Uitbreiden/Instorten

Football

clPrimera Division, Apertura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:00 Nublense Union Espanola 3-1  Sluit
11:30 Universidad De Concepcion -
14:30 Santiago Wanderers San Marcos De Arica -
17:00 Universidad Catolica Audax Italiano -
clPrimera B, Apertura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:30 Deportes Temuco Cdsc Iberia -
15:00 San Luis De Quillota Coquimbo Unido -
16:00 Deportes La Serena Dep. Magallanes -
arPrimera Division, Torneo Inicial Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:30 CA Belgrano CA Rosario Central 1-0  Sluit
14:00 CA Independiente CA Tigre -
15:00 Velez Sarsfield CA Banfield -
17:10 Newell's Old Boys Godoy Cruz A.t. -
arPrimera B Nacional, Group A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:30 Douglas Haig Boca Unidos 2-1  Sluit
arPrimera B Nacional, Group B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
21:00 Atletico Tucuman Independiente Rivadavia 1-0  Sluit
brBrasilero Serie B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:50 Santa Cruz PE 0-2  Sluit
19:50 ABC RN Parana Clube PR 2-1  Sluit
14:20 Bragantino SP Boa Esporte Clube -
14:20 Vasco Da Gama RJ Ponte Preta SP -
15:20 Nautico PE Atletico Goianiense -
brBrasilero Serie A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:20 Fluminense RJ Atletico Paranaense -
14:20 Palmeiras SP Corinthians SP -
14:20 Figueirense FC Cruzeiro MG -
16:30 Coritiba PR Gremio Rs -
16:30 Atletico Mineiro MG Sport Recife PE -
16:30 Vitoria Ba Criciuma SC -
16:30 Chapecoense SC Santos FC SP -
usMajor League Soccer Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:00 Chicago Fire Houston Dynamo 2-1  Sluit
14:30 Seattle Sounders La Galaxy -
16:00 Montreal Impact Washington Dc Utd -
coLiga Postobon II Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:00 Boyaca Chico FC Fortaleza FC 0-0  Sluit
16:15 Deportivo La Equidad Boyaca Patriotas -
nzPremiership Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:00 Southern United Auckland City FC -
mxPrimera Division, Apertura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:30 America De Mexico 3-2  Sluit
22:30 Santos Laguna Unam Pumas 1-1  Tweede helft
83'
18:00 Cruz Azul Monarcas Morelia -
18:00 -
krK-League Challenge Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
01:00 Gwangju FC Daejeon Citizen FC -
01:00 National Police Agency FC Gangwon FC -
03:00 FC Anyang Bucheon FC -
idIndonesia Super League, Group A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
02:30 Persipura Jayapura Semen Padang -
08:00 Arema Indonesia (Isl) Persela Lamongan -
czFnl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:15 Mfk Karvina -
04:15 Pardubice Mas Taborsko -
04:15 Banik Sokolov FK Banik Most -
08:30 Fotbal Frydek Mistek 1 SC Znojmo -
12:00 FC Fastav Zlin SK Sigma Olomouc -
cz1. Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 1 FK Pribram FC Banik Ostrava -
11:00 FC Hradec Kralove Dukla Prague -
11:00 FK Baumit Jablonec FK Teplice -
14:15 1 FC Slovacko FC Viktoria Plzen -
unknownAFC Champions League, Knockout Stage Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:30 Western Sydney AL Hilal Riyadh -
auA-League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:45 Melbourne Victory Melbourne City FC -
ruFootball National League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 FC Gazovik Orenburg FC Sokol Saratov -
05:00 Dinamo ST P.burg Khimik Dzerzhinsk -
05:00 FK Yenisey Krasnoyarsk FC Ska-Energiya Khabarovsk -
06:00 Sakhalin Sakhalinsk FC Shinnik Yaroslavl -
08:00 Volga Nizhny Novgorod FK Tosno -
08:00 FC Kryliya Sovetov Samara FC Luch-Energiya Vladivostok -
09:00 FC Anzhi Makhachkala FC Sibir Novosibirsk -
09:00 FC Baltika Kaliningrad FK Tyumen -
09:00 FC Volgar-Gazprom Astrahan FC Tom Tomsk -
ruPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 FC Amkar Perm FC Rostov -
09:00 FC Torpedo Moscow FC Kuban Krasnodar -
ruYouth League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 FC Zenit ST Petersburg Youth Mordoviya Saransk -
kzPremier League, Relegations Pool Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 FC Irtysh Pavlodar Tobol Kostanay -
07:00 FK Atyrau FC Taraz -
trU21 Ligi, Gr. 1. Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 Bucaspor Adanaspor -
07:30 Manisaspor Karsiyaka -
07:30 Giresunspor Alanyaspor -
07:30 Denizlispor Boluspor -
tr3. Lig, Group 3 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:30 Erzurum Buyuksehir Beylerbeyi AS -
07:30 Silivrispor Etimesgut Belediyespor -
trU21 Ligi, Gr. Super Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Sivasspor Caykur Rizespor -
07:30 Fenerbahce Genclerbirligi -
07:30 Balikesirspor Bursaspor -
tr3. Lig, Group 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Tuzlaspor Batman Petrolspor -
tr2Nd Lig, Kirmizi Grup Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 Diyarbakir Belediye -
eePremium Liiga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 JK Tallinna Kalev Nomme Kalju FC -
06:00 JK Sillamae Kalev Paide Linnameeskond -
06:00 Johvi FC Lokomotiv Jalgpallikool Tammeka -
09:00 Narva JK Trans FC Flora Tallinn -
deRegionalliga Bavaria Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:30 FC Augsburg II FC Ingolstadt II -
08:00 TSV 1860 Munich II FV Illertissen -
08:00 SV Heimstetten Vfr Garching -
08:00 1 FC Nuremberg II Bayern Munich II -
08:00 SV Schalding-Heining FC Memmingen -
11:00 TSV Buchbach FC Eintracht Bamberg 2010 -
deRegionalliga Northeast Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 FSV Budissa Bautzen FC Magdeburg -
07:30 Germania Halberstadt SV Babelsberg -
deRegionalliga Southwest Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 1 FC Saarbrucken FK Pirmasens -
08:00 SV Waldhof Mannheim Spvgg Neckarelz -
08:00 Svn Zweibrucken SC Freiburg II -
08:00 Ksv Baunatal Astoria Walldorf -
deRegionalliga North Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 VFL Wolfsburg II Luneburger SK -
deRegionalliga West Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Kfc Uerdingen 05 Hennef 05 -
08:00 VFL Bochum II Borussia M'gladbach II -
08:00 1 FC Cologne II SC Verl -
08:00 Fortuna Dusseldorf II Sf Siegen -
09:30 Alemannia Aachen FC Schalke 04 II -
deOberliga Nofv South Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 FC Eisenach SV Schott Jena -
08:00 Carl Zeiss Jena II Einheit Rudolstadt -
fiVeikkausliiga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 FC Inter Turku -
07:00 IFK Mariehamn Tps Turku -
07:00 FC Lahti FC Honka -
07:00 -
07:00 Seinajoen JK Mypa Myllykoski -
lv Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Skonto Riga FK Ventspils -
07:00 FK Jelgava FC Jurmala -
no2Nd Division, Avd 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Notodden FK -
07:00 Pors Grenland Holmen -
07:00 -
07:00 -
07:00 Kongsvinger Il -
07:00 Odds BK 2 Stromsgodset 2 -
07:00 Fram Larvik Birkebeineren -
no2Nd Division, Avd 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Raufoss Il -
07:00 Rosenborg BK 2 Byaasen Toppfotball -
07:00 Rodde FK Herd -
07:00 Nybergsund Il-Trysil Brumunddal -
07:00 Valdres FK FK Gjovik-Lyn -
07:00 Nardo -
07:00 Traeff -
no2Nd Division, Avd 3 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Lyn FK -
07:00 FK Fyllingsdalen -
07:00 Stord -
07:00 Vard Haugesund Aalgaard FK -
07:00 -
07:00 Grorud Il Aasane Fotball -
07:00 Stabaek Fotball 2 -
no2Nd Division, Avd 4 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Follo -
07:00 Skeid Fotball Medkila -
07:00 Valerenga IF 2 Moss FK -
07:00 Drobak/frogn -
07:00 Lorenskog IF Eidsvold Turn -
07:00 Kjelsaas -
07:00 -
noEliteserien Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Haugesund FK Stromsgodset -
de2Nd Bundesliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 1 FC Kaiserslautern Fortuna Dusseldorf -
07:00 FC St. Pauli Karlsruher SC -
de3Rd Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 VFL Osnabruck Sg Sonnenhof Grossaspach -
08:00 Spvgg Unterhaching Vfb Stuttgart II -
08:00 Stuttgarter Kickers Energie Cottbus -
08:00 Msv Duisburg Dynamo Dresden -
08:00 Chemnitzer FC Holstein Kiel -
08:00 Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
deBundesliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Borussia Dortmund Hannover 96 -
09:30 FC Augsburg SC Freiburg -
09:30 1899 Hoffenheim SC Paderborn -
09:30 Hertha Bsc Hamburger SV -
09:30 Eintracht Frankfurt Vfb Stuttgart -
12:30 Bayer Leverkusen FC Schalke 04 -
dk2Nd Division East Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Hik Hellerup FC Helsingor -
09:00 BK Frem Herlev -
09:00 Rishoj Boldklub BK Sollerod-Vedbaek -
dk2Nd Division West Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Kjellerup IF FC Sydvest 05 -
08:00 Brabrand IF Jammerbugt FC -
09:00 BK Marienlyst IK Skovbakken -
09:00 Naesby BK Odder Igf -
dkSuperligaen Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Sonderjyske FC Midtjylland -
geUmaglesi Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 FC Samtredia FC Zugdidi -
07:00 FC Guria Lanchkhuti FC Dinamo Batumi -
07:00 FC Shuqura FC Dila Gori -
07:00 Metallurg Rustavi Kolkheti 1913 Poti -
trTff 1. Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Bucaspor Adanaspor -
09:00 Giresunspor Alanyaspor -
09:00 Denizlispor Boluspor -
11:30 Manisaspor Karsiyaka -
trSuper Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Sivasspor Caykur Rizespor -
12:00 Fenerbahce Genclerbirligi -
12:00 Balikesirspor Bursaspor -
byVysshaya League, Relegation Group Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 FC Belshina Bobruisk FC Minsk -
07:00 FC Brest Slutsksakhar Slutsk -
englandChampionship Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:15 Millwall FC Cardiff City -
10:00 Leeds Utd Wolverhampton Wanderers -
10:00 Nottingham Forest Blackburn Rovers -
10:00 Brighton & Hove Albion FC Rotherham Utd -
10:00 Sheffield Wednesday Norwich City -
10:00 Birmingham City Bournemouth AFC -
10:00 Ipswich Town Huddersfield Town -
10:00 Bolton Wanderers Brentford FC -
10:00 Middlesbrough FC Watford FC -
10:00 Reading FC Blackpool FC -
10:00 Derby County Wigan Athletic -
englandPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:45 West Ham Utd Manchester City -
10:00 Liverpool FC Hull City -
10:00 Southampton FC Stoke City -
10:00 Sunderland AFC Arsenal FC -
10:00 West Bromwich Albion Crystal Palace -
12:30 Swansea City Leicester City -
englandLeague One Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Scunthorpe Utd Notts County -
10:00 Coventry City Peterborough Utd -
10:00 Walsall FC Chesterfield FC -
10:00 Port Vale FC Leyton Orient -
10:00 Yeovil Town Rochdale FC -
10:00 Preston North End Fleetwood Town -
10:00 Gillingham FC Crawley Town -
10:00 Oldham Athletic Bradford City -
10:00 Barnsley FC Bristol City -
10:00 Crewe Alexandra FC Sheffield United -
10:00 Doncaster Rovers Milton Keynes Dons -
10:00 Swindon Town Colchester Utdfc -
englandLeague Two Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Cambridge Utd FC Hartlepool Utd -
10:00 Shrewsbury Town Portsmouth FC -
10:00 York City Mansfield Town -
10:00 Carlisle Utd Oxford Utd -
10:00 Stevenage FC Burton Albion -
10:00 Luton Town Northampton Town -
10:00 Newport County Accrington Stanley -
10:00 Wycombe Wanderers Dagenham & Redbridge -
10:00 AFC Wimbledon Tranmere Rovers -
10:00 Plymouth Argyle Cheltenham Town -
10:00 Southend Utd Bury FC -
sg Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Young Lions Geylang Int. -
08:15 Brunei Dpmm FC Balestier Khalsa FC -
seSuperettan Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Degerfors IF Husqvarna FF -
10:00 Ostersunds FK Assyriska FF -
seAllsvenskan Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 BK Hacken Gefle IF -
frLigue 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Troyes AC Dijon Fco -
frLigue 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Paris ST Germain FC Girondins Bordeaux -
14:00 SC Bastia AS Monaco -
14:00 Sm Caen FC Lorient -
14:00 Evian Tg FC FC Nantes -
14:00 Stade Reims Montpellier HSC -
si Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 NK Zavrc NK Maribor -
10:00 NK Domzale -
10:00 NK Celje NK Radomlje -
12:00 NK Olimpija Ljubljana -
sk Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Mfk Kosice Dac 1904 Dunajska Streda -
08:00 FC Spartak Trnava AS Trencin -
11:00 Spartak Myjava Msk Zilina -
11:30 FK Senica FC Vion Zlate Moravce -
plI Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Bytovia Bytow Aspn Miedz Legnica -
09:00 Olimpia Grudziadz Mks Sandecja Nowy Sacz -
10:00 Wigry Suwalki Termalica Bruk-Bet Nieciecza -
11:00 Gks Katowice Mks Dolcan Zabki -
11:45 Kghm Zaglebie Lubin Arka Gdynia 1929 -
12:00 Wisla Plock Sa Mks Flota Swinoujscie -
plEkstraklasa Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Ks Lechia Gdansk Wks Slask Wroclaw -
09:30 Gks Piast Gliwice Jagiellonia Bialystok -
12:00 Mks Pogon Szczecin Ks Cracovia -
huNb I Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Puskas Akademia Mtk Budapest FC -
10:00 Kecskemeti Te Budapest Honved FC -
12:00 Pecs Mfc Lombard Papa Tfc -
12:00 Diosgyori Vtk Dunaujvaros Palhalma Agrospecial Se -
14:00 Paksi FC Videoton FC -  Uitgesteld
14:00 Videoton FC Paksi FC -
unknownDivizia Nationala Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Saxan Cadir-Lunga FC Milsami -
10:00 FC Tiraspol FC Sheriff Tiraspol -
grSuper League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Pas Giannina FC Kalloni AEL FC -
10:15 Levadiakos FC Panionios Athens -
12:30 Atromitos Athens Ergotelis FC -
grFootball League, Group 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Episkopi FC Panachaiki 2005 -  Uitgesteld
09:00 Fostiras FC Acharnaikos -
10:00 Iraklis Psachnon FC Aot Alimos FC -
grFootball League, Group 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Ethnikos Serron FC Fokikos -
09:00 Aps Zakynthos Aiginiakos FC -
09:00 Tyrnavos 2005 FC Iraklis 1908 -
azPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Azal Baku FK Baku -
09:00 Pfk Simurq Araz Nakhchivan Pfk -
rs Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 Ofk Belgrade FK Cukaricki Stankom -
08:30 FK Mladost Lucani FK Rad Belgrade -
08:30 FK Spartak Subotica FK Borac Cacak -
11:00 FK Radnicki Nis FK Radnicki 1923 -
12:00 FK Red Star Belgrade FC Donji Srem Pecinci -
13:00 FK Vojvodina FK Vozdovac -
13:00 FK Napredak FK Novi Pazar -
mk1. Mfl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 FK Renova FK Sileks Kratovo -
baPremijer Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 FK Drina Zvornik NK Zvijezda Gradacac -
08:30 FK Velez Mostar NK Vitez -
08:30 FK Sarajevo Radnik Bijeljina -
08:30 NK Travnik Zrinjski Mostar -
08:30 NK Celik Zenica FK Slavija Sarajevo -
08:30 FK Olimpic Sarajevo NK Siroki Brijeg -
itLega Pro, Girone A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 Pordenone -
09:00 AC Mantova AC Monza Brianz -
10:00 Giana Erminio Real Vicenza -
11:00 AC Feralpi Salo -
13:30 Uc Albinoleffe Alessandria Calcio -
itLega Pro, Girone B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 SC Pisa -
09:00 Pro Piacenza Savona FBC -
10:00 US Grosseto Spal 2013 -
11:00 AC Reggiana Tuttocuoio -
itLega Pro, Girone C Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 Cosenza Calcio Juve Stabia -
09:00 Ischia Isolaverde Paganese Calcio -
10:00 AS Melfi Messina FC -
11:00 FC Savoia 1908 AC Martina -
13:30 Barletta Calcio Matera FC -
itSerie A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 FC Empoli Cagliari Calcio -
12:00 Parma FC US Sassuolo -
14:45 Sampdoria Genoa AS Roma -
itSerie B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 AS Avellino Virtus Lanciano -
09:00 FC Crotone AS Cittadella -
09:00 Latina Calcio Brescia Calcio -
09:00 AS Livorno Spezia Calcio -
09:00 Pescara Calcio Carpi FC -
09:00 Pro Vercelli Perugia -
09:00 AS Varese AS Bari -
09:00 Virtus Entella Frosinone Calcio -
09:00 Catania Calcio Vicenza Calcio -
ltA Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Vmfd Zalgiris FK Ekranas -
11:00 FK Suduva Marijampole FK Atlantas Klaipeda -
hr1. Hnl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 NK Istra 1961 NK Slaven Belupo -
13:00 HNK Hajduk Split NK Lokomotiva Zagreb -
ro Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Ceahlaul Piatra Neamt CS Municipal Studentesc Iasi -
11:30 FC Universitatea Cluj FC Viitorul Constanta -
14:00 FC Botosani Rapid Bucuresti -
atRegionalliga West Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 FC Hard Austria Salzburg -
09:30 Usc Eugendorf Wacker Innsbruck II -
09:30 Scr Altach II TSV Neumarkt -
10:00 FC Dornbirn Wsg Wattens -
10:00 SC Schwaz FC Bizau -
11:15 FC Pinzgau Saalfelden FC Hochst -
atRegionalliga Centre Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:00 SV Lafnitz Wolfsberger AC -
mtPremier Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Pieta Hotspurs FC Zebbug Rangers FC -
09:00 Qormi FC Tarxien Rainbows FC -
11:00 Hibernians FC Birkirkara FC -
11:15 Floriana FC Mosta FC -
bgA Pfg Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Levski Sofia Cska Sofia -
12:00 Ludogorets Razgrad Cherno More Varna -
egPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Alaab Damanhour Petrojet FC -
11:15 AL Moqawloon AL Arab El Gouna FC -
13:30 El Zamalek Smouha SC -
walesPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Newtown AFC The New Saints FC -
09:30 Port Talbot Town Rhyl FC -
09:30 Prestatyn Town Carmarthen Town AFC -
inIndian Super League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Delhi Dynamos FC Chennaiyin FC -
at Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 SK Sturm Graz SK Rapid Vienna -
12:30 FK Austria Vienna SC Wiener Neustadt -
12:30 Wolfsberger AC Scr Altach -
12:30 Admira Wacker SV Josko Ried -
scotlandChampionship Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Dumbarton FC Rangers FC -
10:00 Falkirk FC Cowdenbeath FC -
10:00 Livingston FC Queen Of The South FC -
10:00 Raith Rovers FC Alloa Athletic FC -
scotlandPremiership Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 FC Dundee Hamilton Academical -
10:00 Inverness Caledonian Thistle Dundee United -
10:00 Partick Thistle FC ST Johnstone -
10:00 FC ST Mirren Ross County FC -
scotlandLeague One Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Ayr United Brechin City FC -
10:00 Dunfermline Athletic Greenock Morton FC -
10:00 Forfar Athletic -
10:00 Stenhousemuir FC -
10:00 Stirling Albion -
scotlandLeague Two Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Albion Rovers FC Berwick Rangers -
10:00 Annan Athletic East Stirling -
10:00 Clyde FC Elgin City -
10:00 Montrose FC -
10:00 Queens Park FC East Fife FC -
esPrimera Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 UD Almeria Athletic Bilbao -
12:00 Real Madrid FC Barcelona -
14:00 Valencia CF Elche CF -
16:00 Cordoba CF Real Sociedad -
16:00 Granada CF -
esSegunda Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Rcd Mallorca CE Sabadell -
12:00 Racing Santander CD Alaves -
12:15 Betis Sevilla Recreativo Huelva -
14:00 Ponferradina SD Las Palmas UD -
ilPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Maccabi Petach Tikva Hapoel Beer Sheva -
12:30 Maccabi Haifa Hapoel Raanana -
12:30 Ashdod SC Hapoel Petach Tikva -
12:30 Maccabi Netanya Bnei Sakhnin FC -
12:30 Ironi Kiryat Shmona Hapoel Haifa -
dzLigue 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Es Setif Mouloudia Club D'alger -  Uitgesteld
10:00 Usm El Harrach Aso Chlef -
10:00 RC Arbaa Js Saoura -
11:00 Cr Belouizdad Mo Bejaia -
12:45 CS Constantine Usm Bel Abbes -
12:45 Mc Oran Mc El Eulma -
nl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:30 Vvv Venlo Rkc Waalwijk -
13:45 Mvv Maastricht Achilles '29 -
nlEredivisie Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:30 Vitesse Arnhem Nac Breda -
13:45 Heracles Almelo Willem II Tilburg -
13:45 Az Alkmaar FC Groningen -
14:45 Ajax Amsterdam GO Ahead Eagles -
qaStars League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:30 AL Shahaniya AL Arabi Doha SC -
10:30 AL Khoor Al-Shamal -
12:45 AL Gharafa SC El Jaish SC -
kwKuwait League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:40 AL Shabab Kuwait Khaitan SC -
10:40 AL Jahra AL Nasr -
ptPrimeira Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Boavista FC FC Pacos Ferreira -
11:00 Moreirense FC Gil Vicente FC -
15:15 FC Arouca FC Porto -
cy1St Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Doxa Katokopias FC AC Omonia Nicosia -
12:00 AEK Larnaca FC AEL Limassol FC -
saSaudi Professional League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Alshoulla AL Fateh SC -
12:50 AL Raed AL Ahli Jeddah -
12:50 AL Nasr Riyadh AL Ittihad -
chSuper League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:45 FC Thun FC Aarau -
14:00 FC Basel FC Sion -
chChallenge League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:45 FC Lugano -
12:00 Servette Geneva FC FC Wohlen -
bePro League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 Waasland-Beveren Krc Genk -
14:00 Royal Charleroi SC Kv Oostende -
14:00 SV Zulte Waregem Cercle Brugge Ksv -
14:00 Kvc Westerlo Kv Kortrijk -
beTweede Klasse Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 Excelsior Virton Vc Eendracht Aalst 2002 -
14:00 Lommel United RC Mechelen -
14:00 Asv Geel FC Dessel Sport -
14:00 Ksk Heist AS Eupen -
14:00 Seraing United FC Tubize -
14:00 Patro Maasmechelen St. Truidense Vv -
pePrimera Division, Clausura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:45 Club Cienciano CD Leon De Huanuco -
16:00 Sporting Cristal Universidad Cesar Vallejo -
ecSerie A, Segunda Etapa Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
16:00 Liga De Loja CD Universidad Catolica -
pyPrimera Division, Clausura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
16:30 Sol De America Club Guarani -
crPrimera Division, Campeonato Invierno Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
17:00 Santos De Guapiles Limon FC -