Expand/Collapse

Ice Hockey

usNhl League statistics Expand/Collapse
19:00 Toronto Maple Leafs New York Islanders 2-5
19:00 Philadelphia Flyers Florida Panthers 1-2
19:00 Pittsburgh Penguins Winnipeg Jets 8-4
19:00 Columbus Blue Jackets Chicago Blackhawks 1-5
19:30 Ottawa Senators New Jersey Devils 0-1
20:00 Nashville Predators Edmonton Oilers 3-6
20:00 Dallas Stars Arizona Coyotes 4-3 AP
21:00 Colorado Avalanche Calgary Flames 2-1 AET
22:30 Los Angeles Kings San Jose Sharks 5-2
usAhl League statistics Expand/Collapse
19:00 Charlotte Checkers Utica Comets 2-5
20:00 San Antonio Rampage Grand Rapids Griffins 4-5
20:05 Rockford Icehogs Hamilton Bulldogs 1-3
11:00 Toronto Marlies Lake Erie Monsters 2-1
ruKhl Playoffs League statistics Expand/Collapse
11:00 Torpedo N. Novgorod HC Dynamo Moscow 2-4
11:00 Ska St. Petersburg Atlant Moscow 1-3
fiMestis Promotion/relegation League statistics Expand/Collapse
12:30 Koo-Vee Hck 1-5
12:30 Keupa Ht Leki Hockey 0-5
cz1St Liga Playoffs League statistics Expand/Collapse
12:30 HC Slovan Ustecti Lvi HC Dukla Jihlava 4-3 AP
12:30 HC Chomutov HC Olomouc 2-3
cz1St Liga Playout League statistics Expand/Collapse
13:00 HC Berounsti Medvedi HC Most 5-0
13:00 Hokej Sumperk 2003 S R O HC Stadion Litomerice 5-0
13:00 Ihc Pisek SK Kadan 5-0
czExtraliga Playoffs League statistics Expand/Collapse
13:10 HC Plzen Psg Zlin 4-2
seQualifikation To Division 1, Group B League statistics Expand/Collapse
14:00 Kramfors-Alliansen Husum IF Hockey 4-3 AP
14:00 Njurunda SK Brunflo IK 1-2
seDivision 1 Qualification, Group C League statistics Expand/Collapse
14:00 Valbo HC Soderhamn/ljusne HC 5-3
14:00 Bålsta HC Surahammar IF 0-5
seDivision 1 Qualification, Group D League statistics Expand/Collapse
14:00 Varmdo HC Vasby IK 4-7
14:00 Botkyrka Hockey Hammarby Hockey IF 2-1
seDivision 1 Qualification, Group E League statistics Expand/Collapse
14:00 Gislaveds SK Vasterviks IK 5-3
14:00 Hammaro HC Grastorps IK 2-4
seDivision 1 Qualification, Group F League statistics Expand/Collapse
14:00 Varberg Hockey IK Pantern 4-2
14:00 Kungälvs IK Nittorps IK 8-4
seQualification To Allsvenskan League statistics Expand/Collapse
14:00 Asploven HC Olofstrom IK 2-1
14:00 IF Sundsvall Boraas HC 3-2 AP
14:00 Karlskrona HK Kallinge/ronneby IF 5-2
seShl, Playoffs League statistics Expand/Collapse
14:00 Farjestads BK HV 71 2-0
14:00 Frolunda HC Brynas IF 3-4 AET
deDel, Playoffs League statistics Expand/Collapse
14:30 Wolfsburg Grizzly Adams Straubing Tigers 1-2
14:30 Erc Ingolstadt Dusseldorfer Eg 5-3
14:35 Adler Mannheim Hamburg Freezers 4-0
frLigue Magnus Playoffs League statistics Expand/Collapse
15:00 Grenoble Mh 38 Chamonix HC 7-1
15:30 Angers Ducs Rouen He 1-3
Expand/Collapse

Football

unknownCopa Libertadores, Group 2 League statistics Expand/Collapse
19:15 Club Sport Emelec Atletico Lanus 0-2
unknownCopa Libertadores, Group 3 League statistics Expand/Collapse
21:30 Bolivar La Paz Club Atletico Junior 2-1
unknownAFC Champions League, Group G League statistics Expand/Collapse
04:30 Central Coast Mariners FC Nagoya Grampus 1-1
06:00 Seongnam Ilhwa Tianjin Teda 1-1
unknownAFC Cup, Group H League statistics Expand/Collapse
05:00 Ayeyawady Un. Kelantan Fa 3-1
07:00 Quan Khu 4 Arema Indonesia (Isl) 3-1
unknownAFC Champions League, Group H League statistics Expand/Collapse
06:00 Kashiwa Reysol Jeonbuk Hyundai 5-1
08:00 Guangzhou Evergrande Buriram United FC 1-2
unknownAFC Cup, Group G League statistics Expand/Collapse
08:00 Citizen Aa Yangon Un. 2-1
08:00 Chonburi FC Home United FC 1-0
unknownAFC Cup, Group D League statistics Expand/Collapse
08:15 Salgaocar SC FK Neftchi Fargona 2-2
12:00 Al-Wihdat AL Arouba 2-1
unknownAFC Champions League, Group D League statistics Expand/Collapse
08:30 Persepolis FC AL Shabab AL Arabi 6-1
11:30 AL Gharafa SC AL Hilal Riyadh 3-3
unknownUefa Champions League, Women League statistics Expand/Collapse
10:00 Ffc Frankfurt FC Rosengard 3-0
13:30 Brondby Olympique Lyon 0-4
14:00 Kopparbergs/gothenburg Arsenal Lfc 1-0
unknownClub Friendly Games League statistics Expand/Collapse
10:30 Djurgardens IF Degerfors IF 2-0
unknownAFC Champions League, Group C League statistics Expand/Collapse
12:00 Al-Nasr SC Dubai Lekhwiya SC 2-1
13:30 AL Ahli Jeddah Foolad Mobarake Sepahan 1-1
unknownAFC Cup, Group C League statistics Expand/Collapse
12:00 Vb Sports Club AL Kuwait SC 2-2
13:25 AL Ettifaq AL Ahed 0-0
unknownCopa Libertadores, Group 1 League statistics Expand/Collapse
18:45 The Strongest Internacional Rs 1-1
arCopa Argentina League statistics Expand/Collapse
21:05 CA Tigre Gimnasia Y Esgrima 5-2
18:00 CA Sarmiento De Resistencia Arsenal De Sarandi 2-1
idSuper League League statistics Expand/Collapse
04:30 PS Mitra Kukar Persidafon Dafonsoro 0-1
unknownDivizia Nationala League statistics Expand/Collapse
06:00 FC Milsami FC Dacia Chisinau 0-1
08:00 FC Zimbru Chisinau FC Costuleni 0-0
08:00 Csca Rapid Chisinau FC Iskra Stali Ribnita 2-1
08:00 FC Nistru Otaci FC Zaria Balti 0-1
09:30 FC Academia Chisinau FC Sheriff Tiraspol 1-2
11:00 FC Tiraspol FC Sfintul Gheorghe 1-1
geUmaglesi Liga, Championship Group League statistics Expand/Collapse
07:00 FC Torpedo 2008 Kutaisi Kolkheti 1913 Poti - Postponed
07:00 Metallurg Rustavi FC Merani Martvili 2-0
07:00 FC Zugdidi FC Dila Gori 1-1
07:00 Kolkheti 1913 Poti FC Torpedo 2008 Kutaisi 1-0
10:00 FC Dinamo Tbilisi FC Zestafoni 1-1
tr3. Lig, Group 1 League statistics Expand/Collapse
07:30 Belediye Vanspor Gumushanespor 0-2
07:30 Inegolspor Umraniyespor 4-2
07:30 Kecioren Sportif Gebzespor 0-1
07:30 Manavgat Evrenseki Lüleburgazspor 0-0
07:30 Mke Kirikkalespor Kastamonuspor 4-0
07:30 Bayrampasa Elazig Belediyespor 1-0
07:30 Kirikhanspor Menemen Belediyespor 3-0
tr3. Lig, Group 2 League statistics Expand/Collapse
07:30 Kepez Belediyespor Istanbulspor AS 0-1
07:30 Oyak Renaultspor Arsynspor 0-0
07:30 Sivas Dort Eylul Belediye Bingolspor 1-1
07:30 Iskenderunspor 1967 Kecioerenguecue 3-0
07:30 Golcukspor Orhangazispor 0-0
07:30 Trabzon Akcaabat Nazilli Bld Spor 1-0
tr3. Lig, Group 3 League statistics Expand/Collapse
07:30 Aydinspor Pazarspor 0-0
07:30 Carsambaspor Hatayspor 0-2
07:30 Erzurum Buyuksehir Beylerbeyi AS 1-0
07:30 Afyonkarahisarspor Ankara Demirspor 0-0
07:30 Darica G Birligi Dardanelspor AS 0-2
07:30 Yimpas Yozgatspor Tarsus Idman Yurdu 1-2
07:30 Anadolu Uskudar 1908 Spor Bursa Niluferspor 1-3
07:30 Araklispor Diyarbakir Kayapinar 0-1
bgA Pfg League statistics Expand/Collapse
08:00 Lokomotiv Plovdiv Ludogorets Razgrad 1-0
09:30 Pfc Slavia Sofia Levski Sofia 0-3
11:30 Kaliakra Kavarna Pfc Chernomorets Burgas 0-4
14:00 Beroe Stara Zagora Litex Lovech 1-1
bg2Nd Division West League statistics Expand/Collapse
09:30 FC Bansko FK Septemvri Simitli 1-2
englandPremier Reserve League League statistics Expand/Collapse
09:00 Sunderland AFC Fulham FC 1-2
15:00 Bolton Wanderers West Bromwich Albion -
englandConference South League statistics Expand/Collapse
15:45 Farnborough Town Dover Athletic 0-2
rsSerbia Cup League statistics Expand/Collapse
09:00 FK Borac Cacak FK Vojvodina 0-0
14:00 FK Red Star Belgrade Partizan Belgrade 2-0
ilState Cup League statistics Expand/Collapse
09:00 Hapoel Bney Lod Hapoel Tel Aviv 1-3 AET
12:00 Ironi Kiryat Shmona Maccabi Netanya 1-2
14:45 Hapoel Kfar Saba Maccabi Haifa 3-4 AP
unknownU17 European Women's Championship 2Nd Qual. - Gr. League statistics Expand/Collapse
09:00 France Poland 4-0
12:15 Ireland Norway 0-2
cyCyprus Cup League statistics Expand/Collapse
09:00 Olympiakos Nicosia FC Ethnikos Achnas FC 0-1
10:00 Anorthosis Famagusta FC AEL Limassol FC 2-1
13:00 Alki Larnaca FC AEK Larnaca FC 2-1 AET
mk1. Mfl League statistics Expand/Collapse
09:00 FK Teteks Tetovo Napredok 1-0
zaPremier League League statistics Expand/Collapse
09:30 Platinium Stars FC Supersport United FC 0-0
13:30 Free State Stars FC Ajax Cape Town FC 1-0
13:30 Kaizer Chiefs Bloemfontein Celtic FC 2-0
13:30 Maritzburg United FC Black Leopards FC 0-1
13:30 Santos FC Lamontville Golden Arrows FC 1-2
roLiga I League statistics Expand/Collapse
09:30 FC Sportul Studentesc Cfr Cluj 1-1
11:00 FC Petrolul Ploiesti CS Concordia Chiajna 3-4
13:00 FC Universitatea Cluj AFC Astra Giurgiu 3-1
15:30 FC Otelul Galati Dinamo Bucuresti 1-1
itLega Pro Seconda Divisione, Girone A League statistics Expand/Collapse
09:30 Bellaria AC Mantova 2-1
09:30 Rimini Calcio US Poggibonsi 3-0
09:30 AC Giacomense San Marino Calcio 0-0
09:30 AS Treviso Valenzana 2-1
itLega Pro Seconda Divisione, Girone B League statistics Expand/Collapse
09:30 Campobasso Celano FC 0-1
itCoppa Italia League statistics Expand/Collapse
15:45 SSC Napoli AC Siena 2-0
baPrva Liga, Federacije Bih League statistics Expand/Collapse
09:30 Unis Vogosca NK Bratstvo Gracanica 0-2
siPrvaliga League statistics Expand/Collapse
10:00 NK Mura NK Domzale 3-4
10:00 NK Celje NK Triglav 3-0
10:00 ND Gorica NK Nafta 3-1
13:00 NK Olimpija Ljubljana NK Maribor 1-2
alKupa E Shqiperise, Group 1 League statistics Expand/Collapse
10:00 Ks Kastrioti Kruje Kf Tirana 2-1
10:00 Bylis Ballsh Dajti Kamza 5-1
alKupa E Shqiperise, Group 2 League statistics Expand/Collapse
10:00 Kf Vllaznia Flamurtari Vlore 0-1
10:00 Skenderbeu Korce Kf Laci 1-0
fiLiigacup, Knockout Stage League statistics Expand/Collapse
10:00 FC Honka Vaasa PS 0-1
12:00 FF Jaro FC Inter Turku 2-3
12:00 Hjk Helsinki Kuopio PS 2-1
ruRussian Cup League statistics Expand/Collapse
10:30 FC Rubin Kazan FC Lokomotiv Moscow 4-0
12:30 Zenit ST Petersburg FC Dinamo Moscow 0-1
grGreece Cup League statistics Expand/Collapse
10:30 Atromitos Athens Asteras Tripolis 0-0
13:00 Olympiacos FC Ofi Crete FC 1-0
esSegunda B Group I League statistics Expand/Collapse
11:00 Sporting Gijon B Marino Luanco 1-0
11:00 Ub Conquense Real Oviedo 1-0
12:00 CF Getafe B Celta De Vigo B 1-1
12:00 Rayo Vallecano B La Roda CF 1-1
12:30 Montaneros CF CD Toledo Sad 2-0
13:00 FC Coruxo CD Lugo 1-2
14:00 Real Madrid Castilla CD Leganes 2-1
16:00 Vecindario Rsd Alcala 1-0
16:00 Albacete Balompie Atletico Madrid B 1-2
16:30 Tenerife CD S S De Los Reyes 0-2
esSegunda B Group Iii League statistics Expand/Collapse
11:00 Real Zaragoza B Andorra CF 1-0
11:30 Rcd Mallorca B Ontinyent CF 0-0
12:00 CF Badalona Sporting Mahones 2-0
12:00 Huracan Valencia Ue Llagostera 0-0
14:00 CD Manacor Lleida Esportiu 1-2
15:00 CD Teruel Ue Sant Andreu 2-1
15:00 CE L'hospitalet CF Gandia 2-0
15:30 CD Olimpic De Xativa CD Atletico Baleares 3-0
15:30 CF Reus Deportiu Valencia CF Mestalla -
15:30 CD Denia Orihuela CF 3-0
esSegunda B Group II League statistics Expand/Collapse
12:00 Athletic Bilbao B Real Union De Irun 1-1
13:00 SD Amorebieta CD Guijuelo 1-0
14:00 Lemona SD CA Osasuna B 2-1
15:00 Gimnastica Segoviana Zamora CF -
15:00 Sestao River Club CD Alaves 2-1
15:00 UD Salamanca CD Mirandes 1-2
15:30 UD Logrones Real Sociedad B 3-1
15:30 Burgos CF Rs Gimnastica De Torrelavega 1-1
16:00 CF Palencia Arandina CF 1-0
16:00 Ponferradina SD SD Eibar 4-0
esSegunda B Group Iv League statistics Expand/Collapse
12:00 Polideportivo Ejido Cp Cacereno 0-2
12:00 Sporting Villanueva Cp La Union 0-1
15:00 Sevilla Atletico CD Badajoz 2-0
15:00 Real Jaen Real Balompedica Linense 1-1
15:15 CF Villanovense UD Almeria B 2-0
15:45 Lorca Atletico CF CD Roquetas 1-1
16:00 Cadiz CF Melilla UD 2-0
16:00 CD San Roque Ecija Balompie 0-0
esPrimera Division League statistics Expand/Collapse
15:00 Sporting Gijon Rcd Mallorca 2-3
15:00 Atletico Madrid Athletic Bilbao 2-1
15:00 Valencia CF Real Zaragoza 1-2
15:00 Real Sociedad Levante UD 1-3
17:00 Villarreal CF Real Madrid 1-1
deRegionalliga North League statistics Expand/Collapse
11:00 Hamburger SV II Rb Leipzig 1-0
11:00 Berliner Ak 07 SV Meppen 5-1
11:15 Zfc Meuselwitz TSV Havelse 0-1
13:30 Vfc Plauen Vfb Lubeck 1-0
14:00 VFL Wolfsburg II Germania Halberstadt 1-1
deOberliga Nofv South League statistics Expand/Collapse
13:30 FSV Budissa Bautzen Carl Zeiss Jena II 1-1
deOberliga Niedersachsen League statistics Expand/Collapse
14:30 VFL Buckeburg SC Langenhagen 1-1
czCup League statistics Expand/Collapse
11:00 FK Mlada Boleslav Sparta Prague 1-1
11:30 SK Dynamo Ceske Budejovice FK Baumit Jablonec 0-0
12:00 SK Sigma Olomouc FC Banik Ostrava 2-1
13:00 FK Teplice FC Slovan Liberec 1-1
hr1. Hnl League statistics Expand/Collapse
12:00 NK Inter Zapresic HNK Cibalia-Vinkovci 1-1
12:00 Rnk Split Karlovac 3-1
12:00 NK Istra 1961 NK Lucko 2-0
12:00 NK Zadar NK Varazdin 2-0
12:00 HNK Sibenik NK Lokomotiva Zagreb 0-1
13:00 HNK Rijeka HNK Hajduk Split 0-3
15:00 NK Dinamo Zagreb NK Slaven Belupo 2-0
frCoupe De France League statistics Expand/Collapse
12:00 Gazelec Ajaccio Montpellier HSC 1-0
14:15 Valenciennes FC Stade Rennes 1-3
15:50 Paris ST Germain Olympique Lyon 1-3
frNational League statistics Expand/Collapse
15:00 Rcf Besancon US Orleans 45 3-2
trTurkiye Kupasi League statistics Expand/Collapse
12:00 Antalyaspor Trabzonspor 2-1 AET
12:00 Caykur Rizespor Kardemir Karabukspor 0-1
15:00 Eskisehirspor Kasimpasa 3-0
15:00 Fenerbahce Samsunspor 3-0
huMagyar Cup League statistics Expand/Collapse
12:00 Mtk Budapest FC Videoton FC 2-3
14:15 Debreceni Vsc Ujpest FC 2-1
skSlovensky Pohar League statistics Expand/Collapse
12:30 Slovan Bratislava FK Senica 2-4 AP
plPuchar Polski League statistics Expand/Collapse
13:30 Wks Slask Wroclaw Arka Gdynia 1929 3-1
15:30 Ruch Chorzow Ruch Zdzieszowice 2-1
nlEredivisie League statistics Expand/Collapse
13:30 De Graafschap FC Twente Enschede 1-2
nlKnvb Beker League statistics Expand/Collapse
15:45 SC Heerenveen Psv Eindhoven 1-3
de3Rd Liga League statistics Expand/Collapse
14:00 Ssv Jahn Regensburg VFL Osnabruck 0-3
deDfb Pokal League statistics Expand/Collapse
15:30 Monchengladbach Bayern Munich 2-4 AP
luDivision Nationale League statistics Expand/Collapse
14:30 F91 Dudelange Union 05 Kayl-Tetange 2-0
14:30 Differdange FC 03 Progres Niedercorn 2-3
14:30 US Rumelange CS Fola Esch 1-1
14:30 FC Rm Hamm Benfica CS Grevenmacher 1-3
14:30 Swift Hesperange Racing FC Union Luxembourg 1-0
14:30 CS Petange Un Kaerjeng 97 0-2
15:00 Jeunesse Esch US Hostert 3-2
luPromotion D’Honneur League statistics Expand/Collapse
14:30 FC Etzella Ettelbruck CS Obercorn 1-0
14:30 FC Mondercange FC Jeunesse Canach 0-2
14:30 FC Mamer 32 FF Norden 02 0-0
14:30 FC Victoria Rosport CS Muhlenbach/lusitanos 4-0
15:00 Una Strassen FC Koeppchen Wormeldange 1-2
15:00 Fcm Young Boys Diekirch FC Erpeldange 72 1-3
15:15 US Mondorf-Les-Bains FC Wiltz 71 0-5
chSchweizer Cup League statistics Expand/Collapse
14:30 FC Winterthur FC St. Gallen 7-6 AP
14:45 FC Basel FC Lausanne-Sport 5-2
15:15 FC Biel-Bienne FC Sion 1-3
chChallenge League League statistics Expand/Collapse
14:30 FC Wohlen SC Kriens 3-0
gtLiga Nacional, Clausura League statistics Expand/Collapse
14:30 Juventud Realteca Halcones FC 1-0
17:00 Deportivo Malacateco CD Petapa 1-1
brGaucho League statistics Expand/Collapse
15:00 Cruzeiro De Porto Alegre Rs Ceramica Rs 1-1
brCopa Do Brasil League statistics Expand/Collapse
18:30 Palmeiras SP Coruripe AL 3-0
18:30 Gremio Rs River Plate Se 3-1
18:30 Ponte Preta SP Sapucaiense Rs 5-2
bePro League League statistics Expand/Collapse
15:30 Club Brugge Lierse SK 1-0
15:30 Rsc Anderlecht SV Zulte Waregem 2-1
15:30 Krc Genk Kaa Gent 3-1
15:30 Oud-Heverlee Leuven St. Truidense Vv 3-1
15:30 Sporting Lokeren Cercle Brugge Ksv 1-0
15:30 Kv Kortrijk Germinal Beerschot 2-0
15:30 Yellow-Red Kv Mechelen Standard Liege 1-2
15:30 R Aec Mons Kvc Westerlo 2-1
atBundesliga League statistics Expand/Collapse
15:30 Rb Salzburg SC Wiener Neustadt 2-1
15:30 SK Sturm Graz Wacker Innsbruck 1-0
15:30 SK Rapid Vienna Ksv 1919 3-0
15:30 SV Josko Ried Admira Wacker 2-1
englandPremier League League statistics Expand/Collapse
15:45 Tottenham Hotspur Stoke City 1-1
15:45 Manchester City Chelsea FC 2-1
16:00 Everton FC Arsenal FC 0-1
16:00 Queens Park Rangers Liverpool FC 3-2
englandChampionship League statistics Expand/Collapse
15:45 Ipswich Town Burnley FC 1-0
15:45 Cardiff City Coventry City 2-2
16:00 Blackpool FC Leicester City 3-3
scotlandScottish Cup League statistics Expand/Collapse
15:45 FC ST Mirren Heart Of Midlothian 0-2
smCoppa Titano League statistics Expand/Collapse
16:15 SS Folgore/falciano AC Juvenes/dogana 2-1
16:15 SP Cailungo SS Cosmos 1-3
16:15 Tre Penne SS Virtus 1-1
16:15 FC Domagnano SP Tre Fiori 0-2
16:15 AC Libertas SS Pennarossa 0-1
16:15 SP La Fiorita SS Murata 2-2
hnLiga Nacional, Clausura League statistics Expand/Collapse
17:00 CD Necaxa CD Platense 5-0
Expand/Collapse

Curling

unknownWorld Championship Women, Groupstage League statistics Expand/Collapse
22:00 Czech Republic Switzerland 5-9
22:00 Sweden Canada 8-4
22:00 South Korea China 7-5
22:00 Italy USA 1-10
11:00 South Korea Canada 5-7
11:00 Italy Switzerland 4-8
11:00 Czech Republic USA 4-6
11:00 Sweden China 7-5
16:00 China Scotland 7-9
16:00 USA Russia 7-2
16:00 Switzerland Denmark 4-7
16:00 Canada Germany 5-4
Expand/Collapse

Handball

unknownEuropean Championship Women, Qualification Group 1 League statistics Expand/Collapse
09:00 Azerbaijan Belarus 21-31
unknownEuropean Championship Women, Qualification Group 7 League statistics Expand/Collapse
12:00 Ukraine Spain 22-23
unknownEuropean Championship Women, Qualification Group 2 League statistics Expand/Collapse
12:00 Greece Portugal 18-30
unknownEuropean Championship Women, Qualification Group 6 League statistics Expand/Collapse
13:00 Croatia Denmark 21-19
13:00 Italy Slovakia 19-25
unknownEuropean Championship Women, Qualification Group 5 League statistics Expand/Collapse
13:00 Czech Republic Slovenia 31-19
unknownEuropean Championship Women, Qualification Group 4 League statistics Expand/Collapse
13:00 Lithuania Turkey 35-31
unknownEuropean Championship Women, Qualification Group 3 League statistics Expand/Collapse
13:30 Montenegro Russia 23-22
fiSm-Liiga, Regular Season League statistics Expand/Collapse
13:00 Akilles Handball Aifk 36-32
13:00 Bk-46 Atlas Handball 22-30
13:00 HC West Sjundea IF 24-20
13:00 Hifk Handball Dicken 27-29
plSuperliga, Playoffs League statistics Expand/Collapse
13:00 Wisla Plock Ssa Spr Chrobry Glogow 31-19
noEliteserien League statistics Expand/Collapse
13:15 Viking Handball Baekkelaget Elite 33-34
dkHandboldligaen League statistics Expand/Collapse
13:30 Aarhus Handball Kif Kolding 29-22
13:30 Viborg HK Skjern Handbold 27-24
13:30 Ag Copenhagen Lemvig-Thyboron Handball 39-25
13:30 Team Tvis Holstebro Nordsjaelland Handball 35-32
13:30 Aab Handball Mors-Thy Handbold 30-24
13:30 Sonderjyske Skanderborg Handball 25-27
13:30 Skive Fh Bjerringbro-Silkeborg 19-30
de2Nd Bundesliga League statistics Expand/Collapse
14:00 SV Post Schwerin TV Korschenbroich 34-25
14:30 Hg Saarlouis Sg Bietigheim-Metterzimmern 32-40
14:30 HC Empor Rostock HC Erlangen 29-30
14:30 1. VFL Potsdam VFL Bad Schwartau 32-31
14:30 TV Emsdetten TV Bittenfeld 31-27
14:30 Tusem Essen HSG Nordhorn-Lingen 30-25
14:45 Asv Hamm-Westfalen HSG Düsseldorf 36-28
15:00 TV 1893 Neuhausen TSV Bayer Dormagen 28-23
15:00 Thsv Eisenach SC Dhfk Leipzig 37-29
deBundesliga League statistics Expand/Collapse
15:15 HSV Hamburg TSV Hannover Burgdorf 34-30
15:15 SC Magdeburg Bergischer HC 37-27
15:15 Tus N-Lubbecke Sg Flensburg-Handewitt 21-25
15:15 Mt Melsungen THW Kiel 19-27
hrPremijer Liga League statistics Expand/Collapse
14:00 Varteks Di Caprio Rk Kastela 29-31
si1. Liga, Main Round League statistics Expand/Collapse
14:00 Rk Gorenje Rk Trimo Trebnje 37-27
14:30 Rk Krsko Rk Celje Pivovarna Lasko 21-32
chMnla, Final Round League statistics Expand/Collapse
14:30 Pfadi Winterthur Bsv Bern Muri 26-27
14:30 Wacker Thun HC Kriens 34-31
frD1 League statistics Expand/Collapse
15:00 Saint Raphael Selestat SC 35-29
15:00 Montpellier Handball Toulouse Handball 34-32
seElitserien League statistics Expand/Collapse
15:10 IF Guif HK Malmo 35-31
15:10 Caperiotumba Ystads IF 27-30
15:10 Alingsaas HK IFK Kristianstad 28-26
15:10 Hammarby HB Lugi HF 24-28
15:10 IK Savehof H 43 Lund 42-31
15:10 IFK Skovde HK Drott 30-33
15:10 Redbergslids IK HK Aranas 34-33
esAsobal League statistics Expand/Collapse
15:30 Reyno De Navarra San Antonio Reale Ademar Leon 36-35
15:30 Cuatro Rayas Valladolid FC Barcelona 27-28
15:45 BM Aragon C BM Torrevieja 27-25
15:45 Pilotes Posada BM Ciudad Real 19-31