Uitbreiden/Instorten

Football

svPrimera Division, Apertura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:00 Universidad De El Salvador CD Atletico Marte 1-0
arPrimera Division, Torneo Inicial Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:10 Arsenal De Sarandi Colon De Santa Fe 2-0
20:15 Argentinos Jrs CA Independiente 0-1
13:00 CA All Boys CA Belgrano 1-0
15:10 Union De Santa Fe San Martin De San Juan 1-2
17:15 Godoy Cruz A.t. CA San Lorenzo 0-0
17:15 CA Tigre Velez Sarsfield 0-1
arPrimera B Nacional Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:30 Instituto AC Cordoba Nueva Chicago 2-3
20:30 Gimnasia Jujuy Defensa Y Justicia 1-0
11:00 CA Banfield Club Olimpo 0-3
15:10 CA Sarmiento Independiente Rivadavia 0-0
brBrasilero Serie B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:30 Gremio Barueri SP Sao Caetano SP 2-2
18:30 Ipatinga MG America RN 4-0
18:30 Asa AL Ceara CE 3-0
20:50 Avai SC Goias GO 1-4
15:00 Joinville SC CRB AL 3-1
15:00 Guarani SP America Mineiro MG 0-3
15:00 Vitoria Ba Atletico Paranaense 0-2
15:00 Parana Clube PR Criciuma SC 1-1
15:00 ABC RN Bragantino SP 1-0
brBrasilero Serie A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
17:30 Palmeiras SP Cruzeiro MG 2-0
17:30 Corinthians SP Ec Bahia Ba 1-1
17:30 Gremio Rs Coritiba PR 0-0
pyPrimera Division, Clausura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:30 Club Guarani Cerro Porteno 2-1
15:30 Nacional FC Club Libertad Asuncion 1-2
15:30 Sol De America Carapegua 1-3
17:00 Tacuary Asuncion Independiente FBC 3-2
mxLiga De Ascenso, Apertura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:00 Estudiantes De Altamira Zacatepec 2-1
21:00 Estudiantes Tecos Dorados De Sinaloa 2-1
17:00 Tiburones Rojos De Veracruz Necaxa 1-4
mxPrimera Division, Apertura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:30 Gallos Blancos Queretaro FC Puebla 2-0
22:30 Club Tijuana Cruz Azul 2-2
ecSerie A, Segunda Etapa Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:30 Liga Dep Universitaria Quito Liga De Loja 2-2
coLiga Postobon II Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:45 Real Cartagena Independiente Santa Fe 2-1
16:15 Aguilas Doradas Envigado FC 1-1
crPrimera Division, Campeonato Invierno Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
21:00 AD Carmelita CS Herediano 0-0
22:00 Limon FC Liga Deportiva Alajuelense 1-0
jpJ.league Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
00:00 Vegalta Sendai Urawa Red Diamonds 3-2
01:00 Yokohama F Marinos Jubilo Iwata 4-0
02:00 Omiya Ardija Niigata Albirex 1-1
02:00 Kawasaki Frontale Gamba Osaka 2-3
02:00 Shimizu S-Pulse Vissel Kobe 1-1
02:00 Sagan Tosu Nagoya Grampus 1-3
03:00 Consadole Sapporo Kashima Antlers 0-0
05:00 Cerezo Osaka FC Tokyo 1-1
06:00 Sanfrecce Hiroshima Kashiwa Reysol 1-2
krFa Cup Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
01:00 Pohang Steelers FC Gyeongnam FC 1-0
krK-League Challenge Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
02:00 Mokpo City FC Ulsan Hyundai Mipo FC 4-3
02:00 Yongin City FC Changwon City FC 1-0
02:00 Suwon City FC Chungju Hummel FC 2-1
02:00 Daejeon Hydro Nuclear Power FC Daejeon Korail 0-1
06:00 Busan Transportation Corporation Goyang Hi FC 0-0
06:00 Gangneung City FC Gimhae City 0-1
cnChina League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
02:00 S. Yongchang Junhao Shenyang Shenbei FC 2-3
02:00 Sh. Honzuan Yanbian 4-0
02:00 Chongqing Lifan Hunan Xiangtao 3-0
02:00 Guangdong Rizhiquan Beijing Baxi 3-0
02:00 Shanghai Sipg Beijing Ligong 1-0
02:00 FC Chengdu Blades Tianjin Songjiang 0-0
02:00 Harbin Tengyi Chongqing FC 3-3
02:00 Wuhan Zall Shenyan Dongjin 2-1
cnChinese Super League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
03:30 Qingdao Zhongneng Beijing Guoan FC 0-2
03:30 Dalian Shide FC Shenxin 1-4
07:30 Jiangsu Shuntian Guangzhou Evergrande 1-1
07:30 Shandong Luneng Taishan FC Liaoning Hongyun 1-1
07:30 Tianjin Teda FC Henan Jianye 1-1
07:35 Hangzhou Lvcheng Guizhou R 1-1
07:45 FC Shanghai Shenhua FC Changchun Yatai 1-3
ruPfl, East Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
02:00 Yakutiya Yakutsk Amur 2010 2-3
03:00 FC Dynamo Barnaul FC Luch-Energiya Vladivostok 1-2
03:00 FC Radian Baikal Irkutsk S-2 Novosibirsk 2-0
03:00 FC Chita Sibiryak 1-1
06:00 FC Irtysh Omsk Sakhalin Sakhalinsk 0-1
ruPfl, Ural-Povolzhye Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 FC Chelyabinsk Oktan Perm 3-2
06:00 Zenit Izhevsk Spartak Yoshkar-Ola 1-0
07:00 FK Tyumen Dinamo Kirov 2-0
07:00 FC Gornyak Uchaly Academiya Tolyati 1-0
10:00 FC Volga Ulyanovsk FC Nosta Novotroitsk 0-1
10:00 FC Kamaz Naberezhnye Chelny Rubin-2 Kazan 0-0
10:30 FC Lada Togliatti FC Gazovik Orenburg 2-5
ruPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:30 FC Anzhi Makhachkala FC Spartak Moscow 2-1
08:00 Zenit ST Petersburg FC Kuban Krasnodar 1-0
10:30 FC Krasnodar FC Alaniya Vladikavkaz 2-0
ruYouth League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 Mordoviya Saransk Dinamo Moscow Youth 1-2
07:00 Cska Moscow Youth Rubin Kazan Youth 1-1
07:30 FK Rostov Youth Lokomotiv Moscow Youth 1-0
08:00 Amkar Perm Youth Terek Grozny Youth 2-2
auA-League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
02:30 Newcastle United Jets FC Central Coast Mariners FC 2-1
04:45 Western Sydney Sydney FC 0-1
hkPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
02:30 Tuen Mun Sa Hong Kong Rangers 1-0
05:30 South China FC Southern District Rsa 0-0
roLiga 2, Seria 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:00 FC Sportul Studentesc AFC Sageata Navodari 4-1
04:00 CS Otopeni Fcm Bacau -
04:00 FC Botosani FC Unirea 2004 Slobozia 1-0
04:00 Fcm Suceava FC Academica Arges 0-0
04:00 Fcm Dunarea Galati Dinamo II Bucharest 3-0
04:00 FC Callatis Mangalia FC Farul Constanta -
roLiga 2, Seria 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:00 Csu Vointa Sibiu Poli AEK Timisoara -
04:00 CS FC Maramure Universitar Baia Mare Fcm Targu Mures 1-1
04:00 FC Bihor Oradea FC Arges Pitesti 2-1
04:00 CS Mioveni Metalul Resita 4-1
06:00 FC Uta Arad Csm Ramnicu-Valcea 3-0
roLiga I Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 FC Otelul Galati AFC Astra Giurgiu 2-1
14:30 FC Petrolul Ploiesti Gaz Metan Cfr Craiova 1-0
czFnl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:15 Banik Sokolov 1 Hfk Olomouc 1-2
04:15 FK AS Pardubice Bohemians Prague -
04:15 Pardubice Bohemians Prague 3-0
11:00 FC Fastav Zlin FK Usti Nad Labem 5-0
12:00 Sfc Opava Mas Taborsko 2-0
czU19 1St Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:15 Viktoria Plzen Sigma Olomouc 1-4
05:00 FC Banik Ostrava Bohemians 1905 1-2
05:00 FC Slovan Liberec FC Pardubice 4-1
05:00 1 FC Slovacko FK Teplice 4-1
08:00 Sparta Prague FC Hradec Kralove 2-1
09:00 Slavia Prague FC Fastav Zlin 4-0
cz1. Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 SK Dynamo Ceske Budejovice 1 FC Slovacko 0-0
10:00 FC Banik Ostrava FC Zbrojovka Brno 1-1
12:20 FC Viktoria Plzen FK Baumit Jablonec 1-1
deA-Jun-Bl S/s-W Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 Greuther Furth FSV Mainz 05 0-0
06:00 FSV Frankfurt Bayern Munich 4-3
06:00 Karlsruher SC Stuttgarter Kickers 2-0
07:00 Eintracht Frankfurt 1 FC Nuremberg 3-0
07:00 Vfb Stuttgart 1899 Hoffenheim 3-2
deA-Jun-Bl N/n-E Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 Hallescher FC U19 Chemnitzer FC 1-3
deRegionalliga West Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Fortuna Dusseldorf II Bergisch Gladbach 0-0
07:00 Ssvg Velbert FC Schalke 04 II 0-3
08:00 Sf Lotte Msv Duisburg II 2-0
08:00 Wuppertaler SV Borussia M'gladbach II 0-2
08:00 Fortuna Cologne Vfb Huls 4-0
09:00 1 FC Cologne II Bayer Leverkusen II 1-1
deBremen-Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 FC Burg Brinkumer SV 0-1
09:00 Werder Bremen Iii Ksv Vatan Sport 0-3
09:00 Bremer SV FC Union 60 Bremen 2-0
09:00 Sg Aumund Vegesack Tus Schwachhausen 4-2
09:00 TSV Osterholz Tenever Bremen Osc Bremerhaven 2-3
09:30 SC Sparta Bremerhaven Habenhauser FV 3-1
deRegionalliga Northeast Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Germania Halberstadt Carl Zeiss Jena 0-2
07:30 FSV Optik Rathenow Berliner Ak 07 0-0
deOberliga Hamburg Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 FC Elmshorn Bramfelder SV 3-2
09:00 SV Curslack-Neuengamme SV Lurup Hamburg 2-0
deSchleswig-Holstein-Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 SV Henstedt-Rhen TSV Altenholz 3-1
08:00 Heider SV Holstein Kiel II 0-3
08:00 Flensburg 08 Tus Hartenholm 2-0
08:00 TSV Kropp FC Dornbreite 1-1
09:00 Ntsv Strand 08 SV Schleswig 06 1-0
09:00 FC Sylt Heikendorfer SV -
09:30 Preetzer TSV SV Eichede 0-3
deRegionalliga Southwest Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Ssv Ulm 1846 FC Eschborn 0-1
08:00 Wormatia Worms Idar Oberstein 0-0
08:00 FSV Mainz 05 II Hessen Kassel 4-4
08:00 SC Freiburg II Spvgg Elversberg 07 1-3
08:00 SC Pfullendorf Bayern Alzenau 1-1
deOberliga Nofv North Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 SV Waren 09 Pommern Greifswald 0-2
08:00 Anker Wismar FSV Luckenwalde 1-3
08:00 Bfc Dynamo SV Lichtenberg 47 1-1
deOberliga Nofv South Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Vfb Fortuna Chemnitz FSV Budissa Bautzen 2-2
deRegionalliga Bavaria Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 FV Illertissen FC Memmingen 1-0
08:00 Greuther Furth II Viktoria Aschaffenburg 4-1
08:00 FC Ismaning TSV Rain/lech 5-1
08:00 Bayern Munich II SV Seligenporten 1-1
08:00 FC Eintracht Bamberg Wurzburger Kickers -
08:00 VFL Frohnlach FC Augsburg II 2-2
08:00 TSV 1860 Rosenheim TSV 1860 Munich II 1-3
08:00 FC Ingolstadt II SC Eltersdorf 3-0
08:00 FC Eintracht Bamberg 2010 Wurzburger Kickers 2-2
deBayernliga South Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 SC Fürstenfeldbruck Bc Aichach 1-0
09:00 Hankofen-Hailing TSV Gersthofen 3-1
09:00 Vfb Eichstatt 1. FC Sonthofen 1-1
09:00 TSV Kottern Sb Djk Rosenheim 1-2
09:00 Spvgg Landshut Gw Deggendorf 3-1
10:00 Bcf Wolfratshausen FC Affing 4-0
deOberliga Niedersachsen Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Rsv Gottingen 05 Rotenburger SV 1-2
08:00 VFL Osnabruck II Eintracht Braunschweig II 0-1
12:00 Tus Celle FC VFL Buckeburg 3-2
deBayernliga North Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Spvgg Bayreuth TSV Kleinrinderfeld 2-0
09:00 Wurzburger FV SV Memmelsdorf 2-1
09:00 Spvgg Selbitz Djk Don Bosco Bamberg 1-2
10:00 FC Amberg Djk Ammerthal 2-2
10:00 TSV Aubstadt Jahn Forchheim 2-4
10:00 Alemannia Haibach Asv Neumarkt 4-1
deRegionalliga North Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Vfb Oldenburg Hannover 96 II 0-2
09:00 Bsv Rehden SC Victoria Hamburg 3-1
deHessenliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Offenbacher Kickers II FC Viktoria Urberach 0-4
09:00 Skv Rot-Weiss Darmstadt SV Buchonia Flieden 1-2
09:00 Viktoria Griesheim 1 Fca 04 Darmstadt 2-0
09:00 FSV Fernwald FC Eddersheim 5-0
09:00 FSV Braunfels SV Wehen Wiesbaden II 0-5
09:00 Osc Vellmar Fsc Lohfelden 8-4
09:00 Eintracht Stadtallendorf Rot-Weiss Hadamar 1-0
09:00 Hunfelder SV SC Waldgirmes 1-2
09:00 Ksv Baunatal Tgm/sv Jugesheim 1-1
deOberliga Rheinland-Pfalz/saar Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 SV Rossbach Arminia Ludwigshafen 2-2
09:30 Rochling Volklingen SV Mehring 2-0
09:30 SC Hauenstein SC Halberg Brebach 3-1
09:30 Sg Betzdorf Sportfreunde Köllerbach 2-0
09:30 FSV Salmrohr 1921 Tus Mechtersheim 2-3
11:00 Spvgg Wirges TSG Pfeddersheim 1-1
deOberliga Baden Wuerttemberg Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Vfr Mannheim FSV Hollenbach 2-0
09:30 FSV 08 Bissingen FC 08 Villingen 2-1
09:30 Bahlinger SC Spvgg Neckarelz 2-0
09:30 Kehler FV FC Nottingen 0-1
09:30 Ssv Reutlingen Astoria Walldorf 1-5
09:30 SV Spielberg FC Singen 04 2-3
09:30 TSV Grunbach Offenburger FV 0-1
deOberliga Westfalen Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 SV Lippstadt 08 Rot Weiss Ahlen 0-0
itCampionato Primavera, Girone C Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 Ascoli Reggina Calcio 2-1
05:30 Napoli Catania 2-0
09:00 Palermo Juve Stabia 0-0
09:00 Pescara Ternana 1-0
09:00 AS Roma Bari 4-0
09:00 Virtus Lanciano Lazio Roma 0-3
itCampionato Primavera, Girone A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 FC Genoa Juventus Turin 2-2
09:00 Novara Calcio Sampdoria Genoa 2-1
09:00 Parma Empoli 1-2
09:00 Spezia Livorno 1-0
09:00 AC Torino AC Siena 1-1
09:00 Acf Fiorentina Grosseto 5-0
itSerie B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Ascoli Juve Stabia 2-4
09:00 AC Cesena Reggina Calcio 1-1
09:00 AS Cittadella US Sassuolo 1-0
09:00 AS Livorno Hellas Verona 0-2
09:00 FC Modena US Grosseto 0-0
09:00 Pro Vercelli Padova Calcio 1-2
09:00 Ternana Calcio US Lecce -
09:00 AS Varese Spezia Calcio 0-0
09:00 Virtus Lanciano FC Empoli 0-3
09:00 Ternana Calcio Vicenza Calcio 0-0
itCampionato Primavera, Girone B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Bologna Cittadella 2-1
09:00 Brescia AC Chievo Verona 0-2
09:00 Hellas Verona Inter Milan 1-1
09:00 AC Milan Padova 2-0
09:00 Sassuolo Atalanta Bergamo 0-2
09:00 Udinese Calcio Cesena 1-0
09:00 Varese Modena 2-1
itLega Pro Seconda Divisione, Girone B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 AS Melfi AS Aversa Normanna 0-0
itSerie A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 Juventus Turin SSC Napoli 2-0
14:45 Lazio Roma AC Milan 3-2
unknownU19 European Women's Championship Qualif. - Gr. 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 Italy Kazakhstan 6-0
09:00 Austria Greece 2-1
unknownU19 European Women's Championship Qualif. - Gr. 9 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 Sweden Slovenia 6-0
08:00 Russia Azerbaijan 5-0
unknownU19 European Women's Championship Qualif. - Gr. 6 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 Iceland Slovakia 4-0
09:00 Denmark Moldova 11-0
unknownU19 European Women's Championship Qualif. - Gr. 5 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Scotland Belarus 8-0
09:00 Norway Turkey 2-0
unknownU17 European Championship, Qualification Gr. 8 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Italy Liechtenstein 4-0
07:30 Albania Hungary 0-1
unknownU19 European Women's Championship Qualif. - Gr. 7 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Spain Estonia 16-0
08:00 Finland Bulgaria 6-0
unknownU19 European Women's Championship Qualif. - Gr. 3 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Ukraine Faroe Islands 10-0
09:30 Belgium Croatia 1-0
unknownU19 European Women's Championship Qualif. - Gr. 4 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Hungary Lithuania 3-0
08:00 Poland Northern Ireland 0-2
unknownU17 European Women's Championship Qualif. - Gr. 8 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 Netherlands Montenegro 15-0
10:30 Ukraine Kazakhstan 6-0
unknownU19 European Women's Championship Qualif. - Gr. 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 Ireland Cyprus 3-0
08:30 Serbia Latvia 15-0
unknownU19 European Women's Championship Qualif. - Gr. 8 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 Czech Republic Bosnia & Herzegovina 6-1
08:30 Portugal Macedonia 2-1
unknownU19 European Women's Championship Qualif. - Gr. 10 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Switzerland Israel 5-0
12:00 Netherlands Romania 4-1
ltA Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 FK Pakruojo Kruoja FK Atlantas Klaipeda 5-0
08:00 FK Tauras Vmfd Zalgiris 0-4
lt1 Lyga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Trakai FK National Football Academy 2-1
07:00 Lietava Jonava Kedainiai Nevezis 0-1
07:00 FK Lifosa Kedainiai Fm Granitas Vilnius 0-4
07:00 Venta Kursenu FK Palanga 3-0
07:00 FK Silute Vilnius Polonia 2-0
dkDanmarksserien, Pulje 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 Ringsted IF Naesby BK II 4-3
06:00 Slagelse Bi SC Egedal 0-4
07:00 Greve Fodbold Gvi 1-3
09:00 Aarup BK Marstal/rise 0-1
09:00 Dollefjelde Musse Hedensted IF 1-4
09:00 Naestved IF Oks 2-1
09:30 Nakskov BK Frem Sakskobing 1-1
dkDanmarksserien, Pulje 3 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Logstor IF Kolding IF 3-3
07:00 Hobro IK 2 Holstebro BK 0-1
07:00 Viby IF Randers Freja 3-3
08:00 IF Lyseng Aalborg Freja 5-0
08:00 Odder Igf Lindholm -
09:00 FC Djursland Silkeborg IF 2 3-0
dkDanmarksserien, Pulje 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Glostrup Albertslund Kastrup BK 0-0
07:00 FC Oresund Avedore IF 4-2
08:00 Ledoje Smorum Fodbold Ballerup Skovlunde 2-1
09:00 B 93 Copenhagen Vanlose 3-0
09:00 Fa 2000 BK Skjold 2-0
09:00 Skovshoved IF Virum-Sorgenfri BK 1-2
pkPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 Wapda FC Afghan FC 1-1
06:00 Pmc Club Athletico Faisalabad Muslim FC 0-1
06:00 Pakistan Army FC Habib Bank Ltd FC 1-0
rsSuperliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:30 FK Rad Belgrade Partizan Belgrade 0-1
08:30 FK Javor Matis FK Sloboda Point 1-1
08:30 FK Novi Pazar Ofk Belgrade 0-0
08:30 FK Radnicki Nis FK Jagodina 0-0
08:30 FK Radnicki 1923 FC Donji Srem Pecinci 2-0
08:30 FK Smederevo FK Spartak Subotica 0-2
13:00 FK Vojvodina FK Hajduk Kula 1-1
13:00 FK Red Star Belgrade Bsk Borca 7-2
rsPrva Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 FK Mladost Lucani FK Vozdovac 1-1
08:30 FK Mladenovac FK Borac Cacak 1-0
08:30 FK Bezanija Belgrade FK Kolubara Lazarevac 1-1
08:30 FK Novi Sad FK Banat Zrenjanin 2-0
08:30 Timok Zajecar FK Proleter Novi Sad 1-0
08:30 FK Jedinstvo Putevi Radnicki Nova Pazova 1-0
08:30 FK Napredak FK Sloga Kraljevo 5-0
08:30 FK Cukaricki Stankom FK Metalac Gm 0-0
uzPfl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:30 Otmk Olmaliq Pfk Mash AL Mubarek 4-0
no2Nd Division, Avd 4 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Finnsnes Il Mo Il 3-0
07:00 Asker Østsiden 0-2
07:00 Moss FK Tromsø Il 2 2-3
07:00 Lorenskog IF Nesodden 2-1
07:00 Stabaek Fotball 2 Senja FK 2-4
07:00 Mjolner FK Frigg Oslo FK 2-1
07:00 Follo Kvik-Halden 2-1
no2Nd Division, Avd 3 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Egersund IK Vard Haugesund 0-2
07:00 Pors Grenland Mandalskameratene 2-0
07:00 Aalgaard FK Nest-Sotra 4-3
07:00 Flekkeroy Brann 2 3-1
07:00 Aasane Fotball Odds BK 2 2-0
07:00 Vindbjart Vidar FK 3-2
07:00 Randaberg Jerv FK 1-2
no2Nd Division, Avd 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 FK Fyllingsdalen Aafk 2 4-1
07:00 Fana Buvik 2-2
07:00 Rosenborg BK 2 Kristiansund BK 2-1
07:00 Molde FK 2 Levanger 3-0
07:00 Byaasen Toppfotball Skeid Fotball 3-1
07:00 Traeff Kjelsaas 0-1
07:00 Kfum Oslo Nardo 1-1
no2Nd Division, Avd 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Stromsgodset 2 Orn-Horten 4-2
07:00 Fram Larvik Valdres FK 1-3
07:00 Nybergsund Il-Trysil Grorud Il 3-1
07:00 Gjøvik FF Elverum 1-1
07:00 Raufoss Il Birkebeineren 3-2
07:00 FK Tønsberg FF Lillehammer 1-0
07:00 Brumunddal Valerenga IF 2 1-3
noEliteserien Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 Lillestrom SK Odds BK 1-1
eePremium Liiga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Nomme Kalju FC JK Sillamae Kalev 2-2
07:00 JK Tallinna Kalev JK Tammeka Tartu 1-4
07:00 Viljandi Tulevik Narva JK Trans 2-5
07:00 Paide Linnameeskond FC Flora Tallinn 0-6
07:00 FC Kuressaare Tallinna FC Levadia 0-1
lvVirsliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 FK Liepaja Daugavpils Daugava 1-3
07:00 Spartaks Jurmala FK Daugava Riga 2-2
lv1.division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 FK Rezekne/bjss Fs Metta-2/salaspils 4-3
07:00 FK Auda Rigas Futbola Skola 1-2
07:00 Valmiera Fk/bjss Jpfs/fk Spartaks-2 3-0
08:00 Bfc Daugavpils FK Jelgava-2 3-1
08:00 Skonto FC - 2 Ilukstes Nss 2-3
09:00 FK Tukums 2000/tss FK Tranzits 1-2
amPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Pyunik Yerevan FC Shirak Gyumri FC -
07:00 FC Impuls Dilijan Gandzasar Kapan FC -
uaU21 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Vorskla-D Poltava Metalurg-D Zaporizhya 3-2
07:00 Kryvbas-D Krivyi Rig Arsenal-D Kiev 0-1
07:00 Karpaty D Lviv Goverla-D Uzhgorod 2-0
08:00 Chernomorets-D Odessa Tavriya-D Symferopol 1-3
uaPersha Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Olimpik Donetsk Obolon Kiev 1-1
08:00 Niva Vinica FC Poltava -
08:00 FC Avanhard Kramatorsk FC Poltava 0-1
08:30 FK Mykolaiv FC Naftovyk-Ukrnafta 0-2
09:00 FC Oleksandria FC Zirka Kirovohrad 1-1
09:00 FC Sumy Tytan Armyansk 0-0
09:00 Gelios Kharkiv FC Arsenal Bila Tserkva 0-0
10:00 Krymteplitsya Molodizhne Dinamo-2 Kiev 3-1
uaPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 FC Zorya Lugansk Dnipro Dnipropetrovsk 3-0
10:30 Volyn Lutsk FC Metalurg Donetsk 1-1
12:30 FC Dynamo Kiev Metalist Kharkiv 1-3
plI Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Oks Stomil Olsztyn Aspn Miedz Legnica 1-2
09:00 Gornik Leczna Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1-0
11:00 Gks Katowice Okocimski Ks Brzesko 1-2
11:00 Ks Warta Poznan Ks Ruch Radzionkow -
11:00 Ks Cracovia Mks Flota Swinoujscie -
13:45 Arka Gdynia 1929 Olimpia Grudziadz 0-1
plEkstraklasa Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Pge Gks Belchatow Ts Podbeskidzie Bielsko-Biala 2-1
09:45 Gks Piast Gliwice Widzew Lodz 1-2
12:00 Wisla Krakow Sa Jagiellonia Bialystok 0-0
de2Nd Bundesliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Dynamo Dresden Eintracht Braunschweig 0-2
07:00 Ssv Jahn Regensburg 1 FC Cologne 2-3
de3Rd Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 SV Babelsberg Karlsruher SC 0-0
08:00 Spvgg Unterhaching Rw Erfurt 2-2
08:00 Stuttgarter Kickers Wacker Burghausen 1-2
08:00 Hallescher FC Vfb Stuttgart II 1-4
08:00 1 FC Heidenheim VFL Osnabruck 1-3
08:00 SV Wehen Wiesbaden Arminia Bielefeld 0-1
08:00 Hansa Rostock Alemannia Aachen 1-0
08:00 SV Darmstadt 98 Borussia Dortmund II 1-2
08:00 Preussen Munster Offenbacher Kickers 2-2
deBundesliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Borussia Dortmund FC Schalke 04 1-2
09:30 Bayer Leverkusen 1 FSV Mainz 05 2-2
09:30 VFL Wolfsburg SC Freiburg 0-2
09:30 Eintracht Frankfurt Hannover 96 3-1
09:30 Fortuna Dusseldorf Bayern Munich 0-5
12:30 Werder Bremen Monchengladbach 4-0
dk2Nd Division East Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Hik Hellerup Nykobing FC 1-3
07:00 Rishoj Boldklub Herlev 1-1
09:00 FC Roskilde FC Helsingor 0-1
09:00 Birkerod Skjold Naestved BK 0-2
dk2Nd Division West Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 IK Skovbakken FC Sydvest 05 2-3
07:30 FC Skanderborg Jammerbugt FC 2-2
08:00 Otterup B & IK BK Marienlyst 2-5
09:00 Aarhus Fremad Ringkobing IF 4-1
09:00 BK Sollerod-Vedbaek Brabrand IF 0-1
09:00 Varde IF Naesby BK 1-3
dk1St Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Bronshoj BK Hobro IK 1-0
dkSuperligaen Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Aalborg BK Sonderjyske 2-1
azPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Turan Tovuz Azal Baku 1-0
07:00 FK Karabakh FK Baku 1-1
09:00 Inter Baku Pfk Simurq 1-0
az1St Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Energetik Mingechevir FK Shamkir 3-1
07:00 Bakili Baku FK Goyazan Qazax 2-0
07:00 Taraggi Ganja Shahdagh-Samur Gusar 0-1
trTff 1. Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 1461 Trabzon Mke Ankaragucu 1-0
07:00 Boluspor Konyaspor 1-3
12:00 Gaziantep Bld Spor Sanliurfaspor 1-1
12:00 Bucaspor Kartalspor 1-0
trSuper Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Orduspor S. B. Elazigspor 2-2
12:00 Bursaspor Fenerbahce 1-1
13:00 Antalyaspor Sivasspor 4-2
geUmaglesi Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Kolkheti 1913 Poti FC Dila Gori 0-3
07:00 Metallurg Rustavi Sioni Bolnisi 1-0
07:00 FC Dinamo Batumi FC Wit Georgia Tbilisi 0-1
07:00 FC Merani Martvili FC Dinamo Tbilisi 0-4
10:00 FC Zestafoni FC Zugdidi 1-0
10:00 FC Torpedo 2008 Kutaisi FC Chikhura Sachkhere 3-1
fiKakkonen, Promotion Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 AC Kajaani Japs 1-0
08:00 FC Ilves Aifk Turku 4-1
thPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Chonburi FC Bangkok Glass FC 1-1
08:00 Chiangrai United Ttm Samut Sakhon 3-2
scotlandPremiership Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 FC ST Mirren Celtic FC 0-5
10:00 Dundee United Aberdeen FC 1-1
10:00 Ross County FC Hibernian FC 3-2
10:00 FC ST Johnstone Kilmarnock FC 2-1
scotlandChampionship Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Cowdenbeath FC Raith Rovers FC 4-4
10:00 Dumbarton FC Falkirk FC 0-2
10:00 Dunfermline Athletic Greenock Morton FC 2-2
10:00 Hamilton Academical Livingston FC 1-2
10:00 Partick Thistle FC Dundee -
10:00 Partick Thistle Airdrieonians 7-0
scotlandLeague One Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Albion Rovers FC Arbroath FC 4-0
10:00 Alloa Athletic FC Ayr United 1-0
10:00 Brechin City FC Airdrieonians -
10:00 East Fife FC Forfar Athletic 3-0
10:00 Queen Of The South FC Stenhousemuir FC 2-2
10:00 Brechin City FC Stranraer FC 3-0
scotlandLeague Two Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Berwick Rangers Clyde FC 2-1
10:00 East Stirling Peterhead FC 2-1
10:00 Elgin City Annan Athletic 2-2
10:00 Stirling Albion Montrose FC 1-3
10:00 Stranraer FC Queens Park FC -
10:00 Rangers FC Queens Park FC 2-0
unknownPro League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Zobahan Alu. Hormozgan FC 0-1
07:30 Tractor Sazi Tabriz FC Esteghlal Tehran 2-0
08:15 Malavan Bandar Anzali FC Saipa Karadj 1-0
08:15 Peykan Sanat Mes Kerman FC 0-0
sgS-League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:45 Albirex Niigata FC Geylang Int. 1-1
englandPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:45 Tottenham Hotspur Chelsea FC 2-4
10:00 Fulham FC Aston Villa 1-0
10:00 Liverpool FC Reading FC 1-0
10:00 Manchester Utd Stoke City 4-2
10:00 Swansea City Wigan Athletic 2-1
10:00 West Bromwich Albion Manchester City 1-2
10:00 West Ham Utd Southampton FC 4-1
12:30 Norwich City Arsenal FC 1-0
englandChampionship Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Crystal Palace Millwall FC 2-2
10:00 Hull City Ipswich Town 2-1
10:00 Bolton Wanderers Bristol City 3-2
10:00 Derby County Blackburn Rovers 1-1
10:00 Huddersfield Town Wolverhampton Wanderers 2-1
10:00 Brighton & Hove Albion FC Middlesbrough FC 0-1
10:00 Watford FC Peterborough Utd 1-0
10:00 Charlton Athletic Barnsley FC 0-1
10:00 Birmingham City Leicester City 1-1
10:00 Nottingham Forest Cardiff City 3-1
12:20 Burnley FC Blackpool FC 1-0
englandFa Cup Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Cambridge Utd FC Luton Town 0-2
10:00 Alfreton Town FC Gateshead FC 2-0
10:00 Hyde Utd Harrogate Town 1-1
10:00 FC United Of Manchester Hereford Utd 0-2
10:00 Barrow FC Tamworth FC 2-0
10:00 Grimsby Town Kidderminster Harriers 2-4
10:00 Wrexham FC Southport FC 2-0
10:00 AFC Fylde Ilkeston FC 1-1
10:00 Boston Utd Altrincham FC 1-3
10:00 Macclesfield Town Marine FC 3-1
10:00 Stockport County Stalybridge Celtic 5-3
10:00 Telford Utd Nuneaton Town FC 2-2
10:00 Didcot Town Arlesey Town FC 0-1
10:00 Forest Green Rovers Dartford FC 1-1
10:00 Yate Town Newport County 3-3
10:00 Chelmsford City East Thurrock Utd 2-2
10:00 Braintree Town Lowestoft Town 3-2
10:00 Dorchester Town Bury Town FC 3-1
10:00 Gloucester City Chippenham Town 1-0
10:00 Woking FC Ebbsfleet Utd 0-1
10:00 Hastings Utd Blackfield & Langley 3-0
10:00 Bromley FC Worcester City 1-0
10:00 Lincoln City Halifax Town 0-0
10:00 Workington AFC Mansfield Town 1-2
10:00 AFC Totton Cambridge City 2-3
10:00 Welling Utd Bishop's Stortford 1-3
10:00 Bradford Park Avenue Ossett Albion 4-1
10:00 Guiseley FC Buxton FC 2-0
10:00 South Park Metropolitan Police 0-3
10:00 Corby Town Hendon FC 1-2
englandLeague One Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Portsmouth FC Shrewsbury Town 3-1
10:00 Swindon Town Scunthorpe Utd 1-1
10:00 Bournemouth AFC Tranmere Rovers 3-1
10:00 Preston North End Sheffield United 0-1
10:00 Hartlepool Utd Crawley Town 0-1
10:00 Milton Keynes Dons Stevenage FC 0-1
10:00 Colchester Utdfc Carlisle Utd 2-0
10:00 Doncaster Rovers Brentford FC 2-1