Otvorite/zatvorite

Nogomet

brBrasilero Serie B Statistike lige Otvorite/zatvorite
18:30 America RN Portuguesa 1-1 Završeno
20:50 Ceara Avai 2-2 Završeno
15:10 Ponte Preta Oeste -
15:10 Vasco Da Gama RJ Nautico -
15:10 Santa Cruz PE Icasa -
15:10 Sampaio Correa ABC RN -
15:10 Joinville SC Atletico -
15:10 Vila Nova GO America Mineiro MG -
brBrasilero Serie A Statistike lige Otvorite/zatvorite
17:30 Atletico Paranaense Internacional RS -
pyPrimera Divizija, Clausura Statistike lige Otvorite/zatvorite
19:00 General Diaz Guarani Asuncion 1-1 Završeno
15:30 Deportivo Capiata 3 de Febrero -
17:10 Cerro Porteno Sportivo Luqueno -
arPrimera Divizija, Torneo Inicial Statistike lige Otvorite/zatvorite
19:30 Quilmes Lanus 0-2 Završeno
14:15 Estudiantes LP Gimnasia La Plata -
15:15 Olimpo Belgrano de Cordoba -
arPrimera B Nacional, Skupina A Statistike lige Otvorite/zatvorite
20:00 Colon San Martin de San Juan 0-4 Završeno
usMLS Statistike lige Otvorite/zatvorite
22:00 Real Salt Lake Colorado Rapids 5-1 Završeno
17:00 Portland Timbers Vancouver Whitecaps -
mxPrimera Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
22:30 Monarcas Morelia Unam Pumas 2-3 Završeno
22:30 Club Tijuana Santos Laguna 4-1 Završeno
18:00 Puebla Jaguares de Chiapas -
18:00 America de Mexico CF Pachuca -
jpJ. Liga 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
00:00 Montedio Yamagata Kyoto Sanga 1-0 Završeno
00:00 Tokyo Verdy Kataller Toyama 0-1 Završeno
00:00 Matsumoto Yamaga Kamatamare Sanuki 0-0 Završeno
03:00 Jubilo Iwata Giravanc Kitakjušu 3-1 Završeno
03:00 Roasso Kumamoto Tochigi 2-1 Završeno
06:00 JEF United Chiba Gifu -
06:00 Shonan Bellmare Mito Hollyhock -
06:00 Fagiano Okayama Ehime -
06:00 Oita Trinita Avispa Fukuoka -
06:30 Thespakusatsu Gunma Consadole Sapporo -
jpJ. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
02:00 Nagoya Grampus Ventforet Kofu 2-0 Završeno
03:00 Gamba Osaka Cerezo Osaka 2-0 Završeno
06:00 Kashima Antlers Yokohama F Marinos -
06:00 Urawa Red Diamonds Kashiwa -
06:00 Kawasaki Frontale Tokyo -
06:00 Vissel Kobe Shimizu S-Pulse -
06:00 Sanfrecce Hiroshima Niigata Albirex -
06:00 Tokushima Vortis Omiya Ardija -
06:00 Sagan Tosu Sendai -
krK-Liga Classic Statistike lige Otvorite/zatvorite
01:00 Jeonbuk Hyundai Motors Seoul 0-0 Završeno
01:00 Ulsan Hyundai Incheon United 1-1 Završeno
03:00 Suwon Pohang Steelers 2-1 Završeno
03:00 Gyeongnam Sangju Sangmu Phoenix 1-0 Završeno
ruNacionalna Nogometna Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
01:00 SKA Enegrija Habarovsk Baltika Kalinjingrad 2-0 Završeno
02:00 Luč-Energija Volga NIžnji Novgorod 1-3 Završeno
06:00 Tom Tomsk Sibir -
07:00 Metalurg Krasnojarsk Gazovik Orenburg -
07:00 Himik Dzeržinsk Anži Mahačkala -
08:00 Tosno Tjumen -
08:00 Dinamo Sankt Petersburg Sahalin -
09:00 Kryliya Sovetov Volgar-Gazprom -
09:00 Sokol Saratov Šinjik -
ruOmladinska Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
02:00 Rostov Mladi Zenit Mladi 1-0 Završeno
04:00 CSKA Moskva Mladi Lokomotiva Moskva Mladi 1-1 Završeno
ruPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
04:00 UFA Ural Ekaterinburg 0-1 2. poluvrijeme
90'+
06:30 Rostov St. Petersburg -
09:00 Kuban Kazan -
12:00 Spartak Moscow Terek -
czFNL Statistike lige Otvorite/zatvorite
04:15 MFK Karvina Fastav Zlin 1-0 2. poluvrijeme
83'
04:15 Banik Sokolov Varnsdorf 2-0 2. poluvrijeme
82'
04:15 Trinec SK Sigma Olomouc 1-2 2. poluvrijeme
83'
10:30 Fotbal Frydek Mistek Viktoria Žižkov -
12:00 Opava Mas Taborsko -
cz1. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Jihlava Pribram -
11:00 FC Synot Dukla Prag -
11:00 Zbrojovka Brno FC Slovan Liberec -
11:00 Baumit Jablonec Dinamo Češke Buđejovice -
14:15 Bohemians 1905 Slavia Prag -
lt1. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:00 Granitas Klaipeda Trakai FK 1-2 1. poluvrijeme
45'
11:00 Banga Gargždai FK Suduva Marijampole -
deBundesliga (Ž) Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:30 MSV Duisburg SC Freiburg 0-0 1. poluvrijeme
26'
deRegionalliga Zapad Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 FC Schalke 04 II Rot-Weiss Essen -
08:00 Kray 1 FC Cologne II -
08:00 Alemannia Aachen KFC Uerdingen 05 -
08:00 SC Verl SF Siegen -
08:00 SV Rodinghausen SG Wattenscheid 09 -
08:00 FC Viktoria Cologne Hennef 05 -
deRegionalliga Sjeveroistok Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:30 VfB Auerbach Berliner AK 07 -
07:30 FC Viktoria Berlin Union Berlin II -
07:30 BFC Dynamo SV Babelsberg 03 -
07:30 Carl Zeiss Jena VFC Plauen -
deRegionalliga Bavaria Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 FV Illertissen FC Kickers Wurzburg -
08:00 SpVgg Bayreuth Greuther Furth II -
deRegionalliga Jugozapad Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Homburg SC Freiburg II -
08:00 Wormatia Worms Astoria Walldorf -
08:00 SpVgg Neckarelz Elversberg 07 -
08:00 FK Pirmasens KSV Baunatal -
08:00 Hessen Kassel SVN Zweibrucken -
deRegionalliga Sjever Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 VfL Wolfsburg II Goslarer SC -
08:00 ETSV Weiche Flensburg Eintracht Norderstedt -
08:00 FC St. Pauli II Hannover 96 II -
deOberliga NOFV Jug Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 RB Leipzig II TV Askania Bernburg -
09:00 SG Union Sandersdorf Erzgebirge Aue II -
eeMeistriliiga Statistike lige Otvorite/zatvorite
06:00 Nomme Kalju Paide Linnameeskond -
09:00 Johvi Lokomotiv Narva Trans -
12:00 Jalgpallikool Tammeka Flora Tallinn -
kzPremier Liga, Skupina za prvaka Statistike lige Otvorite/zatvorite
06:00 Ordabasi Kairat Almati -
07:00 Lokomotiv Astana Šahtjor Karagandi -
08:00 Аktobe Kajzar Kizilorda -
kzPremier Liga, Skupina za ostanak Statistike lige Otvorite/zatvorite
06:00 Tobol Irtiš -
06:30 Spartak Semey Žetisu Taldikorgan -
08:00 Taraz Atirau -
cnKineska Super Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Dalian Aerbing Shandong Luneng -
07:30 Beijing Guoan Tianjin Teda -
07:45 Shanghai Shenhua Guizhou Renhe -
08:00 Guangzhou Evergrande Šangaj Shenxin -
de2. Bundesliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Greuther Furth Kaiserslautern -
07:00 1860 München Ingolstadt 04 -
07:00 FSV Frankfurt Bochum -
de3. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 VfB Stuttgart II Chemnitzer FC -
08:00 Hansa Arminia Bielefeld -
08:00 Borussia Dortmund II Fortuna Cologne -
08:00 Kiel Wehen Wiesbaden -
08:00 RW Erfurt Regensburg -
08:00 Preussen Munster Sonnenhof Grossaspach -
08:00 Energie Cottbus Hallescher -
deBundesliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Schalke 04 Eintracht Frankfurt -
09:30 Augsburg Werder Bremen -
09:30 Stuttgart 1899 Hoffenheim -
09:30 Hamburger SV Bayern München -
09:30 Paderborn 07 Hannover 96 -
12:30 Mainz 05 Borussia Dortmund -
dk2. Divizija Istok Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Herlev Nykobing -
07:00 HIK Rishoj Boldklub -
07:00 B 1908 Amager Hvidovre -
07:00 Avedore Frem -
09:00 BK Sollerod-Vedbaek B 93 Kopenhagen -
dk2. Divizija Zapad Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 IK Skovbakken Naestved BK -
07:00 Kolding IF BK Marienlyst -
08:00 Middelfart FC Sydvest 05 -
08:00 Brabrand Ringkobing IF -
09:00 Naesby BK Kolding BK -
09:00 Jammerbugt Kjellerup IF -
dk1. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Bronshoj BK AC Horsens -
dkSuperligaen Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Hobro IK Esbjerg -
uaPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Metalurg Donjeck Iličivec -
10:00 Metalurg Zaporožje Vorskla -
tr Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Kayseri Erciyesspor Akhisar Belediye Genclik Ve Spor -
09:00 Mersin Idmanyurdu Caykur Rizespor -
09:00 Balikesirspor Galatasaray -
tr2. Liga B, Skupina 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Ofspor Aydinspor -
09:00 Kecioerenguecue Fatih Karagumruk -
09:00 Tokatspor Malatya Bld Spor -
09:30 Kartalspor Tarsus Idman Yurdu -
09:30 Turgutluspor Umraniyespor -
09:30 Bayrampasa Iskenderun Demir Celikspor -
09:30 Menemen Belediyespor Pendikspor -
09:30 Tki Tavsanli Linyitspor Fethiyespor -
12:00 Anadolu Selcukluspor Hacettepe SK -
tr2. Liga B, Skupina 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Duzyurtspor Tepecik Belediye -
08:30 Diyarbakir Belediye Bandirmaspor -
08:30 Gumushane Doganspor Inegolspor -
09:00 Polatli Bugsasspor Korfez Bld Spor -
09:30 Nazilli Bld Spor Golbasispor -
09:30 Kirklarelispor Kahramanmarasspor -
12:00 Ankaraguču Hatayspor -
12:00 Goztepespor AS Sariyer -
tr3. liga, Skupina 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Trabzon Akcaabat Bursa Niluferspor -
09:00 Kirikhanspor Batman Petrolspor -
09:30 Darica G Birligi Kizilcabolukspor -
09:30 Manavgat Evrenseki Bozuyukspor -
09:30 Nigde Belediyespor Catalcaspor -
09:30 Zonguldakspor Corum Belediyespor -
10:00 Istanbulspor Camlidere Sekerspor -
10:00 Tire 1922 Spor Gaziosmanpasa -
10:30 Ankara Adliyespor Tuzlaspor -
tr3. liga, Skupina 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Arsynspor Cankiri Bld Spor -
09:00 68 Yeni Aksarayspor Derince Belediyespor -
09:30 Halide Edip Adivarspor Sivas Dort Eylul -
09:30 Golcukspor Yeni Diyarbakirspor -
09:30 Oyak Renaultspor Eyupspor -
09:30 Cine Madranspor Payas Belediye 1975 -
09:30 Sancaktepe Belediye Tekirova -
09:30 Denizli Bld Spor Dardanelspor AS -
09:30 Maltepespor Erzincan Refahiyespor -
tr3. liga, Skupina 3 Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Erzurum Buyuksehir Balcova Belediye Spor -
08:30 Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor Sakaryaspor -
09:00 Erzin Belediyespor Beylerbeyi AS -
09:30 Silivrispor Kayseri Sekerspor -
09:30 Ankara Demirspor Elibol Sandiklispor -
09:30 Orhangazispor Etimesgut Bld Spor -
09:30 Anadolu Uskudar 1908 Spor Ayvalikgucu Belediyespor -
09:30 Gungoren Bld Spor Belediye Vanspor -
13:00 Kahramanmaras Belediyespor Bergama Belediyespor -
tr Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Osmanlispor FK Karsiyaka -
09:00 Bucaspor Giresunspor -
09:00 Samsunspor Boluspor -
09:00 Altinordu Denizlispor -
09:00 Orduspor Antalyaspor -
englandChampionship Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:15 Watford Bournemouth -
10:00 Norwich City Birmingham -
10:00 Sheffield Wednesday Reading -
10:00 Brighton & Hove Albion FC Blackpool -
10:00 Fulham Blackburn Rovers -
10:00 Derby County Cardiff -
10:00 Leeds Huddersfield -
10:00 Middlesbrough Brentford -
10:00 Millwall Nottingham Forest -
10:00 Wolverhampton Wanderers Bolton Wanderers -
10:00 Rotherham Utd Charlton -
englandPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:45 Queens Park Rangers Stoke City -
10:00 Aston Villa FC Arsenal FC -
10:00 Burnley Sunderland AFC -
10:00 Newcastle Hull City -
10:00 Swansea City Southampton -
12:30 West Ham United Liverpool -
englandLiga 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Swindon Town Sheffield Utd -
10:00 Yeovil Town Peterborough United -
10:00 Preston Crawley Town -
10:00 Scunthorpe Leyton Orient -
10:00 Port Vale Barnsley -
10:00 Rochdale FC Coventry -
10:00 Doncaster Chesterfield -
10:00 Colchester Bradford -
10:00 Gillingham Walsall -
10:00 Notts County Oldham -
10:00 MK Dons Crewe Alexandrа -
10:00 Fleetwood Town Bristol City -
englandLiga 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Cheltenham Dagenham & Redbridge -
10:00 Shrewsbury Town Newport County -
10:00 Cambridge Luton -
10:00 Portsmouth Wycombe -
10:00 Plymouth Hartlepool Utd -
10:00 Mansfield Carlisle Utd -
10:00 York Southend -
10:00 Northampton Town Accrington Stanley -
10:00 Oxford Stevenage -
10:00 Tranmere Rovers Exeter City -
10:00 Wimbledon Morecambe -
10:00 Bury Burton Albion -
englandKonferencija National Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Aldershot Town Lincoln -
10:00 Alfreton Town Nuneaton Town -
10:00 Barnet Altrincham -
10:00 Bristol Rovers Woking -
10:00 Dartford Forest Green Rovers -
10:00 Eastleigh Braintree Town -
10:00 Halifax Town Telford Utd -
10:00 Kidderminster Harriers Grimsby -
10:00 Macclesfield Town Southport -
10:00 Torquay Utd Dover Athletic -
10:00 Welling Utd -
se2. Divizija, Zapad Götaland Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Ramlosa Sodra Eskilsminne IF -
08:00 Tenhults IF Tvaakers IF -
08:00 Hogaborgs BK Assyriska BK -
08:00 Torns IF Hoganas BK -
09:00 Savedalens IF GIF Nike -
09:00 Dalstorps IF Raaslatts SK -
seAllsvenskan Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Brommapojkarna BK Hacken -
10:00 Falkenbergs FF Orebro -
seSuperettan Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Ostersunds FK Degerfors -
10:00 GAIS Goteborg Landskrona -
no2. Divizija, Sk. 3 Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Aalgaard FK Stabaek Fotball 2 -
09:00 Aasane Fotball Vidar -
09:00 Fana Lyn -
10:00 Vard Haugesund Egersund IK -
10:00 Stord FK Fyllingsdalen -
noToppserien (Ž) Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Trondheims-Orn Arna-Bjornar -
no2. Divizija, Sk. 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Levanger Raufoss IL -
10:00 Herd Byaasen Toppfotball -
10:00 Valdres FK Elverum -
no2. Divizija, Sk. 4 Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Lorenskog IF Follo -
10:00 Fossum KFUM Oslo -
10:00 Kjelsaas Kvik-Halden -
noEliteserien Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Bodo Stromsgodset -
12:00 Valerenga Molde -
no2. Divizija, Sk. 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Arendal FK Fram Larvik -
10:00 Flekkeroy Holmen -
10:00 Kongsvinger Notodden -
10:00 Vindbjart Birkebeineren -
12:00 Asker Orn-Horten -
frLiga 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Le Havre Troyes -
frLiga 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Olympique Marseille Rennes -
14:00 Lorient Reims -
14:00 Metz Bastia -
14:00 Nantes Nice -
14:00 Toulouse Caen -
geUmaglesi Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 FC Dinamo Batumi FK Spartaki Tskhinvali Tbilisi -
10:00 Zestafoni Shuqura -
azPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Sumgayit Azal -
10:00 Khazar Lenkoran Araz Nakchivan PFK -
huNB I Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Nyiregyhaza Spartacus Gyori ETO -
10:30 Diosgyori Honved -
12:30 Szombathelyi Haladas Videoton -
12:30 MTK Budimpešta Dunaujvaros Palhalma Agrospecial -
14:30 Puškaš Akademija Lombard Papa -
itLega Pro, Skupina A Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Pordenone Giana Erminio -
09:00 Bassano Virtus Albinoleffe -
10:00 Pro Patria Novara -
11:00 Arezzo Lumezzane -
13:30 Cremonese Sudtirol -
itLega Pro, Skupina B Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Teramo Gubbio -
09:00 Ancona Pro Piacenza -
10:00 Lucchese Pontedera -
11:00 Pisa Reggiana -
itLega Pro, Skupina C Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Cosenza Lupa Roma -
09:00 Paganese US Casertana 1908 -
09:00 Vigor Lamezia Sportiva Salernitana -
10:00 Messina Matera FC -
11:00 Melfi Catanzaro -
itSerija B Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Bari Livorno -
09:00 Bologna Crotone -
09:00 Brescia Ternana -
09:00 Catania Modena -
09:00 Cittadella Pescara -
09:00 Latina Avellinocalcio -
09:00 Pro Vercelli Varese -
09:00 Lanciano Frosinone -
09:00 Perugia Vicenza -
itSerie A Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 AC Cesena Empoli -
14:45 AC Milan Juventus -
pl1. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:45 Miedž Legnica Termalica Bruk-Bet -
09:30 Dolcan Zabki Bytovia Bytow -
10:00 Widzew Lodz Flota Swinoujscie -
10:30 Tychy 71 Wisla Plock -
11:30 Arka Gdynia 1929 MKS Chojniczanka Chojnice -
12:00 GKS Katowice Pogon Siedlce -
plEkstraklasa Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Piast Gliwice Cracovia -
12:00 Podbeskidzie Bielsko Biala Gornik Zabrze -
14:30 Lech Poznan Zawisza Bydgoszcz -
fiYkkonen Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 FC Jazz PK 35 -
09:00 AC Oulu FC Viikingit -
09:00 FC Ilves FC KTP -
09:00 HIFK Haka -
lv Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Daugava Daugavpils Jelgava -
09:00 FK Liepaja BFC Daugava -
rs Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 OFK Beograd FK Voždovac -
10:00 FK Radnički FK Rad -
10:00 FK Mladost FK Borac -
10:00 FK Jagodina FK Napredak -
12:00 Crvena Zvezda FK Novi Pazar -
13:00 FK Čukarički Stankom FK Donji Srem -
13:00 FK Vojvodina FK Spartak Subotica -
ro Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Concordia Chiajna Botosani -
11:30 Dinamo Bukurešt Municipal Studentesc Iasi -
11:30 Otelul Galati CFR Cluj -
atRegionalliga Središte Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Pashing/LASK Juniori Austrija Klagenfurt -
10:00 Union Gurten Kalsdorf -
atRegionalliga Zapad Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Austria Salzburg Hochst -
10:00 Wattens USC Eugendorf -
10:00 Wacker Innsbruck Am. Dornbirn -
10:00 Bizau Pinzgau Saalfelden -
atRegionalliga Istok Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:30 Marsch Neuberg Ritzing -
10:30 Mattersburg Am. Rapid Am. -
unknownDivizija Nationala Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Milsami Zimbru Kišinjev -
09:00 Dačija Kišinjev Veris -
11:00 Šerif Tiraspolj Zaria Balti -
grSuper Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Scoda Xanthi Levadiakos -
11:15 OFI Krit Atromitos -
13:30 Olympiacos GAS Veria FC -
byVysshaya Liga, Skupina za ostanak Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Belšina Bobruisk Slutskahar Slutsk -
10:00 Dnepr Mogilev FC Brest -
byVysshaya Liga, Skupina za prvaka Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Šahter Soligorsk Naftan -
eg Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:15 Asyooti Sport Al Masry Club -
09:15 AL Ittihad AL Sakandary Petrojet FC -
09:15 Alaab Damanhour Haras El Hodood -
09:15 Al Nasr Cairo El Daklyeh -
12:15 Al Moqawloon Al Arab Smouha SC -
walesPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Newtown AFC Cefn Druids -
mk1. MFL Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Renova Horizont Turnovo -
09:30 Rabotnički Skoplje Vardar -
aeArabska Gulf Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:40 Al Dhafra Ajman Club -
12:15 Al Jazeera Ahli Al-Fujirah -
12:15 AL Ain Al-Wasl -
bg Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:45 Haskovo Levski Sofia -
10:00 Marek Botev Plovdiv -
11:30 Lokomotiv Plovdiv Beroe -
12:00 CSKA Sofia Lokomotive Sofia -
at Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Rapid Wolfsberger -
12:30 Ried SK Sturm Graz -
12:30 Admira Wacker Scholz Grodig -
12:30 SCR Altach SC Wiener Neustadt -
hr1. HNL Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Istra 1961 NK Zagreb -
13:00 RNK Split HNK Hajduk -
scotland1. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Alloa Athletic Rangers -
10:00 Falkirk FC Dumbarton -
10:00 Hearts Cowdenbeath -
10:00 Livingston Raith Rovers -
10:00 Queen of The South Hibernian -
scotlandPremier League Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Aberdeen Ross County -
10:00 Hamilton Academical Kilmarnock -
10:00 Inverness St Johnstone -
scotland2. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Airdrieonians Stranraer -
10:00 Brechin City Ayr United -
10:00 Greenock Morton Dunfermline Athletic -
10:00 Peterhead Stenhousemuir -
10:00 Stirling Albion Forfar Athletic -
scotland3. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Berwick Rangers Albion Rovers -
10:00 Clyde Arbroath -
10:00 East Fife Queens Park -
10:00 East Stirling Annan Athletic -
10:00 Elgin City Montrose -
scotlandŠkotski Kup Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Linlithgow Rose Fraserburgh -
si Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Luka Koper Maribor -
12:00 Celje Rudar Velenje -
14:05 Domžale Olimpija -
trSuperliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Kayseri Erciyesspor Akhisar Bld Spor -
13:00 Mersin Idman Yurdu SK Caykur Rizespor -
13:00 Balikesirspor Galatasaraj -
trTFF 1. Liga, Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Osmanlispor FK Karsiyaka -
11:00 Bukaspor Giresunspor -
12:00 Samsunspor Boluspor -
12:00 Altinordu Denizlispor -
12:00 Orduspor Antalijaspor -
esPrimera Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Deportivo La Coruna Real Madrid -
12:00 Athletic Bilbao Granada CF -
14:00 Atletico Madrid Celta -
16:00 Espanyol Barcelona Malaga -
esSegunda Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Recreativo Huelva CD Lugo -
12:00 Barcelona B UE Llagostera -
12:00 CD Mirandes Sporting Gijon -
12:15 Real Zaragoza Alaves -
14:00 Las Palmas UD Alcorcon AD -
14:00 CE Sabadell Ponferradina SD -
baPremijer Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Drina Zvornik Vitez -
10:00 Sloboda Tuzla Željezničar -
10:00 Zvijezda Gradačac Radnik Bijeljina BN -
10:00 Velež Mostar Slavija Sarajevo -
10:00 Mladost Velika Obarska Široki Brijeg -
10:00 Travnik Čelik -
11:00 Sarajevo Olimpik Sarajevo -
mtPremier Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Tarxien Rainbows Naxxar Lions -
10:00 Floriana Zebbug Rangers FC -
12:00 Qormi Birkirkara -
12:15 Hibernians FC Pieta Hotspurs -
nl Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:30 Roda Kerkrade Ajax Mladi -
13:45 NEC Nijmegen Emmen -
13:45 RKC Waalwijk Volendam -
nlEredivisie Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:30 Excelsior Dordrecht -
13:45 ADO Den Haag Go Ahead Eagles -
14:45 Vitesse Heerenveen -
tnLigue 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:30 JS Kairouanaise Etoile Sahel -
10:30 US Monastir Stade Tunisien -
10:30 Club S Hammam-Lif AS Djerba -
ptPrimeira Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Penafiel Vitoria Setubal -
15:15 Nacional Madeira Sporting Braga -
ptSegunda Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Uniao Benfica B -
chSchweizer Kup Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Munsingen Locarno -
11:00 Tagerwilen Lugano -
11:30 SC Buochs Young Boys -
11:30 Chiasso Aarau -
11:30 Biel-Bienne Sion -
11:30 Schaffhausen Luzern -
12:00 Henau FC Wil 1900 -
13:30 Hergiswil Schotz -
ilPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Hapoel Petach Tikva Hapoel Beer Sheva -
12:00 Hapoel Haifa Ashdod -
12:00 Bnei Sakhnin FC Hapoel Akko -
12:30 Maccabi Netanya Maccabi Petach Tikva -
13:10 HI Kiryat Shmona Hapoel Tel Aviv -
dzLigue 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Arbaa USM Alžir -
12:00 Kabilie Olimpik Šlef -
12:45 ASM Oran Mo Bejaia -
12:45 Mouloudija Alžir JS Saoura -
14:00 CR Belouizdad USM Bel Abbes -
kwLiga Kuvajta Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:20 Al Salmija Yarmouk -
11:20 AL Qadsia AL Nasr -
13:40 Kaitan Al Sahel -
13:40 Al Tadamon AL Kuwait -
pePrimera Divizija, Clausura Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:30 Sport Huancayo Real Garcilaso -
13:45 Union Comercio UTC de Cajamarca -
16:00 CD Leon de Huanuco Juan Aurich de Chiclayo -
sk Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:30 Senica Sport Podbrezova -
11:30 Dukla Banska Bystrica MFK Ružomberok -
11:30 Vion Zlate Moravce Trenčin -
13:30 Spartak Myjava Kosice -
14:00 Zilina Spartak Trnava -
bePro Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Royal Mouscron Genk -
14:00 Anderlecht Cercle Brugge -
14:00 KV Oostende Gent -
14:00 KVC Westerlo Lierse -
beTweede Klasse Statistike lige Otvorite/zatvorite
13:30 Dessel St. Truidense VV -
14:00 Antwerp Eupen -
14:00 Virton Woluwe-Zaventem -
14:00 Seraing United ASV Geel -
14:00 Oud-Heverleе Heist -
cy1. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Ayia Napa Apoel -
13:00 Nea Salamina Famagusta Ethnikos Achnas -
ieSports Kup Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:45 Dundalk Shamrock Rovers -
iePrva Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
14:30 Longford Town Cobh Ramblers -
14:45 Galway Finn Harps -
iePremier Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
14:45 Sligo Rovers FC Drogheda United FC -
ecSerie A, Segunda Etapa Statistike lige Otvorite/zatvorite
14:00 Manta FC Deportivo Quito -
uyPrimera Divizija, Apertura Statistike lige Otvorite/zatvorite
14:30 Institucion Atletica Sud America Cerro -
15:00 El Tanque Sisley Penarol -
coLiga Postobon II Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:00 Boyaca Chico FC Deportivo Pasto -
17:00 Deportes Tolima Atletico Huila -
coTorneo Postobon II Statistike lige Otvorite/zatvorite
16:00 Aguablanca U. de Popayan -
16:00 Real Santander Jaguares de Cordoba -
16:00 Dep. Rionegro U. M. Santa Marta -
Otvorite/zatvorite

Tenis

unknownChallenge - Campinas, Brazil Statistike lige Otvorite/zatvorite
18:30 Mina, Gianni756 Završeno
Becker, Richard 673
13:00 Schwartzman, Diego Sebastian
Andreozzi, Guido
14:20 Ghem, Andre
Mina, Gianni
unknownChallenge - Izmir, Тurska Statistike lige Otvorite/zatvorite
04:30 Јаziri, Malek62 2. set
Ledovskih, Mihail 44
07:00 Ćorić, Borna
Ilhan, Marsel
unknownChallenge - Trnava, Slovačka Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:00 Fucsovics, Marton20 2. set
Veić, Antonio 62
06:20 Albot, Radu
Haider-Maurer, Andreas
unknownChallenge - Izmir, Тurska, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:20 Skupski K / Skupski N
Jaziri M / Kudrjavcev A
unknownChallenge - Meknes, Maroko Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Pouille, Lucas
Coppejans, Kimmer
unknownChallenge - Trnava, Slovačka, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Jebavy R / Pospišil J
Fransen S / Haase R
unknownChallenge - Quito, Ekvador Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Escobar, Gonzalo3 Prekinuto
Molteni, Andres 3
12:00 Jarry, Nicolas
Souza, Joao Olavo
unknownChallenge - Quito, Ekvador, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:00 Cunha H / Escobar G
Beretta D / Cuevas M
17:30 Krajiček A / Zeballos H3 Prekinuto
Demoliner M / Souza J 2
unknownChallenge - Campinas, Brazil, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:40 Bagnis F / Schwartzman D S
Ghem A / Neis F
unknownATP - Kuala Lumpur, Malezija, Kvalifikacije Statistike lige Otvorite/zatvorite
22:00 Murali, Mithun462 Završeno
Wattanakul, Singekrawee 636
23:00 Gonzalez, Santiago43 Završeno
Oswald, Philipp 66
00:30 Bin Zainal-Abidin, Muhammad-Ashaari33 Završeno
Lipsky, Scott 66
01:45 Syed Naguib, Syed Mond Agil66 Završeno
Merzuki, Mohd Assiri 03
03:05 Cooper, Joe33 Završeno
Merunka, Stefan 66
unknownATP - Šenžen, Kina, Kvalifikacije Statistike lige Otvorite/zatvorite
23:00 Fleming, Colin63 Predao
Te, Rigele 16
23:00 Gong, Xiao44 Završeno
Qiu, Zhuoyang 66
00:45 Zhu, Zhicheng34 Završeno
Brunstrom, Johan 66
00:45 Wang, Aoran66 Završeno
Li, Zhao-Tai 42
unknownATP - Metz, Francuska Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Goffin, David
Struff, Jan-Lennard
09:20 Sousa, Joao
Monfils, Gael
unknownATP - Metz, Francuska, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:40 Fyrstenberg M / Matkowski M
Begemann A / Knowle J
unknownWTA - Guangzhou, Kina Statistike lige Otvorite/zatvorite
23:00 Niculescu, Monica66 Završeno
Cornet, Alize 40
unknownWTA - Wuhan, Kina, Kvalifikacije Statistike lige Otvorite/zatvorite
23:00 Mattek-Sands, Bethanie461 Završeno
Voegele, Stefanie 636
00:00 Wang, Yafan633 Završeno
Schmiedlova, Anna-Karolina 166
00:00 Scheepers, Chanelle35 Završeno
Bacsinszky, Timea 67
00:00 Hercog, Polona632 Završeno
Gibbs, Nicole 366
01:20 Eraković, Marina66 Završeno
Yang, Zhaoxuan 34
02:00 Diyas, Zarina66 Završeno
Soler-Espinosa, Silvia 23
02:20 Van Uytvanck, Alison363 Završeno
Schiavone, Franceska 636
02:45 Beck, Annika715 Završeno
Vekić, Dona 567
03:15 Pliškova, Kristina33 Završeno
Bacsinszky, Timea 66
03:30 Gibbs, Nicole42 Završeno
Knapp, Karin 66
04:55 Gajdošova Jarmila34 2. set
Schmiedlova, Anna-Karolina 61
unknownWTA - Tokio, Japan Statistike lige Otvorite/zatvorite
23:00 Muguruza Blanco, Gabrine462 Završeno
Wozniacki, Caroline 626
01:55 Kerber, Angelique53 Završeno
Ivanović, Ana 76
unknownWTA - Seul, Južna Koreja Statistike lige Otvorite/zatvorite
23:30 Kirilenko, Maria663 Završeno
Pliškova, Karolina 476
02:15 Lepchenko, Varvara367 Završeno
McHale, Christina 616
unknownWTA - Guangzhou, Kina, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
01:05 Cornet A / Linette M667 Završeno
Chuang C-J / Liang C 2710
unknownWTA - Tokio, Japan, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
04:25 Black C / Mirza S65 2. set
Muguruza G / Suarez Navarro C 25
unknownWTA - Seul, Južna Koreja, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:05 Arruabarrena L / Begu I-C5 1. set
Kirilenko M / Wickmayer Y 5