Laienda/Sulge

Ice Hockey

usNhl, Playoffs Liiga statistika Laienda/Sulge
19:00 Montreal Canadiens Tampa Bay Lightning 4-3  Lõpptulemus
19:30 Detroit Red Wings Boston Bruins 0-3  Lõpptulemus
20:00 Philadelphia Flyers New York Rangers 1-4  Lõpptulemus
22:00 Los Angeles Kings San Jose Sharks 3-4  Pärast LA
unknownWorld Championships, Div I, Group A Liiga statistika Laienda/Sulge
23:30 Slovenia Hungary 2-0  Lõpptulemus
03:00 Ukraine Japan 2-3  Lõpptulemus
06:30 Austria South Korea 7-4  Lõpptulemus
unknownWorld Championships, Div I, Group B Liiga statistika Laienda/Sulge
06:00 Poland Netherlands 5-1  Lõpptulemus
09:30 Croatia Romania 1-3  3. periood
13:00 Great Britain Lithuania -
cz1.liga, Relegation/promotion Round Liiga statistika Laienda/Sulge
11:30 HC Most HK Jestrabi Prostejov -
12:00 HC Berounsti Medvedi HC Banik Sokolov -
fiSm-Liiga Playoffs Liiga statistika Laienda/Sulge
11:30 Karpat Oulu Tappara Tampere -
Laienda/Sulge

Tennis

unknownAtp - Barcelona, Spain, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
06:00 Nestor D / Zimonjic N6710  Lõpptulemus
Cabal J S / Farah R 768
08:10 Granollers M / Lopez M1  Taandunud
Kubot L / Lindstedt R 1
08:40 Devvarman S / Pavic A66  Lõpptulemus
Bautista-Agut R / Montanes A 44
09:30 Paire B / Roger-Vasselin E  Tühistatud
Bautista-Agut R / Montanes A
11:25 Dodig I / Melo M
Lopez F / Mirnyi M
unknownAtp - Bucharest, Romania, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
05:00 Gonzalez S / Lipsky S16  Lõpptulemus
Fyrstenberg M / Matkowski M 67
06:30 Fleming C / Hutchins R76  Lõpptulemus
Emmrich M / Kas C 53
09:55 Rojer J-J / Tecau H66  Lõpptulemus
Mahut N / Mannarino A 04
10:35 Bracciali D / Seppi A64  2. sett
Crivoi V / Unger A 32
unknownAtp - Barcelona, Spain Liiga statistika Laienda/Sulge
05:00 Dolgopolov Jr., Oleksandr63  Lõpptulemus
Montanes, Albert 76
05:00 Klizan, Martin56  Lõpptulemus
Almagro, Nicholas 77
06:55 Dodig, Ivan66  Lõpptulemus
Lopez, Feliciano 14
07:30 Gabashvili, Teimuraz66  Lõpptulemus
Ferrer, David 42
08:15 Fognini, Fabio00  Taandunud
Giraldo, Santiago 64
09:10 Nadal, Rafael74  2. sett
Ramos-Vinolas, Albert 63
09:20 Melzer, Jurgen67  2. sett
Janowicz, Jerzy 46
11:30 Verdasco, Fernando
De Schepper, Kenny
12:05 Kuznetsov, Andrey
Cilic, Marin
unknownAtp - Bucharest, Romania Liiga statistika Laienda/Sulge
06:00 Nieminen, Jarkko24  Lõpptulemus
Rosol, Lukas 66
07:25 Hanescu, Victor633  Lõpptulemus
Simon, Gilles 266
08:10 Stakhovsky, Sergiy476  Lõpptulemus
Berlocq, Carlos 662
11:10 Dimitrov, Grigor  Algus hilineb
Vesely, Jiri
unknownWta - Marrakech, Morocco Liiga statistika Laienda/Sulge
08:00 Zhang, Shuai22  Lõpptulemus
Hercog, Polona 66
08:00 Peer, Shahar745  3. sett
Mayr, Patricia 666
09:20 Zanevska, Maryna46  Lõpptulemus
Peng, Shuai 67
12:30 Hantuchova, Daniela
Dominquez Lino, Lourdes
13:45 Muguruza Blanco, Garbine
Voegele, Stefanie
unknownWta - Stuttgart, Germany Liiga statistika Laienda/Sulge
04:00 Cibulkova, Dominika  Tühistatud
Lisicki, Sabine
06:30 Goerges, Julia67  Lõpptulemus
Cirstea, Sorana 15
08:20 Kanepi, Kaia33  Lõpptulemus
Errani, Sara 66
10:00 Ivanovic, Ana66  Lõpptulemus
Lisicki, Sabine 13
12:30 Petkovic, Andrea
Pennetta, Flavia
13:30 Kleybanova, Alisa
Kvitova, Petra
unknownWta - Stuttgart, Germany, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
07:00 Jans-Ignacik K / Tomljanovic A265  Lõpptulemus
Huber L / Husarova J 6410
08:20 Barthel M / Birnerova E  Tühistatud
Hlavackova A / Safarova L
08:40 Barthel M / Birnerova E648  Lõpptulemus
Lottner A / Zaja A 4610
10:25 Errani S / Vinci R  Algus hilineb
Goerges J / Groenefeld A-L
14:45 Dabrowski G / Rosolska A
Mircic T / Thorpe L
unknownWta - Marrakech, Morocco, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
11:20 Jurak D / Moulton-Levy M
Bua T / Seguel D
12:35 Arruabarrena L / Ferrer Suarez I
Glushko J / Peer S
13:00 Buryachok I / Solovieva V
Atik R / Qostal L
unknownChallenge - Savannah, USA Liiga statistika Laienda/Sulge
11:00 Kubler, Jason
Dancevic, Frank
12:20 Polansky, Peter615  Peatatud
Ginepri, Robby 464
12:30 Melzer, Gerald
Krajinovic, Filip
16:00 Bagnis, Facundo
Reynolds, Bobby
unknownChallenge - Vercelli, Italy Liiga statistika Laienda/Sulge
04:30 Cecchinato, Marco66  Lõpptulemus
Mesaros, Kristijan 32
04:30 Rufin, Guillaume62  Taandunud
Hajek, Jan 35
04:30 Reissig, Nico66  Lõpptulemus
Olivetti, Albano 34
06:00 Brown, Dustin166  Lõpptulemus
Gaio, Federico 634
06:10 Mertens, Yannick04  Lõpptulemus
Delic, Mate 66
07:35 Marti, Yann52  Lõpptulemus
Travaglia, Stefano 76
07:55 Goffin, David66  Lõpptulemus
Napolitano, Stefano 12
09:30 Donati, Matteo65  2. sett
Starace, Potito 75
unknownChallenge - Savannah, Usa, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
19:15 Skugor F / Ward J21  Lõpptulemus
Monroe N / Sock J 66
12:00 Draganja M / Kontinen H
King E / Mccarthy D
14:30 Dancevic F / Polansky P
Smyczek T / Williams R
15:00 Bozoljac I / Venus M
Monroe N / Sock J
unknownChallenge - Santos, Brazil Liiga statistika Laienda/Sulge
18:15 De Bakker, Thiemo66  Lõpptulemus
Saretta, Flavio 22
11:00 Kudla, Denis1  1. sett
Olivo, Renzo 0
12:20 Pella, Guido
Ghem, Andre
13:40 Bourgue, Mathias
Gonzalez, Maximo
18:00 Coppejans, Kimmer
Michon, Axel
unknownChallenge - Shenzhen, China, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
23:00 Baluda V / Kravchuk K3610  Lõpptulemus
Chen T / Cluskey J 634
01:15 Cox D / Wu D365  Lõpptulemus
Sugita Y / Udomchoke D 6310
01:25 Myneni S / Peng H-Y6712  Lõpptulemus
Ratiwatana S / Ratiwatana S 7610
03:20 Lee H-H / Reid M638  Lõpptulemus
Bolt A / Whittington A 4610
03:25 Groth S / Guccione C67  Lõpptulemus
Ito T / Moriya H 25
04:00 Lacko L / Zemlja G267  Lõpptulemus
Soeda G / Uchiyama Y 6410
04:00 Gong M-X / Zhang Z31  Lõpptulemus
Delgado J / Muller G 66
unknownChallenge - Vercelli, Italy, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
08:00 Fransen S / Koolhof W34  Lõpptulemus
Herbert P-H / Olivetti A 66
09:05 Rufin G / Teixeira M  Tühistatud
Brown D / Satschko A
09:20 Jastraunig L / Rath M6610  Lõpptulemus
Brown D / Satschko A 377
09:25 Cecchinato M / Giannessi A66  Lõpptulemus
Burquier G / Mertens Y 14
unknownChallenge - Shenzhen, China Liiga statistika Laienda/Sulge
23:00 Muller, Gilles66  Lõpptulemus
Cox, Daniel 34
00:00 Saville, Luke46  Lõpptulemus
Reid, Matt 67
00:00 Mektic, Nikola636  Lõpptulemus
Huang, Liang-Chi 461
00:00 Moriya, Hiroki66  Lõpptulemus
Yang, Tsung-Hua 31
01:00 Uchiyama, Yasutaka13  Lõpptulemus
Zhang, Ze 66
02:35 Chiudinelli, Marco66  Lõpptulemus
Meffert, Dominik 12
unknownChallenge - Santos, Brazil, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
15:00 Duran G / Olivo R
Hidalgo G A / Londero J I
16:30 Gomez E / Lapentti G
De Bakker T / Demoliner M
17:00 Alund M / Heras P
Ghem A / Saretta F
Laienda/Sulge

Football

unknownUefa Champions League, Knockout Stage Liiga statistika Laienda/Sulge
14:45 Real Madrid Bayern Munich -
unknownCopa Libertadores Liiga statistika Laienda/Sulge
20:15 Bolivar La Paz Leon 1-1  Lõpptulemus
unknownAFC Champions League, Group F Liiga statistika Laienda/Sulge
06:30 Sanfrecce Hiroshima Central Coast Mariners FC 1-0  Lõpptulemus
06:30 FC Seoul Beijing Guoan FC 2-1  Lõpptulemus
unknownAFC Champions League, Group A Liiga statistika Laienda/Sulge
12:30 Esteghlal Tehran AL Rayyan SC -
12:30 AL Jazira Club AL Shabab Ksa -
unknownAFC Champions League, Group B Liiga statistika Laienda/Sulge
13:15 AL Fateh SC Foolad Khuzestan FC -
13:15 El Jaish SC FC Bunyodkor -
unknownAFC Champions League, Group E Liiga statistika Laienda/Sulge
07:00 Pohang Steelers FC Buriram United FC 0-0  Lõpptulemus
07:00 Shandong Luneng Taishan FC Cerezo Osaka 1-2  Lõpptulemus
unknownU17 Int. Friendly Games Liiga statistika Laienda/Sulge
05:00 Cyprus Georgia -  Tühistatud
frLigue 1 Liiga statistika Laienda/Sulge
12:30 Paris ST Germain Evian Tg FC -  Edasi lükatud
12:30 Toulouse FC Olympique Lyon -  Edasi lükatud
12:30 Paris ST Germain Evian Tg FC -
12:30 Toulouse FC Olympique Lyon -
brBrasilero Serie B Liiga statistika Laienda/Sulge
20:50 Avai SC Bragantino SP 1-2  Lõpptulemus
brCopa Do Brasil Liiga statistika Laienda/Sulge
18:30 Joinville SC Novo Hamburgo Rs 2-2  Lõpptulemus
18:30 Parana Clube PR Ponte Preta SP 1-1  Lõpptulemus
bgBulgarian Cup Liiga statistika Laienda/Sulge
09:00 Lokomotive Sofia Botev Plovdiv 0-1  Lõpptulemus
11:00 Lokomotiv Plovdiv Ludogorets Razgrad 0-0  1. poolaeg
14'
cy1St Division, Relegation Group Liiga statistika Laienda/Sulge
10:00 Doxa Katokopias FC AEK Larnaca FC 0-0  2. poolaeg
54'
10:00 Nea Salamina Famagusta FC Aris Limassol FC 2-3  2. poolaeg
59'
10:00 AEK Kouklion Ethnikos Achnas FC 0-1  2. poolaeg
56'
cy1St Division, Championship Group Liiga statistika Laienda/Sulge
11:00 Apollon Limassol FC Anorthosis Famagusta FC 0-0  1. poolaeg
13'
11:00 AC Omonia Nicosia Ermis Aradippou FC 1-0  1. poolaeg
15'
fiVeikkausliiga Liiga statistika Laienda/Sulge
11:30 FF Jaro FC Lahti -
11:30 Seinajoen JK Kuopio PS -
11:30 Tps Turku IFK Mariehamn -
11:30 Mypa Myllykoski Vaasa PS -
11:30 Rovaniemi Palloseura FC Inter Turku -
grFootball League, Playoffs Liiga statistika Laienda/Sulge
08:30 Iraklis 1908 Aiginiakos FC 0-0  Lõpptulemus
08:30 Kassiopi Fostiras FC 0-0  Lõpptulemus
11:00 Niki Volou Chania 0-0  1. poolaeg
14'
11:00 Iraklis Psachnon FC AS Olympiakos Volou 1937 0-0  1. poolaeg
14'
huLiga Kupa, Playoffs Liiga statistika Laienda/Sulge
12:00 Ferencvarosi Tc Diosgyori Vtk -
mk1. Mfl Liiga statistika Laienda/Sulge
07:00 FK Rabotnicki Skopje FK Metalurg Skopje 1-2  Lõpptulemus
10:00 FK Euromilk Gorno Lisice Gjorce Petrov 2-0  2. poolaeg
54'
10:00 Shkendija 79 Tetovo Napredok 2-0  2. poolaeg
57'
10:00 Bregalnica Stip FK Gostivar 2-0  2. poolaeg
57'
10:00 Horizont Turnovo FK Renova 1-1  2. poolaeg
59'
12:00 Vardar Skopje FK Pelister Bitola -
plI Liga Liiga statistika Laienda/Sulge
10:00 Mks Puszcza Niepolomice Mks Sandecja Nowy Sacz 0-0  2. poolaeg
60'
10:00 Ks Kolejarz Stroze Okocimski Ks Brzesko 2-0  2. poolaeg
60'
10:00 Mks Dolcan Zabki Gks Katowice 0-0  2. poolaeg
60'
11:00 Pge Gks Belchatow Oks Stomil Olsztyn 0-0  1. poolaeg
14'
11:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Gks Tychy 71 0-0  1. poolaeg
15'
11:00 Olimpia Grudziadz Wisla Plock Sa 0-0  1. poolaeg
15'
11:00 Chojnice Mks Flota Swinoujscie 0-0  1. poolaeg
15'
12:30 Arka Gdynia 1929 Gornik Leczna -
13:00 Energetyk Row Rybnik Aspn Miedz Legnica -
ptSegunda Liga Liiga statistika Laienda/Sulge
11:00 Maritimo Funchal B Sporting Lisbon B 0-1  1. poolaeg
17'
siPrvaliga Liiga statistika Laienda/Sulge
10:30 NK Triglav NK Domzale 0-0  1. poolaeg
45'
11:30 ND Gorica NK Krka -
11:30 NK Maribor NK Rudar Velenje -
11:30 NK Celje NK Zavrc -
11:30 NK Olimpija Ljubljana FC Luka Koper -
zaPremier League Liiga statistika Laienda/Sulge
13:30 Bidvest Wits FC Kaizer Chiefs -
13:30 Lamontville Golden Arrows FC Supersport United FC -
seDamallsvenskan Liiga statistika Laienda/Sulge
12:45 FC Rosengard Kif Orebro -
13:00 Tyreso FF Eskilstuna Utd Dff -
uaPremier League Liiga statistika Laienda/Sulge
10:00 FC Zorya Lugansk Karpaty Lviv 0-1  2. poolaeg
58'
10:00 Pfc Sevastopol FC Metalurg Zaporizhya 2-0  2. poolaeg
57'
12:00 FC Shakhtar Donetsk Tavriya Simferopol -
idIndonesia Super League, West Liiga statistika Laienda/Sulge
04:30 Gresik United Pelita Bandung Raya 0-0  Lõpptulemus
idIndonesia Super League, East Liiga statistika Laienda/Sulge
08:00 Persepam Mu Persiba Bantul 3-1  Lõpptulemus
egPremier League, Group 1 Liiga statistika Laienda/Sulge
09:30 Smouha SC AL Ittihad AL Sakandary 1-3  2. poolaeg
87'
09:30 Enppi Club El Daklyeh 2-2  2. poolaeg
83'
09:30 AL Moqawloon AL Arab Misr Lel Makasa 4-2  2. poolaeg
85'
12:00 Ghazl El Mahallah AL Ahly Cairo -  Edasi lükatud
egPremier League, Group 2 Liiga statistika Laienda/Sulge
09:30 Haras El Hodood AL Masry Club 0-0  2. poolaeg
87'
ghPremier League Liiga statistika Laienda/Sulge
10:00 Heart Of Lions Medeama SC -  Edasi lükatud
11:00 Asante Kotoko All Stars 0-0  1. poolaeg
14'
11:00 Berekum Chelsea Ebusua Dwarfs 1-0  1. poolaeg
14'
11:00 Liberty Professionals FC Amidaus Professionals 0-0  1. poolaeg
6'
11:00 Ashanti Gold FC King Faisal 0-0  Algus hilineb
11:00 Inter Allies FC New Edubiase FC 0-0  1. poolaeg
14'
11:00 Sekondi Hasaacas Hearts Of Oak 1-0  1. poolaeg
14'
Laienda/Sulge

Volleyball

grA1, Playoffs Liiga statistika Laienda/Sulge
10:30 Olympiakos Foinikas Syroy 0-1  2. sett
grA1, Placement Matches Liiga statistika Laienda/Sulge
12:30 Paok Thessaloniki Pamvohaikos -
grA1, Women, Playoffs Liiga statistika Laienda/Sulge
13:00 AEK Athens Olympiacos Piraeus -
plLiga Siatkowki, Playoffs Liiga statistika Laienda/Sulge
12:00 Jastrzebski Wegiel Zaksa Kedzierzyn-Kozle -
14:00 Asseco Resovia Rzeszow Pge Skra Belchatow -
Laienda/Sulge

Handball

noPostenligaen, Group 2 Liiga statistika Laienda/Sulge
12:00 Bodo Elverum Handball -
13:00 Bsk/nif Oif Arendal -
noPostenligaen, Group 1 Liiga statistika Laienda/Sulge
13:00 Haslum HK Il Runar -
13:30 Fyllingen Haandball Stord Til -
seElitserien Playoffs Liiga statistika Laienda/Sulge
13:00 Lugi HF IK Savehof -
13:00 Hammarby HB IFK Kristianstad -