense RJ -
14:00 Duque De Caxias RJ Volta Redonda RJ -
14:00 Flamengo RJ Nova Iguacu RJ -
14:00 Resende RJ -
br Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Cruzeiro MG Minas Futebol MG -
14:00 Tombense MG Tupi MG -
14:00 Boa Esporte Clube Guarani MG -
14:00 Caldense MG Urt MG -
16:30 Villa Nova MG Atletico Mineiro MG -
brCearense, Serie A, Second Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Fortaleza CE Icasa CE 2-1
14:00 Guarani De Juazeiro CE Guarany CE 2-2
br Statistici ligă Expandare / Reducere
14:20 Sao Paulo Rs Gremio Rs -
15:00 Sao Jose Rs Lajeadense Rs -
15:00 Veranopolis Rs Juventude Rs -
15:00 Sao Luiz Rs Novo Hamburgo Rs -
15:00 Ec Pelotas Rs Cruzeiro De Porto Alegre Rs -
arPrimera B Statistici ligă Expandare / Reducere
18:30 Deportivo Moron Nueva Chicago -
15:00 CSD Flandria CA Platense -
15:00 Club Atletico Atlanta Deportivo Armenio -
15:00 CA Colegiales CA Temperley -
15:00 Comunicaciones Club Atletico Fenix -
15:00 Club Atletico Los Andes Club Atletico Acassuso -
15:00 Uai Urquiza Club Villa Dalmine -
15:00 Club Atletico Atlanta Deportivo Merlo -
arPrimera Division, Torneo Final Statistici ligă Expandare / Reducere
18:30 Racing Club CA All Boys 1-0 A 2-a repriză
16:00 Velez Sarsfield Boca Juniors 1-0
16:15 Atletico De Rafaela CA Belgrano 1-2
ecSerie A, Primera Etapa Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 El Nacional Quito Deportivo Quito 1-1 Prima repriză
19:15 Liga Dep Universitaria Quito Deportivo Cuenca 0-0 Prima repriză
19:15 Barcelona Guayaquil Mushuc Runa 1-0 Prima repriză
16:00 Manta FC CD Universidad Catolica 0-1
nzPremiership, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Waitakere United Auckland City FC -
mxPrimera Division, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
20:30 Monarcas Morelia CF Atlante -
22:30 Santos Laguna Atlas 2-3
mxLiga De Ascenso, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
21:00 Delfines Del Carmen Alebrijes De Oaxaca -
21:30 Correcaminos Uat Estudiantes De Altamira -
auSouth Australia Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
23:30 Cumberland United Metro Stars 0-0
23:30 West Torrens Birkalla Western Strikers 2-1
03:30 West Adelaide FC Adelaide Blue Eagles 2-1
03:30 Croydon Kings Para Hills 1-0
auA-League Statistici ligă Expandare / Reducere
01:30 Central Coast Mariners FC Sydney FC 2-1
03:45 Melbourne City FC Melbourne Victory 4-0
auBrisbane Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
03:00 Wolves FC Albany Creek 6-1
03:30 Logan Lightning Peninsula Power FC 0-3
04:00 Ipswich Knights North Star Bpl Firsts 3-2
04:30 Brisbane Force Eastern Suburbs Brisbane 1-1
auQueensland National Premier League Statistici ligă Expandare / Reducere
03:00 Moreton Bay Jets Western Pride 5-2
04:00 Central Queensland FC Queensland Thunder 2-3
04:00 Northern Fury Fnq Bulls 1-1
jpJ.league Statistici ligă Expandare / Reducere
00:00 Vegalta Sendai Niigata Albirex 1-2
00:00 Ventforet Kofu Kashima Antlers 0-4
00:00 Nagoya Grampus Shimizu S-Pulse 2-3
00:00 Cerezo Osaka Sanfrecce Hiroshima 0-1
00:00 Sagan Tosu Tokushima Vortis 5-0
01:00 Kashiwa Reysol 1-1
05:00 Gamba Osaka Urawa Red Diamonds 0-1
roLiga 2, Seria 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 FC Academica Arges CS Municipal Studentesc Iasi -
04:00 CF Braila FC Farul Constanta -
04:00 Asc Bacau Rapid Bucuresti -
04:00 Acs Berceni Fcm Suceava -
04:00 Fcm Dunarea Galati FC Unirea 2004 Slobozia -
roLiga 2, Seria 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Csm Ramnicu-Valcea CS Mioveni -
04:00 FC Bihor Oradea Gloria Bistrita -
04:00 Acs FC Olt Slatina FC Universitatea Craiova -
04:00 CS Minerul Motru Metalul Resita -
04:00 CS Universitatea Craiova Fcm Targu Mures -
04:00 Olimpia Satu Mare FC Uta Arad -
roLiga I Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Corona 2010 Brasov Rapid Bucuresti -
11:00 Acs Poli Timisoara AFC Sageata Navodari 1-1
14:00 Steaua Bucuresti Dinamo Bucuresti 1-1
czU19 1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Opava Mfk Frydek Mistek -
05:00 Sparta Prague FC Zbrojovka Brno -
05:00 Baumit Jablonec 1 FC Slovacko -
05:00 Slavia Prague FK Teplice -
05:00 Ceske Budejovice FK Mlada Boleslav -
05:00 Viktoria Plzen Bohemians 1905 -
05:00 FC Banik Ostrava FC Slovan Liberec -
05:00 Sigma Olomouc Vysocina Jihlava -
05:00 FK Banik Most Karvina -
05:00 FC Fastav Zlin 1.fk Pribram -
05:00 FC Pardubice FC Hradec Kralove -
cz1. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 Bohemians 1905 Sparta Prague 1-2
ptU19 Championship, Final Round Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Benfica Lissabon SC Braga -
10:00 Sporting Lissabon Uniao De Leiria 4-3
10:00 FC Porto AD Oeiras 2-0
10:30 Leixoes SC Vitoria Guimaraes -
ptSegunda Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Benfica Lisbon B CD Santa Clara 2-1
10:00 CD Trofense Maritimo Funchal B 3-1
ptU19 Championship, Phase 2, Group North Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 UD Oliveirense Rio Ave FC 1-2
10:00 Vizela Beira Mar Almada 1-3
10:00 Chaves SC Varzim 3-2
10:00 Acad. Coimbra Pacos F. 0-1
ptU19 Championship, Phase 2, Group South Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Atletico Clube D P Gd Estoril Praia 2-1
10:00 Os Belenenses Uniao Torreense 0-3
10:00 Vitoria Setubal CD Nacional Madeira 2-1
10:00 Uniao De Coimbra Real Sport Clube 3-1
ptPrimeira Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Gd Estoril Praia SC Olhanense 4-0
15:15 Sporting Cp Sporting Braga 2-1
geFirst League, Zone A Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Kakheti Telavi FC Meshakhte Tkibuli -
05:00 Adeli Batumi Chkherimela Kharagauli -
05:00 Imereti Khoni FC Sapovnela -
05:00 FC Squri Tsalenjikha Algeti Marneuli -
05:00 FC Mertskhali Ozurgeti Kolkheti 1913 Poti -
geFirst League, Zone B Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Dila-2 Gori Stu Tbilisi -
05:00 FC Samtredia FC Samgurali Tskaltubo -
unknownDivizia Nationala Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 FC Costuleni FC Academia Chisinau 0-0
06:00 FC Dacia Chisinau FC Milsami 1-0
06:00 Csca Rapid Chisinau FC Tiraspol - Amânat
amPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Banants Yerevan FC Ararat Yerevan FC -
11:00 Pyunik Yerevan FC Mika FC -
inI-League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Churchill Brothers SC Prayag United SC -
06:00 East Bengal FC Mohun Bagan AC -
06:00 Mumbai FC Pune FC -
06:00 Rangdajied Utd FC Bengaluru FC -
ruRussian Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 FC Rostov FC Alaniya Vladikavkaz -
06:00 FC Rotor Volgograd FC Salyut Belgorod -
08:00 Rfk Terek Grozny FC Mordovia Saransk 3-2
seSvenska Cup, Group 8 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 BK Hacken Orgryte IS 2-0
08:00 Sandvikens IF Mjallby Aif 0-1
seSvenska Cup, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Malmo FF Degerfors IF 7-1
seSvenska Cup, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Hudiksvalls FF Gif Sundsvall 0-2
10:00 IFK Gothenburg IFK Varnamo 2-0
seSvenska Cup, Group 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 IF Elfsborg Ostersunds FK 3-0
10:30 Rynninge IK Osters IF 1-1
seSvenska Cup, Group 6 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Carlstad United IF Brommapojkarna 0-4
seSvenska Cup, Group 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Helsingborgs IF Ljungskille SK 1-0
seSvenska Cup, Group 7 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 IFK Norrkoping Gais 0-1
fiLiigacup, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Mypa Myllykoski 1-0
fiSuomen Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Pk Keski Uusimaa 0-4
fiLiigacup, Group D Statistici ligă Expandare / Reducere
08:15 Seinajoen JK 1-1
az1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Shahdagh-Samur Gusar Shusha-09 -
06:00 FK Kapaz Agsu -
06:00 FK Karvan Yevlakh Ansad-Petrol Neftchala -
06:00 FK Goyazan Qazax FK Garadag Lokbatan -
eePremium Liiga Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Nomme Kalju FC FC Infonet 1-0 Anulare
06:00 Johvi FC Lokomotiv FC Flora Tallinn 1-3
09:00 Tallinna FC Levadia Paide Linnameeskond 0-1
12:00 JK Tallinna Kalev JK Sillamae Kalev 0-6
tr3. Lig, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Duzyurtspor Erzurum Buyuksehir 1-1
sgS-League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Tampines Rovers FC Young Lions 3-2
06:30 Home United FC Geylang Int. 4-1
bgA Pfg Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Cherno More Varna Litex Lovech 1-2
08:30 Beroe Stara Zagora Ljubimec 2007 5-0
09:15 Cska Sofia Pfc Slavia Sofia 3-0
bg Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Academik Svishtov Pfc Dobrudzha Dobrich -
08:30 Pirin 2002 Razlog Botev Galabovo -
08:30 Kaliakra Kavarna Pfc Spartak Varna -
08:30 FC Vitosha Sofia Pfc Montana 1921 -
08:30 Pfc Marek Dupnitsa Ofc Botev Vratsa -
08:30 FC Dunav Ruse FC Bansko -
08:30 Haskovo Rakovski 2011 -
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 SV Sandhausen 1860 Munich 0-0
07:00 Erzgebirge Aue 1 FC Cologne 2-2
de3Rd Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Hallescher FC Spvgg Unterhaching 4-2
08:00 Wacker Burghausen Vfb Stuttgart II 2-2
08:00 Msv Duisburg SV Wehen Wiesbaden 0-0
08:00 SV Darmstadt 98 Borussia Dortmund II 3-0
08:00 Hansa Rostock Chemnitzer FC 1-2
08:00 1 FC Saarbrucken Ssv Jahn Regensburg 3-2
08:00 Stuttgarter Kickers 1 FC Heidenheim 3-3
08:15 Preussen Munster VFL Osnabruck 1-1
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Borussia Dortmund 1 FC Nuremberg 3-0
09:30 Bayer Leverkusen 1 FSV Mainz 05 0-1
09:30 Werder Bremen Hamburger SV 1-0
09:30 FC Augsburg Hannover 96 1-1
09:30 Eintracht Braunschweig Monchengladbach 1-1
12:30 Bayern Munich FC Schalke 04 5-1
deBundesliga, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Usv Jena Turbine Potsdam 0-2
deRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 1 FC Cologne II Kfc Uerdingen 05 0-0
08:00 Rot-Weiss Essen Rw Oberhausen 0-0
08:00 VFL Bochum II Bayer Leverkusen II 2-2
08:00 Fortuna Cologne FC Schalke 04 II 3-1
deOberliga Hamburg Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 SV Rugenbergen VFL Pinneberg -
07:30 Tus Dassendorf Oststeinbeker SV -
08:00 Meiendorfer SV FC Altona 93 -
deRegionalliga Northeast Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 FSV Optik Rathenow Vfc Plauen 1-3
deRegionalliga Southwest Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Tus Koblenz Hessen Kassel 0-1
08:00 Wormatia Worms SC Freiburg II 2-7
08:00 Ksv Baunatal Offenbacher Kickers 1-1
08:00 Ssv Ulm 1846 FSV Mainz 05 II 0-1
08:00 Svn Zweibrucken Sg Sonnenhof Grossaspach 0-1
08:00 SC Pfullendorf Spvgg Neckarelz 0-0
deRegionalliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FC St. Pauli II Goslarer SC 2-1
deOberliga Nofv South Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Heidenauer SV Energie Cottbus II -
08:00 Rot-Weiss Erfurt II VFL Halle -
08:00 SV Schott Jena Ssv Markranstadt -
deSchleswig-Holstein-Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 TSV Altenholz Psv Neumunster -
08:00 Husumer SV Heikendorfer SV -
08:00 Vfb Lubeck Heider SV -
08:00 TSV Kropp Preetzer TSV -
08:00 Flensburg 08 Ntsv Strand 08 -
deBayernliga South Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Hankofen-Hailing FC Unterfohring 1-0
08:00 FC Ismaning Bcf Wolfratshausen 3-1
09:00 SV Raisting Wacker Burghausen II 2-2
09:00 Sb Djk Rosenheim Vfb Eichstatt 1-2
09:00 Bc Aichach Spvgg Unterhaching II 2-0
09:00 Spvgg Landshut FC Affing 0-0
deRegionalliga Bavaria Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 TSV Rain/lech 1 FC Nuremberg II 2-3
08:00 SV Heimstetten FC Memmingen 2-1
deHessenliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Osc Vellmar Viktoria Griesheim -
09:00 Offenbacher Kickers II Tgm/sv Jugesheim -
09:00 FSV Fernwald Eintracht Stadtallendorf -
09:00 FC Ederbergland SV Wiesbaden -
09:00 Sportfreunde Seligenstadt FC Eschborn -
09:00 TSV Lehnerz Bayern Alzenau -
09:00 SV Buchonia Flieden Hunfelder SV -
09:00 Skv Rot-Weiss Darmstadt Rot-Weiss Hadamar -
09:00 Fsc Lohfelden FSV Frankfurt II -
deOberliga Baden Wuerttemberg Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FSV Hollenbach -
09:00 Karlsruher SC II TSG Balingen -
09:00 Astoria Walldorf -
09:00 SV Spielberg Ssv Reutlingen -
09:00 FC Bruchsal FV Ravensburg -
09:00 SV Oberachern FC 08 Villingen -
09:00 TSV Grunbach -
de Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Osc Bremerhaven VFL 07 Bremen -
09:00 Sg Aumund Vegesack FC Burg -
09:00 Ksv Vatan Sport TSV Osterholz Tenever Bremen -
09:30 SC Sparta Bremerhaven Blumenthaler SV -
deOberliga Westfalen Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Gutersloh Sus Neukirchen 0-0
09:45 SC Westfalia 04 Herne Tus Dornberg 2-0
deBayernliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FSV Erlangen-Bruck Asv Hollfeld 1-0
deOberliga Rheinland-Pfalz/saar Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Burgbrohl Sg Betzdorf -
09:30 FK Pirmasens Rochling Volklingen -
09:30 Alem. Waldalgesheim SC Hauenstein -
09:30 SV Rossbach Spvgg Elversberg II -
09:30 FSV Salmrohr 1921 Tus Mechtersheim -
09:30 Borussia Neunkirchen SV Mehring -
deOberliga Niedersachsen Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Ft Braunschweig Tb Uphusen -
12:00 Rotenburger SV U. L. M. Wolfsburg -
uaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Tavriya Simferopol Pfc Sevastopol - Amânat
10:00 Vorskla Poltava Arsenal Kiev -
10:00 Karpaty Lviv FC Illichivec Mariupol - Amânat
12:30 Metalist Kharkiv FC Zorya Lugansk - Amânat
trTff 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Fethiyespor Orduspor 2-2
12:00 Adana Demirspor Adanaspor 1-3
trSuper Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Kardemir Karabukspor Gaziantepspor 0-1
12:00 Eskisehirspor Kasimpasa 0-0
12:00 Fenerbahce Genclerbirligi 2-0
kePremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Western Stima FC Thika United FC -
07:00 Bandari FC Mathare United FC -
07:00 Sofapaka FC Top Fry Nakuru -
englandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
07:15 Queens Park Rangers Leeds Utd 1-1
10:00 Reading FC Yeovil Town 1-1
10:00 Watford FC Blackpool FC 4-0
10:00 Nottingham Forest Wigan Athletic 1-4
10:00 Burnley FC Derby County 2-0
10:00 Millwall FC Brighton & Hove Albion FC 0-1
10:00 Bournemouth AFC Doncaster Rovers 5-0
10:00 Huddersfield Town Barnsley FC 5-0
10:00 Bolton Wanderers Blackburn Rovers 4-0
10:00 Sheffield Wednesday Middlesbrough FC 1-0
10:00 Ipswich Town Birmingham City 1-0
10:00 Leicester City Charlton Athletic 3-0
englandPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Everton FC West Ham Utd 1-0
10:00 Fulham FC Chelsea FC 1-3
10:00 Hull City Newcastle Utd 1-4
10:00 Stoke City Arsenal FC 1-0
10:00 Sunderland AFC West Bromwich Albion - Amânat
12:30 Southampton FC Liverpool FC 0-3
englandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Crawley Town Peterborough Utd 1-0
10:00 Preston North End Walsall FC 2-1
10:00 Bradford City Stevenage FC 2-3
10:00 Tranmere Rovers Oldham Athletic 2-2
10:00 Crewe Alexandra FC Swindon Town 1-1
10:00 Wolverhampton Wanderers Port Vale FC 3-0
10:00 Bristol City Gillingham FC 2-1
10:00 Milton Keynes Dons Sheffield United 0-1
10:00 Carlisle Utd Brentford FC 0-0
10:00 Leyton Orient Colchester Utdfc 2-1
10:00 Rotherham Utd Notts County 6-0
englandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Hartlepool Utd Torquay Utd 3-0
10:00 Fleetwood Town AFC Wimbledon 0-0
10:00 Newport County Scunthorpe Utd 2-2
10:00 Rochdale FC Oxford Utd 3-0
10:00 York City Exeter City 2-1
10:00 Dagenham & Redbridge Mansfield Town 0-0
10:00 Northampton Town Bristol Rovers 0-0
10:00 Southend Utd Wycombe Wanderers 1-1
10:00 Plymouth Argyle Morecambe FC 5-0
10:00 Cheltenham Town Bury FC 2-1
10:00 Burton Albion Accrington Stanley 2-1
englandConference National Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Aldershot Town Lincoln City 2-3
10:00 Barnet FC Woking FC 1-3
10:00 Braintree Town Hyde Utd 2-1
10:00 Cambridge Utd FC Kidderminster Harriers 5-1
10:00 Chester City Nuneaton Town FC 3-3
10:00 Halifax Town Tamworth FC 2-0
10:00 Forest Green Rovers 1-1
10:00 Grimsby Town Salisbury City 2-0
10:00 Hereford Utd Wrexham FC 0-2
10:00 Luton Town Alfreton Town FC 3-0
10:00 Southport FC 3-0
10:00 Welling Utd Macclesfield Town 1-0
10:00 Salisbury City Nuneaton Town FC -
rs Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 FK Javor Matis FC Donji Srem Pecinci 0-0
07:30 Ofk Belgrade FK Spartak Subotica 1-1
07:30 FK Rad Belgrade FK Novi Pazar 1-0
07:30 FK Vojvodina FK Vozdovac 2-0
08:00 FK Vojvodina FK Hajduk Kula -
08:30 FK Jagodina FK Red Star Belgrade 0-2
10:00 FK Napredak FK Radnicki 1923 3-3
11:00 Partizan Belgrade FK Radnicki Nis 2-1
rsPrva Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 FK Sloga Kraljevo FK Jedinstvo Putevi -
07:30 FK Borac Cacak FK Metalac Gm -
07:30 FK Mladost Lucani Bsk Borca -
07:30 FK Dolina Padina FK Sindjelic Beograd -
07:30 FK Smederevo FK Sloga Petrovac -
07:30 FK Radnik Surdulica FK Indija -
07:30 Timok Zajecar FK Bezanija Belgrade -
07:30 FK Teleoptik FK Proleter Novi Sad -
zaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Supersport United FC Amazulu FC -
08:30 Lamontville Golden Arrows FC Pretoria University FC 2-4
11:00 Bidvest Wits FC Mamelodi Sundowns 3-1
13:15 Orlando Pirates FC Free State Stars FC 2-0
grFootball League, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Panachaiki 2005 Fostiras FC 0-1
10:00 Paniliakos Pyrgos Iraklis Psachnon FC 1-0
grSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Skoda Xanthi FC Levadiakos FC 4-1
10:15 Veroia FC Gs Apollon Smyrnis 1-1
12:30 Aris Thessaloniki FC Ofi Crete FC 0-0
gr3Rd League, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Kosmiou Panserraikos FC -
08:00 Akropotamou Lakkomatos -
08:00 Soufliou Agrotikos Asteras FC -
08:00 Agioneriou Kokkinochomatos -
08:00 Iraklis Ampelokipon Kilkisiakos -
08:00 Eleutheroupolis Ethnikos Sidirokastrou -
08:00 Petrousas Chrisoupolis -
08:00 Moudanion Makedonikos FC -
gr3Rd League, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Pyrsos Grevenon Kampaniakos -
08:00 Ethnikos Filippiadas FC Kerkyras -
08:00 Larissa Tilikratis Lefkadas -
08:00 Thesprotos FC Kastoria -
08:00 Oikonomos Tsaritsanis Doxa Kranoulas FC -
08:00 Kastor Odysseas Kordelio -
08:00 Kozani FC Thesprotikou -
08:00 Agios Thomas Pentalofou -
gr3Rd League, Group 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Trikala Domokou -
08:00 Neokesarias Terpsitheas -
08:00 Pirgetos Ampeloniakos -
08:00 Rigas Feraios Naousa -
08:00 AS Lefkadia Chalkis -
08:00 Karditsa AO Dotieus Agias -
08:00 Enosi Apostolou Lamia -
gr3Rd League, Group 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FC Korinthos Ermionidas -
08:00 Achaiki Panargiakos FC -
08:00 Karaiskakis Kalamata FC -
08:00 Doxa Neas Etolikou -
08:00 Messiniakos Pamvouprasiakos -
08:00 Mesolongi Panopoulou -
08:00 Panarkadikos Sagikon -
08:00 Enosi Mideas Atromitos -
gr3Rd League, Group 5 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Ethnikos Asteras FC Atromitos -
08:00 Aot Alimos FC Kissamikos -
08:00 Rouvas FC Proodeftiki FC -
08:00 Lauriou Neas Ionias -
08:00 Peukis Vyrona -
08:00 Atsalenios FC Ionikos Nikea FC -
08:00 Paneleusiniakos Giouchtas -
gr3Rd League, Group 6 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Zonianon Krousonos -
08:00 Thiella Rafinas Mandraikos -
08:00 Astir Varis Ilisiakos FC -
08:00 Peristeriou Pannaxiakos -
08:00 Nikolaos AEK Athens FC -
08:00 Egaleo Athens Triglia Rafina -
08:00 Irodotos Peramaikos -
grFootball League, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Tyrnavos 2005 FC Aps Zakynthos 2-0
unknownClub Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Trelleborgs FF 0-3
07:30 Bryne FK Viking FK 3-6
14:00 Ham-Kam Valerenga IF 2-3
unknownCaf Champions League, Qualification Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Gor Mahia FC Esperance Tunis -
11:45 El Zamalek Kabuscorp Scp -
12:00 Kaizer Chiefs Ld Muculmana -
scotlandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 East Fife FC Rangers FC 0-1
10:00 Ayr United 3-0
10:00 Brechin City FC 2-4
10:00 Stenhousemuir FC Forfar Athletic 4-1
10:00 Dunfermline Athletic 3-1
scotlandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Alloa Athletic FC Hamilton Academical 0-3
10:00 FC Dundee Greenock Morton FC 2-0
10:00 Livingston FC Cowdenbeath FC 1-0
10:00 Queen Of The South FC Dumbarton FC 3-1
10:00 Raith Rovers FC Falkirk FC 2-4
scotlandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Annan Athletic Berwick Rangers 4-0
10:00 Clyde FC Elgin City 4-0
10:00 Montrose FC Albion Rovers FC 2-1
10:00 East Stirling 4-0
10:00 Stirling Albion Queens Park FC 2-2
scotlandPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Aberdeen FC FC ST Johnstone 1-0
10:00 Celtic FC Inverness Caledonian Thistle 5-0
10:00 Motherwell FC Heart Of Midlothian 4-1
10:00 FC ST Mirren Kilmarnock FC 2-0
10:00 Ross County FC Partick Thistle 1-1
skSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 FK Senica FC Vion Zlate Moravce 2-1
08:30 FC Spartak Trnava FC Nitra 0-0
09:00 AS Trencin Msk Zilina 2-1
09:00 Slovan Bratislava FK Dukla Banska Bystrica 2-0
10:30 Dac 1904 Dunajska Streda Mfk Kosice 0-0
11:00 Spartak Myjava Mfk Ruzomberok 0-3
frLigue 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 AS Nancy FC Metz 0-1
frLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 AS Saint Etienne AS Monaco 2-0
14:00 FC Lorient SC Bastia 1-1
14:00 FC Sochaux FC Girondins Bordeaux 2-0
14:00 Stade Rennes Ea Guingamp 0-2
14:00 OGC Nice Toulouse FC 0-2
14:00 Stade Reims Valenciennes FC 3-1
frNational Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Uzes Pont Du Gard Boulogne Sur Mer -
14:00 Etoile Frejus Saint-Raphael Vendee Lucon -
14:00 Colomiers Amiens SC -
14:00 FC Bourg Peronnas US Orleans 45 -
14:00 Red Star FC 93 Luzenac Ap -
14:00 Racing Strasbourg Paris Fc98 -
14:00 Vannes Oc Gazelec Ajaccio -
14:00 Dunkerque Usja Carquefou -
14:00 Poire Sur Vie Colmar -
atRegionalliga East Statistici ligă Expandare / Reducere