Uitbreiden/Instorten

Tennis

unknownChallenge - Lexington, USA Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:10 Duckworth, James66  Sluit
Thompson, Jordan 44
19:40 Witten, Jesse472  Sluit
Ward, James 666
11:00 Mcgee, James
Krajicek, Austin
12:20 Bemelmans, Ruben
Sugita, Yuichi
13:40 Odesnik, Wayne
Moriya, Hiroki
unknownChallenge - Lexington, Usa, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:15 Krajicek A / Williams R43  Sluit
Jenkins J / Singh S 66
22:05 Duckworth J / Reid M03  Sluit
Polansky P / Shamasdin A 66
13:30 Giron M / Novikov D
Buchanan C / Mcgee J
14:50 Evans D / Smethurst D
Polansky P / Shamasdin A
unknownChallenge - Astana Ii, Kazakhstan Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
01:00 Cipolla, Flavio66  Sluit
Chiudinelli, Marco 20
01:00 Ilhan, Marsel66  Sluit
Molchanov, Denys 32
02:20 Kukushkin, Mikhail66  Sluit
Pulgar-Garcia, Jaime 13
05:30 Gerasimov, Egor76  Sluit
Kudryavtsev, Alexander 62
unknownChallenge - Astana Ii, Kazakhstan, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
02:30 Shyla Y / Vasilevski A66  Sluit
Arenas-Gualda I / Lopez-Perez E 24
02:45 Chen T / Huang L-C66  Sluit
Bozoljac I / Rice D 44
04:00 Berankis R / Matsukevich D54  Sluit
Cipolla F / Menendez-Maceiras A 76
04:00 Bubka S / Chiudinelli M66  Sluit
Kravchuk K / Molchanov D 34
unknownChallenge - Oberstaufen, Germany Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:00 Diarra, Gibril76  Sluit
Przysiezny, Michal 64
06:00 Fucsovics, Marton66  Sluit
Bachinger, Matthias 24
06:00 Kovalik, Jozef55  Sluit
Berrer, Michael 77
07:35 Hajek, Jan66  Sluit
Mecir, Miloslav 43
08:00 Marcora, Roberto5  Tweede set
Safwat, Mohamed 7
08:00 Alund, Martin23  Tweede set
Gojowczyk, Peter 63
08:55 Bolelli, Simone
Machado, Rui
09:20 Beck, Andreas
Albot, Radu
unknownChallenge - Tampere, Finland Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Sillanpaa, Henrik43  Sluit
Ymer, Elias 66
08:00 Pavlasek, Adam21  Tweede set
Dutra Silva, Rogerio 63
08:40 Kontinen, Micke2  Eerste set
Goffin, David 3
10:00 Nieminen, Jarkko
Mertens, Yannick
unknownChallenge - Oberstaufen, Germany, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:20 Ghedin R / Grassi C
Basilashvili N / Frantzen R
10:15 Diarra G / Kovalik J
Bader S / Mirzadeh V
10:40 Eysseric J / Fucsovics M
Kapas A / Koniusz B
10:40 Fischer M / Liniger J
Carballes Baena R / Granollers-Pujol G
unknownChallenge - Tampere, Finland, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:20 Cluskey J / Walsh D
Ymer E / Zaitcev A
10:40 Huta Galung J / Siljestrom A
Dutra Silva R / Maytin R
11:20 Gigounon G / Goffin D
Gonzales R / Thornley S
unknownAtp - Atlanta, USA Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:15 Querrey, Sam24  Sluit
Sela, Dudi 66
16:00 De Bakker, Thiemo
Anderson, Kevin
16:00 Lu, Yen-Hsun
Becker, Benjamin
18:00 Isner, John
Ginepri, Robby
unknownAtp - Gstaad, Switzerland Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 Youzhny, Mikhail66  Sluit
De Schepper, Kenny 34
06:25 Laaksonen, Henri465  Sluit
Haase, Robin 617
09:05 Troicki, Viktor
Golubev, Andrey
11:30 Struff, Jan-Lennard
Verdasco, Fernando
unknownAtp - Gstaad, Switzerland, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 Murray J / Peers J749  Sluit
Bagnis F / Delbonis F 5611
06:40 Granollers M / Schwank E739  Sluit
Brunstrom J / Monroe N 5611
08:30 Andujar P / Monaco J0  Eerste set
Meffert D / Oswald P 1
09:50 Begemann A / Haase R
Laaksonen H / Marti Y
unknownAtp - Atlanta, Usa, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
10:00 King K / Venus M
Ginepri R / Harrison R
17:20 Guccione C / Smith J P
Barrientos N / Estrella Burgos V
unknownAtp - Umag, Croatia Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Sousa, Joao
Gabashvili, Teimuraz
11:00 Cuevas, Pablo
Seppi, Andreas
11:30 Zeballos, Horacio
Coric, Borna
14:00 Fognini, Fabio
Montanes, Albert
unknownAtp - Umag, Croatia, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
12:20 Cermak F / Rosol L
Riba P / Sousa J
15:20 Duran G / Gabashvili T
Cuevas P / Zeballos H
unknownWta - Baku, Azerbaijan Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
02:00 Cirstea, Sorana11  Sluit
Voegele, Stefanie 66
03:15 Glushko, Julia26  Sluit
Schiavone, Francesca 67
05:00 Mladenovic, Kristina266  Sluit
Vekic, Donna 630
07:10 Soler-Espinosa, Silvia52  Sluit
Svitolina, Elina 76
unknownWta - Baku, Azerbaijan, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
02:00 Bondarenko K / Melichar N64  Sluit
Panova A / Watson H 76
03:40 Kalashnikova O / Savchuk O66  Sluit
Abduraimova N / Fomina A 32
05:00 Hesse A / Parmentier P11  Sluit
Olaru R / Peer S 66
06:15 Korashvili O / Martincova T23  Sluit
Schiavone F / Voegele S 66
unknownChallenge Women - Nan Chang, China Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
05:00 Peng, Shuai66  Sluit
Kremen, Ilona 34
05:00 Melnikova, Marina41  Sluit
Kumkhum, Luksika 66
05:00 Zhang, Ling66  Sluit
Raina, Ankita 21
06:00 Xu, Yi-Fan731  Derde set
Zheng, Saisai 660
06:25 Kolar, Nastja24  Sluit
Liu, Fangzhou 66
06:50 Doi, Misaki645  Derde set
Zhu, Lin 263
08:00 Mrdeza, Tereza4  Eerste set
Wang, Yafan 4
unknownChallenge Women - Nan Chang, China, Doubles Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:15 Barbieri G / Melnikova M
Chuang C-J / Namigata J
09:20 Kremen I / Lertcheewakarn N
Beygelzimer Y / Minella M
09:40 Adamczak M / Zheng S
Kumkhum L / Tanasugarn T
Uitbreiden/Instorten

Football

brCopa Do Brasil Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:30 Avai SC Palmeiras SP 0-2  Sluit
18:30 ABC RN Novo Hamburgo Rs 1-0  Sluit
18:30 Ceara CE Chapecoense SC 1-1  Sluit
21:00 Ponte Preta SP Vasco Da Gama RJ 0-2  Sluit
21:00 Corinthians SP Ec Bahia Ba 3-0  Sluit
21:00 Santa Cruz PE Botafogo Pb 2-1  Sluit
unknownCopa Libertadores Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
18:45 CA San Lorenzo Bolivar La Paz 5-0  Sluit
unknownClub Friendly Games Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
19:00 Toronto FC Tottenham Hotspur 2-3  Sluit
19:30 AS Roma Liverpool FC 1-0  Sluit
21:00 Sporting Kansas City Manchester City 1-4  Sluit
22:30 La Galaxy Manchester Utd 0-7  Sluit
11:30 FC Dinamo Moscow Udinese Calcio -
11:30 Turin FC FC Rubin Kazan -
11:30 AC Arezzo Barletta Calcio -
12:00 Rio Ave FC Gd Estoril Praia -
12:00 Parma FC AC Renate -
12:00 Hertha Bsc Psv Eindhoven -
12:00 Juventus Turin FC Kuban Krasnodar -  Geannuleerd
12:30 Vfr Aalen Eintracht Frankfurt -
14:00 Atletico Cp CD Nacional -
unknownCopa Euroamericana Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:00 Atletico Nacional Medellin AS Monaco 2-4  Sluit
unknownRecopa Sudamericana Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
21:00 Atletico Mineiro MG Atletico Lanus 4-3  Na extra tijd
unknownUefa Europa League, Qualification Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 Shakhter Karagandy FK Atlantas Klaipeda 0-0  Eerste helft
35'
09:30 Hapoel Beer Sheva Rnk Split -
11:30 Mypa Myllykoski FC Dinamo Minsk -
12:00 Inter Baku IF Elfsborg -
12:00 AC Omonia Nicosia FK Buducnost -
12:00 Haugesund FK FK Sarajevo -
12:00 FC Krasnodar JK Sillamae Kalev -
13:00 FC Slovan Liberec Mfk Kosice -
13:00 AIK Solna FC Linfield -
13:00 Tromso Il Vikingur Gota -
13:00 SV Scholz Grodig FK Cukaricki Stankom -
13:00 FC Chikhura Sachkhere Bursaspor -
13:00 FC Zimbru Chisinau Cska Sofia -
13:00 FC Shakhter Soligorsk Derry City FC -
13:00 FC Vaduz Ruch Chorzow -
13:00 Esbjerg Fb FC Kairat Almaty -
13:00 Flamurtari Vlore FC Petrolul Ploiesti -
13:00 Kks Lech Poznan Nomme Kalju FC -
13:00 IFK Gothenburg FC Gyori Eto -
13:30 Hapoel Tel Aviv FC Astana -
13:30 FC Spartak Trnava FC Zestafoni -
13:30 FC Groningen Aberdeen FC -
13:30 FC Zorya Lugansk Kf Laci -
14:00 Asteras Tripolis Rovaniemi Palloseura -
14:00 Zawisza Bydgoszcz SV Zulte Waregem -
14:00 FK Vojvodina AS Trencin -
14:00 Sligo Rovers FC Rosenborg BK -
14:15 HNK Hajduk Split Dundalk FC -
14:30 ND Gorica Molde FK -
14:30 FK Jagodina Cfr Cluj -
14:30 FC Luka Koper FK Neftchi Baku -
14:30 Ferencvarosi Tc HNK Rijeka -
14:30 NK Siroki Brijeg FK Mlada Boleslav -
14:30 Diosgyori Vtk Liteks Lovetch -
14:45 FC ST Johnstone FC Luzern -
14:45 Crusaders Belfast IF Brommapojkarna -
15:05 Skn St. Polten Botev Plovdiv -
15:15 Stjarnan Gardabae Motherwell FC -
15:15 Fh Hafnarfjordur FC Neman Grodno -
ecSerie A, Primera Etapa Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:00 Independiente Jose Teran Deportivo Cuenca -  Uitgesteld
20:00 Club Sport Emelec Deportivo Quito -  Uitgesteld
20:00 CD Olmedo El Nacional Quito -  Uitgesteld
20:30 Liga De Loja Liga Dep Universitaria Quito -  Uitgesteld
20:30 Manta FC Barcelona Guayaquil -  Uitgesteld
arCopa Argentina Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
20:30 Godoy Cruz A.t. Defensa Y Justicia 5-7  After penalties
pePrimera Division, Apertura Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
21:00 Alianza Lima Sport Huancayo 4-3  Sluit
usMajor League Soccer Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
22:30 San Jose Earthquakes Chicago Fire 5-1  Sluit
Uitbreiden/Instorten

Basketball

usWnba Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
22:30 L.a. Sparks New York Liberty 64-66  Sluit
unknownU18 Ec Div. B, Group A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:00 Denmark Ireland 61-66  Sluit
06:15 Portugal Ukraine 61-82  Sluit
11:15 Scotland Bulgaria -
unknownU18 Ec Div. B, Group C Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
04:30 Norway Finland 64-85  Sluit
11:15 Slovenia Fyr Macedonia -
unknownU18 Ec Div. B Women, Group E Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:30 Finland Latvia 56-60  Na extra tijd
08:45 Bulgaria Estonia 11-11  Eerste kwart
unknownU18 Ec Div. B, Group D Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
06:45 Georgia Austria 54-57  Sluit
09:00 Iceland Estonia 0-0  Eerste kwart
13:30 Israel Germany -
unknownU18 Ec Div. A, Group A Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Italy Latvia 72-55  Sluit
11:30 Poland Belgium -
unknownU18 Ec Div. A, Group C Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
07:00 Greece Bosnia And Herzegovina 78-69  Sluit
13:45 Turkey Czech Republic -
unknownU18 Ec Div. B, Group B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:30 Luxembourg Netherlands 21-12  Tweede kwart
13:30 Sweden Hungary -
unknownU18 Ec Div. B Women, Group G Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
08:45 Switzerland Germany 12-4  Eerste kwart
unknownU18 Ec Div. A, Group B Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:15 France Lithuania -
13:45 Croatia England -
unknownU18 Ec Div. A, Group D Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
09:15 Serbia Russia -
11:30 Spain Montenegro -
unknownU18 Ec Div. B Women, Group F Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Hungary Israel -
13:15 Montenegro England -
unknownU18 Ec Div. B Women, Group H Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
11:00 Romania Bosnia & Herzegovina -
Uitbreiden/Instorten

Rugby

unknownSuper League Competitiegegevens Uitbreiden/Instorten
15:00 Hull FC Castleford Tigers -