Expandare / Reducere

Basketball

usNba Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Philadelphia 76Ers Cleveland Cavaliers 103-85
20:00 Milwaukee Bucks Atlanta Hawks 108-101
20:00 Memphis Grizzlies Minnesota Timberwolves 93-86
20:30 Dallas Mavericks Houston Rockets 90-81
22:00 Phoenix Suns San Antonio Spurs 100-107
22:00 Portland Trail Blazers Oklahoma City Thunder 95-109
22:30 Golden State Warriors Los Angeles Lakers 101-104
unknownBaltic Basketball League, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:15 Bc Zalgiris Kaunas Kk Prienai 90-73
unknownEuroleague, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Bilbao Basket Cska Moscow 94-81
14:00 Bc Olympiakos Piraeus Montepaschi Siena 75-55
hrA1 Liga, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 ZKK Medvescak Zagreb Jolly Jbs Sibenik 64-79
12:00 ZKK Kvarner Kk Zadar 77-54
12:00 Studenac Omis Agram-Zg Zagreb 81-55
12:00 Novi Zagreb ZKK Bisku Pula 94-51
12:00 Basketball Club Gospic Plamen Pozega -
12:00 Dubrava Zagreb Croatia 2006 Zagreb 68-76
hrA1 Liga, Relegation Round Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Borik Puntamika Zadar Kk Kvarner 2010 74-77
hrA1 Liga, Final Round Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Kk Cedevita Zagreb Kk Cibona 69-76
13:00 Kk Jolly Jbs Kk Zabok 81-83
czNbl, Group A2 Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 BK Nova Hut Ostrava Usti Nad Labem 91-73
12:00 BK Opava Basketbal Svitavy 66-75
12:00 Astrum Levice BK Inter Bratislava 78-56
12:00 Lokomotiva Plzen Levharti Chomutov 79-74
fiKorisliiga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Salon Vilpas Vikings Topo Helsinki 72-79
deBbl Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Alba Berlin Phoenix Hagen 114-86
plPlk, Qualification Round Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Lks Sphinx Lodz Politechnika Warszawska 81-66
13:00 Polpharma Starogard Gdanski Kotwica Kolobrzeg 85-65
13:00 Jezioro Tarnobrzeg Pbg Basket Poznan 81-70
13:00 Asco Slask Wroclaw Azs Koszalin 77-82
rsSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Kk Vrsac Partizan Beograd 70-95
13:00 Bc Radnicki Kragujevac Bkk Radnicki 70-81
14:00 Crvena Zvezda Telekom Kk Vojvodina 91-77
si1. A Skl, Relegation Round Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Tcg Mercator Skofja Loka Geoplin Slovan 80-70
13:00 Kk Rogaska Hopsi Polzela 72-79
14:00 Kk Maribor Kk Parklji 102-56
si1. A Skl, Final Round Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 U. Olimpija Ljubljana Zlatorog Lasko 73-61
13:30 Sentjur Kk Krka 74-88
ruPbl Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Bc Triumph Lyubertsy Moscow Region Bc Krasnye Krylya Samara 96-91
lvLbl Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 BK Ventspils BK Vef Riga 66-77
dkBasketligaen, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Horsens Ic Bakken Bears 87-93
eeKml Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Tallinna Kalev Tyco Rapla 99-72
Expandare / Reducere

Ice Hockey

usNhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Toronto Maple Leafs Carolina Hurricanes 0-3
19:00 New Jersey Devils Chicago Blackhawks 2-1 AP
19:00 Pittsburgh Penguins New York Islanders 3-5
19:00 Washington Capitals Buffalo Sabres 1-5
19:30 Boston Bruins Tampa Bay Lightning 5-2
19:30 Montreal Canadiens Florida Panthers 2-3 AP
20:00 St. Louis Blues Nashville Predators 3-0
20:00 Minnesota Wild New York Rangers 2-3
usAhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Bridgeport Sound Tigers Worcester Sharks 5-4
19:00 Lake Erie Monsters Texas Stars 3-4
11:30 Albany Devils Rochester Americans 2-1
czExtraliga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:40 HC Liberec HC Pardubice 2-1
cz1St Liga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 HC Slovan Ustecti Lvi HC Chomutov 7-3
cz1.liga, Relegation/promotion Round Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Shk Hodonin HC Havirov Panthers 0-5 AP
12:00 HC Berounsti Medvedi HC Most 1-2
fiSm-Liiga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Assat Pori Jyp Jyvaskyla 1-4
11:30 Jokerit Helsinki Hifk Helsinki 2-0
11:30 Karpat Oulu Pelicans Lahti 4-1
11:30 Blues Espoo Kalpa Hockey 3-1
deDel, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Hamburg Freezers Adler Mannheim 1-3
13:30 Dusseldorfer Eg Erc Ingolstadt 1-6
13:30 Cologne Haie Eisbaren Berlin 0-3
13:35 Straubing Tigers Wolfsburg Grizzly Adams 7-3
noEliteserien, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Valerenga IF Lorenskog IK 1-2 AET
ruKhl Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Ska St. Petersburg HC Dynamo Moscow 4-5 AET
skExtraliga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Hkm Zvolen HC Kosice 3-5
seQualification To Allsvenskan Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Boraas HC IF Sundsvall 2-1
13:00 Kallinge/ronneby IF Karlskrona HK 1-2
13:00 Olofström Asploven HC 5-2
seDivision 1 Qualification, Group E Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Hammaro HC Grums IK 4-6
13:00 Vastervik Grastorps IK 1-5
seDivision 1 Qualification, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Surahammar Soderhamn/ljusne HC 11-8
13:00 Bålsta HC Oppala/ik Satra 7-3
seDivision 1 Qualification, Group F Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Tyringe Sos IK Pantern 3-4
13:00 Kungälvs IK Varberg Hockey 6-3
seShl, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 AIK Stockholm Skellefteaa AIK 4-5 AET
13:00 Farjestads BK Brynas IF 2-4
frLigue Magnus Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Rouen He Grenoble Mh 38 8-2
Expandare / Reducere

Tennis

unknownAtp - Miami, Usa, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Bhupathi M / Bopanna R2610
Llodra M / Zimonjic N 638
10:55 Marrero D / Verdasco F64
Paes L / Stepanek R 76
unknownAtp - Miami, USA Statistici ligă Expandare / Reducere
21:35 Del Potro, Juan Martin33
Ferrer, David 66
15:05 Tipsarevic, Janko634
Murray, Andy 466
Expandare / Reducere

Football

unknownUefa Champions League, Knockout Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Olympique Marseille Bayern Munich 0-2
14:45 AC Milan FC Barcelona 0-0
unknownCopa Libertadores, Group 5 Statistici ligă Expandare / Reducere
18:15 Club Nacional De Football Alianza Lima 1-0
unknownCopa Libertadores, Group 6 Statistici ligă Expandare / Reducere
20:30 Dvo Tachira Nacional FC 0-0
unknownCopa Libertadores, Group 8 Statistici ligă Expandare / Reducere
20:30 Universidad De Chile CA Penarol 2-1
unknownClub Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Frosinone Calcio Italy 3-5
unknownU19 Int. Friendly Games Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Ukraine Estonia 2-1
07:00 Italy Turkey 2-0
13:00 Austria Slovakia 2-0
unknownU17 European Championship Elite Round - Gr. 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Georgia England 1-0
08:00 Spain Ukraine 2-2
unknownU17 European Championship Elite Round - Gr. 7 Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Russia Hungary 2-3
09:00 Wales Belgium 0-3
englandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Sheffield United Chesterfield FC 4-1
englandConference North Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Corby Town Altrincham FC 1-3
englandPremier Reserve League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Wigan Athletic Reserve Sunderland AFC 3-0
14:00 Swansea City Chelsea FC 2-2
itCoppa Italia Lega Pro, Knockout Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 SC Pisa Tritium 1-1
14:30 Spezia Calcio US Foggia 6-0
frNational Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Colmar Quevilly 1-3
de3Rd Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 SV Darmstadt 98 Rw Erfurt 1-1
deRegionalliga North Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Vfb Lubeck Energie Cottbus II 0-0
deRegionalliga West Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Idar Oberstein Sf Lotte 1-1
13:00 Eintracht Trier Borussia Dortmund II 2-4
13:00 Wuppertaler SV 1 FC Cologne II 1-2
deOberliga Southwest Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Sg Betzdorf Rochling Volklingen 2-0
deOberliga Nofv South Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 FSV Luckenwalde Rot-Weiss Erfurt II 2-0
deBayernliga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:45 FC Ismaning SC Eltersdorf 3-0
deNrw-Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Tus Dornberg Sf Siegen 0-3
deA-Jun-Bl West Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Borussia Dortmund FC Schalke 04 0-5
arCopa Argentina Statistici ligă Expandare / Reducere
21:05 Atletico Policial Barracas Central 0-4
beTweede Klasse Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Vc Eendracht Aalst 2002 Lommel United 1-0
brParanaense, 1 Divisao Statistici ligă Expandare / Reducere
14:40 J. Malucelli Futebol PR Arapongas PR 2-1
14:40 Iraty PR Paranavai PR 0-0
bgA Pfg Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Lokomotiv Plovdiv Pfc Montana 1921 1-0
08:30 Lokomotive Sofia Pfc Slavia Sofia 0-3 Amânat
08:30 Pfc Minyor Pernik Ofc Botev Vratsa 1-3
10:30 Kaliakra Kavarna Vidima-Rakovski Sevlievo 3-2
12:00 Cska Sofia Beroe Stara Zagora 1-0
cyCyprus Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Ethnikos Achnas FC Olympiakos Nicosia FC 0-0
12:00 Ermis Aradippou FC AC Omonia Nicosia 0-3
czCup Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 FC Slovan Liberec FK Teplice 0-2
11:30 FC Banik Ostrava SK Sigma Olomouc 1-2
12:00 Sparta Prague FK Mlada Boleslav 1-0
ecSerie A, Primera Etapa Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 El Nacional Quito Barcelona Guayaquil 0-2
eeEsiliiga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:45 FC Lootus Rakvere JK Tarvas 0-2
11:45 Tartu SK 10 Tallinna FC Flora II 0-1
11:45 FC Infonet FC Puuma 0-0
11:45 Tallinna FC Levadia II Lasnamae FC Ajax -
11:45 Tallinna FC Levadia II Parnu Linnameeskond 1-2
fiLiigacup, Knockout Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Tps Turku Vaasa PS 2-0
grFootball League, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 Platanias FC Agrotikos Asteras FC 0-0
08:00 Diagoras Iraklis Psachnon FC 0-3
09:00 Panthrakikos FC Komotini Thrasivoulos Fylis 3-1
09:00 Gas Veria FC Ethnikos Asteras FC 5-0
09:00 Vizas Megaron Anagennisi Epanomis 0-0
09:00 Kalloni AEL FC FC Fokikos 1-0
09:00 Panserraikos FC Anagennisi Giannitson 1-0
09:30 Kallithea FC Athén Panachaiki 2005 5-2
12:00 Pierikos Katerini Larissa 2-1
grFootball League 2, 1St Group Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Kalamata FC Aps Zakynthos 1-0
09:00 Ilisiakos FC Paniliakos Pyrgos 1-0
09:00 Rouvas FC Proodeftiki FC 0-0
09:00 Glyfada FC Asteras Magoulas 0-0
10:00 Chania Pao Rouf 3-1
grFootball League 2, 2Nd Group Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Tilikratis Lefkadas Ethnikos Gazorou 0-0
09:00 FC Megas Alexandros Iraklias Oikonomos Tsaritsanis 3-1
09:00 Aetos FC Doxa Kranoulas FC 1-0
09:00 Tyrnavos 2005 FC Apollon 1926 1-1
09:00 Niki Volou Anagennisi Serron 3-0
10:00 Aep Iraklis Vataniakos FC 3-0
huLiga Kupa, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Kecskemeti Te Debreceni Vsc 4-0
huNb II Keleti Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Vecses Bekescsabai Elore Se 1-2
mk1. Mfl Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FK Teteks Tetovo FK Renova 1-5
09:00 Napredok FK Ohrid 3-0
09:00 FK Rabotnicki Skopje FK Sileks Kratovo 2-0
09:00 11 Oktomvri Bregalnica Stip 0-1
09:00 Horizont Turnovo Vardar Skopje 1-2
09:00 FK Metalurg Skopje Shkendija 79 Tetovo 0-0
meCup Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 FK Jedinstvo Bijelo Polje FK Celik Niksic 1-0
09:00 FK Rudar Pljevlja Ofk Petrovac 2-0
plEkstraklasa Statistici ligă Expandare / Reducere
12:45 Kks Lech Poznan Ks Gornik Zabrze 1-0
roRomania Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Dinamo Bucuresti Gaz Metan Cfr Craiova -
13:00 SC Vaslui Rapid Bucuresti 0-1
scotlandPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Inverness Caledonian Thistle FC ST Johnstone 0-1
zaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Ajax Cape Town FC Amazulu FC 2-4
13:30 Bidvest Wits FC Jomo Cosmos 0-1
13:30 Black Leopards FC Santos FC 2-1
13:30 Bloemfontein Celtic FC Mamelodi Sundowns 0-0
13:30 Lamontville Golden Arrows FC Kaizer Chiefs 0-0
13:30 Orlando Pirates FC Free State Stars FC 3-1
13:30 Platinium Stars FC Maritzburg United FC 1-1
13:30 Supersport United FC Moroka Swallows FC 0-0
walesWelsh League Division One Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Bryntirion Athletic Aberdare Town 1-0
thPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Chiangrai United Samut Songkhram FC 1-0
07:00 Pattaya United FC Singhtarua FC 1-0
07:00 Osotspa FC Bbcu FC 1-0
07:00 Tot SC Songkhla United FC 3-3
08:00 Police United Bec Tero Sasana 0-2
08:30 Army United FC Sisaket FC 1-0
08:45 Muang Thong Utd Bangkok Glass FC 2-2
unknownPro League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Esteghlal Tehran Malavan Bandar Anzali FC 1-0
smCoppa Titano Statistici ligă Expandare / Reducere
15:15 SC Faetano SP Cailungo 3-2
15:15 SS San Giovanni AC Libertas 4-1
15:15 FC Fiorentino SP La Fiorita 1-2
15:15 SP Tre Fiori SS Murata 0-1
15:15 SS Cosmos AC Juvenes/dogana 1-1
15:15 SS Virtus SS Pennarossa 2-2
azAzerbaijan Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 FK Karabakh FK Gabala 0-0
07:00 FK Neftchi Baku FK Kapaz 1-1
07:00 Azal Baku FK Baku 1-2
09:00 Khazar Lenkoran Inter Baku 1-1
az1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Shusha-09 FK Goyazan Qazax 3-0
06:00 Shahdagh-Samur Gusar Taraggi Ganja 2-1
06:00 Ansad-Petrol Neftchala Energetik Mingechevir 5-1
06:00 Mil-Mugan FK FK Garadag Lokbatan 0-1
06:00 FK Karvan Yevlakh FK Shamkir 4-1
06:00 Lokomotiv-Bilajary FK FK Mughan Salyan 1-2
geFirst League, Relegation Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Norchi Dinamo Tbilisi FC Meshakhte Tkibuli 2-1
07:00 Chkherimela Kharagauli Adeli Batumi 2-0
idSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 Persela Lamongan Persipura Jayapura 0-0
boLiga Profesional Boliviano, Clausura Statistici ligă Expandare / Reducere
17:45 La Paz FC Guabira Montero 4-1
Expandare / Reducere

Volleyball

unknownChallenge Cup, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Azerrail Baku Lokomotiv Baku 2-3
unknownCev Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Asseco Resovia Rzeszow Dinamo Moscow 2-3
de1. Bundesliga Women, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Schweriner SC Vfb Suhl -
13:30 Dresdner SC Allianz Mtv Stuttgart -
13:30 Rote Raben Vilsbiburg Vc Wiesbaden -
13:30 Usc Munster Vt Aurubis Hamburg -
de1. Bundesliga, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Generali Unterhaching Moerser SC -
14:00 Vfb Friedrichshafen Berlin Rv -
fiMestaruusliiga, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Valepa Team Lakkapaa -
11:30 Hurrikaani-Loimaa Sampo -
fiMestaruusliiga, Relegation/promotion Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Tiikerit Riento -
plLiga Siatkowki, Playout Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Lotos Trefl Gdansk Indykpol Azs Olsztyn 3-0
seElitserien Women, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Lindesberg Volley BK Katrineholms Vk -
13:00 Hylte/halmstad Gislaveds Vbk -
Expandare / Reducere

Handball

atHla Relegation Round Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Schwaz Handball SC Ferlach 28-26
chMnla, Final Round Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Bsv Bern Muri K. Schaffhausen 26-28
14:00 HC Kriens Pfadi Winterthur 30-29
14:15 TSV ST Otmar/st Gallen Wacker Thun 28-31
chMnla, Relegation Round Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Fortitudo Gossau Rtv 1879 Basel 33-21
14:00 TV Suhr Handball HC Gs Stafa 35-37
14:15 TV Endingen Handball Amicitia Zurich 27-28
dkDamehandboldligaen Relegation Round, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Lyngby HK SK Aarhus 25-19
13:30 Slagelse Dt HC Odense 18-22
dkHandboldligaen Qualification Round, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Aarhus Handball Ag Copenhagen 26-31
12:30 Skjern Handbold Team Tvis Holstebro 22-22
dkDamehandboldligaen Relegation Round, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Sonderjyske HK Kif Vejen 34-24
13:30 Ringkobing Handball Aalborg Dh 27-34
dkHandboldligaen Qualification Round, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Viborg HK Kif Kolding 25-24
fiSm-Liiga, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Bk-46 Atlas Handball 26-21
12:00 Hifk Handball Cocks 25-26
frD1 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Hbc Nantes Montpellier Handball 29-29
frCoupe De France Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 US Ivry Handball Istres 31-24
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
14:15 THW Kiel Fuchse Berlin 36-28
14:15 VFL Gummersbach Eintracht Hildesheim 36-31
14:15 Hbw Balingen/weilstetten HSV Hamburg 21-26
14:15 Bergischer HC Frisch Auf Goppingen 27-27
deWomen Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Thuringer HC HC Leipzig 23-32
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 TSV Gwd Minden TV Bittenfeld 32-25
14:00 TSG Ludwigshafen-Friesenheim TV Emsdetten 23-22
14:00 Thsv Eisenach Sg Bietigheim-Metterzimmern 36-19
noPostenligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Notteroy Herulf Moss 30-30
12:30 Fyllingen Haandball Viking Handball 29-20
12:30 Bsk/nif Il Runar 31-27
12:30 Drammen HK Oif Arendal 28-21
12:30 Haslum HK Elverum Handball 30-28
12:30 Sandefjord Handball Follo HK 21-24
esAsobal Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 FC Barcelona BM Huesca 38-27
13:30 BM Ciudad Real Fertiberia Puerto Sagunto 36-17
14:00 Helvetia Anaitasuna Quabit BM Guadalajara 23-23
14:30 Reale Ademar Leon Cuatro Rayas Valladolid 32-22
14:45 Naturhouse La Rioja BM Aragon 26-27
14:45 C BM Torrevieja Reyno De Navarra San Antonio 30-31
15:00 Globalcaja Ciudad Encantada Pilotes Posada 27-26
seElitserien Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 IF Guif HK Malmo 32-30 AET
13:00 Ystads IF Lugi HF 19-22
13:00 Alingsaas HK IFK Kristianstad 23-26
seElitserien Women, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Skuru IK Spaarvagens HF 30-23
13:00 Team Eslov IK BK Heid 18-17
seQualification To Allsvenskan Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 BK Heid Ricoh HK 27-26
13:00 HK Country Alstermo IF 23-29
seQualification To Elitserien Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Ov Helsingborg Hammarby HB 28-24
Expandare / Reducere

Floorball

fiSalibandyliiga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Spv Happee 8-7 AET
11:30 Ssv Helsinki Gunners 9-3