Uitbreiden/Instorten

Football

unknownCopa Libertadores, Group 6 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:15 River Plate Uanl Tigres 1-1  Sluit
20:30 Juan Aurich De Chiclayo San Jose Oruro 2-0  Sluit
unknownCopa Libertadores, Group 4 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:15 Universidad De Chile The Strongest 3-1  Sluit
unknownConcacaf Champions League, Knockout Stage Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:00 CS Herediano CD Olimpia 2-0  Sluit
unknownCopa Libertadores, Group 7 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:30 Atletico Nacional Medellin Estudiantes De La Plata 1-1  Sluit
unknownClub Friendly Games Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Odds BK Stromsgodset 5-3  Sluit
09:00 Hodd Baerum SK 2-0  Sluit
09:00 Viborg FF Agf Aarhus 1-1  Sluit
11:00 Molde FK Sogndal Il 5-2  Sluit
12:00 Honefoss BK Strommen IF 2-1  Sluit
12:00 Rosenborg BK Ranheim Il 5-0  Sluit
brCopa Do Brasil Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:30 Cabofriense RJ Luverdense Mt 1-1  Sluit
19:30 Metropolitano Maringa Madureira RJ 2-0  Sluit
brPaulista Serie A1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
17:30 Red Bull Brasil SP Audax SP -
17:30 Marilia SP Xv De Piracicaba -
auA-League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
03:40 Newcastle United Jets FC Sydney FC 0-1  Sluit
ruYouth League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:00 Terek Grozny Youth Cska Moscow Youth 2-2  Sluit
08:00 FC Zenit ST Petersburg Youth Ural Ekaterinburg 2-2  Sluit
trU21 Ligi, Gr. Super Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 Kasimpasa Akhisar Belediye Genclik 2-3  Sluit
unknownInt. Friendly Games, Women Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:30 Wales Bosnia & Herzegovina 0-0  Sluit
08:00 Poland Croatia 0-0  Sluit
unknownAlgarve Cup, Women, Group C Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:10 Japan Portugal 3-0  Sluit
10:00 France Denmark 4-1  Sluit
unknownCyprus Women Cup, Group A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Canada South Korea 1-0  Sluit
10:30 Italy Scotland 3-2  Sluit
unknownCyprus Women Cup, Group B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Finland Netherlands 0-0  Sluit
10:30 Australia England 0-3  Sluit
unknownCyprus Women Cup, Group C Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Belgium South Africa 0-1  Sluit
10:30 Czech Republic Mexico 0-1  Sluit
unknownAlgarve Cup, Women, Group A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Germany China 2-0  Sluit
08:30 Sweden Brazil 0-2  Sluit
unknownAlgarve Cup, Women, Group B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 USA Switzerland 3-0  Sluit
13:00 Norway Iceland 1-0  Sluit
geUmaglesi Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 FC Zugdidi Kolkheti 1913 Poti 0-2  Sluit
sgS-League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:30 Balestier Khalsa FC Geylang Int. 2-1  Sluit
06:30 Hougang United FC Home United FC 1-1  Sluit
mySuper League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:45 Perak Fa Kelantan Fa 0-0  Sluit
fiLiigacup, Knockout Stage Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Hjk Helsinki FC Lahti 2-0  Sluit
fiSuomen Cup Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 P-Iirot FC Haka Valkeakoski 2-5  Na extra tijd
12:30 Harma Musa Pori 0-3  Na extra tijd
13:00 Tpv Tampere Tps Turku 2-4  Sluit
13:00 FC Hieho FC Honka 0-12  Sluit
dzLigue 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Mc Oran Union Sportive Médina D'alger 0-0  Sluit
09:00 RC Arbaa Aso Chlef 3-1  Sluit
10:00 Js Kabylie Mc El Eulma 1-0  Sluit
12:00 Cr Belouizdad Na Hussein Dey 0-0  Sluit
12:00 Es Setif Asm Oran 5-2  Sluit
kwKuwait League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:05 AL Fehaheel AL Nasr 1-0  Sluit
09:05 AL Shabab Kuwait AL Sahel 1-1  Sluit
11:35 Kazma SC AL Jahra 0-2  Sluit
11:35 AL Tadamon Yarmouk 0-2  Sluit
qaStars League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 AL Gharafa SC AL Khoor 3-1  Sluit
10:00 Al-Sailiya SC Al-Shamal 2-1  Sluit
12:15 Umm-Salal SC AL Shahaniya 3-4  Sluit
saSaudi Professional League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:45 AL Raed Hajer Club 2-1  Sluit
10:45 AL Faisaly AL Orubah 2-0  Sluit
12:30 AL Ittihad Najran SC 2-1  Sluit
grFootball League, Group 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Lamia Aps Zakynthos 2-1  Sluit
roLiga I Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Ceahlaul Piatra Neamt CS Pandurii Targu Jiu 1-1  Sluit
13:30 Fcm Targu Mures Dinamo Bucuresti 2-1  Sluit
skSuperliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:30 FK Dukla Banska Bystrica FC Spartak Trnava 1-1  Sluit
13:00 FK Senica Mfk Kosice 3-1  Sluit
plEkstraklasa Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 Ruch Chorzow Mks Pogon Szczecin 2-1  Sluit
14:30 Kks Lech Poznan Jagiellonia Bialystok 2-0  Sluit
czFnl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 FK Usti Nad Labem Sfc Opava 1-0  Sluit
cz1. Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 FC Zbrojovka Brno FC Banik Ostrava 0-0  Sluit
atErste Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:30 Lask Linz Austria Lustenau 3-2  Sluit
12:30 Wacker Innsbruck FC Liefering 0-3  Sluit
12:30 TSV Hartberg SV Horn 1-1  Sluit
12:30 Ksv 1919 Floridsdorfer AC 2-1  Sluit
14:30 Skn St. Polten SV Mattersburg 1-2  Sluit
de2Nd Bundesliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:30 1 FC Nuremberg 1 FC Heidenheim 0-1  Sluit
12:30 Fortuna Dusseldorf VFL Bochum 2-2  Sluit
12:30 Erzgebirge Aue FC Ingolstadt 0-3  Sluit
deBundesliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:30 Vfb Stuttgart Hertha Bsc 0-0  Sluit
deRegionalliga Bavaria Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:00 FC Kickers Wurzburg SV Heimstetten 4-1  Sluit
deRegionalliga Northeast Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:00 TSG Neustrelitz SV Babelsberg 1-0  Sluit
deRegionalliga West Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:00 FC Kray Fortuna Dusseldorf II 1-1  Sluit
14:00 Alemannia Aachen SC Wiedenbruck 2-1  Sluit
atRegionalliga Centre Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:00 SC Kalsdorf SV Wallern 4-1  Sluit
13:00 Austria Klagenfurt Sturm Graz (A) 1-0  Sluit
13:00 Union Vocklamarkt Sak Klagenfurt 1-3  Sluit
atRegionalliga East Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:00 Austria Vienna II SC Parndorf 4-2  Sluit
13:00 1. SC Sollenau Sr Donaufeld 0-0  Sluit
13:00 SC Neusiedl SV Schwechat 2-1  Sluit
13:00 First Vienna FC Admira Wacker 1-3  Sluit
13:30 SV Stegersbach Rapid Vienna II 0-4  Sluit
13:30 Wiener SC Axa Marsch Neuberg 7-0  Sluit
huNb I Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:00 Paksi FC Puskas Akademia 2-1  Sluit
trSuper Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:00 Kasimpasa Akhisar Bld Spor 2-2  Sluit
zaPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:00 Bidvest Wits FC Bloemfontein Celtic FC 0-1  Sluit
eePremium Liiga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:10 Tallinna FC Levadia FC Infonet 0-0  Sluit
itLega Pro, Girone C Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:30 AS Aversa Normanna AC Martina 2-0  Sluit
14:45 US Lecce Juve Stabia 1-0  Tweede helft
90'+
frLigue 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:00 AC Ajaccio US Creteil 0-1  Sluit
14:00 Sco Angers Chamois Niort FC 0-0  Sluit
14:00 AS Nancy Stade Lavallois Mfc 1-1  Sluit
14:00 Olympique Nimes Gazelec Ajaccio 2-0  Sluit
14:00 US Orleans 45 Valenciennes FC 0-1  Sluit
14:00 FC Sochaux Tours FC 2-1  Sluit
14:00 Troyes AC Clermont Foot 2-0  Sluit
frLigue 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:30 Toulouse FC Olympique Marseille 1-6  Sluit
nlEredivisie Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:00 Willem II Tilburg FC Twente Enschede 2-2  Sluit
nlEerste Divisie Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:00 SC Telstar Vvv Venlo 0-3  Sluit
14:00 Fortuna Sittard Mvv Maastricht 0-3  Sluit
14:00 FC Emmen FC Oss 2-3  Sluit
maBotola Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:00 Fus Fath Union Sportive Rabat Cra De Hoceima 1-1  Sluit
beTweede Klasse Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:30 Oud-Heverlee Leuven Lommel United 0-3  Sluit
scotlandScottish Cup Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:35 Queen Of The South FC Falkirk FC 0-1  Sluit
englandChampionship Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:45 Fulham FC Bournemouth AFC 1-5  Tweede helft
90'+
esPrimera Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:45 Levante UD SD Eibar 2-1  Tweede helft
90'+
iePremier Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:45 Dundalk FC Longford Town FC 1-0  Tweede helft
87'
14:45 Shamrock Rovers FC Saint Patrick's Athletic FC 1-0  Tweede helft
88'
14:45 Galway FC Derry City FC 1-2  Tweede helft
90'+
ieFirst Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:45 Cabinteely FC Wexford Youths FC 1-0  Tweede helft
90'+
14:45 Waterford United FC Athlone Town AFC 0-1  Tweede helft
90'+
15:00 Shelbourne Dublin FC Finn Harps FC 0-0  Tweede helft
78'
arPrimera B Nacional Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
15:00 CA Chacarita Juniors Boca Unidos 1-1  Tweede helft
76'
20:00 Atletico Tucuman Club Villa Dalmine -
arPrimera Division, Torneo Inicial Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
16:00 CA Huracan Gimnasia Y Esgrima 0-1  Eerste helft
33'
19:10 Atletico De Rafaela Racing Club -
ptPrimeira Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
15:30 Sporting Braga FC Porto 0-0  Rust
clPrimera Division, Clausura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
16:30 Union Espanola Santiago Wanderers 0-0  Eerste helft
3'
19:00 CSD Barnechea CD Cobreloa Calama -
pyPrimera Division, Apertura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:10 Sol De America Club Sportivo Luqueno -
mxPrimera Division, Clausura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:00 Tiburones Rojos De Veracruz Leon -
20:30 Gallos Blancos Queretaro Guadalajara Chivas -
ecSerie A, Primera Etapa Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:00 Deportivo Cuenca CD River Plate Ecuador -
usMajor League Soccer Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
22:00 La Galaxy Chicago Fire -