Expandare / Reducere

Football

clPrimera B, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
18:00 Curico Unido Deportes La Serena 1-0  Terminat
19:00 Coquimbo Unido Cdsc Iberia 2-1  Terminat
14:30 Dep. Magallanes Rangers De Talca -
arPrimera B Nacional, Group A, Promotion Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
18:15 Nueva Chicago Gimnasia Jujuy 1-0  Terminat
auA-League Statistici ligă Expandare / Reducere
03:30 Melbourne City FC Melbourne Victory -
05:30 Perth Glory FC Central Coast Mariners FC -
trU21 Ligi, Gr. 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
04:00 Sanliurfaspor Giresunspor -
05:00 Gaziantep Buyuksehir Altinordu -
06:00 Antalyaspor Kayserispor -
trU21 Ligi, Gr. Super Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
04:30 Sivasspor Istanbul Basaksehir -
06:30 Genclerbirligi Torku Konyaspor -
06:30 Galatasaray Mersin Idmanyurdu -
06:30 Eskisehirspor Kardemir Karabukspor -
tr3. Lig, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Catalcaspor Manavgat Evrenseki -
trSuper Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
06:30 Sivasspor Basaksehir FK -
06:30 Genclerbirligi Konyaspor -
09:00 Eskisehirspor Kardemir Karabukspor -
12:00 Galatasaray Istanbul Mersin Idman Yurdu SK -
trTff 1. Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Gaziantep Bld Spor Altinordu -
07:00 Sanliurfaspor Giresunspor -
09:00 Antalyaspor Kayserispor -
de2Nd Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 1 FC Nuremberg Greuther Furth -
07:00 FC St. Pauli Vfr Aalen -
de3Rd Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Dynamo Dresden VFL Osnabruck -
08:00 Msv Duisburg FSV Mainz 05 II -
08:00 Stuttgarter Kickers Sg Sonnenhof Grossaspach -
08:00 Spvgg Unterhaching Ssv Jahn Regensburg -
08:00 Borussia Dortmund II SV Wehen Wiesbaden -  Amânat
08:00 Hansa Rostock Holstein Kiel -
08:00 Vfb Stuttgart II Rw Erfurt -
08:00 Energie Cottbus Preussen Munster -
08:00 Arminia Bielefeld Chemnitzer FC -
08:00 Fortuna Cologne Hallescher FC -
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 FC Schalke 04 Hamburger SV -
09:30 Bayer Leverkusen Eintracht Frankfurt -
09:30 FC Augsburg Monchengladbach -
09:30 Werder Bremen Borussia Dortmund -
09:30 Vfb Stuttgart SC Paderborn -
12:30 VFL Wolfsburg 1 FC Cologne -
saSaudi Professional League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 AL Khaleej AL Taawon -
07:30 AL Orubah AL Fateh SC -
unknownAff Suzuki Cup, Final Rounds Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Malaysia Thailand -
englandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
07:15 Derby County Norwich City -
10:00 Cardiff City Brentford FC -
10:00 Huddersfield Town Birmingham City -
10:00 Reading FC Watford FC -
10:00 Wolverhampton Wanderers Brighton & Hove Albion FC -
10:00 Blackburn Rovers Charlton Athletic -
10:00 Wigan Athletic Rotherham Utd -
10:00 Blackpool FC Bournemouth AFC -
10:00 Fulham FC Sheffield Wednesday -
10:00 Ipswich Town Middlesbrough FC -
12:15 Nottingham Forest Leeds Utd -
englandPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:45 Manchester City Crystal Palace -
10:00 Aston Villa Manchester Utd -
10:00 Hull City Swansea City -
10:00 Queens Park Rangers West Bromwich Albion -
10:00 Southampton FC Everton FC -
10:00 Tottenham Hotspur Burnley FC -
10:00 West Ham Utd Leicester City -
englandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Bradford City Scunthorpe Utd -
10:00 Crawley Town Port Vale FC -
10:00 Barnsley FC Leyton Orient -
10:00 Coventry City Fleetwood Town -
10:00 Peterborough Utd Preston North End -
10:00 Yeovil Town Colchester Utdfc -
10:00 Milton Keynes Dons Oldham Athletic -
10:00 Swindon Town Doncaster Rovers -
10:00 Gillingham FC Chesterfield FC -
10:00 Crewe Alexandra FC Bristol City -
10:00 Sheffield United Walsall FC -
10:00 Rochdale FC Notts County -
englandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Accrington Stanley Wycombe Wanderers -
10:00 Stevenage FC Exeter City -
10:00 Plymouth Argyle Dagenham & Redbridge -
10:00 Shrewsbury Town Morecambe FC -
10:00 Luton Town Newport County -
10:00 AFC Wimbledon Mansfield Town -
10:00 Hartlepool Utd Oxford Utd -
10:00 Bury FC York City -
10:00 Cheltenham Town Portsmouth FC -
10:00 Carlisle Utd Northampton Town -
englandConference National Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Telford Utd Eastleigh FC -
10:00 Alfreton Town FC Macclesfield Town -
10:00 Altrincham FC Dover Athletic -
10:00 Barnet FC Chester City -
10:00 Braintree Town Torquay Utd -
10:00 Halifax Town Nuneaton Town FC -
10:00 Kidderminster Harriers Lincoln City -
10:00 Welling Utd Aldershot Town -
10:00 Woking FC Southport FC -
10:00 Wrexham FC Dartford FC -
egPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 AL Masry Club AL Ahly Cairo -  Amânat
07:30 AL Moqawloon AL Arab Ismaily SC -
10:00 Haras El Hodood Enppi Club -
12:30 Wadi Degla SC AL Ahly Cairo -
inIndian Super League, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Kerala Blasters FC Atletico De Kolkata -
aeArabian Gulf League Statistici ligă Expandare / Reducere
07:40 Ahli Al-Fujirah Ajman Club -
07:45 AL Ahli Dubai Baniyas SC -
10:30 Al-Nasr SC Dubai AL Wahda Scc -
frLigue 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 AC Arles Avignon Troyes AC -
08:00 Stade Brest AC Ajaccio -
08:00 Gazelec Ajaccio US Creteil -
frLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Paris ST Germain Montpellier HSC -
14:00 Sm Caen SC Bastia -
14:00 FC Lorient FC Nantes -
14:00 FC Metz AS Monaco -
14:00 Stade Rennes Stade Reims -
14:00 Toulouse FC Ea Guingamp -
grSuper League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Panthrakikos FC Komotini Veroia FC -
10:15 Platanias FC Ofi Crete FC -
12:30 Kalloni AEL FC Olympiacos FC -
mtPremier Division Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Naxxar Lions F.c. Tarxien Rainbows FC -
08:00 Zebbug Rangers FC Floriana FC -
10:00 Pieta Hotspurs FC Hibernians FC -
10:15 Balzan Youths Mosta FC -
itLega Pro, Girone A Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 AC Lumezzane AC Feralpi Salo -
08:30 Pordenone Real Vicenza -
09:00 Pro Patria SSC Venezia -
10:00 Giana Erminio FC Sudtirol -
itLega Pro, Girone B Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 AC Pistoiese Spal 2013 -
09:00 US Grosseto Aquila -
09:00 Pro Piacenza AS Gubbio -
10:00 Santarcangelo Calcio AC Prato -
11:00 Carrarese Calcio Pontedera -
13:30 Tuttocuoio SC Pisa -
itLega Pro, Girone C Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 FC Savoia 1908 US Casertana 1908 -
10:00 US Foggia Barletta Calcio -
11:00 AC Martina Paganese Calcio -
13:30 AS Aversa Normanna Lupa Roma -
itSerie B Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 AS Bari Latina Calcio -
09:00 Catania Calcio Brescia Calcio -
09:00 Frosinone Calcio AS Cittadella -
09:00 FC Modena Trapani Calcio -
09:00 Perugia Pescara Calcio -
09:00 Pro Vercelli Ternana Calcio -
09:00 AS Varese FC Crotone -
09:00 Virtus Entella AS Livorno -
09:00 Vicenza Calcio Spezia Calcio -
itSerie A Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 US Sassuolo AC Cesena -
14:45 AS Roma AC Milan -
deDfb Pokal, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 VFL Wolfsburg SC Sand -
09:00 1 FC Cologne Turbine Potsdam -
qaStars League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Al-Shamal AL Wakra SC -
08:00 AL Arabi Doha SC AL Gharafa SC -
10:30 AL Ahli Doha SC Qatar SC -
zaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Kaizer Chiefs Mpumalanga Black Aces FC -
08:30 Free State Stars FC Platinium Stars FC -
11:00 Mamelodi Sundowns Ajax Cape Town FC -
11:00 Amazulu FC Moroka Swallows FC -
13:15 Orlando Pirates FC Bloemfontein Celtic FC -
13:15 Polokwane City Maritzburg United FC -
dzLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Usm El Harrach Js Kabylie -
08:30 RC Arbaa Cr Belouizdad -
10:00 Mc Oran Mouloudia Club D'alger -
10:00 Mc El Eulma Mo Bejaia -
10:00 Usm Bel Abbes Js Saoura -
maBotola Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Dhj Difaa Hassani Jdidi Fus Fath Union Sportive Rabat -
walesPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Aberystwyth Town Port Talbot Town -
09:30 Carmarthen Town AFC Airbus Uk Broughton -
09:30 Rhyl FC Gap Connahs Quay -
12:00 The New Saints FC Bala Town -
scotlandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Heart Of Midlothian Alloa Athletic FC -
10:00 Queen Of The South FC Cowdenbeath FC -
10:00 Raith Rovers FC Hibernian FC -
10:00 Rangers FC Livingston FC -
12:30 Dumbarton FC Falkirk FC -
scotlandPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Aberdeen FC Kilmarnock FC -
10:00 Partick Thistle FC Dundee -
10:00 Ross County FC Hamilton Academical -
10:00 FC ST Johnstone Inverness Caledonian Thistle -
10:00 FC ST Mirren Motherwell FC -
scotlandLeague One Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Ayr United Stirling Albion -
10:00 Dunfermline Athletic Stranraer FC -
10:00 Forfar Athletic Airdrieonians -
10:00 Greenock Morton FC Peterhead FC -
10:00 Stenhousemuir FC Brechin City FC -
scotlandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Albion Rovers FC Montrose FC -
10:00 Arbroath FC Berwick Rangers -
10:00 Clyde FC East Fife FC -
10:00 Elgin City East Stirling -
10:00 Queens Park FC Annan Athletic -
esPrimera Division Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 FC Barcelona Cordoba CF -
12:00 Levante UD Real Sociedad -
14:00 SD Eibar Valencia CF -
16:00 Rayo Vallecano Espanyol Barcelona -
esSegunda Division Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Girona FC CD Alaves -
11:00 Ponferradina SD Rcd Mallorca -
12:15 CD Mirandes Real Zaragoza -
14:00 Tenerife CD CE Sabadell -
15:00 Numancia CD CD Lugo -
cy1St Division Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 AC Omonia Nicosia Nea Salamina Famagusta FC -
10:00 Ermis Aradippou FC Apoel Nicosia FC -
11:00 Othellos Athienou Ethnikos Achnas FC -
12:00 Ayia Napa FC Apollon Limassol FC -
nlEerste Divisie Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Jong Ajax De Graafschap -
10:30 Sparta Rotterdam FC Eindhoven -
13:45 Helmond Sport FC Volendam -
13:45 Almere City FC Achilles '29 -
nlEredivisie Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Cambuur Leeuwarden Pec Zwolle -
13:45 FC Dordrecht FC Groningen -
13:45 Psv Eindhoven GO Ahead Eagles -
14:45 Az Alkmaar FC Utrecht -
ilPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Hapoel Haifa Hapoel Akko -
11:00 Ironi Kiryat Shmona Ashdod SC -
11:30 Hapoel Petach Tikva Hapoel Raanana -
11:45 Bnei Sakhnin FC Maccabi Haifa -
12:30 Maccabi Netanya Hapoel Tel Aviv -
unknownFifa Club World Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Cruz Azul Auckland City FC -
14:30 Real Madrid CA San Lorenzo -
bePro League Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Waasland-Beveren Rsc Anderlecht -
14:00 Kv Oostende Cercle Brugge Ksv -
14:00 Royal Charleroi SC Lierse SK -
14:00 Kvc Westerlo Yellow-Red Kv Mechelen -
14:30 Royal Mouscron SV Zulte Waregem -
beTweede Klasse Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 FC Dessel Sport RC Mechelen -
14:00 Ksv Roeselare Lommel United -
14:00 St. Truidense Vv FC Tubize -
14:00 Ksk Heist Excelsior Virton -
14:00 Royal Antwerp FC Vc Eendracht Aalst 2002 -
14:00 Patro Maasmechelen R Aec Mons -
ptPrimeira Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
15:15 Gd Estoril Praia Vitoria Guimaraes -
gtLiga Nacional, Apertura Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
17:00 CSD Comunicaciones CSD Municipal -
Expandare / Reducere

Ice Hockey

usNhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 New Jersey Devils Tampa Bay Lightning 3-2  AP
19:30 Ottawa Senators Anaheim Ducks 6-2  Terminat
19:30 Detroit Red Wings New York Islanders 1-2  Terminat
20:00 Winnipeg Jets Boston Bruins 2-1  Terminat
21:00 Calgary Flames Dallas Stars 1-2  Terminat
16:00 Los Angeles Kings Arizona Coyotes -
unknownChannel One Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
06:00 Sweden Russia -
10:00 Finland Czech Republic -
unknownWorld Championships U20, Div I, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Poland Kazakhstan -
10:30 Japan Hungary -
14:00 France Ukraine -
unknownWorld Championships U20, Div I, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Norway Latvia -
11:00 Belarus Austria -
14:30 Slovenia Italy -
cz1St Liga Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Ceske Budejovice HC Chomutov -
11:00 HK Jestrabi Prostejov HC Havirov Panthers -
11:00 HC Stadion Litomerice HC Slovan Ustecti Lvi -
11:00 HC Rebel Havlickuv Brod SK Kadan -
11:00 Hokej Sumperk 2003 S R O HC Rytiri Kladno -
11:30 Horacka Trebic HC Most -
Expandare / Reducere

Basketball

usNba Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 Orlando Magic Utah Jazz 94-101  Terminat
19:00 Philadelphia 76Ers Charlotte Hornets 91-109  Terminat
19:30 Boston Celtics Minnesota Timberwolves 114-98  Terminat
19:30 Cleveland Cavaliers Brooklyn Nets 95-91  Terminat
19:30 Detroit Pistons Toronto Raptors 100-110  Terminat
19:30 Miami Heat Washington Wizards 103-105  Terminat
20:00 Memphis Grizzlies Chicago Bulls 97-103  Terminat
20:00 San Antonio Spurs Portland Trail Blazers 119-129  AET
21:00 Denver Nuggets Los Angeles Clippers 109-106  Terminat
22:30 Los Angeles Lakers Oklahoma City Thunder 103-104  Terminat
13:00 New York Knicks Phoenix Suns -
uaSuperleague Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Bc Dnipro Cherkasski Mavpy -
trTbl Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 Banvit Bandirma Besiktas Integral Forex -
09:00 Istanbul Bsb Trabzonspor Medical Park -
09:00 Ankara Kolejliler Royal Hali Gaziantep -
10:00 Darusafaka Dogus Pinar Karsiyaka -
10:00 Usak Sportif Turk Telekom -
deBbl Statistici ligă Expandare / Reducere
09:30 Bg Gottingen Ratiopharm Ulm -
14:30 Artland Dragons Brose Baskets Bamberg -
14:30 Mhp Riesen Ludwigsburg Ewe Baskets Oldenburg -
14:30 Crailsheim Merlins Mitteldeutscher Bc -
ltLkl Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Mazeikiai Lietuvos Rytas -
seLigan Statistici ligă Expandare / Reducere
10:04 Sodertelje Kings Uppsala Basket -
unknownLiga Aba Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Igokea Aleksandrovac Bc Mega Leks -
12:00 Levski Sofia Kk Cibona -
13:00 Kk Krka U. Olimpija Ljubljana -
15:00 Kk Metalac Valjevo Kk Zadar -
plPlk Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Polpharma Starogard Gdanski Wilki Morskie Szczecin -
11:30 Polfarmex Kutno Energa Czarni Slupsk -
12:00 Anwil Wloclawek Jezioro Tarnobrzeg -
12:00 Mks Dabrowa Gornicza Asco Slask Wroclaw -
frPro A Statistici ligă Expandare / Reducere
12:45 Asvel Basket Limoges Csp -
14:00 Jeunesse Laique De Bourg-En-Bresse Le Mans Basket -
14:00 Dijon Bourgogne Orleans Loiret Basket -
14:00 Bcm Gravelines Dunkerque Sluc Nancy Basket -
14:00 Paris Levallois Som Boulogne-Sur-Mer -
14:00 Spo Rouen Es Chalon -
14:00 Strasbourg Ig Champ. Chalons Reims -
esSpagnola Acb Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Mad-Croc Fuenlabrada La Bruixa Dor -
itSerie A Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Saie3 Bologna Vanoli Cremona -
Expandare / Reducere

Futsal

esPrimera Division Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Inter Movistar FC Barcelona -