USA - NHL
  • 0:30
    Florida Panthers
    Edmonton Oilers
      Florida PanthersEdmonton Oilers
    • 1:00
      Philadelphia Flyers
      Washington Capitals
        Philadelphia FlyersWashington Capitals
      • 3:30
        Anaheim Ducks
        Boston Bruins
          Anaheim DucksBoston Bruins
        Sweden - SHL
        • 18:00
          Hv71
          Frolunda HC
            Hv71Frolunda HC
          • 18:00
            Leksands IF
            Skelleftea Aik
              Leksands IFSkelleftea Aik
            Canada - WHL
            • 18:00
              Calgary Hitmen
              Brandon Wheat Kings
                Calgary HitmenBrandon Wheat Kings
              • 1:05
                Saskatoon Blades
                Regina Pats
                  Saskatoon BladesRegina Pats
                • 2:00
                  Lethbridge Hurricanes
                  Moose Jaw Warriors
                    Lethbridge HurricanesMoose Jaw Warriors
                  • 3:05
                    Kelowna Rockets
                    Edmonton Oil Kings
                      Kelowna RocketsEdmonton Oil Kings
                    • 3:05
                      Tri-City Americans
                      Portland Winter Hawks
                        Tri-City AmericansPortland Winter Hawks
                      Czech Republic - 1.Liga Playout
                      • 16:30
                        HC Most
                        SK Kadan
                          HC MostSK Kadan
                        • 17:00
                          HC Stadion Litomerice
                          HC AZ Havirov 2010
                            HC Stadion LitomericeHC AZ Havirov 2010
                          England - Elite League
                          • 19:30
                            Sheffield Steelers
                            Edinburgh Capitals
                              Sheffield SteelersEdinburgh Capitals
                            Finland - Mestis
                            • 16:30
                              Espoo United
                              K-Vantaa
                                Espoo UnitedK-Vantaa
                              • 16:30
                                Heinolan Peliitat
                                Jokipojat
                                  Heinolan PeliitatJokipojat
                                • 16:30
                                  Hermes
                                  Roki
                                    HermesRoki
                                  • 16:30
                                    Jyp-Akatemia
                                    Iisalmen Peli-Karhut
                                      Jyp-AkatemiaIisalmen Peli-Karhut
                                    • 16:30
                                      Kajaanin Edustushokki RY
                                      Sapko
                                        Kajaanin Edustushokki RYSapko
                                      • 16:30
                                        Leki
                                        Tuto
                                          LekiTuto
                                        • 17:30
                                          Espoo Blues
                                          K-Vantaa
                                            Espoo BluesK-Vantaa
                                          Germany - DEL
                                          • 18:30
                                            Adler Mannheim
                                            Schwenninger Wild Wings
                                              Adler MannheimSchwenninger Wild Wings
                                            • 18:30
                                              EHC Red Bull Munchen
                                              Augsburger Panther
                                                EHC Red Bull MunchenAugsburger Panther
                                              Int. - MOL Liga, Playoffs
                                              • 17:00
                                                Debreceni HK
                                                Corona Brasov
                                                  Debreceni HKCorona Brasov
                                                • 17:00
                                                  UJPEST Budapest
                                                  DAB Docler
                                                    UJPEST BudapestDAB Docler
                                                  • 17:30
                                                    Miskolci JJSE
                                                    Ferencvaros-Esmtk
                                                      Miskolci JJSEFerencvaros-Esmtk
                                                    • 18:00
                                                      Mac Budapest
                                                      Fehervari Titanok
                                                        Mac BudapestFehervari Titanok
                                                      Norway - 1st division
                                                      • 19:00
                                                        Gjovik Mammuts
                                                        Comet
                                                          Gjovik MammutsComet
                                                        • 19:00
                                                          Krakene IL
                                                          Ringerike IHK
                                                            Krakene ILRingerike IHK
                                                          Poland - Ekstraliga, Playoffs
                                                          • 17:00
                                                            Gorniczy Klub Sportowy Tychy
                                                            GKS Katowice
                                                              Gorniczy Klub Sportowy TychyGKS Katowice
                                                            • 17:00
                                                              Tatryski Podhale Nowy T.
                                                              JKH GKS Jastrzebie
                                                                Tatryski Podhale Nowy T.JKH GKS Jastrzebie
                                                              • 17:00
                                                                TMH Polonia Bytom
                                                                Orlik Opole
                                                                  TMH Polonia BytomOrlik Opole
                                                                • 19:15
                                                                  Comarch Cracovia
                                                                  Aksam Unia Oswiecim
                                                                    Comarch CracoviaAksam Unia Oswiecim
                                                                  Russia - KHL, Playoffs
                                                                  • 13:00
                                                                    Avangard Omsk
                                                                    Admiral Vladivostok
                                                                      Avangard OmskAdmiral Vladivostok
                                                                    • 14:00
                                                                      Metallurg Magnitogorsk
                                                                      HC Red Star Kunlun
                                                                        Metallurg MagnitogorskHC Red Star Kunlun
                                                                      • 14:00
                                                                        Traktor Chelyabinsk
                                                                        HC Barys Astana
                                                                          Traktor ChelyabinskHC Barys Astana
                                                                        • 16:00
                                                                          AK Bars Kazan
                                                                          Salavat Yulaev Ufa
                                                                            AK Bars KazanSalavat Yulaev Ufa
                                                                          Russia - MHL
                                                                          • 10:00
                                                                            Irbis Kazan
                                                                            Reaktor Nizhnekamsk
                                                                              Irbis KazanReaktor Nizhnekamsk
                                                                            • 13:30
                                                                              Hc Altai
                                                                              Sarmaty Orenburg
                                                                                Hc AltaiSarmaty Orenburg
                                                                              • 14:00
                                                                                Krasnaya Armiya
                                                                                Spartak Moskow
                                                                                  Krasnaya ArmiyaSpartak Moskow
                                                                                • 14:00
                                                                                  S. Barsy Astana
                                                                                  Stalnye Lisy
                                                                                    S. Barsy AstanaStalnye Lisy
                                                                                  • 15:30
                                                                                    Almaz Cherepovets
                                                                                    Mytishchinskie A.
                                                                                      Almaz CherepovetsMytishchinskie A.
                                                                                    Sweden - Allettan Sodra
                                                                                    • 18:00
                                                                                      Kallinge/Ronneby IF
                                                                                      Lindlövens IF
                                                                                        Kallinge/Ronneby IFLindlövens IF
                                                                                      • 18:00
                                                                                        Kristianstads IK
                                                                                        Troja/Ljungby
                                                                                          Kristianstads IKTroja/Ljungby
                                                                                        • 18:00
                                                                                          Kumla HC
                                                                                          Skövde IK
                                                                                            Kumla HCSkövde IK
                                                                                          • 18:00
                                                                                            Mariestads Bois
                                                                                            Borlange HC
                                                                                              Mariestads BoisBorlange HC
                                                                                            • 18:00
                                                                                              Nybro Vikings IF
                                                                                              Vimmerby HC
                                                                                                Nybro Vikings IFVimmerby HC
                                                                                              Sweden - Hockey Allsvenskan
                                                                                              • 18:00
                                                                                                Almtuna IS
                                                                                                Sodertalje SK
                                                                                                  Almtuna ISSodertalje SK
                                                                                                • 18:00
                                                                                                  Bofors IK Karlskoga
                                                                                                  HC Vita Hasten
                                                                                                    Bofors IK KarlskogaHC Vita Hasten
                                                                                                  • 18:00
                                                                                                    IK Pantern
                                                                                                    IK Oskarshamn
                                                                                                      IK PanternIK Oskarshamn
                                                                                                    • 18:00
                                                                                                      Timra IK
                                                                                                      IF Bjorkloven
                                                                                                        Timra IKIF Bjorkloven
                                                                                                      • 18:00
                                                                                                        Vasterviks IK
                                                                                                        Modo Hockey
                                                                                                          Vasterviks IKModo Hockey