Uitbreiden/Instorten

Tennis

unknownWta - Doha, Qatar Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Safarova, Lucie5  Eerste set
Azarenka, Victoria 4
unknownAtp - Dubai, Uae Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Djokovic, Novak35  Tweede set
Federer, Roger 67
unknownChallenge - Cherbourg, France Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:10 Authom, Maxime41  Tweede set
Gombos, Norbert 66
Uitbreiden/Instorten

Ice Hockey

seRiksserien Damer, Playoffs Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Modo Hockey Munksund-Skuthamns SK 5-0  Derde periode
seRiksserien Damer, Relegation/promotion Round Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:45 Sde Hockey IF Sundsvall Hockey 1-0  Eerste periode
seShl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Farjestads BK Modo Hockey 1-0  Tweede periode
10:00 Linkopings HC Djurgaardens IF 2-0  Tweede periode
seHockey Allsvenskan Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Malmo IF AIK Stockholm 1-0  Tweede periode
10:00 Vik Vasteraas IF Bjorkloven 2-0  Tweede periode
10:00 Sodertalje SK Karlskrona HK 0-0  Tweede periode
10:00 IK Oskarshamn Timraa IK 2-0  Tweede periode
10:00 Almtuna IS Rogle BK 2-0  Tweede periode
10:00 Asploven HC Mora IK 2-1  Tweede periode
10:00 HC Vita Hasten Bik Karlskoga 3-0  Tweede periode
seDivision 1, Qualification Playoffs Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Vasterviks IK Hudiksvalls HC 1-0  Tweede periode
10:00 Huddinge IK Ostersunds IK 3-0  Tweede periode
10:00 Piteaa HC IF Troja/ljungby 1-2  Tweede periode
10:15 Kristianstads IK Tingsryds Aif 0-1  Pauze
ruKhl Playoffs Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Ska St. Petersburg Torpedo N. Novgorod 1-2  Derde periode
09:00 Cska Moscow HC Sochi 3-1  Derde periode
09:00 HC Dynamo Moscow Lokomotiv Yaroslavl 1-2  Derde periode
09:00 Ak Bars Kazan Avtomobilist Yekaterinburg 2-2  Derde periode
10:00 Jokerit Helsinki HC Dinamo Minsk 1-0  Tweede periode
fiLiiga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Blues Espoo Vaasan Sport 2-0  Tweede periode
10:00 Hifk Helsinki Tps Turku 1-1  Tweede periode
10:00 Hpk Hameenlinna Pelicans Lahti 0-0  Tweede periode
10:00 Kalpa Hockey Jyp Jyvaskyla 1-1  Tweede periode
10:00 Karpat Oulu Assat Pori 1-0  Tweede periode
10:00 Saipa Lappeenranta Ilves Tampere 1-0  Tweede periode
fiMestis Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Kookoo Kouvola Jukurit Mikkeli 1-1  Tweede periode
10:00 Jyp-Akatemia Keupa Ht 2-2  Tweede periode
10:00 Savonlinnan Pallokerho Leki Hockey 1-2  Tweede periode
10:00 Heinolan Peliitat Tuto Hockey 0-0  Tweede periode
noEliteserien Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Stavanger Oilers Valerenga IF 2-1  Tweede periode
Uitbreiden/Instorten

Basketball

grA1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Paok Bc Bc Panionios Nea Smyrni 79-65  Vierde kwart
10:00 Kao Dramas Asa Koroivos Amaliadas 46-31  Pauze
10:00 Aenk Bc Aris Thessaloniki 29-37  Pauze
10:00 Bc Kolossos Rhodes Apollon Achaia 30-32  Pauze
ltLkl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:45 Lietuvos Rytas Mazeikiai 50-36  Derde kwart
trTbl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Besiktas Integral Forex Tofas Bursa 27-39  Derde kwart
10:00 Eskisehir Basket Ankara Kolejliler 40-36  Pauze
10:00 Royal Hali Gaziantep Darusafaka Dogus 34-36  Pauze
uaSuperleague Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Politekhnika Halychyna Mbc Mykolaiv 58-39  Derde kwart
Uitbreiden/Instorten

Football

unknownClub Friendly Games Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Rosenborg BK Ostersunds FK 8-0  Tweede helft
90'+
trTff 1. Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:30 Kayserispor Adana Demirspor 1-0  Eerste helft
45'
deBundesliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Borussia Dortmund FC Schalke 04 3-0  Tweede helft
90'+
09:30 Bayer Leverkusen SC Freiburg 1-0  Tweede helft
90'+
09:30 1899 Hoffenheim 1 FSV Mainz 05 2-0  Tweede helft
90'+
09:30 Hannover 96 Vfb Stuttgart 1-1  Tweede helft
90'+
09:30 Hertha Bsc FC Augsburg 1-0  Tweede helft
90'+
uaPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 FC Shakhtar Donetsk Vorskla Poltava 3-0  Rust
bgA Pfg Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Litex Lovech Ludogorets Razgrad 1-0  Rust
englandPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Burnley FC Swansea City 0-1  Rust
10:00 Manchester Utd Sunderland AFC 2-0  Rust
10:00 Newcastle Utd Aston Villa 1-0  Rust
10:00 Stoke City Hull City 1-0  Rust
10:00 West Bromwich Albion Southampton FC 1-0  Rust
englandConference National Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Telford Utd Alfreton Town FC 0-0  Rust
10:00 Aldershot Town Dartford FC 0-1  Rust
10:00 Altrincham FC Barnet FC 0-2  Rust
10:00 Forest Green Rovers Southport FC 3-1  Rust
10:00 Gateshead FC Bristol Rovers 0-0  Rust
10:00 Grimsby Town Braintree Town 0-0  Rust
10:00 Kidderminster Harriers Halifax Town 0-0  Rust
10:00 Lincoln City Woking FC 0-2  Rust
10:00 Nuneaton Town FC Welling Utd 0-0  Rust
englandChampionship Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Blackpool FC Wigan Athletic 1-3  Rust
10:00 Birmingham City Brentford FC 1-0  Rust
10:00 Leeds Utd Watford FC 2-3  Rust
10:00 Rotherham Utd Millwall FC 2-1  Rust
10:00 Charlton Athletic Huddersfield Town 3-0  Rust
10:00 Reading FC Nottingham Forest 0-3  Rust
10:00 Cardiff City Wolverhampton Wanderers 0-1  Rust
10:00 Fulham FC Derby County 2-0  Rust
10:00 Bolton Wanderers Brighton & Hove Albion FC 1-0  Rust
10:00 Sheffield Wednesday Middlesbrough FC 2-0  Rust
10:30 Bournemouth AFC Blackburn Rovers 0-0  Eerste helft
45'
englandLeague One Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Oldham Athletic Preston North End 0-4  Rust
10:00 Coventry City Milton Keynes Dons 2-1  Rust
10:00 Crewe Alexandra FC Swindon Town 0-0  Rust
10:00 Notts County Port Vale FC 0-1  Rust
10:00 Peterborough Utd Bradford City 2-0  Rust
10:00 Bristol City Rochdale FC 1-0  Rust
10:00 Gillingham FC Barnsley FC 0-1  Rust
10:00 Chesterfield FC Fleetwood Town 3-0  Rust
10:00 Scunthorpe Utd Yeovil Town 1-1  Rust
englandLeague Two Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Mansfield Town Dagenham & Redbridge 2-1  Rust
10:00 Shrewsbury Town Northampton Town 1-2  Rust
10:00 York City Exeter City 0-0  Rust
10:00 Hartlepool Utd AFC Wimbledon 1-0  Rust
10:00 Morecambe FC Cambridge Utd FC 0-2  Rust
10:00 Southend Utd Carlisle Utd 2-0  Rust
10:00 Luton Town Accrington Stanley 2-0  Rust
10:00 Burton Albion Newport County 0-1  Rust
10:00 Cheltenham Town Tranmere Rovers 2-0  Rust
10:00 Plymouth Argyle Bury FC 0-0  Rust
10:00 Portsmouth FC Oxford Utd 0-0  Rust
10:00 Wycombe Wanderers Stevenage FC 1-2  Rust
frLigue 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Lille Osc Olympique Lyon 2-1  Rust
huNb I Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Nyiregyhaza Spartacus FC Budapest Honved FC 1-0  Rust
10:00 Puskas Akademia Debreceni Vsc 0-0  Rust
10:00 Kecskemeti Te Lombard Papa Tfc 2-0  Rust
seSvenska Cup, Group 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Jonkopings Sodra Assyriska FF 1-0  Rust
seSvenska Cup, Group 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Myresjo/vetlanda FK IFK Gothenburg 0-4  Rust
seSvenska Cup, Group 8 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Halmstads BK Syrianska FC 0-0  Rust
mtPremier League, 2Nd Phase Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Zebbug Rangers FC Hibernians FC 0-4  Rust
10:15 Naxxar Lions F.c. Balzan Youths 1-0  Eerste helft
45'
saSaudi Professional League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:20 AL Fateh SC AL Nasr Riyadh 0-0  Eerste helft
45'
10:20 AL Khaleej AL Ahli Jeddah 1-0  Eerste helft
45'
itLega Pro, Girone A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Bassano Virtus Novara Calcio 0-1  Rust
itLega Pro, Girone B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 AC Ancona Forli 0-0  Rust
11:00 AS Gubbio Carrarese Calcio 1-0  Tweede helft
69'
itLega Pro, Girone C Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Benevento Calcio Barletta Calcio 0-1  Rust
maBotola Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Cra De Hoceima Wydad AC Casablanca 1-2  Tweede helft
90'+
10:30 Izk Itihad Z Khemisset Dhj Difaa Hassani Jdidi 0-0  Eerste helft
45'
siPrvaliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 NK Maribor ND Gorica 2-1  Rust
dzLigue 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Na Hussein Dey Mc Oran 1-0  Rust
10:00 Aso Chlef Cr Belouizdad 1-0  Rust
10:00 Mo Bejaia Es Setif 2-0  Rust
bhPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:10 Malkiya Club East Riffa 0-1  Tweede helft
90'+
plEkstraklasa Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Pge Gks Belchatow Wisla Krakow Sa 3-1  Tweede helft
90'+
09:30 Zawisza Bydgoszcz Gks Piast Gliwice 2-0  Tweede helft
90'+
walesPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Port Talbot Town Newtown AFC 4-0  Tweede helft
90'+
09:30 Carmarthen Town AFC Gap Connahs Quay 2-3  Tweede helft
90'+
atBundesliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Scr Altach Wolfsberger AC 1-0  Rust
scotlandChampionship Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Alloa Athletic FC Hibernian FC 0-1  Rust
10:00 Dumbarton FC Queen Of The South FC 0-0  Rust
10:00 Heart Of Midlothian Cowdenbeath FC 10-0  Rust
10:00 Livingston FC Raith Rovers FC 0-2  Rust
scotlandPremiership Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Dundee United Partick Thistle 0-2  Rust
10:00 Motherwell FC Inverness Caledonian Thistle 2-1  Rust
10:00 Ross County FC FC Dundee 1-0  Rust
10:00 FC ST Johnstone Kilmarnock FC 0-0  Rust
10:00 FC ST Mirren Hamilton Academical 1-0  Rust
scotlandLeague One Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Airdrieonians Stirling Albion 4-1  Rust
10:00 Ayr United Forfar Athletic 1-0  Rust
10:00 Brechin City FC Stenhousemuir FC 2-1  Rust
10:00 Peterhead FC Greenock Morton FC 1-3  Rust
scotlandLeague Two Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Arbroath FC Elgin City 0-1  Rust
10:00 Berwick Rangers Albion Rovers FC 0-1  Rust
10:00 Clyde FC Montrose FC 0-0  Rust
10:00 East Fife FC Annan Athletic 0-1  Rust
10:00 East Stirling Queens Park FC 1-0  Rust
esPrimera Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Granada CF FC Barcelona 1-3  Rust
esSegunda Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 CA Osasuna CD Lugo 0-2  Rust
12:00 CE Sabadell CD Alaves 0-0  Eerste helft
23'
ilPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Hapoel Akko Hapoel Tel Aviv 0-0  Rust
Uitbreiden/Instorten

Rugby

unknownSix Nations Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Scotland Italy 19-22  Tweede helft
unknownEnglish Premiership Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 London Welsh London Irish 12-50  Tweede helft
10:00 Leicester Tigers Sale Sharks 20-3  Rust
10:00 Saracens Newcastle Falcons 13-10  Rust
10:15 Exeter Chiefs Bath Rugby 3-6  Eerste helft
Uitbreiden/Instorten

Bandy

seQualification To Elitserien, Group A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 IFK Kungalv Nassjo IF 3-0  Rust
seQualification To Elitserien, Group B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 IK Sirius BK Gripen/trollhattan 1-1  Rust
10:00 Ljusdals BK Falu Bs/bk 4-1  Rust
fiBandyliiga, Playoffs Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Kampparit Botnia 96 2-1  Rust
Uitbreiden/Instorten

Handball

deWomen Bundesliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:30 Blomberg-Lippe Sg Bbm Bietigheim 31-21  Tweede helft
Uitbreiden/Instorten

Volleyball

grA1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Pamvohaikos Panathinaikos 0-1  Tweede set
plLiga Siatkowki, Playoffs Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Asseco Resovia Rzeszow Czarni Radom 2-0  Derde set
11:30 Pge Skra Belchatow Zaksa Kedzierzyn-Kozle 0-0  Eerste set
Uitbreiden/Instorten

Floorball

seSvenska Superligan Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 IK Sirius IBK Hollvikens IBF 3-2  Tweede periode