Otvorite/zatvorite

Nogomet

frLiga 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:00 Auxerre Brest 0-3 Završeno
15:00 Clermont Olympique Nimes 3-0 Završeno
15:00 Creteil Sochaux 1-2 Završeno
15:00 Dijon Ajaccio AC 3-0 Završeno
15:00 Laval Tours FC 2-1 Završeno
15:00 Le Havre AC Arles Avignon 2-0 Završeno
15:00 Troyes US Orleans 45 1-0 Završeno
15:00 Gazelec Ajaccio Chateauroux 1-0 Završeno
09:00 Niort Nancy Lorraine -
frLiga 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:30 AS Monaco Reims 1-1 Završeno
12:00 Lorient Paris St Germain -
15:00 Guingamp Bastia -
15:00 Lille AS Saint Etienne -
15:00 Metz Caen -
15:00 HSC Montpellier Evian TG FC -
15:00 Nice Olympique Lyon -
nlEerste Divisie Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:00 Eindhoven Ajax Mladi 2-1 Završeno
15:00 Telstar MVV Maastricht 2-0 Završeno
15:00 Fortuna Sittard Emmen 1-8 Završeno
11:30 Den Bosch Top Oss -
14:45 RKC Waalwijk Almere City FC -
14:45 De Graafschap Helmond Sport -
nlEredivisie Statistike lige Otvorite/zatvorite
13:30 Ajax Dordrecht -
14:45 Feyenoord Zwolle -
14:45 Twente Heerenveen -
15:45 PSV Eindhoven ADO Den Haag -
cz1. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:15 Mlada Boleslav Bohemians 1905 1-0 Završeno
10:00 Dukla Prag Dinamo Češke Buđejovice -
12:00 Banik Ostrava Hr. Kralove -
12:00 Zbrojovka Brno FC Slovacko -
12:00 Slavia Prag Pribram -
12:00 Teplice Jihlava -
15:15 FC Viktoria Plzen Sparta Prag -
czFNL Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:15 Trinec Banik Sokolov -
09:00 Mas Taborsko Kolin -
09:00 SK Sigma Olomouc Pardubice -
09:00 Graffin Vlašim Viktoria Žižkov -
13:00 Opava Fastav Zlin -
bePro Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:30 Zulte Waregem Genk 2-0 Završeno
09:30 Anderlecht Lokeren -
13:00 Standard Mechelen -
15:00 Waasland KV Oostende -
15:00 Cercle Brugge KV Kortrijk -
beTweede Klasse Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:30 Oud-Heverleе Seraing United 0-3 Završeno
14:30 Dessel Lommel United -
15:00 Eupen Roeselare -
15:00 St. Truidense VV Heist -
15:00 White Star Bruxelles Patro Maasmechelen -
15:00 Tubize Woluwe-Zaventem -
plEkstraklasa Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:30 Korona Kielce Wisla Krakow 3-2 Završeno
deBundesliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:30 Schalke 04 Augsburg 1-0 Završeno
10:30 Mainz 05 Werder Bremen -
10:30 Hannover 96 Eintracht Frankfurt -
10:30 Stuttgart Wolfsburg -
10:30 Hamburger SV Bayer Leverkusen -
13:30 Bayern München Borussia Dortmund -
de2. Bundesliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Nürnberg St. Pauli -
08:00 Heidenheim SV Darmstadt 98 -
de3. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Wehen Wiesbaden Chemnitzer FC -
09:00 Kiel Arminia Bielefeld -
09:00 Dynamo Dresden Stuttgarter Kickers -
09:00 Energie Cottbus Unterhaching -
walesPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:30 Cefn Druids Prestatyn Town 3-1 Završeno
15:45 Aberystwyth Town Newtown AFC 1-0 Završeno
10:30 Carmarthen Town AFC Bangor City -
10:30 Gap Connahs Quay Port Talbot Town -
10:30 Rhyl Bala Town -
englandChampionship Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:45 Norwich City Bolton Wanderers 2-1 Završeno
08:15 Wolverhampton Wanderers Birmingham -
11:00 Charlton Sheffield Wednesday -
11:00 Wigan Fulham -
11:00 Blackburn Rovers Reading -
11:00 Brentford Derby County -
11:00 Huddersfield Nottingham Forest -
11:00 Rotherham Utd Middlesbrough -
11:00 Watford Millwall -
11:00 Blackpool Ipswich -
11:00 Cardiff Leeds -
13:15 Bournemouth Brighton & Hove Albion FC -
englandLiga 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:45 Accrington Stanley Morecambe 2-1 Završeno
11:00 Northampton Town Wimbledon -
11:00 Portsmouth Carlisle Utd -
11:00 Mansfield Southend -
11:00 Hartlepool Utd Newport County -
11:00 Cheltenham York -
11:00 Burton Albion Plymouth -
11:00 Oxford Wycombe -
11:00 Exeter City Luton -
11:00 Tranmere Rovers Stevenage -
11:00 Dagenham & Redbridge Shrewsbury Town -
11:00 Bury Cambridge -
englandPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:45 Newcastle Liverpool -
11:00 Arsenal FC Burnley -
11:00 Chelsea Queens Park Rangers -
11:00 Everton FC Swansea City -
11:00 Hull City Southampton -
11:00 Leicester City West Bromwich Albion -
11:00 Stoke City West Ham United -
englandLiga 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Crawley Town Crewe Alexandrа -
11:00 Leyton Orient Coventry -
11:00 Bristol City Oldham -
11:00 Bradford Doncaster -
11:00 Rochdale FC Preston -
11:00 Sheffield Utd Barnsley -
11:00 MK Dons Swindon Town -
11:00 Chesterfield Yeovil Town -
11:00 Colchester Port Vale -
11:00 Peterborough United Scunthorpe -
11:00 Notts County Walsall -
11:00 Fleetwood Town Gillingham -
englandKonferencija National Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Telford Utd Bristol Rovers -
11:00 Aldershot Town Gateshead -
11:00 Altrincham Alfreton Town -
11:00 Braintree Town Woking -
11:00 Eastleigh Chester -
11:00 Forest Green Rovers Lincoln -
11:00 Grimsby Dartford -
11:00 Kidderminster Harriers Torquay Utd -
11:00 Nuneaton Town Macclesfield Town -
11:00 Southport Dover Athletic -
11:00 Welling Utd Barnet -
11:00 Wrexham Halifax Town -
scotlandPremier League Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:45 St Johnstone Motherwell 2-1 Završeno
11:00 Celtic Inverness -
11:00 Dundee United St Mirren -
11:00 Hamilton Academical Partick Thistle -
11:00 Kilmarnock Dundee -
scotlandŠkotski Kup Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Hurlford United Stirling Albion -
11:00 Annan Athletic Livingston -
11:00 Ayr United Alloa Athletic -
11:00 Dumbarton Rangers -
11:00 East Fife Berwick Rangers -
11:00 Edinburgh City Brora Rangers -
11:00 Forfar Athletic Cowdenbeath -
11:00 Greenock Morton Airdrieonians -
11:00 Linlithgow Rose Raith Rovers -
11:00 Peterhead Stranraer -
11:00 Queens Park Albion Rovers -
11:00 Stenhousemuir Brechin City -
11:00 Spartans Clyde -
11:00 Arbroath Nairn County -
11:00 Elgin City Boness United -
ptPrimeira Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:45 Benfica Rio Ave 1-0 Završeno
12:00 Penafiel Estoril -
14:00 Vitoria Guimaraes Sporting CP -
16:15 Porto Nacional Madeira -
ptSegunda Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Sporting Braga B CD Santa Clara -
12:00 Maritimo Funchal B Sporting Covilha -
esPrimera Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:45 Deportivo La Coruna Getafe CF 1-2 Završeno
11:00 Granada CF Real Madrid -
13:00 Atletico Madrid Cordoba CF -
15:00 Barcelona Celta -
17:00 Real Sociedad Malaga -
esSegunda Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Mallorca CD Lugo -
13:00 Alaves Alcorcon AD -
13:00 Barcelona B Sporting Gijon -
13:15 UE Llagostera Racing Santander -
15:00 Las Palmas UD Albacete Balompie -
15:00 CE Sabadell CD Mirandes -
itLega Pro, Skupina A Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:45 Sudtirol Albinoleffe 1-1 Završeno
09:30 Pavia Sassari Torres -
10:00 Mantova FeralpiSalo -
11:00 AC Renate Novara -
12:00 Pro Patria Bassano Virtus -
14:30 Real Vicenza Cremonese -
itLega Pro, Skupina C Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Martina Melfi -
10:00 US Casertana 1908 Ischia Isolaverde -
11:00 Paganese Barletta -
12:00 Juve Stabia Lupa Roma -
itSerie A Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Napoli Roma -
13:00 Empoli Juventus -
15:45 Parma Inter -
itLega Pro, Skupina B Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Prato Forli -
11:00 Spal 2013 Aquila -
12:00 Teramo Pro Piacenza -
14:30 Pisa San Marino -
itSerija B Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Avellinocalcio Catania -
10:00 Crotone Perugia -
10:00 Livorno Bologna -
10:00 Pescara Spezia -
10:00 Pro Vercelli Bari -
10:00 Ternana Cittadella -
10:00 Trapani Brescia -
10:00 Virtus Entella Lanciano -
10:00 Carpi FC Vicenza -
iePremier Divizija, Baraž Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:45 Galway U.C.D. Dablin 3-0 Završeno
clPrimera Divizija, Apertura Statistike lige Otvorite/zatvorite
16:00 Santiago Wanderers O'Higgins 1-0 Završeno
11:00 Universidad de Chile Universidad Catolica -
14:30 Palestino Antofagasta -
17:00 Huachipato Cobreloa -
clPrimera B, Apertura Statistike lige Otvorite/zatvorite
17:00 Rangers Talca Santiago Morning -
arPrimera B Nacional, Skupina B Statistike lige Otvorite/zatvorite
17:10 All Boys Crucero Del Norte 1-0 Završeno
20:30 Independiente Rivadavia de Mendoza Santamarina Tandil 0-0 1. poluvrijeme
18'
13:00 Club Atletico Temperley Atletico Tucuman -
14:00 CA Huracan Sp. Belgrano de S. F. -
15:30 CA Sarmiento Club Atletico Patronato Parana -
arPrimera Divizija, Torneo Inicial Statistike lige Otvorite/zatvorite
19:30 Banfield Olimpo 2-0 2. poluvrijeme
62'
15:15 Godoy Cruz A. T. Belgrano de Cordoba -
17:00 Gimnasia La Plata Racing Club -
17:30 Quilmes Velez Sarsfield -
arPrimera B Nacional, Skupina A Statistike lige Otvorite/zatvorite
20:00 Instituto Cordoba Douglas Haig 0-0 Poluvrijeme
20:00 Guarani A.F. Colon 1-0 1. poluvrijeme
35'
20:30 Gimnasia Jujuy Ferro Carril Oeste 0-0 1. poluvrijeme
21'
15:00 Nueva Chicago San Martin de San Juan -
brBrasilero Serie B Statistike lige Otvorite/zatvorite
17:30 Atletico Vila Nova GO 3-1 Završeno
19:50 Parana Clube PR Vasco Da Gama RJ 0-0 Poluvrijeme
14:20 Ponte Preta Sampaio Correa -
15:20 Santa Cruz PE America RN -
15:20 Icasa Nautico -
15:20 ABC RN America Mineiro MG -
19:00 Boa Esporte Clube Ceara -
brBrasilero Serie A Statistike lige Otvorite/zatvorite
17:30 Gremio Vitoria BA -
17:30 Goias GO Fluminense RJ -
19:00 Corinthians SP Coritiba PR -
nzPremiership Statistike lige Otvorite/zatvorite
21:00 Waitakere United Wanderers -
21:00 Canterbury United Waikato -
mxPrimera Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
21:30 Monarcas Morelia CF Monterrey -
22:30 Club Tijuana Deportivo Toluca -
19:00 Puebla CF Pachuca -
19:00 America de Mexico Guadalajara Chivas -
jpJ. Liga 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
00:00 Mito Hollyhock Yokohama -
00:00 Tokyo Verdy Consadole Sapporo -
00:00 Fagiano Okayama Kyoto Sanga -
00:00 Kamatamare Sanuki Giravanc Kitakjušu -
01:00 Kataller Toyama Tochigi -
01:00 Gifu Oita Trinita -
02:00 Ehime V-Varen Nagasaki -
06:00 JEF United Chiba Jubilo Iwata -
06:00 Shonan Bellmare Thespakusatsu Gunma -
06:00 Avispa Fukuoka Matsumoto Yamaga -
06:00 Roasso Kumamoto Montedio Yamagata -
krK-Liga Challenge Statistike lige Otvorite/zatvorite
01:00 National Police Agency Gwangju -
03:00 Suwon City FC Anyang -
03:00 Daejeon Citizen Bucheon FC 1995 -
auA-Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
04:30 Perth Glory Newcastle Jets -
ruOmladinska Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:00 Kuban Mladi Spartak Moskva Mladi -
06:00 Lokomotiva Moskva Mladi Dinamo Moskva Mladi -
ruPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 CSKA Moscow St. Petersburg -
kzPremier Liga, Skupina za prvaka Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:00 Ordabasi Šahtjor Karagandi -
08:00 Lokomotiv Astana Kajzar Kizilorda -
08:00 Аktobe Kairat Almati -
kzPremier Liga, Skupina za ostanak Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:00 Tobol Žetisu Taldikorgan -
05:00 Spartak Semey Atirau -
07:00 Taraz Irtiš -
geUmaglesi Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
06:00 Kolkheti 1913 Poti FC Samtredia -
06:00 Dila Gori Metallurg Rustavi -
06:00 Zugdidi FC Guria Lanchkhuti -
eeMeistriliiga Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Nomme Kalju Sillamae -
07:00 Paide Linnameeskond Jalgpallikool Tammeka -
10:00 Flora Tallinn JK Tallinna Kalev -
13:00 Infonet Narva Trans -
byVysshaya Liga, Skupina za prvaka Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 FC Dinamo Minsk BATE Borisov -
byVysshaya Liga, Skupina za ostanak Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 FC Brest Dnepr Mogilev -
07:00 Slutskahar Slutsk Belšina Bobruisk -
trSuperliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:30 Genčlerbirligi Istanbul Basaksehir -
10:00 Bursaspor Sivasspor -
13:00 Akhisar Bld Spor Trabzonspor -
trTFF 1. Liga, Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Sanliurfaspor Manisaspor -
08:00 Antalijaspor Bukaspor -
12:30 Elazigspor Adana Demirspor -
trU21 Liga, Gr. Super Lig Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:30 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor Trabzonspor -
07:30 Bursaspor Sivasspor -
07:30 Genclerbirligi Istanbul Basaksehir -
trU21 Liga, Gr. 1. Lig Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Elazigspor Adana Demirspor -
08:00 Sanliurfaspor Manisaspor -
08:00 Antalyaspor Bucaspor -
seAllsvenskan Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Aatvidaberg Malmo -
08:00 Brommapojkarna Elfsborg -
08:00 Kalmar AIK -
08:00 Falkenbergs FF Mjallby -
08:00 IFK Goteborg Halmstad -
08:00 Gefle Helsingborg -
08:00 Orebro BK Hacken -
08:00 Djurgardens IF IFK Norrkoping -
lvVirsliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Metta/Lu Spartaks -
08:00 Daugava Riga Jelgava -
08:00 Jurmala Skonto Riga -
08:00 Ventspils BFC Daugava -
08:00 FK Liepaja Daugava Daugavpils -
noToppserien (Ž) Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Avaldsnes IL Kolbotn -
08:00 Lillestrom SK Kvinner Stabaek Fotball -
08:00 Arna-Bjornar Roa -
08:00 Klepp Valerenga -
08:00 Amazon Grimstad FK Grand Bodo -
08:00 Trondheims-Orn Medkila -
dk2. Divizija Istok Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 B 1908 Amager HIK Hellerup -
08:00 Avedore Rishoj Boldklub -
08:00 BK Sollerod-Vedbaek Holbaek -
09:00 GVI Fremad Amager -
10:00 B 93 Kopenhagen Nykobing -
dk2. Divizija Zapad Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Jammerbugt IK Skovbakken -
08:00 Kolding IF Ringkobing IF -
08:30 Odder IGF Brabrand -
09:00 Middelfart Kolding BK -
09:00 FC Sydvest 05 Naestved BK -
09:30 Varde Kjellerup IF -
dk1. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Bronshoj BK FC Fredericia -
dkSuperligaen Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Vestsjaelland Esbjerg -
deRegionalliga Sjever Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Hannover 96 II VfB Lubeck -
09:00 FC St. Pauli II Goslarer SC -
09:00 Eintracht Braunschweig II VfB Oldenburg -
deRegionalliga Sjeveroistok Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 SV Babelsberg 03 VfB Auerbach -
08:30 TSG Neustrelitz FSV Budissa Bautzen -
08:30 Wacker Nordhausen Hertha BSC Berlin II -
deOberliga NOFV Jug Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 TV Askania Bernburg Eisenach -
10:00 Lokomotive Leipzig Energie Cottbus II -
deRegionalliga Bavaria Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 1860 Munich II SV Seligenporten -
deRegionalliga Jugozapad Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Elversberg 07 KSV Baunatal -
09:00 Astoria Walldorf SVN Zweibrucken -
09:00 SC Freiburg II Nottingen -
09:00 Homburg Koblenz -
09:00 Wormatia Worms Waldhof Mannheim -
09:00 SpVgg Neckarelz FC Saarbrucken -
unknownDivizija Nationala Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Dinamo Auto Tiraspolj -
08:00 Zaria Balti Veris -
fiSuomen Kup Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 HJK Helsinki Inter Turku -
mk1. MFL Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Rabotnički Skoplje Pelister Bitola -
08:30 Renova Škendija 79 Tetovo -
baPremijer Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Slavija Sarajevo Olimpik Sarajevo -
08:30 Radnik Bijeljina BN Travnik -
08:30 Vitez Mladost Velika Obarska -
08:30 Sloboda Tuzla Velež Mostar -
08:30 Zvijezda Gradačac Borac Banja Luka -
11:30 Zrinjski Čelik -
egPremijer Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:45 Enppi Club Asyooti Sport -
11:00 Haras El Hodood Smouha SC -
13:30 AL Ahly Cairo Alaab Damanhour -
huNB I Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Gyori ETO Diosgyori -
11:00 Nyiregyhaza Spartacus Szombathelyi Haladas -
11:00 Dunaujvaros Palhalma Agrospecial Pecs -
13:00 Lombard Papa Debreceni -
15:00 Ferencvarosi Paksi -
grSuper Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Platanias Chanion PAS Giannina FC -
11:15 GAS Veria FC Panionios -
13:30 Asteras Olympiacos -
mtPremier Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Naxxar Lions Pieta Hotspurs -
11:00 Birkirkara Sliema Wanderers -
11:15 Balzan Youths Valletta FC -
roLiga 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Gaz Metan Medias Universitatea Cluj -
12:00 Universitatea Craiova Botosani -
14:30 Astra Giurgiu Ceahlaul Piatra Neamt -
zaPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Orlando Pirates Kaizer Chiefs - Odgođeno
12:00 Amazulu Mpumalanga Black Aces - Odgođeno
14:15 Mamelodi Sundowns Free State Stars - Odgođeno
14:15 Polokwane City Chippa United - Odgođeno
inIndijska Super Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Goa Delhi Dynamos -
tnLigue 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Stade Gabesien JS Kairouanaise -
09:30 ES Metlaoui Sportive Zarzis -
hr1. HNL Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 RNK Split NK Dinamo -
14:00 NK Slaven Belupo NK Rijeka -
dzLigue 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 JS Saoura CR Belouizdad -
11:00 Mouloudija El Eulma USM Alžir -
11:00 USM Bel Abbes Mouloudija Ioran -
11:00 ASM Oran USM El Harah -
13:00 Mo Bejaia Arbaa -
atBundesliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Austrija Beč SK Sturm Graz -
13:30 RB Salzburg Admira Wacker -
13:30 Ried Wolfsberger -
13:30 SC Wiener Neustadt Scholz Grodig -
uaPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Vorskla Iličivec -
13:30 Metalurg Zaporožje Černomorec Odesa -
cy1. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Doxa Katokopias Apollon Limassol -
13:00 Ethnikos Achnas Apoel -
ilPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Maccabi Petach Tikva Maccabi Haifa -
12:00 Hapoel Haifa Bnei Sakhnin FC -
12:30 Ashdod Hapoel Raanana -
13:30 Hapoel Akko Hapoel Beer Sheva -
pePrimera Divizija, Clausura Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:30 CD San Simon Inti Gas Deportes -
13:45 Real Garcilaso Universitario de Deportes -
16:00 Universidad San Martin FBC Melgar -
skSuperliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:30 DAC Dunajska Streda Senica -
12:00 Spartak Myjava Vion Zlate Moravce -
bgA PFG Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:30 CSKA Sofia Slavia Sofia -
rsSuperliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 FK Borac FK Napredak -
12:00 FK Čukarički Stankom FK Mladost -
14:00 FK Novi Pazar FK Radnički -
ecSerie A, Segunda Etapa Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:30 El Nacional Quito Olmedo -
14:30 Manta FC Deportivo Cuenca -
16:00 Mushuc Runa Liga de Loja -
18:00 Independiente Jose Teran Barcelona -
chSuper Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:45 Zurich Luzern -
15:00 Basel Grasshoppers -
chChallenge League Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:45 Schaffhausen Le Mont Ls -
unknownAFC Liga Prvaka, Nokaut faza Statistike lige Otvorite/zatvorite
13:30 AL Hilal Riyadh Western Sydney -
uyPrimera Divizija, Apertura Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:30 Defensor Sporting River Plate -
15:30 Institucion Atletica Sud America El Tanque Sisley -
16:00 Fenix Nacional de Football -
usMLS Doigravanje Statistike lige Otvorite/zatvorite
16:00 Columbus Crew New England Revolution -
coLiga Postobon II Statistike lige Otvorite/zatvorite
16:15 Aguilas Doradas Deportivo Pasto -
18:30 Deportivo Cali Envigado FC -
18:30 Independiente Medellin La Equidad -
pyPrimera Divizija, Clausura Statistike lige Otvorite/zatvorite
17:00 Guarani Asuncion Cerro Porteno - Odgođeno
Otvorite/zatvorite

Hokej na ledu

dkMetal Ligaen Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:00 Herlev Eagles Sonderjyske 2-5 Završeno
deDEL 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:00 Crimmitschau Riessersee 2-1 Završeno
15:00 Bremerhaven Star Bulls Rosenheim 0-1 Završeno
chNLB Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:00 Ajoie GCK Lions 2-3 Nakon dodatnog vremena
15:00 Olten Thurgau 5-1 Završeno
15:00 Langenthal Visp 2-1 Završeno
12:00 GCK Lions Olten -
12:00 Thurgau La Chaux-de-Fonds -
12:45 Visp Ajoie -
14:45 Tigers Langenau Langenthal -
chNLA Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:30 Lugano Ambri Piotta 3-1 Završeno
14:45 Ambri Piotta Fribourg Gotteron -
14:45 Biel Davos -
14:45 Servette Bern -
14:45 Rapperswil Jona Lakers Kloten Flyers -
14:45 Lausanne Zürich -
usNHL Statistike lige Otvorite/zatvorite
19:00 Colombus Blue Jackets Toronto Maple Leafs 0-2 Pauza
19:30 Detroit Red Wings Los Angeles Kings 4-0 2. period
20:30 Dallas Stars Anaheim Ducks 0-0 1. period
21:00 Calgary Flames Nashville Predators -
19:00 Boston Bruins Ottawa Senators -
19:00 Toronto Maple Leafs Chicago Blackhawks -
19:00 Tampa Bay Lightning Washington Capitals -
19:00 Florida Panthers Philadelphia Flyers -
19:00 New Jersey Devils Colombus Blue Jackets -
19:00 New York Rangers Winnipeg Jets -
19:00 Pittsburgh Penguins Buffalo Sabres -
19:00 Carolina Hurricanes Arizona Coyotes -
ruKHL Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Dinamo Minsk Sibir Novosibirsk -
fiSM-liiga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Blues Espoo Jyväskylä -
11:00 Karpat Oulu SaiPa Lappeenranta -
11:00 Pelicans Lahti KalPa Hockey -
11:00 Assat Pori TPS Turku -
12:30 Tappara Hämeenlinna -
fiMestis Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 KooKoo Kouvola Heinolan Peliitat -
11:00 K-Vantaa TuTo Hockey -
11:00 LeKi Hockey Kajaanin Edustushokki -
11:00 Jukurit Mikkeli Savonlinnan Pallokerho -
11:00 Keupa JYP-Akatemia -
seSHL Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Skellefteaa AIK Frölunda -
11:00 Vaxjo Lakers Brynas -
11:00 HV 71 MoDo -
11:00 Djurgarden Orebro -
13:30 Lulea Färjestad -
13:30 Leksand Linköping -
seHokej Allsvenskan Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Timra Malmo -
11:00 Rogle Vasteraas -
11:00 Mora AIK Stockholm -
11:00 Bjorkloven Asploven -
11:00 Almtuna Södertälje -
11:00 Oskarshamn Vita Hasten -
seHockeyettan Sodra Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Kristianstads Troja/Ljungby -
seHockeyettan Vastra Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Skovde Borlange -
noEliteserien Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Stjernen Vaalerenga -
11:00 Stavanger Oilers Kongsvinger -
cz1. liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Benatky Nad Jizerou Havirov Panthers -
12:00 Hokej Šumperk 2003 Dukla Jihlava -
12:00 Rebel Havličkuv Brod Horacka Trebič -
12:00 Stadion Litomerice Rytiri Kladno -
12:30 Chomutov Slovan Ustečti Lvi -
12:30 Most Motor Česke Budejovice -
12:30 Kadan Jestrabi Prostejov -
atEHL Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:30 Innsbruck SAPA Fehervar -
Otvorite/zatvorite

Bandy

seElitserien Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:00 Bollnas Gif Tb Vasteras 6-4 Završeno
11:00 IFK Kungalv Ljusdals BK -
Otvorite/zatvorite

Košarka

unknownEuroliga (M), Skupina C Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:15 Bayern Munchen Ea7-Emporio Armani Milano 74-81 Završeno
15:45 Barcelona Turow 86-67 Završeno
unknownEuroliga (M), Skupina D Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:30 Laboral Kutxa Vitoria Galatasaray 91-90 Završeno
unknownEuroliga (M), Skupina B Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:45 Unicaja Malaga Limoges 75-69 Završeno
unknownABA Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Levski Sofija Krka -
14:00 Olimpija Metalac Valjevo -
frPro A Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:30 Paris Levallois Asvel Basket 64-60 Završeno
15:00 Som Boulogne-Sur-Mer Chalon Saone -
15:00 Champagne Chalons Reims Le Mans -
15:00 Nancy Basket Cholet -
15:00 Orleans Loiret Basket Le Havre -
15:00 Pau-Orthez Dijon Bourgogne -
15:00 Rouen Nanterre -
usNBA Statistike lige Otvorite/zatvorite
19:00 Indiana Memphis 67-77 3. cetvrtina
20:00 Chicago Cleveland 33-40 2. cetvrtina
20:30 Milwaukee Philadelphia 8-4 1. cetvrtina
22:00 Phoenix San Antonio -
22:00 Sacramento Portland -
22:30 L.A. Lakers L.A. Clippers -
19:00 New Orleans Pelicans Dallas -
19:00 Charlotte Hornets Memphis -
19:00 Orlando Toronto -
19:00 Philadelphia Miami -
19:00 Washington Milwaukee -
auNBL Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:30 Cairns Taipans Sydney Kings -
trTBL (M) Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Besiktas Integral Forex Trabzonspor -
11:00 Eskisehir Basket Istanbul BSB -
11:00 Usak Sportif Darussafaka -
12:00 Banvit Bandirma Ronesans TED Ankara Kolejliler -
12:00 Turk Telekom Royal Hali Gaziantep -
13:00 Fenerbahče Ulker Tofas Bursa -
ltLKL Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Lietuvos Rytas Mazeikiai -
grA1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Ago Retimno Panionios -
11:00 Kolossos Panelefsiniakos Aok -
11:00 PAOK ASA Koroivos Amaliadas -
11:00 AE Nea Kifissias Apolon Ahaja -
11:00 Kao Dramas Aris -
uaSuperliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Khimik Politekhnika Halychyna -
atABL Statistike lige Otvorite/zatvorite
13:00 Carefuel Gussing Knights Oberwart Gunners -
deBBL Statistike lige Otvorite/zatvorite
13:30 Ratiopharm Ulm Phoenix Hagen -
13:30 Mitteldeutscher Brose Baskets Bamberg -
15:30 Artland Dragons Fraport Skyliners Frankfurt -
15:30 Oldenburg Braunschweig -
15:30 MHP Riesen Ludwigsburg Gottingen -
itSerie A Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:30 Enel Brindisi Dolomiti Energia Trento -
15:30 Trenkwalder Reggio Emilia Victoria Libertas Pesaro -
esSpagnola ACB Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
16:00 Morabanc Andora Herbalife Gran Canaria -
16:00 Bilbao Basket San Fernando -
Otvorite/zatvorite

Tenis

unknownATP - Pariz, Francuska Statistike lige Otvorite/zatvorite
16:30 Ferrer, David664 Završeno
Nishikori, Kei 376
09:30 Berdych, Tomaš
Raonić, Miloš
12:00 Đoković, Novak
Nishikori, Kei
unknownATP - Pariz, Francuska, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
06:45 Matkowski M / Melzer J
Granollers M / Lopez M
13:20 Bryan B / Bryan M
Rojer J-J / Tecau H
unknownChallenge - Charlottesville, SAD Statistike lige Otvorite/zatvorite
16:50 Harrison, Ryan763 Završeno
Broady, Liam 676
21:05 Sandgren, Tennys
Kudla, Denis
11:00 Kuznetsov, Alex
Duckworth, James
unknownChallenge - Charlottesville, SAD, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
19:40 Huey T C / Nielsen F66 2. set
Bangoura S / King E 36
unknownChallenge - Traralgon, Australiјa Statistike lige Otvorite/zatvorite
20:00 Smith, John-Patrick Početak odgođen
Klahn, Bradley
21:20 Jenkins, Jarmere
Moriya, Hiroki
unknownChallenge - Saint-Denis, Reunion Island, Francuska Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:00 Haase, Robin
Ward, James
06:30 Serra, Florent
Berankis, Ricardas
unknownChallenge - Eckental, Njemačka, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:00 Bemelmans R / Desein N
Beck A / Petzschner P
unknownChallenge - Ženeva, Švicarska, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Marach O / Oswald P
Skupski K / Skupski N
11:40 Fleming C / Marray J
Brunstrom J / Monroe N
unknownChallenge - Saint-Denis, Reunion Island, Francuska, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:50 Haase R / Pavić M
Barrere G / Serra F
unknownChallenge - Eckental, Njemačka Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Bašić, Mirza
Belemans, Ruben
10:00 Desein, Niels
Puetz, Tim
unknownChallenge - Ženeva, Švicarska Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Przysiezny, Michal
Bolelli, Simone
10:20 Baghdatis, Marcos
Albot, Radu
unknownChallenge - Traralgon, Australiјa, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
19:00 Jenkins J / Krueger M
Klein B / Propoggia D
unknownChallenge (Ž) - Ningbo, Kina Statistike lige Otvorite/zatvorite
01:00 Kania, Paula
Linete, Magda
07:00 Duan, Ying-Ying
Wang, Qiang
unknownWTA - Tour Finals Sofija, Bugarska Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:50 Muguruza Blanco, Gabrine
Petković, Andrea
13:00 Pennetta, Flavia
Suarez Navarro, Carla
Otvorite/zatvorite

Rukomet

unknownLiga Prvaka (Ž), Skupina A Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Dinamo Volgograd Krim Mercator -
seElitserien, (Ž) Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Skuru IK Team Eslov IK -
deBundesliga (Ž) Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Buxtehuder SV Blomberg-Lippe -
14:00 TuS Metzingen SVG Celle -
14:30 FA Goppingen TSV Bayer 04 Leverkusen -
14:30 Fuchse Berlin DJK/MJC Trier -
dkKup (Ž) Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:10 Randers Midtjylland -
<