Expandare / Reducere

Tennis

unknownWta - Monterrey, Mexico Statistici ligă Expandare / Reducere
18:20 Mattek-Sands, Bethanie664  Terminat
Schiavone, Francesca 376
19:55 Ivanovic, Ana67  Terminat
Vaidisova, Nicole 16
21:30 Pavlyuchenkova, Anastasia466  Terminat
Schmiedlova, Anna-Karolina 630
00:10 Hantuchova, Daniela737  Terminat
Puig, Monica 665
16:00 Mladenovic, Kristina
Zvonareva, Vera
17:15 Hercog, Polona
Rybarikova, Magdalena
20:00 Babos, Timea
Errani, Sara
21:15 Ivanovic, Ana
Parmentier, Pauline
unknownWta - Monterrey, Mexico, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
18:35 Hrdinova E / Kania P6610  Terminat
Chan C-W / Thorpe L 077
19:00 Bogdan E / Melichar N76  Terminat
Chuang C J / Parmentier P 62
22:15 Dabrowski G / Rosolska A66  Terminat
Irigoyen M / Krunic A 30
16:00 Soler-Espinosa S / Torro-Flor M T
Rodionova An / Rodionova AR
17:30 Bertens K / Larsson J
Mattek Sands B / Puig M
18:45 Rodriguez V / Zacarias M
Bacsinszky T / Zvonareva V
unknownWta - Kuala Lumpur, Malaysia Statistici ligă Expandare / Reducere
01:00 Putintseva, Yulia02  Terminat
Kulichkova, Elizaveta 66
01:00 Kumkhum, Luksika52  Terminat
Gajdosova, Jarmila 76
05:30 Nara, Kurumi757  Terminat
Linette, Magda 576
08:10 Duan, Ying-Ying41  Terminat
Dulgheru, Alexandra 66
09:00 Goerges, Julia66  Terminat
Kozlova, Kateryna 12
unknownWta - Kuala Lumpur, Malaysia, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
05:45 Han X / Namigata J6113  Terminat
Liang C / Wang Y 4615
06:30 Jurak D / Koukalova K76  Terminat
Broady N / Witthoeft C 63
07:45 Yang Z / Zhu L44  Terminat
Chang K-C / Zheng S 66
unknownChallenge - Quimper, France Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Dustov, Farrukh646  Terminat
Setkic, Aldin 462
05:00 Broady, Liam  Anulare
Kapas, Andriej
05:00 Rousset, Elie33  Terminat
Kapas, Andriej 66
08:45 Marchenko, Illya366  Terminat
Boltz, Sebastien 640
11:10 Couacaud, Enzo24  Terminat
Brands, Daniel 66
12:30 Kovalik, Jozef25  Al 2-lea set
De Schepper, Kenny 64
14:00 Arnaboldi, Andrea
Teixeira, Maxime
unknownChallenge - Quimper, France, Doubles Statistici ligă Expandare / Reducere
07:15 Barrere G / Obry J66  Terminat
Junaid R / Moser F 33
11:00 Beck A / Fischer M66  Terminat
Cerretani J / Grigoriu P 44
12:20 Arends S / Walsh D66  Terminat
Kapas A / Rousset E 43
Expandare / Reducere

Ice Hockey

usNhl Statistici ligă Expandare / Reducere
19:00 New Jersey Devils Nashville Predators 3-1  Terminat
19:00 Philadelphia Flyers Calgary Flames 2-3  AET
19:00 Columbus Blue Jackets Washington Capitals 3-5  Terminat
19:30 Tampa Bay Lightning Buffalo Sabres 3-0  Terminat
19:30 Florida Panthers Toronto Maple Leafs 2-3  Terminat
20:00 Minnesota Wild Ottawa Senators 3-2  AP
20:30 Dallas Stars New York Islanders 3-2  AET
21:00 Arizona Coyotes Anaheim Ducks 1-4  Terminat
21:30 Edmonton Oilers Los Angeles Kings 2-5  Terminat
22:00 Vancouver Canucks San Jose Sharks 2-6  Terminat
19:30 Winnipeg Jets Ottawa Senators -
20:00 Detroit Red Wings New York Rangers -
22:00 Colorado Avalanche Pittsburgh Penguins -
22:00 Anaheim Ducks Montreal Canadiens -
ruKhl Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 HC Barys Astana HK Avangard Omsk 3-4  Terminat
08:30 Avtomobilist Yekaterinburg Ak Bars Kazan 1-2  Terminat
08:30 HC Traktor Chelyabinsk Sibir Novosibirsk 2-1  AET
08:30 Salavat Yulaev Ufa M. Magnitogorsk 4-6  Terminat
skExtraliga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Shk 37 Piestany HC Kosice 3-4  A 2-a perioadă
11:00 Mhc Mountfield Martin HK Nitra 1-0  A 2-a perioadă
czExtraliga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 HC Vitkovice HC Pardubice 8-2  Terminat
12:20 HC Plzen BK Mlada Boleslav 2-3  A 2-a perioadă
cz1St Liga Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 HC Dukla Jihlava HC Rytiri Kladno 2-1  A 3-a perioadă
fiMestis Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Leki Hockey Heinolan Peliitat 5-3  A 3-a perioadă
11:30 Tuto Hockey K-Vantaa 4-1  Terminat
11:30 Savonlinnan Pallokerho Keupa Ht 3-1  Terminat
11:30 Jukurit Mikkeli Jyp-Akatemia 3-2  A 3-a perioadă
seRiksserien Damer, Relegation/promotion Round Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Sodertalje SK Djurgardens IF 0-1  A 2-a perioadă
13:00 Sde Hockey Almtuna IS 1-0  Prima perioadă
13:30 IF Sundsvall Hockey IF Bjorkloven 0-0  Prima perioadă
seDivision 1, Qualification Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Tingsryds Aif Huddinge IK 0-0  Pauză
13:00 IF Troja/ljungby Vasterviks IK 0-0  Pauză
seRiksserien Damer, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Leksands IF Linkopings HC 2-0  Pauză
13:00 Modo Hockey AIK IF 0-0  Pauză
deDel, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 T. S. Ice Tigers Eisbaren Berlin 1-0  Prima perioadă
13:30 Wolfsburg Grizzly Adams Krefeld Pinguine 0-0  Prima perioadă
Expandare / Reducere

Football

brCopa Do Brasil Statistici ligă Expandare / Reducere
19:30 Vilhena Ro Ponte Preta SP 1-1  Terminat
14:00 Boavista RJ ABC RN -
17:30 Independente Pa Icasa CE -
17:30 Santos Ap Portuguesa SP -
17:30 Capivariano SP Caxias Rs -
18:30 Murici AL Cuiaba Mt -
18:30 Alecrim RN Tupi MG -
20:00 Rio Branco AC Vasco Da Gama RJ -  Amânat
20:00 Villa Nova MG Coritiba PR -
20:00 Vitoria Da Conquista Ba Palmeiras SP -
unknownConcacaf Champions League, Knockout Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Montreal Impact CF Pachuca 1-1  Terminat
20:00 Washington Dc Utd Liga Deportiva Alajuelense -
22:00 America De Mexico Deportivo Saprissa -
unknownCopa Libertadores, Group 3 Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Cruzeiro MG CA Huracan 0-0  Terminat
unknownAFC Champions League, Group H Statistici ligă Expandare / Reducere
03:30 Western Sydney Guangzhou Evergrande 2-3  Terminat
05:30 FC Seoul Kashima Antlers 1-0  Terminat
unknownAFC Champions League, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Lokomotiv Tashkent Foolad Khuzestan FC 1-1  Terminat
10:45 Sadd SC AL Hilal Riyadh 1-0  Terminat
unknownAFC Champions League, Group G Statistici ligă Expandare / Reducere
05:30 Urawa Red Diamonds Brisbane Roar FC 0-1  Terminat
06:30 Beijing Guoan FC Suwon Samsung 1-0  Terminat
unknownAFC Champions League, Group D Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Tractor Sazi Tabriz FC AL Ahli Dubai 1-0  Terminat
12:15 AL Ahli Jeddah Nasaf Qarshi FC 1-1  A 2-a repriză
72'
unknownCopa Libertadores, Group 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
17:45 Colo Colo Atlas -
unknownCopa Libertadores, Group 4 Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 Internacional Rs Club Sport Emelec -
unknownCopa Libertadores, Group 2 Statistici ligă Expandare / Reducere
20:00 CA San Lorenzo Corinthians SP -
trU21 Ligi, Gr. Super Lig Statistici ligă Expandare / Reducere
05:00 Eskisehirspor Besiktas -
unknownDivizia Nationala Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 FC Dinamo Auto FC Zaria Balti 4-0  Terminat
07:00 FC Milsami FC Academia Chisinau 1-0  Terminat
11:00 FC Sheriff Tiraspol FC Zimbru Chisinau 3-0  Terminat
bgBulgarian Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
07:00 Lokomotive Sofia Lokomotiv Plovdiv 1-2  Terminat
10:30 Litex Lovech Ludogorets Razgrad 0-0  Terminat
unknownCyprus Women Cup, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 South Korea Italy 1-2  Terminat
10:30 Scotland Canada 0-2  Terminat
unknownCyprus Women Cup, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Finland England 1-3  Terminat
10:30 Netherlands Australia 0-1  Terminat
unknownCyprus Women Cup, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
07:30 Mexico South Africa 2-0  Terminat
10:30 Czech Republic Belgium 2-2  Terminat
unknownAlgarve Cup, Women, Group C Statistici ligă Expandare / Reducere
09:10 Japan Denmark 1-2  Terminat
13:00 Portugal France 0-0  Prima repriză
42'
unknownAlgarve Cup, Women, Group B Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Switzerland Iceland 2-0  Terminat
14:00 Norway USA -
unknownAlgarve Cup, Women, Group A Statistici ligă Expandare / Reducere
10:00 Brazil China 0-0  Terminat
11:00 Germany Sweden 2-4  Terminat
plPuchar Polski Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Blekitni Stargard S. Ks Cracovia 2-0  Terminat
12:00 Gks Piast Gliwice Ts Podbeskidzie Bielsko-Biala 1-2  A 2-a repriză
86'
uaUkraine Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Vorskla Poltava Olimpik Donetsk 0-0  Terminat
10:00 FC Zorya Lugansk FC Dynamo Kiev 1-2  Terminat
12:00 Chernomorets Odessa Dnipro Dnipropetrovsk -  Amânat
12:00 Metalist Kharkiv FC Shakhtar Donetsk 0-2  A 2-a repriză
88'
tnLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Avenir Sportif Gabesien Avenir S Marsa 4-0  Terminat
08:00 CS Sfaxien Stade Gabesien 1-0  Terminat
08:00 Es Metlaoui Js Kairouanaise 1-4  Terminat
08:00 Esperance Tunis Club A Bizertin 1-0  Terminat
08:00 Es Sahel Egs Gafsa 0-0  Terminat
08:00 Stade Tunisien Club S Hammam-Lif 1-0  Terminat
08:30 AS Djerba Africain 1-2  Terminat
huMagyar Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Varda Se Szolnoki Mav FC 1-3  Terminat
11:00 Gyirmot FC Ujpest FC 0-0  Terminat
12:00 Ferencvarosi Tc Csakvari Tk 5-0  A 2-a repriză
84'
12:00 Videoton FC Pecs Mfc 1-1  A 2-a repriză
88'
itLega Pro, Girone B Statistici ligă Expandare / Reducere
08:30 Aquila Pontedera 1-1  Terminat
itLega Pro, Girone A Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 AC Pavia AC Lumezzane 0-0  Terminat
09:00 SSC Venezia AC Arezzo 0-0  Terminat
12:00 Real Vicenza Uc Albinoleffe 1-0  A 2-a repriză
87'
12:00 AC Renate Giana Erminio 1-0  A 2-a repriză
87'
13:00 FC Sudtirol AC Feralpi Salo 0-0  Prima repriză
44'
13:00 Pro Patria Pordenone 0-0  Prima repriză
43'
14:30 AC Monza Brianz US Cremonese -
14:30 Como Calcio Novara Calcio -
14:30 Alessandria Calcio Sef Torres -
14:45 AC Mantova Bassano Virtus -
itCoppa Italia Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Lazio Roma SSC Napoli -
siPrvaliga Statistici ligă Expandare / Reducere
09:00 ND Gorica FC Luka Koper 1-2  Terminat
11:00 NK Celje NK Krka 2-1  Terminat
11:00 NK Radomlje NK Rudar Velenje 1-0  Terminat
13:00 NK Zavrc NK Domzale 1-0  Prima repriză
43'
14:05 NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
cyCyprus Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
10:30 Anorthosis Famagusta FC Apoel Nicosia FC 0-0  Terminat
12:00 Ermis Aradippou FC AEL Limassol FC 1-0  A 2-a repriză
85'
hrCroatia Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 HNK Hajduk Split NK Vinogradar 3-0  Terminat
11:00 NK Lokomotiva Zagreb HNK Rijeka 0-4  Terminat
11:00 NK Zadar Rnk Split -  Amânat
trTurkiye Kupasi Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Bursaspor Genclerbirligi 1-1  Terminat
13:30 Mersin Idman Yurdu SK Fenerbahce 0-0  Prima repriză
12'
dkDbu Pokalen Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Sonderjyske Brondby IF 2-2  A 2-a repriză
84'
13:00 Bronshoj BK FC Vestsjaelland 1-2  Prima repriză
43'
grGreece Cup, Knockout Stage Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Panionios Athens Iraklis 1908 2-0  A 2-a repriză
81'
fiSuomen Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Kokkolan Palloseura 62 Gbk Kokkola 1-7  A 2-a repriză
83'
12:30 Kapa FC Kuusysi 1-0  A 2-a repriză
52'
ilState Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
12:20 Maccabi Petach Tikva Hapoel Afula 2-1  A 2-a repriză
66'
12:25 Maccabi Achi Nazareth Hapoel Kfar Saba 1-0  A 2-a repriză
63'
12:30 Hapoel Beer Sheva Maccabi Y. 0-0  A 2-a repriză
58'
13:30 Maccabi Tel Aviv Ironi Kiryat Shmona 0-0  Prima repriză
13'
zaPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Kaizer Chiefs Ajax Cape Town FC 1-0  A 2-a repriză
56'
12:30 Free State Stars FC Orlando Pirates FC 1-1  A 2-a repriză
55'
12:30 Chippa United Polokwane City 0-0  A 2-a repriză
57'
chChallenge League Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 FC Wohlen FC Lugano -  Amânat
13:45 FC Lausanne-Sport Servette Geneva FC -
chSchweizer Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 FC Munsingen FC Basel 0-0  Prima repriză
13'
14:00 SC Buochs FC St. Gallen -  Amânat
14:15 FC Zurich Grasshopper Club Zurich -
14:30 FC Sion FC Aarau -
atBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 SK Rapid Vienna Scr Altach 0-0  Prima repriză
43'
13:00 SV Scholz Grodig SC Wiener Neustadt 0-1  Prima repriză
44'
13:00 Wolfsberger AC SV Josko Ried 1-1  Prima repriză
44'
13:00 Admira Wacker Rb Salzburg 0-2  Prima repriză
44'
deDfb Pokal Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Rb Leipzig VFL Wolfsburg 0-1  Prima repriză
43'
13:00 Arminia Bielefeld Werder Bremen 1-0  Prima repriză
44'
14:30 Offenbacher Kickers Monchengladbach -
14:30 Bayern Munich Eintracht Braunschweig -
seSvenska Cup, Group 8 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Helsingborgs IF Syrianska FC 1-0  Prima repriză
42'
maBotola Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Mat Maghrib Association Tetouan Ock Olympique De Khouribga 0-0  Prima repriză
42'
frLigue 1 Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 Evian Tg FC FC Lorient 1-0  Prima repriză
43'
frCoupe De France Statistici ligă Expandare / Reducere
15:00 Paris ST Germain AS Monaco -
esCopa Del Rey Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 Villarreal CF FC Barcelona -
16:00 Espanyol Barcelona Athletic Bilbao -
roRomania Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Cfr Cluj FC Universitatea Cluj -
englandPremier League Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Queens Park Rangers Arsenal FC -
14:45 West Ham Utd Chelsea FC -
14:45 Manchester City Leicester City -
14:45 Newcastle Utd Manchester Utd -
14:45 Stoke City Everton FC -
14:45 Tottenham Hotspur Swansea City -
15:00 Liverpool FC Burnley FC -
englandChampionship Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Sheffield Wednesday Blackburn Rovers -
14:45 Leeds Utd Ipswich Town -
14:45 Birmingham City Blackpool FC -
14:45 Norwich City Wigan Athletic -
scotlandPremiership Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Celtic FC FC ST Johnstone -
scotlandLeague Two Statistici ligă Expandare / Reducere
14:45 Arbroath FC East Stirling -
pyPrimera Division, Apertura Statistici ligă Expandare / Reducere
18:45 Club Guarani Cerro Porteno -
Expandare / Reducere

Volleyball

unknownCev Cup, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Omichka Omsk Galatasaray Istanbul 3-0  Terminat
unknownChampions League, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
08:00 Lokomotiv Novosibirsk Asseco Resovia Rzeszow 1-3  Terminat
11:00 Vc Zenit-Kazan Halkbank Ankara 3-0  Terminat
14:30 Sir Safety Perugia Pge Skra Belchatow -
unknownChallenge Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Galatasaray Istanbul Vojvodina NS Seme Novi Sad 3-1  Terminat
11:00 Maliye Milli Piyango Stroitel Minsk 3-0  Terminat
12:00 Crvena Zvezda Beograd Cmc Ravenna 2-1  Al 4-lea set
unknownCev Cup Statistici ligă Expandare / Reducere
11:00 Dinamo Moscow Fenerbahce SK Istanbul 3-0  Terminat
12:00 Zaksa Kedzierzyn-Kozle Cai Teruel 3-0  Terminat
14:30 Euphony Asse-Lennik Precura Antwerp -
unknownChallenge Cup, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Aon Panaxiakos Uralochka Ntmk Ekaterinburg 0-3  Terminat
13:00 Rote Raben Vilsbiburg Bursa B.sehir Bld 0-1  Al 2-lea set
13:00 Stod Volley Steinkjer Khimik Yuzhny 0-1  Al 2-lea set
14:30 Gorgonzola Novara Schweriner SC -
grA1, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
14:00 AEK Athens Panathinaikos Athens -
Expandare / Reducere

Handball

deDhb Pokal Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 SC Dhfk Leipzig Fuchse Berlin -
13:00 SC Magdeburg Frisch Auf Goppingen -
13:00 Rhein-Neckar Lowen THW Kiel 10-10  Prima repriză
14:45 VFL Gummersbach Sg Flensburg-Handewitt -
deBundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:00 TSG Ludwigshafen-Friesenheim HSV Hamburg 13-9  Prima repriză
deWomen Bundesliga Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 HSG Bad Wildungen/fr./bergheim HC Leipzig 4-4  Prima repriză
13:30 Buxtehuder SV Svg Celle 7-5  Prima repriză
13:30 VFL Oldenburg Blomberg-Lippe 3-3  Prima repriză
seElitserien, Women Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 IK Savehof Tyreso HF 32-15  Terminat
seElitserien Statistici ligă Expandare / Reducere
13:15 Hammarby HB HK Malmo 9-8  Prima repriză
noEliteserien Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Bodo Notteroy 36-29  Terminat
12:00 Il Runar Haslum HK 32-25  Terminat
13:45 Fyllingen Haandball Halden Topphandball -
13:45 Drammen HK Oif Arendal -
dkDamehandboldligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
12:30 Randers HK Team Esbjerg 24-25  A 2-a repriză
13:00 FC Midtjylland Nykobing F. 19-12  Prima repriză
dkHandboldligaen Statistici ligă Expandare / Reducere
13:30 Ribe-Esbjerg Hh Team Tvis Holstebro 4-3  Prima repriză
13:30 Bjerringbro-Silkeborg Skjern Handbold 1-1  Prima repriză
esAsobal Statistici ligă Expandare / Reducere
14:30 Reale Ademar Leon Fraikin BM Granollers -
Expandare / Reducere

Bandy

fiBandyliiga, Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
11:30 Botnia 96 Kampparit 4-3  A 2-a repriză
12:00 Veitera Hifk 1-1  Prima repriză
seElitserien Playoffs Statistici ligă Expandare / Reducere
12:00 Vasteraas Sk/bk Villa-Lidkoping BK 8-0  A 2-a repriză
13:00 Sandvikens AIK/BK Hammarby If/bk 2-0  Prima repriză