Uitbreiden/Instorten

Tennis

unknownChallenge - Maui, USA Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:10 Donaldson, Jared67  Sluit
Novikov, Dennis 36
20:15 Ehrat, Sandro54  Sluit
Klahn, Bradley 76
23:30 Kozlov, Stefan62  Sluit
Mcgee, James 76
16:00 Meister, Nicolas
Mcgee, James
17:20 Donaldson, Jared
Klahn, Bradley
unknownChallenge - Bucaramanga, Colombia Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:15 Falla, Alejandro21  Sluit
Samper-Montana, Jordi 66
13:55 Bagnis, Facundo1  Eerste set
Gimeno-Traver, Daniel 0
15:05 Elias, Gastao
Samper-Montana, Jordi
unknownChallenge - Hong Kong, Hong Kong Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
23:00 Edmund, Kyle76  Sluit
Nishioka, Yoshihito 60
01:00 Chung, Hyeon40  Sluit
Ito, Tatsuma 66
unknownChallenge - Hong Kong, Hong Kong, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
02:45 Ratiwatana Sa / Ratiwatana So  Afstraffing
Hsieh C-P / Yi C-H
unknownChallenge - Bucaramanga, Colombia, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:30 Duran G / Molteni A7610  Sluit
Barrientos N / Struvay E 570
unknownChallenge - Maui, Usa, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:40 Meister N / Nguyen D
Buchanan C / Williams R
unknownChallenge - Burnie, Australia, Qualifying Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:00 Tsitsipas, Stefanos
Barton, Matthew
19:00 Tearney, Finn
Sarkissian, Alexander
20:20 Hubble, Adam
O'connell, Christopher
20:20 Ball, Carsten
Whittington, Andrew
unknownWta - Australian Open, Melbourne, Australia Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
03:30 Williams, Serena67  Sluit
Sharapova, Maria 36
unknownAtp - Zagreb, Croatia, Qualifying Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:00 Brands, Daniel666  Sluit
Copil, Marius 737
04:00 Veger, Filip464  Sluit
Gerasimov, Egor 636
06:20 Dustov, Farrukh176  Sluit
Mektic, Nikola 661
06:35 Jankovic, Miki16  Sluit
Marchenko, Illya 67
08:00 Biljesko, Domagoj24  Sluit
Ignatik, Uladzimir 66
08:15 Bedene, Aljaz66  Sluit
Zemlja, Grega 33
09:15 Gaio, Federico46  Sluit
Bachinger, Matthias 67
09:45 Sancic, Antonio64  Sluit
Basic, Mirza 76
10:50 Huta Galung, Jesse66  Sluit
Dmitriev, Kirill 42
11:35 Berrer, Michael66  Sluit
Skugor, Franko 34
12:20 Setkic, Aldin742  Derde set
Coppejans, Kimmer 661
12:55 Bozoljac, Ilija64  Tweede set
Mertl, Jan 42
14:25 Gombos, Norbert
Marcan, Dino
14:35 Brkic, Tomislav
Napolitano, Stefano
15:45 Fischer, Martin
Kekez, Duje
15:55 Karatsev, Aslan
Dancevic, Frank
unknownAtp - Montpellier, France, Qualifying Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:00 Rousset, Elie66  Sluit
Vovk, Stanislav 00
04:00 Pavic, Mate463  Sluit
Fabbiano, Thomas 626
04:00 Marie, Jules35  Sluit
Couacaud, Enzo 67
04:50 Nys, Hugo67  Sluit
Chazal, Maxime 36
05:30 Serra, Florent66  Sluit
Fortuna, Claudio 44
06:15 Darcis, Steve77  Sluit
Grigelis, Laurynas 66
06:40 Lobkov, Alexander21  Sluit
Barrere, Gregoire 66
07:00 Basilashvili, Nikoloz66  Sluit
Blancaneaux, Geoffrey 40
07:35 Artunedo Martinavarr, Andres24  Sluit
Teixeira, Maxime 66
08:00 Zverev, Alexander66  Sluit
Laurent, Thomas 42
08:00 Bourgue, Mathias
Descloix, Dorian
08:00 Obry, Julien703  Sluit
Zopp, Jurgen 566
09:05 Cipolla, Flavio664  Sluit
Daniell, Marcus 726
09:20 Lestienne, Constant
Burquier, Gregoire
09:20 Lestienne, Constant67  Sluit
Bourgue, Mathias 35
09:45 Burquier, Gregoire76  Sluit
Descloix, Dorian 62
11:35 Jankovits, Yannick617  Sluit
Perez Sanz, David 266
11:35 Daniel, Taro67  Sluit
Barry, Sam 25
unknownAtp - Australian Open, Melbourne, Australia, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:20 Bolelli S / Fognini F66  Sluit
Herbert P-H / Mahut N 44
unknownAtp - Quito, Ecuador, Qualifying Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Kubler, Jason66  Sluit
Marach, Oliver 24
10:00 Clezar, Guilherme656  Sluit
Makiguchi, Ryusei 374
10:00 Sakamoto, Pedro46  Sluit
Jarry, Nicolas 67
10:00 Echazu, Mauricio11  Sluit
De Paula, Fabiano 66
11:30 Ungur, Adrian66  Sluit
Dellien, Hugo 34
11:30 Galdos, Sergio632  Sluit
Olivo, Renzo 366
11:40 Gomez, Emilio  Geannuleerd
Lindell, Christian
12:05 Becuzzi, Enrico01  Sluit
Lindell, Christian 66
12:35 Cervantes Huegun, Inigo66  Sluit
Ymer, Elias 44
13:05 Endara, Ivan73  Tweede set
Trinker, Bastian 52
13:10 Lama, Gonzalo34  Tweede set
Monroe, Nicholas 62
14:00 De Bakker, Thiemo0  Eerste set
Londero, Juan Ignacio 1
14:20 Collarini, Andrea
Carballes Baena, Roberto
16:00 Bernardi, Pedro
Brunstrom, Johan
16:15 Monteiro, Thiago Moura
Ghem, Andre
16:25 Demoliner, Marcelo
Garin, Christian
17:05 Melzer, Gerald
Reyes-Varela, Miguel Angel
Uitbreiden/Instorten

Ice Hockey

usNhl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:00 New Jersey Devils Pittsburgh Penguins 1-2  Na extra tijd
19:00 Carolina Hurricanes St. Louis Blues 2-3  After penalties
21:00 Colorado Avalanche Nashville Predators 3-0  Sluit
22:00 Vancouver Canucks Buffalo Sabres 5-2  Sluit
22:00 Anaheim Ducks Chicago Blackhawks 1-4  Sluit
13:00 Montreal Canadiens Washington Capitals 0-0  Tweede periode
14:00 Detroit Red Wings New York Islanders 0-0  Eerste periode
15:00 Ottawa Senators Arizona Coyotes -
19:00 Boston Bruins Los Angeles Kings -
19:00 New Jersey Devils Florida Panthers -
19:00 New York Rangers Carolina Hurricanes -
19:00 Philadelphia Flyers Toronto Maple Leafs -
19:00 Winnipeg Jets Dallas Stars -
19:30 Tampa Bay Lightning Columbus Blue Jackets -
22:00 Calgary Flames Edmonton Oilers -
seRiksserien Damer Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Leksands IF Brynas IF 4-1  Sluit
09:30 AIK IF Modo Hockey 3-0  Sluit
09:30 Linkopings HC Munksund-Skuthamns SK 6-2  Sluit
09:30 IF Sundsvall Hockey Sde Hockey 3-2  Sluit
seHockeyettan Sodra Var Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 HC Dalen Nybro IF 4-3  After penalties
10:00 Varberg Hockey Morrum Gois IK 1-3  Sluit
seShl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Skelleftea AIK HV 71 3-2  After penalties
10:00 Farjestads BK Djurgaardens IF 1-2  Sluit
12:30 Lulea Hockey HC Orebro 0-2  Pauze
12:30 Modo Hockey Linkopings HC 4-3  Pauze
12:30 Brynas IF Frolunda HC 2-2  Tweede periode
12:30 Leksands IF Vaxjo Lakers 0-3  Pauze
seHockey Allsvenskan Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Mora IK Karlskrona HK 3-4  Na extra tijd
12:30 Rogle BK Bik Karlskoga 4-2  Pauze
seAllettan Sodra Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Kristianstads IK Tingsryds Aif 4-3  After penalties
10:00 Vasterviks IK Skovde IK 3-4  After penalties
seHockeyettan Norra Var Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Kiruna IF Sollefteaa HK 5-7  Sluit
seAllettan Norra Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Wings Arlanda HC IF Sundsvall 2-3  Sluit
10:00 Visby-Roma HK Ostersunds IK 2-6  Sluit
10:00 Huddinge IK Kalix Uhc 1-3  Sluit
10:00 Hudiksvalls HC Piteaa HC 5-1  Sluit
fiLiiga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Tps Turku Blues Espoo 1-2  Sluit
10:00 Hifk Helsinki Hpk Hameenlinna 3-2  Sluit
10:00 Ilves Tampere Saipa Lappeenranta 1-0  Sluit
10:00 Lukko Rauma Tappara Tampere 5-0  Sluit
10:00 Vaasan Sport Jyp Jyvaskyla 1-2  Sluit
10:00 Assat Pori Pelicans Lahti 3-0  Sluit
fiMestis Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Jyp-Akatemia Kajaanin Edustushokki 2-5  Sluit
10:00 Savonlinnan Pallokerho K-Vantaa 3-1  Sluit
10:00 Kookoo Kouvola Heinolan Peliitat 2-1  Sluit
10:00 Leki Hockey Tuto Hockey 3-2  Sluit
10:00 Jukurit Mikkeli Keupa Ht 4-0  Sluit
cz1St Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 HC Rytiri Kladno Hokej Sumperk 2003 S R O 7-2  Sluit
11:00 HC Havirov Panthers HK Jestrabi Prostejov 2-1  Sluit
11:00 HC Slovan Ustecti Lvi HC Stadion Litomerice 4-3  Sluit
11:00 HC Benatky Nad Jizerou HC Dukla Jihlava 2-3  After penalties
11:30 HC Chomutov Ceske Budejovice 3-2  Pauze
11:30 HC Most Horacka Trebic 2-1  Sluit
11:30 SK Kadan HC Rebel Havlickuv Brod 1-1  Penalties
noEliteserien Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Sparta Stavanger Oilers 3-2  Sluit
10:00 Storhamar Dragons Lillehammer IK 1-5  Sluit
dkMetal Ligaen Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:30 Odense Bulldogs IK Sonderjyske 0-1  Pauze
chNational League A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:45 HC Davos Zurich Lions 0-0  Eerste periode
13:45 Fribourg Gotteron HC Ambri Piotta 0-0  Eerste periode
13:45 Geneva Servette SC Bern 0-0  Eerste periode
13:45 Kloten Flyers Ev Zug 0-0  Eerste periode
13:45 Rapperswil Jona Lakers Ehc Biel 0-1  Eerste periode
13:45 HC Lugano Lausanne HC 1-0  Eerste periode
Uitbreiden/Instorten

Basketball

usNba Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:00 Philadelphia 76Ers Minnesota Timberwolves 103-94  Sluit
19:30 Atlanta Hawks Portland Trail Blazers 105-99  Sluit
19:30 Boston Celtics Houston Rockets 87-93  Sluit
19:30 Brooklyn Nets Toronto Raptors 122-127  Na extra tijd
19:30 Cleveland Cavaliers Sacramento Kings 101-90  Sluit
20:00 New Orleans Pelicans Los Angeles Clippers 108-103  Sluit
20:00 Miami Heat Dallas Mavericks 72-93  Sluit
21:00 Utah Jazz Golden State Warriors 110-100  Sluit
22:30 Phoenix Suns Chicago Bulls 99-93  Sluit
19:00 Indiana Pacers Sacramento Kings -
19:00 Orlando Magic Dallas Mavericks -
19:00 Washington Wizards Toronto Raptors -
19:30 Atlanta Hawks Philadelphia 76Ers -
19:30 Detroit Pistons Houston Rockets -
20:00 Memphis Grizzlies Oklahoma City Thunder -
20:00 Minnesota Timberwolves Cleveland Cavaliers -
20:30 Milwaukee Bucks Portland Trail Blazers -
21:00 Denver Nuggets Charlotte Hornets -
21:00 San Antonio Spurs Los Angeles Clippers -
trTbl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Istanbul Bsb Usak Sportif 84-75  Sluit
09:00 Turk Telekom Besiktas Integral Forex 79-70  Sluit
10:00 Darusafaka Dogus Ankara Kolejliler 91-93  Sluit
10:00 Tofas Bursa Torku Konyaspor 75-47  Sluit
11:00 Pinar Karsiyaka Eskisehir Basket 82-76  Sluit
ltLkl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Mazeikiai Bc Nevezis 76-75  Sluit
10:00 Pieno Zvaigzdes Bc Siauliai 99-97  Na extra tijd
unknownLiga Aba Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Levski Sofia Kk Cedevita Zagreb 78-95  Sluit
13:00 Bc Mega Leks Kk Buducnost Voli 70-50  Derde kwart
15:00 Kk Cibona Kk Krka -
15:00 Kk Mzt Skopje Partizan Beograd -
plPlk Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Stelmet Zielona Gora Asco Slask Wroclaw 80-70  Sluit
12:00 Anwil Wloclawek Rosa Radom 71-82  Sluit
12:00 Jezioro Tarnobrzeg Wikana Start Lublin 90-93  Na extra tijd
12:00 Energa Czarni Slupsk Mks Dabrowa Gornicza 80-71  Sluit
deBbl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:30 Alba Berlin Bbc Bayreuth 80-55  Vierde kwart
12:30 Ratiopharm Ulm Crailsheim Merlins 86-71  Sluit
12:30 Bayern Munich Phoenix Hagen 112-67  Vierde kwart
14:30 Telekom Baskets Bonn Mitteldeutscher Bc -
frPro A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:00 Som Boulogne-Sur-Mer Paris Levallois 12-15  Eerste kwart
14:00 Es Chalon Jeunesse Laique De Bourg-En-Bresse 8-8  Eerste kwart
14:00 Dijon Bourgogne Strasbourg Ig 6-6  Eerste kwart
14:00 Le Mans Basket Champ. Chalons Reims 7-9  Eerste kwart
14:00 Sluc Nancy Basket Bcm Gravelines Dunkerque 4-4  Eerste kwart
14:00 Orleans Loiret Basket Eb Pau Orthez 15-9  Eerste kwart
esSpagnola Acb Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:00 Rio Natura Monbus Herbalife Gran Canaria 4-7  Eerste kwart
auNbl Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
22:00 Adelaide 36Ers Townsville Crocodiles -
Uitbreiden/Instorten

Football

clPrimera Division, Clausura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:00 Deportes Iquique Santiago Wanderers 2-1  Sluit
14:00 Deportes Union La Calera Union Espanola 0-0  Eerste helft
8'
15:00 Universidad De Concepcion CD Cobreloa Calama -
16:30 Universidad De Chile Antofagasta -
19:00 Audax Italiano Palestino -
20:00 San Marcos De Arica CSD Barnechea -
clPrimera B, Clausura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
17:00 Cdsc Iberia Rangers De Talca -
coLiga Aguila I Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:45 Club Cortulua Envigado FC 1-1  Sluit
15:15 Deportes Tolima Boyaca Chico FC -
17:30 CD Once Caldas Independiente Medellin -
19:45 Atletico Nacional Medellin Aguilas Doradas -
unknownTorneos De Verano Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:10 Estudiantes De La Plata Gimnasia Y Esgrima 7-6  After penalties
20:10 Boca Juniors River Plate -
unknownClub Friendly Games Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:45 Tallinna FC Levadia Nomme Kalju FC 0-1  Sluit
05:00 FC Fastav Zlin Mfk Skalica 2-0  Sluit
05:00 FK Usti Nad Labem FC Oberlausitz Neugersdorf 1-1  Sluit
05:00 FC Slovan Liberec Slovan Bratislava 2-1  Sluit
05:00 Mtk Budapest FC Cegledi Vse -
05:00 FK Suduva Marijampole Wigry Suwalki 0-0  Sluit
07:00 SC Parndorf Asv Drassburg 4-0  Sluit
07:00 Greuther Furth VFL Bochum 1-1  Sluit
07:30 1 FC Nuremberg FC Viktoria Plzen 2-3  Sluit
07:30 Offenbacher Kickers 1 FC Kaiserslautern 0-3  Sluit
08:00 BK Hacken Helsingborgs IF 1-2  Sluit
08:00 Karlsruher SC FSV Frankfurt 3-0  Sluit
08:00 SV Mattersburg SV Lafnitz 3-0  Sluit
08:00 Fortuna Dusseldorf SV Meppen 0-0  Sluit
08:00 FC Union Berlin Esbjerg Fb 1-2
08:00 Werder Bremen II SC Wiedenbruck -
08:30 FC Chiasso FC Sion 0-0  Eerste helft
45'
08:30 Alemannia Aachen Eintracht Trier -
09:00 FC St. Pauli Silkeborg IF 3-0  Sluit
09:00 FC Midtjylland Orebro SK 3-4  After penalties
09:00 Kghm Zaglebie Lubin Ks Warta Poznan 3-0  Sluit
09:00 Carl Zeiss Jena Ksv Baunatal -
09:00 FC Lugano FC Luzern 1-3  Sluit
09:30 FC Locarno Young Boys Bern 1-3  Sluit
10:30 El Jaish SC Rb Salzburg 0-5  Sluit
11:30 Rb Leipzig Vfr Aalen 1-1  Sluit
12:00 Steaua Bucuresti SK Sturm Graz 0-2  Sluit
15:00 Brondby IF FK Mlada Boleslav -
mxPrimera Division, Clausura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:30 Gallos Blancos Queretaro Santos Laguna 0-1  Sluit
22:30 Club Tijuana Monarcas Morelia 4-2  Sluit
18:00 FC Puebla Cruz Azul -
18:00 America De Mexico Uanl Tigres -
20:00 CF Monterrey Tiburones Rojos De Veracruz -
20:00 Guadalajara Chivas CF Pachuca -
21:06 Leon Jaguares De Chiapas -
22:00 Atlas Unam Pumas -
unknownAFC Asian Cup, Final Round Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:00 South Korea Australia 1-2  Na extra tijd
unknownAfrica Cup Of Nations, Knockout Stage Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Congo Dr Congo 2-4  Sluit
14:30 Tunisia Equatorial Guinea -
vnV-League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:00 Cs. Dong Thap Qnk Quang Nam 3-0  Sluit
05:00 Hoang Anh Gia Lai Than Quang Ninh 1-2  Sluit
05:00 T & T Ha Noi Dong Nai Berjaya 2-0  Sluit
trU21 Ligi, Gr. 1. Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 Giresunspor Samsunspor 4-2  Sluit
05:00 Alanyaspor Manisaspor -
05:00 Kayserispor Orduspor 4-0  Sluit
05:00 Antalyaspor Karsiyaka -
trU21 Ligi, Gr. Super Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 Kasimpasa Istanbul Basaksehir -
05:00 Gaziantepspor Sivasspor -
05:00 Kardemir Karabukspor Fenerbahce 2-3  Sluit
tr3. Lig, Group 3 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 Idare Genclik Elibol Sandiklispor 1-0  Sluit
06:30 Ankara Demirspor Makina Balcova Yasam 1-0  Sluit
06:30 Erzin Belediyespor Anadolu Uskudar 1908 Spor 1-2  Sluit
tr2Nd Lig, Beyaz Grup Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:30 Fatih Karagumruk Kecioerenguecue 2-2  Sluit
tr2Nd Lig, Kirmizi Grup Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:30 Goztepespor Inegolspor 1-1  Sluit
tr3. Lig, Group 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:30 Kizilcabolukspor Bursa Niluferspor 1-1  Sluit
tr3. Lig, Group 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:30 Sivas Dort Eylul Cankiri Bld Spor 1-2  Sluit
azPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 Azal Baku FK Neftchi Baku 2-1  Sluit
06:00 Araz Nakhchivan Pfk FK Karabakh -  Geannuleerd
trSuper Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:30 Kasimpasa Basaksehir FK 0-1  Sluit
09:00 Gaziantepspor Sivasspor 1-3  Sluit
12:00 Kardemir Karabukspor Fenerbahce 1-2  Sluit
trTff 1. Lig Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Alanyaspor Manisaspor 3-2  Sluit
07:00 Kayserispor Orduspor 2-0  Sluit
11:30 Antalyaspor Karsiyaka 2-2  Sluit
englandChampionship Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:15 Brentford FC Middlesbrough FC 0-1  Sluit
07:30 Huddersfield Town Leeds Utd 1-2  Sluit
10:00 Cardiff City Derby County 0-2  Sluit
10:00 Bolton Wanderers Wolverhampton Wanderers 2-2  Sluit
10:00 Ipswich Town Wigan Athletic 0-0  Sluit
10:00 Charlton Athletic Rotherham Utd 1-1  Sluit
10:00 Reading FC Sheffield Wednesday 2-0  Sluit
10:00 Birmingham City Norwich City 0-0  Sluit
10:00 Blackburn Rovers Fulham FC 2-1  Sluit
10:00 Blackpool FC Brighton & Hove Albion FC 1-0  Sluit
10:00 Nottingham Forest Millwall FC 0-1  Sluit
englandPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:45 Hull City Newcastle Utd 0-3  Sluit
10:00 Crystal Palace Everton FC 0-1  Sluit
10:00 Liverpool FC West Ham Utd 2-0  Sluit
10:00 Manchester Utd Leicester City 3-1  Sluit
10:00 Stoke City Queens Park Rangers 3-1  Sluit
10:00 Sunderland AFC Burnley FC 2-0  Sluit
10:00 West Bromwich Albion Tottenham Hotspur 0-3  Sluit
12:30 Chelsea FC Manchester City 1-1  Tweede helft
83'
englandLeague One Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Oldham Athletic Notts County 3-0  Sluit
10:00 Leyton Orient Scunthorpe Utd 1-4  Sluit
10:00 Bradford City Colchester Utdfc 1-1  Sluit
10:00 Crewe Alexandra FC Milton Keynes Dons 0-5  Sluit
10:00 Coventry City Rochdale FC 2-2  Sluit
10:00 Peterborough Utd Yeovil Town 1-0  Sluit
10:00 Crawley Town Preston North End 2-1  Sluit
10:00 Chesterfield FC Doncaster Rovers 2-2  Sluit
10:00 Barnsley FC Port Vale FC 2-1  Sluit
10:15 Sheffield United Swindon Town 2-0  Sluit
englandLeague Two Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Exeter City Tranmere Rovers 1-2  Sluit
10:00 Hartlepool Utd Plymouth Argyle 3-2  Sluit
10:00 Luton Town Cambridge Utd FC 3-2  Sluit
10:00 Morecambe FC AFC Wimbledon 1-1  Sluit
10:00 Newport County Shrewsbury Town 0-1  Sluit
10:00 Burton Albion Bury FC 1-0  Sluit
10:00 Stevenage FC Oxford Utd 0-2  Sluit
10:00 Accrington Stanley Northampton Town 1-5  Sluit
10:00 Carlisle Utd Mansfield Town 2-1  Sluit
10:00 Southend Utd York City 1-0  Sluit
10:00 Wycombe Wanderers Portsmouth FC 0-0  Sluit
10:00 Dagenham & Redbridge Cheltenham Town 3-1  Sluit
englandConference National Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Altrincham FC Aldershot Town -  Uitgesteld
10:00 Braintree Town Macclesfield Town -  Uitgesteld
10:00 Dartford FC Bristol Rovers 2-2  Sluit
10:00 Halifax Town Barnet FC -  Uitgesteld
10:00 Forest Green Rovers Nuneaton Town FC 1-0  Sluit
10:00 Grimsby Town Telford Utd -  Uitgesteld
10:00 Kidderminster Harriers Eastleigh FC -  Uitgesteld
10:00 Lincoln City Dover Athletic 1-0  Sluit
10:00 Southport FC Gateshead FC 0-1  Sluit
10:00 Welling Utd Chester City 1-3  Sluit
10:00 Woking FC Alfreton Town FC 3-0  Sluit
10:00 Wrexham FC Torquay Utd 0-0  Sluit
egPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:30 Ittihad El-Shorta Petrojet FC 2-2  Sluit
07:30 AL Asyooti Sport Smouha SC 1-1  Sluit
07:30 Alaab Damanhour El Daklyeh 1-2  Sluit
07:30 AL Ittihad AL Sakandary Misr Lel Makasa 0-1  Sluit
10:00 Wadi Degla SC El Gouna FC 1-2  Sluit
10:00 Ismaily SC Haras El Hodood 0-0  Sluit
12:30 AL Moqawloon AL Arab Talaea El Gaish 2-0  Tweede helft
84'
mySuper League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:45 Johor D. T. FC Pahang Fa 2-0  Sluit
frLigue 2 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 AJ Auxerre Dijon Fco 3-0  Sluit
frLigue 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:30 Olympique Marseille Evian Tg FC 1-0  Sluit
14:00 RC Lens SC Bastia 0-0  Eerste helft
11'
14:00 FC Lorient Montpellier HSC 0-0  Eerste helft
10'
14:00 FC Metz OGC Nice 0-0  Eerste helft
11'
14:00 FC Nantes Lille Osc 0-0  Eerste helft
8'
14:00 Toulouse FC Stade Reims 0-0  Eerste helft
11'
de3Rd Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Holstein Kiel Vfb Stuttgart II 1-1  Sluit
08:00 SV Wehen Wiesbaden Hansa Rostock 1-2  Sluit
08:00 Ssv Jahn Regensburg Borussia Dortmund II 3-0  Sluit
08:00 Sg Sonnenhof Grossaspach Spvgg Unterhaching -  Uitgesteld
08:00 Hallescher FC Msv Duisburg 1-2  Sluit
08:00 Chemnitzer FC Fortuna Cologne 3-1  Sluit
08:00 VFL Osnabruck Arminia Bielefeld -  Uitgesteld
08:00 Rw Erfurt Energie Cottbus 2-0  Sluit
deBundesliga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 FC Schalke 04 Hannover 96 1-0  Sluit
09:30 1 FSV Mainz 05 SC Paderborn 5-0  Sluit
09:30 SC Freiburg Eintracht Frankfurt 4-1  Sluit
09:30 Vfb Stuttgart Monchengladbach 0-1  Sluit
09:30 Hamburger SV 1 FC Cologne 0-2  Sluit
12:30 Bayer Leverkusen Borussia Dortmund 0-0  Tweede helft
84'
grSuper League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Panionios Athens Panthrakikos FC Komotini 2-1  Sluit
10:15 Kalloni AEL FC Asteras Tripolis 1-0  Sluit
12:30 Paok FC Panaitolikos 1-1  Tweede helft
81'
grFootball League, Group 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:30 Iraklis Psachnon FC Panachaiki 2005 1-1  Sluit
mtPremier Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Pieta Hotspurs FC Naxxar Lions F.c. 1-1  Sluit
08:00 Floriana FC Tarxien Rainbows FC 1-1  Sluit
10:00 Qormi FC Zebbug Rangers FC 0-1  Sluit
10:15 Hibernians FC Mosta FC 1-1  Sluit
deRegionalliga West Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Sg Wattenscheid 09 VFL Bochum II -  Uitgesteld
08:00 Rodinghausen Borussia M'gladbach II -  Uitgesteld
08:00 Kfc Uerdingen 05 1 FC Cologne II 0-0  Sluit
itLega Pro, Girone A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 AC Lumezzane Sef Torres 1-3  Sluit
10:00 US Cremonese Novara Calcio 0-1  Sluit
10:00 AC Monza Brianz FC Sudtirol 0-1  Sluit
13:30 AC Feralpi Salo AC Pavia 0-2  Eerste helft
38'
itLega Pro, Girone B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 AC Pistoiese AC Reggiana 0-4  Sluit
09:00 Lucchese Libertas AC Prato 0-0  Sluit
10:00 AC Ancona Teramo Calcio 0-0  Sluit
11:00 Forli Santarcangelo Calcio 0-2  Sluit
11:00 SC Pisa Savona FBC 2-0  Sluit
itLega Pro, Girone C Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 Ischia Isolaverde AC Martina 1-0  Sluit
09:00 US Foggia Benevento Calcio 2-2  Sluit
09:00 US Catanzaro AS Melfi 2-1  Sluit
11:00 Sportiva Salernitana Vigor Lamezia 2-2  Sluit
13:30 Reggina Calcio US Lecce 0-1  Eerste helft
39'
itSerie B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Bologna FC Pescara Calcio 0-0  Sluit
09:00 Brescia Calcio Virtus Entella 3-0  Sluit
09:00 Carpi FC FC Crotone 2-1  Sluit
09:00 Catania Calcio Perugia 2-0  Sluit
09:00 AS Cittadella Trapani Calcio 1-0  Sluit
09:00 Latina Calcio AS Livorno 3-2  Sluit
09:00 Pro Vercelli FC Modena 1-1  Sluit
09:00 Virtus Lanciano AS Varese 1-2  Sluit
09:00 Ternana Calcio Vicenza Calcio 0-2  Sluit
itSerie A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 Genoa FC AC Fiorentina 1-1  Sluit
14:45 AS Roma FC Empoli -
kwKuwait League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:35 AL Qadsia AL Shabab Kuwait 1-0  Sluit
08:35 AL Salibikhaet AL Kuwait SC 1-3  Sluit
11:05 AL Tadamon AL Arabi 0-2  Sluit
dzLigue 1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Usm El Harrach CS Constantine 1-0  Sluit
09:00 RC Arbaa Mc Oran 1-0  Sluit
09:00 Es Setif Mc El Eulma 1-1  Sluit
10:00 Mouloudia Club D'alger Na Hussein Dey 1-0  Sluit
10:00 Asm Oran Js Saoura 1-0  Sluit
10:00 Js Kabylie Usm Bel Abbes 0-1  Sluit
10:00 Mo Bejaia Aso Chlef 0-0  Sluit
maBotola Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 Chabab Atlas Khenifra Dhj Difaa Hassani Jdidi 1-0  Sluit
10:00 Mat Maghrib Association Tetouan AS Far Rabat 1-0  Sluit
13:30 Cra De Hoceima Husa Hassania Agadir 1-0  Eerste helft
38'
walesPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:30 The New Saints FC Port Talbot Town 6-0  Sluit
09:30 Gap Connahs Quay Cefn Druid -  Uitgesteld
09:30 Aberystwyth Town Newtown AFC 3-2  Sluit
09:30 Carmarthen Town AFC Bangor City 3-3  Sluit
scotlandChampionship Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Cowdenbeath FC Queen Of The South FC 0-5  Sluit
10:00 Falkirk FC Dumbarton FC 3-3  Sluit
10:00 Hibernian FC Raith Rovers FC 1-1  Sluit
10:00 Livingston FC Rangers FC -  Uitgesteld
12:30 Alloa Athletic FC Heart Of Midlothian 1-3  Tweede helft
81'
scotlandPremiership Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Aberdeen FC Dundee United -  Uitgesteld
10:00 Celtic FC Kilmarnock FC -  Uitgesteld
10:00 FC Dundee Hamilton Academical 1-1  Sluit
10:00 Inverness Caledonian Thistle Ross County FC 1-1  Sluit
10:00 Motherwell FC FC ST Johnstone 1-1  Sluit
scotlandLeague One Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Airdrieonians Brechin City FC 1-1  Sluit
10:00 Ayr United Dunfermline Athletic 0-2  Sluit
10:00 Forfar Athletic Greenock Morton FC 1-2  Sluit
10:00 Peterhead FC Stenhousemuir FC 2-0  Sluit
10:00 Stranraer FC Stirling Albion 1-0  Sluit
scotlandLeague Two Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Albion Rovers FC Queens Park FC 2-1  Sluit
10:00 Arbroath FC East Fife FC 1-1  Sluit
10:00 Berwick Rangers Elgin City 0-2  Sluit
10:00 East Stirling Clyde FC 1-2  Sluit
10:00 Montrose FC Annan Athletic 2-1  Sluit
scotlandLeague Cup Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Dundee United Aberdeen FC 2-1  Sluit
ptSegunda Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 CD Das Aves Sporting Braga B 1-1  Sluit
ptPrimeira Liga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 Benfica Lisbon Boavista FC 3-0  Sluit
12:30 CD Nacional CF Os Belenenses 2-1  Tweede helft
82'
15:15 FC Penafiel Vitoria Guimaraes -
esPrimera Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Real Madrid Real Sociedad 4-1  Sluit
12:00 SD Eibar Atletico Madrid 1-3  Sluit
14:00 Granada CF Elche CF 0-0  Eerste helft
10'
16:00 Celta De Vigo Cordoba CF -
esSegunda Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 CE Sabadell Barcelona B FC 1-4  Sluit
12:00 Albacete Balompie Tenerife CD 3-2  Sluit
12:00 Ponferradina SD Sporting Gijon 0-2  Sluit
12:15 Numancia CD Betis Sevilla 1-1  Sluit
14:00 CD Leganes Ue Llagostera 0-0  Eerste helft
11'
14:00 CD Mirandes Racing Santander 0-0  Eerste helft
10'
15:00 Las Palmas UD Rcd Mallorca -
ilPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Maccabi Haifa Maccabi Petach Tikva 0-1  Sluit
11:00 Bnei Sakhnin FC Hapoel Haifa 2-0  Sluit
11:30 Hapoel Petach Tikva Maccabi Netanya 1-1  Sluit
12:20 Hapoel Beer Sheva Hapoel Akko 3-0  Tweede helft
90'+
ghPremier League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 New Edubiase FC Ba United 2-1  Sluit
10:00 Heart Of Lions Sekondi Hasaacas 2-0  Sluit
10:00 Berekum Chelsea Sogakope Wafa 2-0  Sluit
10:00 Medeama SC Ashanti Gold FC 2-0  Sluit
10:00 Bechem United Hearts Of Oak 1-0  Sluit
10:00 Liberty Professionals All Stars 1-0  Sluit
10:00 Accra Great Olympics Aduana Stars 0-1  Sluit
cy1St Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Nea Salamina Famagusta FC Apoel Nicosia FC 0-1  Sluit
12:00 Ayia Napa FC Ermis Aradippou FC 2-1  Sluit
nlEerste Divisie Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:30 Jong Ajax FC Den Bosch -  Uitgesteld
13:45 De Graafschap FC Oss 0-0  Eerste helft
24'
nlEredivisie Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:30 Psv Eindhoven Willem II Tilburg 0-1  Tweede helft
81'
13:45 FC Groningen GO Ahead Eagles 1-0  Eerste helft
25'
13:45 Sbv Excelsior Nac Breda 0-0  Eerste helft
25'
14:45 FC Twente Enschede Cambuur Leeuwarden -
ecSerie A, Primera Etapa Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:45 CD Universidad Catolica Independiente Jose Teran 0-1  Sluit
14:00 Liga De Loja Barcelona Guayaquil 0-0  Eerste helft
11'
16:00 CD River Plate Ecuador SD Aucas -
bePro League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:00 Royal Charleroi SC Krc Genk 1-0  Sluit
14:00 Royal Mouscron Kv Kortrijk 0-0  Eerste helft
8'
14:00 Kvc Westerlo Cercle Brugge Ksv 0-0  Eerste helft
7'
14:00 Waasland-Beveren Yellow-Red Kv Mechelen 0-0  Eerste helft
7'
beTweede Klasse Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
13:30 FC Dessel Sport AS Eupen 1-1  Eerste helft
39'
14:00 FC Tubize Ksk Heist 0-0  Eerste helft
5'
14:00 Royal Antwerp FC Kv Woluwe-Zaventem 0-0  Eerste helft
9'
14:00 Seraing United Ksv Roeselare 0-0  Eerste helft
9'
14:00 R Aec Mons Asv Geel 0-0  Eerste helft
10'
14:00 Oud-Heverlee Leuven Patro Maasmechelen 0-0  Eerste helft
8'
brPaulista Serie A1 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
14:00 Bragantino SP Sao Bernardo SP 0-0  Eerste helft
11'
14:00 Audax SP Palmeiras SP 0-0  Eerste helft
4'
14:00 Rio Claro SP Botafogo SP 0-0  Eerste helft
11'
16:30 Capivariano SP Red Bull Brasil SP -
18:00 Xv De Piracicaba Mogi Mirim SP -
pyPrimera Division, Apertura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
16:00 Club Libertad Asuncion Cerro Porteno -
18:10 Club Sportivo Luqueno General Diaz -
gtLiga Nacional, Clausura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
21:00 CD Marquense CSD Comunicaciones -
21:00 CD Petapa CSD Xelaju Mc -
Uitbreiden/Instorten

Rugby

unknownGeorgian Premier Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:00 Kharebi Lelo 13-27  Sluit
06:00 Armazi Armia 18-18  Sluit
06:00 Aia Kutaisi Qochebi 21-11  Sluit
unknownItaly - Eccellenza Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Mantovani Lazio Rugby Viadana 22-22  Sluit
09:00 Cavalieri Prato Fiamme Oro Roma 3-30  Sluit
09:00 Rugby San Dona Marchiol Mogliano 31-30  Sluit
09:00 Cammi Calvisano Laquila Rugby 40-21  Sluit
unknownFrance - Top 14 Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:35 Montpellier Herault RC Begles Bordeaux 34-24  Sluit
12:30 AC Brive Grenoble 23-0  Tweede helft
12:30 La Rochelle Asm Clermont Auvergne 9-12  Tweede helft
12:30 Lyon Olympique Universitaire Racing-Metro 92 11-13  Tweede helft
12:30 Stade Francais Paris US Oyonnax 13-15  Tweede helft
14:45 Castres Olympique Stade Toulousain -
unknownAnglo-Welsh Cup Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:40 Harlequin FC Bath Rugby 21-23  Sluit
10:00 Gloucester Rugby Ospreys 32-25  Sluit
10:00 Leicester Tigers Northampton Saints 17-8  Sluit
13:30 Scarlets London Irish 6-10  Eerste helft
unknownRfu Championship Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Plymouth Albion Rotherham 22-8  Sluit
10:00 Worcester Warriors Doncaster Knights 25-5  Sluit
10:00 Jersey Nottingham 12-10  Sluit
10:00 Bedford London Scottish 12-29  Sluit
unknownScottish Premier Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 Currie Melrose Rfc 24-0  Sluit
10:00 Hawick Glasgow Hawks 14-10  Sluit
Uitbreiden/Instorten

Futsal

esPrimera Division Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Ribera Navarra Marfil Santa Coloma 5-3  Sluit
10:15 FC Barcelona Magna Navarra 6-2  Sluit
11:00 Montesinos Jumilla Elpozo Murcia Fs 2-4  Sluit
12:00 Fuconsa Jaen Uruguay Tenerife 11-1  Sluit
12:00 Peniscola Fs Levante UD Dm 4-1  Sluit
12:30 Club Deportivo Burela Fisiomedia Manacor 1-1  Sluit
Uitbreiden/Instorten

Bandy

seAllsvenskan South Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Jonkoping Bandy IF Ale/surte BK 5-3  Sluit
08:00 Skiro/navelsjo Bandy Bs Boltic/gota 2-7  Sluit
08:00 Tranaas Bandy Gripen/trollhattan 2-10  Sluit
08:00 IFK Motala Blaasut BK 4-4  Sluit
09:00 Finspaangs AIK Lidkopings AIK 4-3  Sluit
seAllsvenskan North Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:00 Kopings IS IFK Rattvik 4-8  Sluit
09:00 Orebro SK Bandy Gustavsbergs IF 11-6  Sluit
09:00 Katrineholm Haparanda Tornio BK 5-2  Sluit
fiBandyliiga Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:00 Botnia 96 Jyvaskylan Seudun Palloseura 1-2  Sluit
08:00