Otvorite/zatvorite

Nogomet

uyPrimera Divizija, Apertura Statistike lige Otvorite/zatvorite
18:00 Defensor Sporting CA Rentistas 1-2 Završeno
14:00 Tacuarembo Fenix -
14:00 Institucion Atletica Sud America Nacional de Football -
brBrasilero Serie B Statistike lige Otvorite/zatvorite
18:30 Oeste Boa Esporte Clube 2-1 Završeno
18:30 America Mineiro MG Ponte Preta 3-0 Završeno
20:50 Icasa Vasco Da Gama RJ 1-1 Završeno
15:10 Portuguesa Ceara -
15:10 Parana Clube PR Bragantino -
15:10 Nautico America RN -
15:10 Avai Santa Cruz PE -
15:10 Atletico Sampaio Correa -
brBrasilero Serie A Statistike lige Otvorite/zatvorite
17:30 Botafogo RJ Chapecoense -
17:30 Atletico Mineiro Internacional RS -
arPrimera Divizija, Torneo Inicial Statistike lige Otvorite/zatvorite
19:30 CA Tigre Racing Club 4-0 Završeno
14:00 Gimnasia La Plata Rosario Central -
16:15 Newell's Old Boys Belgrano de Cordoba -
arPrimera B Nacional, Skupina B Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:15 CA Sarmiento CA Huracan -
15:30 Santamarina Tandil Union de Santa Fe -
arPrimera B Nacional, Skupina A Statistike lige Otvorite/zatvorite
17:15 Argentinos Juniors Gimnasia Jujuy -
clPrimera Divizija, Apertura Statistike lige Otvorite/zatvorite
20:00 Santiago Wanderers Audax Italiano 2-2 Završeno
12:30 Universidad de Chile Huachipato -
15:30 Nublense O'Higgins -
18:00 Union Espanola Universidad de Concepcion -
clPrimera B, Apertura Statistike lige Otvorite/zatvorite
16:00 La Serena Everton de Vina Del Mar -
mxPrimera Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
20:30 Monarcas Morelia Tigres 1-5 Završeno
22:30 Santos Laguna Deportivo Toluca 3-0 Završeno
18:00 Cruz Azul Gallos Blancos -
18:00 Tiburones Rojos Guadalajara Chivas -
ecSerie A, Segunda Etapa Statistike lige Otvorite/zatvorite
20:30 Liga de Loja Deportivo Cuenca 1-1 Završeno
18:00 Emelec El Nacional Quito -
usMLS Statistike lige Otvorite/zatvorite
21:00 Dallas Real Salt Lake 2-1 Završeno
ruOmladinska Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
02:00 UFA Mladi Spartak Moskva Mladi 0-0 Završeno
06:00 Dinamo Moskva Mladi Ural Ekaterinburg Mladi 1-1 Završeno
08:00 Kuban Mladi Lokomotiva Moskva Mladi 1-2 2. poluvrijeme
57'
10:00 Rostov Mladi Mordovija Saransk -
ruPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
06:00 UFA Spartak Moscow 1-2 Završeno
09:00 St. Petersburg Amkar Perm 1-0 1. poluvrijeme
23'
12:00 Kazan CSKA Moscow -
czFNL Statistike lige Otvorite/zatvorite
04:15 Pardubice Fastav Zlin 0-0 Završeno
04:15 Trinec Opava 2-1 Završeno
11:00 Mas Taborsko MFK Karvina -
11:00 SK Sigma Olomouc Znojmo -
11:00 Graffin Vlašim Fotbal Frydek Mistek -
cz1. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Dinamo Češke Buđejovice Mlada Boleslav -
11:00 Pribram Bohemians 1905 -
11:00 Hr. Kralove FC Synot -
11:00 Baumit Jablonec Jihlava -
14:15 Slavia Prag FC Viktoria Plzen -
idIndonezijska Super Liga, Istok Statistike lige Otvorite/zatvorite
04:30 PSM Makassar Persela Lamongan 3-1 Završeno
idIndonezijska Super Liga, Zapad Statistike lige Otvorite/zatvorite
04:30 Pelita Bandung Raya Persijap Jepara 3-0 Završeno
08:00 Gresik United Persita Tangerang 1-1 2. poluvrijeme
63'
jpJ. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:00 Shimizu S-Pulse Kashima Antlers 1-3 Završeno
05:30 Tokyo Urawa Red Diamonds 4-4 Završeno
05:30 Ventforet Kofu Gamba Osaka 3-3 Završeno
06:00 Omiya Ardija Sagan Tosu 1-3 Završeno
06:00 Yokohama F Marinos Kawasaki Frontale 2-0 Završeno
06:00 Niigata Albirex Tokushima Vortis 1-2 Završeno
06:00 Nagoya Grampus Kashiwa 1-1 Završeno
06:00 Vissel Kobe Sendai 2-1 Završeno
06:00 Sanfrecce Hiroshima Cerezo Osaka 0-0 Završeno
lt1. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
05:00 FK Suduva Marijampole Ekranas 0-0 Završeno
krK-Liga Classic Statistike lige Otvorite/zatvorite
06:00 Gyeongnam Pohang Steelers 0-0 Završeno
06:00 Jeonbuk Hyundai Motors Seoul 1-2 Završeno
06:30 Ulsan Hyundai Sangju Sangmu Phoenix 3-0 Završeno
byKup Statistike lige Otvorite/zatvorite
06:00 Isloh Granit Mikaševiči 5-6 Nakon produžetaka
de2. Bundesliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Nürnberg FSV Frankfurt 0-1 Završeno
07:00 Fortuna Dusseldorf Karlsruher 0-2 Završeno
de3. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Osnabruck Preussen Munster 0-1 2. poluvrijeme
62'
08:00 Mainz(am.) Unterhaching 1-3 2. poluvrijeme
68'
08:00 Regensburg Hansa 1-2 2. poluvrijeme
62'
08:00 Kiel Energie Cottbus 0-1 2. poluvrijeme
70'
08:00 RW Erfurt Dynamo Dresden 1-0 2. poluvrijeme
65'
08:00 Arminia Bielefeld Fortuna Cologne 2-0 2. poluvrijeme
64'
08:00 Hallescher Stuttgarter Kickers 1-2 2. poluvrijeme
65'
deBundesliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 1899 Hoffenheim Augsburg -
09:30 Hannover 96 Schalke 04 -
09:30 Hertha Werder Bremen -
09:30 Eintracht Frankfurt Freiburg -
09:30 Köln Hamburger SV -
12:30 Borussia Dortmund Bayer Leverkusen -
dk2. Divizija Istok Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Herlev B 93 Kopenhagen 1-4 Završeno
07:00 B 1908 Amager BK Sollerod-Vedbaek 2-3 Završeno
09:00 Rishoj Boldklub Nykobing 0-0 1. poluvrijeme
23'
dk2. Divizija Zapad Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 IK Skovbakken FC Sydvest 05 3-0 Završeno
08:00 Brabrand Varde 0-0 2. poluvrijeme
69'
09:00 Naesby BK Thisted 1-0 1. poluvrijeme
22'
09:00 Jammerbugt Kolding IF 1-0 1. poluvrijeme
22'
09:00 Odder IGF Middelfart 0-0 1. poluvrijeme
22'
dk1. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Bronshoj BK Viborg FF 1-0 1. poluvrijeme
22'
deRegionalliga Sjever Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Bremen(am.) Hannover 96 II 3-0 Završeno
08:00 Eintracht Braunschweig II BSV Rehden 1-1 2. poluvrijeme
66'
deRegionalliga Zapad Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Alemannia Aachen Fortuna Dusseldorf II 3-0 Završeno
08:00 Borussia M'gladbach II SF Siegen 0-0 2. poluvrijeme
63'
08:00 RW Oberhausen Hennef 05 3-0 2. poluvrijeme
68'
08:00 VfL Bochum II Rot-Weiss Essen 1-1 2. poluvrijeme
65'
08:00 SC Wiedenbruck 1 FC Cologne II 1-1 2. poluvrijeme
67'
08:00 FC Viktoria Cologne SV Rodinghausen 4-0 2. poluvrijeme
66'
08:00 FC Schalke 04 II SC Verl 1-2 2. poluvrijeme
67'
deRegionalliga Sjeveroistok Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:30 FSV Zwickau Wacker Nordhausen 3-0 2. poluvrijeme
90'+
deRegionalliga Bavaria Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 FC Eintracht Bamberg 2010 VfR Garching 1-0 2. poluvrijeme
67'
08:00 1860 Munich II 1 FC Nuremberg II 2-1 2. poluvrijeme
69'
08:00 Schweinfurt 05 FC Kickers Wurzburg -
08:00 FV Illertissen SpVgg Bayreuth 1-1 2. poluvrijeme
67'
08:00 FC Ingolstadt II Bayern(am.) 0-0 2. poluvrijeme
51'
08:00 Augsburg II SV Schalding-Heining 2-1 2. poluvrijeme
67'
deRegionalliga Jugozapad Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Elversberg 07 Kaiserslautern II 1-0 2. poluvrijeme
65'
08:00 SC Freiburg II Offenbacher Kickers 1-2 2. poluvrijeme
67'
08:00 Wormatia Worms FK Pirmasens 1-0 2. poluvrijeme
71'
deDFB Pokal (Ž) Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Schott Mainz VfL Sindelfingen 3-1 2. poluvrijeme
66'
deOberliga NOFV Sjever Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 FSV Luckenwalde Lichtenberg 47 -
08:00 Waren 09 Strausberg -
08:00 FSV Optik Rathenow Malchower SV -
deOberliga NOFV Jug Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 FC Oberlausitz Neugersdorf Lokomotive Leipzig -
08:00 SV Schott Jena SG Union Sandersdorf -
09:00 Markranstadt RB Leipzig II -
kzPremier Liga, Skupina za ostanak Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:00 Spartak Semey Taraz 0-0 Završeno
07:00 Irtiš Žetisu Taldikorgan 1-1 Završeno
09:00 Tobol Atirau 0-0 1. poluvrijeme
24'
kzPremier Liga, Skupina za prvaka Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Аktobe Ordabasi - Odgođeno
englandChampionship Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:15 Ipswich Norwich City 0-1 Završeno
10:00 Nottingham Forest Reading -
10:00 Middlesbrough Sheffield Wednesday -
10:00 Millwall Rotherham Utd -
10:00 Wolverhampton Wanderers Cardiff -
10:00 Blackburn Rovers Bournemouth -
10:00 Derby County Fulham -
10:00 Brentford Birmingham -
10:00 Wigan Blackpool -
10:00 Watford Leeds -
10:00 Huddersfield Charlton -
10:00 Brighton & Hove Albion FC Bolton Wanderers -
englandPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:45 Aston Villa FC Newcastle 0-0 2. poluvrijeme
82'
10:00 Chelsea Leicester City -
10:00 Crystal Palace West Ham United -
10:00 Southampton West Bromwich Albion -
10:00 Swansea City Burnley -
12:30 Everton FC Arsenal FC -
englandLiga 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Rochdale FC Bristol City -
10:00 Leyton Orient Walsall -
10:00 Preston Oldham -
10:00 Bradford Peterborough United -
10:00 Yeovil Town Scunthorpe -
10:00 Port Vale Notts County -
10:00 Sheffield Utd Crawley Town -
10:00 Fleetwood Town Chesterfield -
10:00 Barnsley Gillingham -
10:00 Colchester Doncaster -
10:00 MK Dons Coventry -
10:00 Swindon Town Crewe Alexandrа -
englandLiga 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Northampton Town Shrewsbury Town -
10:00 Newport County Burton Albion -
10:00 Tranmere Rovers Cheltenham -
10:00 Stevenage Wycombe -
10:00 Carlisle Utd Southend -
10:00 Exeter City York -
10:00 Bury Plymouth -
10:00 Accrington Stanley Luton -
10:00 Oxford Portsmouth -
10:00 Cambridge Morecambe -
10:00 Wimbledon Hartlepool Utd -
10:00 Dagenham & Redbridge Mansfield -
englandKonferencija National Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Alfreton Town Wrexham -
10:00 Bristol Rovers Telford Utd -
10:00 Chester Halifax Town -
10:00 Dartford Torquay Utd -
10:00 Dover Athletic Eastleigh -
10:00 Gateshead Grimsby -
10:00 Lincoln Braintree Town -
10:00 Macclesfield Town Kidderminster Harriers -
10:00 Nuneaton Town Barnet -
10:00 Southport Altrincham -
10:00 Welling Utd Woking -
sgS-Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:30 Young Lions Hougang United 2-1 2. poluvrijeme
90'+
cnKineska Super Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:30 Shandong Luneng Beijing Guoan 2-2 2. poluvrijeme
90'+
07:45 Shanghai Sipg Dalian Aerbing 2-0 2. poluvrijeme
78'
scotlandPremier League Statistike lige Otvorite/zatvorite
07:30 Inverness Celtic 1-0 Završeno
10:00 Dundee United Ross County -
10:00 Kilmarnock Motherwell -
10:00 Partick Thistle Hamilton Academical -
10:00 St Johnstone Aberdeen -
10:00 St Mirren Dundee -
scotland1. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Cowdenbeath Alloa Athletic -
10:00 Hibernian Falkirk FC -
10:00 Queen of The South Livingston -
10:00 Raith Rovers Hearts -
10:00 Rangers Dumbarton -
scotland2. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Ayr United Forfar Athletic -
10:00 Dunfermline Athletic Airdrieonians -
10:00 Peterhead Greenock Morton -
10:00 Stenhousemuir Stirling Albion -
10:00 Stranraer Brechin City -
scotland3. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Albion Rovers East Fife -
10:00 Berwick Rangers East Stirling -
10:00 Elgin City Clyde -
10:00 Montrose Annan Athletic -
10:00 Queens Park Arbroath -
se2. Divizija, Zapad Götaland Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Savedalens IF Dalstorps IF 0-1 Poluvrijeme
08:00 Eskilsminne IF Hogaborgs BK 1-0 2. poluvrijeme
64'
08:00 Ramlosa Sodra Jonsereds IF -
09:00 GIF Nike Tenhults IF 0-0 1. poluvrijeme
19'
09:00 Assyriska BK Hoganas BK 0-0 1. poluvrijeme
19'
seAllsvenskan Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Malmo IFK Norrkoping -
seSuperettan Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 GAIS Goteborg Varbergs BoIS -
no2. Divizija, Sk. 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Asker Birkebeineren 1-1 2. poluvrijeme
68'
10:00 Arendal FK Flekkeroy -
10:00 Notodden Pors Grenland -
10:00 Orn-Horten Fram Larvik -
10:00 Kongsvinger Holmen -
no2. Divizija, Sk. 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Nardo Raufoss IL 0-0 1. poluvrijeme
20'
10:00 Gjovik-Lyn Herd -
10:00 Valdres FK Byaasen Toppfotball -
10:00 Levanger Brumunddal -
no2. Divizija, Sk. 3 Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Aasane Fotball Floro 0-0 1. poluvrijeme
20'
09:00 Forde Stord 0-0 1. poluvrijeme
20'
09:00 Grorud IL Aalgaard FK 1-0 1. poluvrijeme
20'
10:00 Fana FK Fyllingsdalen -
noEliteserien Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Stromsgodset Stabaek IF -
12:00 Valerenga Brann -
no2. Divizija, Sk. 4 Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Eidsvold Turn Moss -
10:00 Kjelsaas Fossum -
10:00 Harstad Kvik-Halden -
frLiga 2 Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Dijon Auxerre 1-0 2. poluvrijeme
67'
frLiga 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Guingamp Olympique Marseille -
14:00 Bastia Toulouse -
14:00 Lille Lorient -
14:00 HSC Montpellier Metz -
14:00 Nice Bordeaux -
14:00 Reims Caen -
atRegionalliga Zapad Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:30 Altah Am. Hochst 0-0 Poluvrijeme
10:00 USC Eugendorf Pinzgau Saalfelden -
10:00 Hard St. Johann -
11:00 Bizau Seekirchen -
12:00 SC Schwaz Dornbirn -
atRegionalliga Istok Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Rapid Am. Ritzing -
11:30 Marsch Neuberg St. Polten II -
11:30 Mattersburg Am. Stegersbach -
atRegionalliga Središte Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Vorwarts Steyr Wallern -
pl1. Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:45 Stomil Olsztyn Arka Gdynia 1929 1-0 1. poluvrijeme
37'
11:00 Bytovia Bytow Pogon Siedlce -
12:00 Wisla Plock Chrobry Glogow -
14:00 Miedž Legnica Sandecja Nowy Sacz -
14:00 Wigry Suwalki Zaglebie Lubin -
plEkstraklasa Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Cracovia Podbeskidzie Bielsko Biala -
12:00 Gornik Zabrze Gornik Leczna -
14:30 Jagiellonia Bialystok Slask Wroclaw -
fiYkkonen Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 FC Ilves JIPPO 0-0 1. poluvrijeme
23'
09:00 AC Oulu FC KTP 0-0 1. poluvrijeme
22'
09:00 HIFK PK 35 0-0 1. poluvrijeme
23'
10:00 Haka FC Viikingit -
eeMeistriliiga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Levadia Tallinn Sillamae 0-1 1. poluvrijeme
25'
12:00 Flora Tallinn Paide Linnameeskond -
12:00 Narva Trans JK Tallinna Kalev -
chSchweizer Kup Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Baden St. Gallen 0-0 1. poluvrijeme
20'
10:00 SC Cham SC Dudingen -
10:00 US Terre Sainte Biel-Bienne -
10:00 Breitenrain Thun -
11:00 Muri FC Wohlen -
11:00 SC Buochs Frauenfeld -
11:00 Eschenbach Winterthur -
11:00 BSC Old Boys Lugano -
11:00 Italien Basel -
11:00 Juventus Lausanne-Sports -
11:00 Stade Ls Ouchy Munsingen -
11:00 Rothrist Le Mont Ls -
11:30 Stade Payerne Schotz -
12:00 Dietikon FC Wil 1900 -
12:00 Mendrisio Chiasso -
12:00 Pratteln Black Stars -
12:00 Veltheim Henau -
12:15 Vedeggio Calcio Grasshoppers -
13:30 Hergiswil Tuggen -
13:30 Neuchatel Xamax FC Etoile Carouge -
azPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Baku Gabala 0-0 1. poluvrijeme
23'
uaKup Ukrajine Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Mikolajiv Iličivec 0-0 1. poluvrijeme
22'
09:30 Poltava Metalurg Donjeck -
11:00 Zirka Kirovograd Dinamo Kijev -
12:00 Slavutič Čerkasi Goverla-Užgorod -
12:30 Obolon-Brovar Kijev Šahtar Donjeck -
geUmaglesi Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:15 Dila Gori FC Dinamo Batumi 0-0 1. poluvrijeme
7'
10:00 Zestafoni Dinamo Tbilisi -
walesPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:30 Airbus UK Broughton Port Talbot Town -
09:30 Carmarthen Town AFC Rhyl -
09:30 Newtown AFC Bala Town -
ptSegunda Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Porto B Uniao -
12:00 Benfica B Academico Viseu -
12:00 CD Tondela Atletico CP -
ptPrimeira Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Maritimo Funchal Academica Coimbra -
13:00 Pacos Ferreira Porto -
15:30 Sporting Lisаbon Arouca -
unknownDivizija Nationala Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Zaria Balti Dačija Kišinjev -
cy1. Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:00 Doxa Katokopias Ermis Aradippou -
12:00 Ethnikos Achnas Ayia Napa -
atBundesliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:30 SK Sturm Graz Wolfsberger -
13:00 RB Salzburg SCR Altach -
13:00 SC Wiener Neustadt Admira Wacker -
13:00 Ried Scholz Grodig -
huNB I Statistike lige Otvorite/zatvorite
10:30 Paksi Ujpest -
12:30 Kecskemeti Dunaujvaros Palhalma Agrospecial -
12:30 Videoton MTK Budimpešta -
14:30 Lombard Papa Gyori ETO -
rsSuperliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 FK Novi Pazar FK Radnički 1923 -
11:00 FK Voždovac FK Rad -
11:30 FK Spartak Subotica FK Mladost -
12:00 FK Jagodina FK Radnički -
13:30 FK Napredak OFK Beograd -
14:00 FK Borac FK Čukarički Stankom -
14:30 FK Vojvodina Crvena Zvezda -
siPrva Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Olimpija Gorica -
14:00 Maribor Zavrč -
14:00 Rudar Velenje Krka -
mk1. MFL Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Metalurg Skoplje Škendija 79 Tetovo -
11:00 Rabotnički Skoplje Sileks -
baPremijer Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Drina Zvornik Radnik Bijeljina BN -
11:00 Vitez Slavija Sarajevo -
11:00 Sloboda Tuzla Široki Brijeg -
11:00 Zvijezda Gradačac Olimpik Sarajevo -
11:00 Velež Mostar Travnik -
14:00 Borac Banja Luka Čelik -
15:00 Željezničar Zrinjski -
ilPremier Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Hapoel Tel Aviv Maccabi Netanya - Odgođeno
12:00 Hapoel Raanana Hapoel Petach Tikva - Odgođeno
12:00 Hapoel Akko Hapoel Haifa - Odgođeno
12:00 Ashdod HI Kiryat Shmona - Odgođeno
13:10 Hapoel Beer Sheva Beitar Jerusalem - Odgođeno
bgA PFG Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:00 Černo More Lokomotiv Plovdiv -
11:00 Lokomotive Sofia Ludogorec -
13:00 Beroe Haskovo -
roLiga 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
11:30 Pandurii Viitorul Constanta -
14:00 Steaua Ceahlaul Piatra Neamt -
bePro Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Standard KVC Westerlo -
14:00 Zulte Waregem Royal Mouscron -
14:00 KV Kortrijk KV Oostende -
14:00 Lierse Royal Charleroi SC -
dzLigue 1 Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 USM El Harah Mouloudija El Eulma -
12:00 Arbaa CS Konstantin -
12:45 Mouloudija Alžir Olimpik Šlef -
14:00 Mo Bejaia JS Saoura -
14:00 ASM Oran Husein Dej -
14:00 Kabilie USM Alžir -
itKup Italije Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Atalanta Pisa -
14:30 Varese Virtus Entella -
14:45 Palermo Modena -
14:45 Perugia Spezia -
15:00 Bari Avellinocalcio -
15:00 Cagliari Catania -
itKup Italije Lega Pro, Skupina C Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Real Vicenza Mantova -
itKup Italije Lega Pro, Skupina I Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Barletta Paganese -
itKup Italije Lega Pro, Skupina D Statistike lige Otvorite/zatvorite
14:30 San Marino Spal 2013 -
itKup Italije Lega Pro, Skupina G Statistike lige Otvorite/zatvorite
14:30 Ascoli Ancona -
kwLiga Kuvajta Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Kazma AL Arabi -
12:00 Yarmouk Al Sahel -
14:20 Kaitan Sulajbihat -
14:20 AL Nasr Al Šabab Kuvajt -
grSuper Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:15 Kassiopi Panthrakikos FC Komotini -
12:15 OFI Krit Panaitolikos Argos -
14:30 Olympiacos Niki Volou -
nlEredivisie Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:30 Willem II AZ Alkmaar -
13:45 Heerenveen Excelsior -
14:45 Go Ahead Eagles Dordrecht -
skSuperliga Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:30 MFK Ružomberok Sport Podbrezova -
13:00 Dukla Banska Bystrica DAC Dunajska Streda -
13:30 Zilina Vion Zlate Moravce -
13:30 Spartak Myjava Slovan Bratislava -
mtPremier Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:30 Zebbug Rangers FC Birkirkara -
12:30 Naxxar Lions Balzan Youths -
14:30 Sliema Wanderers Floriana -
14:45 Valletta FC Tarxien Rainbows -
esPrimera Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
13:00 Malaga Athletic Bilbao -
15:00 Sevilla FC Valencia -
15:00 Granada CF Deportivo La Coruna -
17:00 Almeria Espanyol Barcelona -
esSegunda Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
13:00 Osasuna Barcelona B -
13:00 Recreativo Huelva Real Zaragoza -
13:00 Real Valladolid Mallorca -
15:00 Las Palmas UD UE Llagostera -
15:00 Numancia CD Sporting Gijon -
unknownPrijateljske klupske utakmice Statistike lige Otvorite/zatvorite
13:30 AEK Roma -
saSaudijska Profesionalna Liga Statistike lige Otvorite/zatvorite
13:45 Al Fateh AL Shabab -
13:45 Al Raed Al-Nasr -
13:45 Najran Al-Ahli Jeddah -
pePrimera Divizija, Apertura Statistike lige Otvorite/zatvorite
14:00 Los Caimanes Club Cienciano -
hr1. HNL Statistike lige Otvorite/zatvorite
15:00 NK Zadar Istra 1961 -
coTorneo Postobon II Statistike lige Otvorite/zatvorite
16:00 Valledupar Atletico Bucaramanga -
16:00 Barranquilla Expreso Rojo -
16:00 Dep. Rionegro Cucuta Deportivo -
coLiga Postobon II Statistike lige Otvorite/zatvorite
16:15 Fortaleza UA Del Caribe -
pyPrimera Divizija, Clausura Statistike lige Otvorite/zatvorite
16:00 Nacional 3 de Febrero -
crPrimera Divizija, Apertura Statistike lige Otvorite/zatvorite
17:00 Santos de Guapiles AD Carmelita -
gtLiga Nacional Statistike lige Otvorite/zatvorite
17:35 Universidad SC Halcones -
Otvorite/zatvorite

Tenis

unknownATP - Winston Salem, SAD Statistike lige Otvorite/zatvorite
18:30 Janovicz, Jerzy476 Završeno
Querrey, Sam 654
12:30 Rosol, Lukaš
Janovicz, Jerzy
unknownATP - Winston Salem, SAD, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
21:15 Andujar P / Granollers M727 Završeno
Murray J / Peers J 5610
13:50 Murray J / Peers J
Cabal J S / Farah R
unknownWTA - New Haven, SAD Statistike lige Otvorite/zatvorite
19:00 Stosur, Samantha31 Završeno
Kvitova, Petra 66
15:00 Rybarikova, Magdalena
Kvitova, Petra
unknownWTA - New Haven, SAD, Parovi Statistike lige Otvorite/zatvorite
20:40 Garcia C / Niculescu M279 Završeno
Eraković M / Parra Santonja A 6511
12:30 Eraković M / Parra Santonja A
Klepač A / Soler-Espinosa S
Otvorite/zatvorite

Košarka

unknownMeđunarodne utakmice Statistike lige Otvorite/zatvorite
19:00 Sjedinjene Američke Države Portoriko 112-86 Završeno
11:15 Brazil Iran -
14:05 Slovenija Litva -
14:30 Francuska Finska -
usWNBA Doigravanje Statistike lige Otvorite/zatvorite
19:30 Atlanta Dream Chicago Sky 77-80 Završeno
22:00 Phoenix Mercury L.A. Sparks 75-72 Završeno
17:00 Washington Mystics Indiana Fever -
Otvorite/zatvorite

Odbojka

unknownSvetski Grand Prix (Ž), Finalna Runda Statistike lige Otvorite/zatvorite
23:30 Turska Kina 2-3 Završeno
02:10 Rusija Brazil 0-3 Završeno
06:15 Japan Belgija 3-0 Završeno
Otvorite/zatvorite

Ragbi

unknownNRL Statistike lige Otvorite/zatvorite
03:30 Brisbane Broncos Newcastle Knights 48-6 Završeno
05:30 South Sydney Rabbitohs North Queensland Cowboys 10-22 Završeno
unknownThe Rugby Championship Statistike lige Otvorite/zatvorite
03:35 Novi Zeland Australija 51-20 Završeno
15:40 Argentina Južna Afrika -
unknownFrancuska - Top 14 Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:45 AC Brive Asm Clermont Auvergne 6-3 1. poluvrijeme
12:30 Aviron Bayonne US Oyonnax -
12:30 Begles Bordeaux Racing-Metro 92 -
12:30 Montpellier Herault RC Grenoble -
12:30 RC Toulon La Rochelle -
14:45 Stade Francais Paris Lyon Olympique Universitaire -
unknownInternational Matches Statistike lige Otvorite/zatvorite
09:00 Edinburgh Rugby Leicester Tigers 0-5 1. poluvrijeme
09:30 Northampton Saints Leinster Lions -
10:00 Gloucester Rugby Munster -
10:30 Glasgow Warriors Harlequin FC -
12:00 Northampton Saints Moseley -
unknownGruzijska Premier Divizija Statistike lige Otvorite/zatvorite
12:00 Aia Kutaisi Tbs University -
12:00 Armazi Locomotivi - Odgođeno
12:00 Kharebi Armia -
Otvorite/zatvorite

Hokej na ledu

unknownPrijateljske klupske utakmice Statistike lige Otvorite/zatvorite
08:00 Lokomotiva Jaroslav Serverstal Čerepovec 5-3 2. period
09:00 HC Steelers Kapfenberg Csikszereda 2-0 1. period
10:45 Gap Kallinge/Ronneby -
12:40 Brest Albatros Anglet Hormadi Elite -
13:00 Ljubljana Utica Pioneers -
14:00 DAB Docler Cracovia Krakow -
14:30 Olten Lorenskog -