Expandare / Reducere

Football

brGaucho Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Ypiranga Rs Ulbra Rs 0-0
18:00 Caxias Rs Ec Pelotas Rs 2-1
19:30 Veranopolis Rs Novo Hamburgo Rs 1-0
20:10 Gremio Rs Avenida Rs 4-0
brPaulista Serie A1 Statistici ligă Expandare / Reducere
18:30 Sao Paulo SP Gremio Catanduvense 2-0
18:30 Guarani SP Atletico Linense SP 2-1
20:00 Santos FC SP Guaratingueta SP 5-0
brCearense, Serie A Statistici ligă Expandare / Reducere
19:20 Trairiense Tiradentes CE 0-1
19:30 Ceara CE Guarani De Juazeiro CE 5-0
brGoiano, 1 Divisao Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 Goias GO Itumbiara GO 4-2
unknownCopa Libertadores, Group 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
18:45 Boca Juniors Arsenal De Sarandi 2-0
21:00 Zamora FC Fluminense RJ 0-1
boLiga Profesional Boliviano, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Real Potosi Bolivar La Paz 2-0
arCopa Argentina Statistici ligă Expandare / Reducere
21:05 Velez Sarsfield CA Rosario Central 5-6
arPrimera B Nacional Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Club Atletico Atlanta Gimnasia Y Esgrima 0-0
crPrimera Division, Campeonato Verano Statistici ligă Expandare / Reducere
22:00 San Carlos Santos De Guapiles 1-3
22:00 CD Belen Siglo Xxi CS Herediano 3-3
auA-League Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
03:00 Wellington Phoenix FC Sydney FC 3-2
idSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
03:15 Persiram Raja Ampat Persiba Balikpapan 1-0
05:00 Psap Sigli Psps Pekanbaru 3-2
05:00 Psms Medan Persija Jakarta 3-3
ruYouth League, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Samara Kryliya Sovetov Youth FK Krasnodar Youth 1-1
07:00 FK Volga Nizhny Novgorod FK Rostov Youth 1-1
ruYouth League, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Spartak Moscow Youth FC Zenit ST Petersburg Youth 1-1
07:00 Kuban Krasnodar Youth Cska Moscow Youth 0-1
ruPremier League, Relegation Group Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 FC Spartak Nalchik FC Tom Tomsk 0-2
unknownDivizia Nationala Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 FC Zimbru Chisinau FC Sfintul Gheorghe 2-0
07:00 FC Milsami FC Nistru Otaci 0-2
08:00 FC Iskra Stali Ribnita Csca Rapid Chisinau 1-2
08:30 FC Dacia Chisinau FC Academia Chisinau 3-0
09:00 FC Zaria Balti FC Tiraspol 0-0
10:00 FC Sheriff Tiraspol FC Costuleni 4-1
uaU21 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Obolon-D Kiev Karpaty D Lviv 1-2
07:00 Zorya-D Lugansk Illichivets-D Mariupol 0-0
09:00 Tavriya-D Symferopol Dnipro-D Dnjepropetrovsk 4-0
uaPersha Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Dnistr Ovidiopol FC Zirka Kirovohrad 1-3
uaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
12:15 FC Metalurg Donetsk Volyn Lutsk 0-3
inI-League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 East Bengal FC Mumbai FC 3-1
vnV-League Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Song Lam Nghe An K. Khanh Hoa 3-1
07:30 Quan Khu 4 Kienlongbank Kg 3-1
krK-League Challenge Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Gimhae City FC Anyang 0-2
06:00 Busan Transportation Corporation Ulsan Hyundai Mipo FC 1-0
06:00 Ansan Hallelujah FC Daejeon Hydro Nuclear Power FC 1-0
krK-League Classic Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Pohang Steelers FC Jeonnam Dragons 1-0
06:30 Seongnam Ilhwa Busan I Park 0-1
tr3. Lig, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Hacettepe Spor Kastamonuspor 4-1
tr3. Lig, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Iskenderunspor 1967 Batman Petrolspor 1-0
az1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Hakari Mil-Mugan FK -
cnChinese Super League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Beijing Guoan FC Tianjin Teda 3-1
07:35 Qingdao Zhongneng Shandong Luneng Taishan FC 0-1
07:45 FC Shanghai Shenhua Guangzhou Evergrande 0-1
sgS-League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 Woodlands Wellington FC Hougang United FC 1-3
07:45 Gombak United Brunei Dpmm FC 0-3
ilNational League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Sectzya Nes Ziona Hapoel Ashkelon 2-2
08:00 Hapoel Raanana Hapoel Jerusalem 2-2
08:00 Maccabi Um El Fahem Maccabi Achi Nazareth 1-2
08:00 Hapoel Kfar Saba Hapoel Herzelia 3-0
08:00 Beitar Tel Aviv Ramla Hapoel Ramat Gan 3-0
czU19 1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 FC Banik Ostrava FK Mlada Boleslav 2-1
09:00 FC Hlucin FC Hradec Kralove 2-0
cz1. Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 Bohemians 1905 FK Viktoria Zizkov 1-2
mySuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:45 Kedah Perak Fa 3-0
08:45 Kuala Lumpur Negeri Sembilan 1-2
alKategoria Superiore Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Apolonia Fier Ks Kastrioti Kruje 1-0
13:00 Skenderbeu Korce Ks Teuta Durres 0-1
roLiga 2, Seria 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FC Gloria Buzau CS Municipal Studentesc Iasi 0-1
11:00 FC Farul Constanta CS Otopeni 3-2
roLiga 2, Seria 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 FC Arges Pitesti Chindia Targoviste 0-0
roLiga I Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 FC Otelul Galati Csu Vointa Sibiu 3-0
walesWelsh League Division One Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Bridgend Town Cambrian & Clydach Vale 0-0
tnLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Es Hammam Sousse US Monastir 0-0
rsPrva Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 FC Donji Srem Pecinci FK Sloga Kraljevo 2-2
aeArabian Gulf League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:50 Ajman Club Dubai Csc 3-0
09:50 Al-Ain Baniyas SC 3-0
12:30 AL Wahda Scc AL Ahli Dubai 3-3
omOmani League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:50 Salah AL Arouba 2-2
11:15 AL Taleea AL Ahli Sedab 2-1
huNb II Keleti Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Ujpest FC Kft II Cegledi Vse 0-3
11:00 Rakospalotai Eac Egri FC 1-2
huNb I Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Bgsz Siofok Diosgyori Vtk 1-0
joJordan League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Al-Wihdat Manshia Bani 1-2
10:00 Ramtha SC Shabab AL Ordun 2-0
11:00 Manshia Bani Al-Wihdat -
11:00 Shabab AL Ordun Ramtha SC -
kwKuwait League Statistici ligă Expandare / Reducere
10:15 Kazma SC AL Kuwait SC 1-2
skSuperliga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Slovan Bratislava FK Senica 2-2
deBayernliga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:45 FSV Erlangen-Bruck Schweinfurt 05 0-3
13:00 TSV Gersthofen TSV Rain/lech 0-4
13:00 FC Eintracht Bamberg 2010 Wurzburger FV 4-2
13:00 VFL Frohnlach Bayern Hof 0-1
13:30 SV Heimstetten TSV 1860 Rosenheim 2-5
deRegionalliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Holstein Kiel Vfc Plauen 1-1
13:30 SV Meppen SV Wilhelmshaven 2-4
deRegionalliga South Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Bayern Alzenau SV Waldhof Mannheim 1-2
13:00 Hessen Kassel FC Memmingen 2-0
13:00 Wormatia Worms SC Pfullendorf 1-1
13:00 FSV Frankfurt II Karlsruher SC II 1-3
deOberliga Nofv South Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Lokomotive Leipzig FSV Wacker 03 Gotha 3-0
deRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Tus Koblenz SC Wiedenbruck 0-3
13:30 Rot-Weiss Essen Bayer Leverkusen II 2-1
deOberliga Hamburg Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Eintracht Norderstedt Meiendorfer SV 0-1
13:00 Oststeinbeker SV Germania Schnelsen 1-1
deHessenliga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 SV Wehen Wiesbaden II FC Eschborn 2-3
deOberliga Baden Wuerttemberg Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 FC Nottingen SV Spielberg 3-0
deOberliga Nofv North Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Türkiyemspor Berlin Malchower SV -
deBremen-Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 FC Oberneuland Sg Aumund Vegesack 3-2
deOberliga Southwest Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 FK Pirmasens FC Homburg 2-0
deNrw-Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Vfb Homberg Ssvg Velbert 1-5
13:30 Vfb Speldorf Tus Erndtebruck 1-1
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Eintracht Frankfurt VFL Bochum 3-0
12:00 Alemannia Aachen Dynamo Dresden 0-1
12:00 Eintracht Braunschweig SC Paderborn 0-0
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Borussia Dortmund Vfb Stuttgart 4-4
hr1. Hnl Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 NK Inter Zapresic NK Osijek 2-0
12:00 NK Zagreb NK Zadar 2-0
plEkstraklasa Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Pge Gks Belchatow Ks Lechia Gdansk 1-3
14:30 Wisla Krakow Sa Legia Warsaw 0-0
plI Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Gks Piast Gliwice Ks Gornik Polkowice 1-1
maBotola Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Izk Itihad Z Khemisset Ocs Olympique De Safi 0-2
14:00 Dhj Difaa Hassani Jdidi Codm Meknes 2-1
16:00 Wydad AC Casablanca Kac Kenitra 1-1
ltA Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 FK Dainava Alytus FK Pakruojo Kruoja 0-0
atErste Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 First Vienna FC Bw Linz 2-0
12:30 Lask Linz Kresta ST Andra 2-1
12:30 Austria Lustenau Skn St. Polten 1-1
12:30 Scr Altach SV Scholz Grodig 2-0
14:30 TSV Hartberg FC Lustenau 0-3
foPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Vikingur Gota Eb/streymur 2-1
atRegionalliga Centre Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Union ST Florian Ksv 1919 1-1
13:00 FC Pasching Sak Klagenfurt 2-1
13:00 Dsv Leoben Eintracht Wels 1-0
13:00 SV Allerheiligen Lask Linz Amateure 2-0
atRegionalliga East Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 SC Neusiedl Sku Amstetten 3-0
13:30 SV Horn Rapid Vienna II 0-0
13:30 SV Stegersbach Admira Wacker 3-0
13:30 1. SC Sollenau SC Parndorf 1-2
13:30 SV Schwechat SC Ritzing 2-1
13:30 Wiener SC Axa SV Mattersburg II 2-1
atRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 FC Kufstein SV Seekirchen 3-0
frNational Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 US Orleans 45 Olympique Nimes 1-1
14:00 US Creteil Rcf Besancon 0-2
14:00 Beauvais AS FC Rouen 0-1
14:00 Chamois Niort FC Cherbourg AS 2-0
frLigue 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 SC Bastia Stade Lavallois Mfc 3-2
14:00 Lb Chateauroux Amiens SC 4-1
14:00 Clermont Foot AC Havre 2-1
14:00 Ea Guingamp AC Arles Avignon 1-1
14:00 Istres FC Stade Reims 1-1
14:00 Le Mans AS Monaco 0-1
14:00 FC Metz Boulogne Sur Mer 1-0
14:00 Tours FC Sco Angers 1-0
14:20 Sedan-Ardennes RC Lens 1-1
trSuper Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Gaziantepspor Mke Ankaragucu 1-0
13:00 Mersin Idman Yurdu SK Kardemir Karabukspor 0-2
noEliteserien Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 SK Brann Sandnes Ulf 3-1
luDivision Nationale Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Swift Hesperange Progres Niedercorn 1-0
luPromotion D’Honneur Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Fcm Young Boys Diekirch FC Wiltz 71 2-2
chChallenge League Statistici ligă Expandare / Reducere
13:45 FC Chiasso FC Aarau 0-0
nlEredivisie Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 FC Utrecht Sbv Excelsior 3-2
nlEerste Divisie Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 FC Emmen Helmond Sport 0-1
14:00 Apeldoorn Mvv Maastricht 1-1
14:00 FC Volendam Almere City FC 3-1
14:00 Fortuna Sittard Bv Veendam 1-0
14:00 GO Ahead Eagles FC Den Bosch 1-1
14:00 FC Oss Willem II Tilburg 1-1
iePremier Division Statistici ligă Expandare / Reducere
14:05 Shamrock Rovers FC Bohemians Dublin FC 2-0
14:45 Cork City Bray Wanderers AFC -
14:45 Drogheda United FC Derry City FC 2-0
14:45 University College Dublin Monaghan United 3-2
14:45 Cork City FC Bray Wanderers AFC 1-1
15:00 Shelbourne Dublin FC Saint Patrick's Athletic FC 1-1
ieFirst Division Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Athlone Town AFC Limerick 37 FC 0-1
14:45 Salthill Devon FC Longford Town FC 1-1
15:00 Wexford Youths FC Mervue United 2-0
englandConference National Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Luton Town York City 1-2
englandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Doncaster Rovers Birmingham City 1-3
englandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Southend Utd Cheltenham Town 4-0
15:00 Barnet FC Torquay Utd 0-1
beTweede Klasse Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 AS Eupen Royal Boussu Dour Borinage 3-2
bePro League, Championship Round Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Club Brugge Krc Genk 2-0
itLega Pro Prima Divisione, Girone A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 AS Avellino Benevento Calcio 1-1
itSerie B Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Hellas Verona AS Cittadella 3-2
esSegunda Division Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Numancia CD Recreativo Huelva 1-0
ptPrimeira Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
15:15 Academica Coimbra CS Maritimo 0-1
Expandare / Reducere

Baseball

usMlb Spring Training Statistici ligă Expandare / Reducere
18:05 Detroit Tigers Washington Nationals 3-5
18:10 New York Mets Houston Astros 9-1
19:05 New York Yankees Baltimore Orioles 3-4
21:05 Texas Rangers San Francisco Giants 2-6
13:05 Minnesota Twins Boston Red Sox 7-9
13:05 Baltimore Orioles Detroit Tigers 4-6
13:05 Toronto Blue Jays Minnesota Twins 1-4
13:05 St. Louis Cardinals New York Mets 4-3
13:05 Pittsburgh Pirates Tampa Bay Rays 3-3
16:05 Los Angeles Angels Of Anaheim Arizona Diamondbacks 9-2
16:05 Cincinnati Reds Cleveland Indians 6-5
16:05 Chicago Cubs Los Angeles Dodgers 3-6
16:05 Los Angeles Dodgers Milwaukee Brewers 4-9
mxMexican League Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Guerreros De Oaxaca Broncos De Reynosa 2-16
21:00 Pericos De Puebla Tigres De Quintana Roo 4-3
21:00 Petroleros De Minatitlan Vaqueros De La Laguna 6-1
21:00 Diablos Rojos Del Mexico Leones De Yucatan 11-0
21:30 Saraperos De Saltillo Piratas De Campeche 3-1
21:30 Rieleros De Aguascalientes Delfines De Ciudad Del Carmen 8-6
21:30 Rojos Del Aguila De Veracruz Sultanes De Monterrey 2-4
22:00 Olmecas De Tabasco Acereros De Monclova 1-0
jpProfessional Baseball, Central League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Chunichi Dragons Hiroshima Toyo Carp 4-2
05:00 Yomiuri Giants Tokyo Yakult Swallows 0-4
05:00 Hanshin Tigers Yokohama Dena Baystars 4-4
jpProfessional Baseball, Pacific League Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Hokkaido Nippon-Ham Fighters Saitama Seibu Lions 9-1
05:00 Tohoku Rakuten Golden Eagles Chiba Lotte Marines 3-5
05:00 Fukuoka Softbank Hawks Orix Buffaloes 3-1
de1St Bundesliga South Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Mainz Athletics Buchbinder Legionare 1-7
itItalian Baseball League Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Grosseto Bas Asd De Angelis Godo Knights 7-10
14:00 Elettra Energia Novara 2000 T&a San Marino 0-2
14:00 Telemarket Rimini Danesi Caffe Nettuno 4-2
14:00 Unipol Bologna Cariparma Parma 4-3
Expandare / Reducere

Ice Hockey

usNhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Boston Bruins Washington Capitals 2-3 AP
19:00 Toronto Maple Leafs Philadelphia Flyers 1-7
19:00 New Jersey Devils Tampa Bay Lightning 6-4
19:00 New York Islanders Pittsburgh Penguins 5-3
20:00 Minnesota Wild Florida Panthers 3-2 AET
20:30 Chicago Blackhawks St. Louis Blues 4-3 AP
22:00 Phoenix Coyotes San Jose Sharks 2-0
usAhl Statistici ligă Expandare / Reducere
20:05 Iowa Wild Lake Erie Monsters 3-4
20:30 Texas Stars Hamilton Bulldogs 2-4
22:00 Abbotsford Heat Chicago Wolves 4-5
ruKhl Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Ska St. Petersburg HC Dynamo Moscow 1-2
czExtraliga Playout Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 HC Litvinov HC Karlovy Vary 6-3
12:00 HC Slavia Prague BK Mlada Boleslav 3-0
czExtraliga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:10 HC Kometa Brno HC Plzen 1-0
fiSm-Liiga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Pelicans Lahti Karpat Oulu 4-2
11:30 Kalpa Hockey Blues Espoo 2-5
skExtraliga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Dukla Trencin Slovan Bratislava 3-4
seQualification To Allsvenskan Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Olofström IF Sundsvall 5-0
13:00 Kallinge/ronneby IF Asploven HC 2-4
seShl, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Skellefteaa AIK AIK Stockholm 5-1
13:00 Brynas IF Farjestads BK 4-2
deDel, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Erc Ingolstadt Dusseldorfer Eg 4-3
13:30 Adler Mannheim Hamburg Freezers 3-1
deDel 2, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Landshut Cannibals Ev Ravensburg 6-0
14:00 Schwenninger Wild Wings Star Bulls Rosenheim 3-1
deDel 2, Qualification Round Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 SC Riessersee SC Bietigheim/bissingen 2-5
14:00 Etc Crimmitschau Dresdner Eislowen 0-1
dkSuperisligaen, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Aalborg Pirates IK Sonderjyske 0-3
frLigue Magnus Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Grenoble Mh 38 Rouen He 5-4
Expandare / Reducere

Tennis

unknownAtp - Miami, USA Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Djokovic, Novak67
Ferrer, David 26
15:00 Murray, Andy Abandon
Nadal, Rafael
Expandare / Reducere

Aussie Rules

auAfl Statistici ligă Expandare / Reducere
04:50 Hawthorn Hawks Collingwood Magpies 137-115
Expandare / Reducere

Handball

unknownEhf Cup, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Cb Mar Alicante Handball Club Zalau 20-30
seQualification To Elitserien Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 H 43 Lund LIF Lindesberg 32-23
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Tusem Essen HSG Düsseldorf 25-22
13:30 1. VFL Potsdam SC Dhfk Leipzig 36-29
frD1 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Usam Nimes Saint Raphael 23-25
Expandare / Reducere

Volleyball

atWvl Promotion Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Sg Eisenerz/trofaiach Tus Bad Radkersburg -
atAvl Playoff, Position 5-8 Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Vc Jerich International Vbk Klagenfurt -
Expandare / Reducere

Floorball

chNational League, Relegation/promotion Round Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Olten Zofingen Zug United 5-7