Laienda/Sulge

Basketball

usNba Liiga statistika Laienda/Sulge
19:00 Charlotte Hornets Milwaukee Bucks 108-106  Pärast LA
19:00 Indiana Pacers Philadelphia 76Ers 103-91  Lõpptulemus
19:30 Boston Celtics Brooklyn Nets 121-105  Lõpptulemus
19:30 Miami Heat Washington Wizards 107-95  Lõpptulemus
19:30 Toronto Raptors Atlanta Hawks 109-102  Lõpptulemus
20:00 Memphis Grizzlies Minnesota Timberwolves 105-101  Lõpptulemus
20:00 New York Knicks Chicago Bulls 80-104  Lõpptulemus
21:00 Denver Nuggets Detroit Pistons 89-79  Lõpptulemus
21:00 Utah Jazz Houston Rockets 93-104  Lõpptulemus
22:00 Phoenix Suns Los Angeles Lakers 119-99  Lõpptulemus
22:00 Sacramento Kings Golden State Warriors 77-95  Lõpptulemus
22:30 Portland Trail Blazers Oklahoma City Thunder 106-89  Lõpptulemus
19:00 Orlando Magic Washington Wizards -
uaSuperleague Liiga statistika Laienda/Sulge
12:00 Khimik Yuzhny Bc Goverla 35-27  2. veerand
unknownEuroleague, Group A Liiga statistika Laienda/Sulge
12:00 Bc Uniks Kazan Banco Di Sardegna Sassari 35-30  2. veerand
13:30 Efes Anadolu Istanbul Bc Zalgiris Kaunas -
16:00 Real Madrid Bc Bc Nizhny Novgorod -
unknownEuroleague, Group D Liiga statistika Laienda/Sulge
14:00 Crvena Zvezda Telekom Valencia Basket -
unknownEuroleague, Group B Liiga statistika Laienda/Sulge
15:15 Alba Berlin Maccabi Tel-Aviv -
unknownEuroleague, Group C Liiga statistika Laienda/Sulge
15:30 Bc Panathinaikos Fenerbahce Ulker -
seLigan Liiga statistika Laienda/Sulge
14:04 Boraas Basket Lf Basket -
14:04 Solna Vikings Norrkoping Dolphins -
atAbl Liiga statistika Laienda/Sulge
14:30 Xion Dukes Klosterneuburg Bsc Raiffeisen Panthers Furstenfeld -
Laienda/Sulge

Football

clCopa Chile Liiga statistika Laienda/Sulge
19:00 Audax Italiano Curico Unido 4-1  Lõpptulemus
unknownCopa Sudamericana Liiga statistika Laienda/Sulge
19:15 Estudiantes De La Plata River Plate 1-2  Lõpptulemus
21:30 Atletico Nacional Medellin Universidad Cesar Vallejo 1-0  Lõpptulemus
18:15 Sao Paulo SP Club Sport Emelec -
brCopa Do Brasil Liiga statistika Laienda/Sulge
20:00 Cruzeiro MG Santos FC SP 1-0  Lõpptulemus
20:00 Flamengo RJ Atletico Mineiro MG 2-0  Lõpptulemus
usMajor League Soccer, Playoffs Liiga statistika Laienda/Sulge
21:00 FC Dallas Vancouver Whitecaps FC 2-1  Lõpptulemus
gtLiga Nacional, Apertura Liiga statistika Laienda/Sulge
22:00 CD Suchitepequez CSD Xelaju Mc 4-1  Lõpptulemus
22:00 CD Marquense CSD Comunicaciones 1-1  Lõpptulemus
crPrimera Division, Campeonato Invierno Liiga statistika Laienda/Sulge
22:00 Deportivo Saprissa Perez Zeledon 4-1  Lõpptulemus
22:00 Liga Deportiva Alajuelense CS Cartagines 2-1  Lõpptulemus
mxCopa Mx, Apertura, Knockout Stage Liiga statistika Laienda/Sulge
23:00 Uanl Tigres Santos Laguna 2-4  Lõpptulemus
idIndonesia Super League, Group B Liiga statistika Laienda/Sulge
04:30 Pelita Bandung Raya Persib Bandung 2-1  Lõpptulemus
04:30 PS Mitra Kukar Persebaya Surabaya 3-3  Lõpptulemus
trTurkiye Kupasi, Qualification Liiga statistika Laienda/Sulge
06:00 Inegolspor Kardemir Karabukspor 4-6  Pärast Pen.
07:00 Golbasispor AS Kayserispor 3-4  Pärast Pen.
07:00 AS Sariyer Orduspor 1-0  Lõpptulemus
07:45 Altay Izmir Konyaspor 1-2  Lõpptulemus
13:00 Mersin Idman Yurdu SK Hatayspor -
sgS-League Liiga statistika Laienda/Sulge
07:30 Woodlands Wellington FC Harimau Muda B 3-2  Lõpptulemus
ruYouth League Liiga statistika Laienda/Sulge
08:00 FK Rostov Youth Ural Ekaterinburg 0-3  Lõpptulemus
ruRussian Cup Liiga statistika Laienda/Sulge
10:00 FC Mordovia Saransk FC Shinnik Yaroslavl 5-1  Lõpptulemus
12:00 FC Rubin Kazan FC Spartak Moscow 0-0  1. poolaeg
37'
12:00 FC Krasnodar FC Kryliya Sovetov Samara 0-0  1. poolaeg
40'
egPremier League Liiga statistika Laienda/Sulge
08:45 AL Masry Club El Daklyeh 0-0  Lõpptulemus
12:00 AL Ittihad AL Sakandary El Zamalek 0-0  1. poolaeg
38'
skSuperliga Liiga statistika Laienda/Sulge
09:00 FC Spartak Trnava Slovan Bratislava 4-0  Lõpptulemus
grGreece Cup, Group 2 Liiga statistika Laienda/Sulge
09:00 Aok Kerkyra Apollon 1926 3-0  Lõpptulemus
grGreece Cup, Group 6 Liiga statistika Laienda/Sulge
09:00 Ermionidas Gs Apollon Smyrnis 0-1  Lõpptulemus
grGreece Cup, Group 3 Liiga statistika Laienda/Sulge
11:15 Niki Volou Aps Zakynthos -  Edasi lükatud
13:30 Ofi Crete FC Skoda Xanthi FC -
grGreece Cup, Group 8 Liiga statistika Laienda/Sulge
13:30 Panathinaikos Athen Panaitolikos -
inIndian Super League Liiga statistika Laienda/Sulge
09:30 FC Pune City Kerala Blasters FC 1-2  Lõpptulemus
roRomania Cup Liiga statistika Laienda/Sulge
10:00 FC Otelul Galati CS Pandurii Targu Jiu 2-3  Pärast LA
12:30 Fcm Suceava FC Petrolul Ploiesti -
14:30 Rapid Bucuresti Cfr Cluj -
qaStars League Liiga statistika Laienda/Sulge
10:30 AL Kharaityat SC Qatar SC 1-1  Lõpptulemus
10:30 Sadd SC AL Khoor 4-1  Lõpptulemus
12:45 Al-Sailiya SC AL Wakra SC -
saSaudi Professional League Liiga statistika Laienda/Sulge
10:35 AL Khaleej AL Fateh SC 2-2  Lõpptulemus
12:45 AL Shabab Ksa AL Raed -
12:45 AL Ahli Jeddah AL Orubah -
12:45 AL Taawon AL Nasr Riyadh -
uaUkraine Cup Liiga statistika Laienda/Sulge
11:00 FC Zorya Lugansk FC Oleksandria 1-1  2. poolaeg
82'
ltA Liga Liiga statistika Laienda/Sulge
11:30 FK Atlantas Klaipeda Trakai FK 0-0  2. poolaeg
53'
plPuchar Polski Liiga statistika Laienda/Sulge
12:45 Kks Lech Poznan Jagiellonia Bialystok -
15:45 Legia Warsaw Mks Pogon Szczecin -
dkDbu Pokalen Liiga statistika Laienda/Sulge
13:00 Vejle BK Aalborg BK -
15:30 FC Roskilde FC Copenhagen -
dzLigue 1 Liiga statistika Laienda/Sulge
13:00 Mouloudia Club D'alger Js Kabylie -
nlKnvb Beker Liiga statistika Laienda/Sulge
13:30 De Treffers NEC Nijmegen -
15:00 WKE Sbv Excelsior -
15:45 Roda Jc Kerkrade Sparta Rotterdam -
atRegionalliga East Liiga statistika Laienda/Sulge
14:00 Austria Vienna II Rapid Vienna II -
ilPremier League Liiga statistika Laienda/Sulge
14:00 Beitar Jerusalem Maccabi Netanya -
14:50 Hapoel Petach Tikva Hapoel Tel Aviv -
chSchweizer Cup Liiga statistika Laienda/Sulge
14:30 FC Koniz FC Sion -
14:30 SC Buochs FC Schotz -
14:30 FC Munsingen FC Wil 1900 -
arPrimera B Nacional, Group A Liiga statistika Laienda/Sulge
15:00 Boca Unidos Argentinos Jrs -
bePro League Liiga statistika Laienda/Sulge
15:30 Royal Mouscron Club Brugge -
itSerie A Liiga statistika Laienda/Sulge
15:45 Hellas Verona Lazio Roma -
Laienda/Sulge

Tennis

unknownChallenge - Charlottesville, Usa, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
19:50 Broady L / Daniel T166  Lõpptulemus
Kwiatkowski T-S / Styslinger M 6410
13:50 Burton L / Willis M
Demoliner M / Maytin R
14:05 Duckworth J / Mcgee J
Bangoura S / King E
15:10 Dancevic F / Reyes-Varela M A
Elias G / Thornley S
17:00 Huey T C / Nielsen F
Kwiatkowski T-S / Styslinger M
unknownChallenge - Traralgon, Australia Liiga statistika Laienda/Sulge
20:00 Jenkins, Jarmere66  Lõpptulemus
Thompson, Jordan 44
20:00 Eames, Jake11  Lõpptulemus
Kokkinakis, Thanasi 66
21:20 Millman, John266  Lõpptulemus
Mitchell, Benjamin 617
21:20 Moriya, Hiroki66  Lõpptulemus
Wu, Di 31
unknownChallenge - Traralgon, Australia, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
22:00 Chen T / Statham M  Tühistatud
Eames J / O'connell C
23:00 Chen T / Statham J35  Lõpptulemus
Eames J / O'connell C 67
23:25 Hobart D / Kokkinakis T67  Lõpptulemus
Bolt A / Whittington A 35
00:35 Hubble A / Smith J P44  Lõpptulemus
Klein B / Propoggia D 66
00:55 Jenkins J / Krueger M66  Lõpptulemus
Banes M / Van Peperzeel G 13
unknownChallenge - Saint-Denis, Reunion Island, France Liiga statistika Laienda/Sulge
03:00 Ward, James  Walkover
Westerhof, Boy
03:00 Eysseric, Jonathan44  Lõpptulemus
Krajicek, Austin 66
04:45 Cagnina, Julien66  Lõpptulemus
Lamasine, Tristan 23
09:40 Haase, Robin76  Lõpptulemus
Pavic, Mate 62
unknownChallenge - Saint-Denis, Reunion Island, France, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
06:30 Eysseric J / Martin F4610  Lõpptulemus
Lopez-Perez E / Nedunchezhiyan J 645
06:30 Van Der Duim A / Westerhof B0  Taandunud
Barrere G / Serra F 2
08:20 Lamasine T / Margaroli L2611  Lõpptulemus
Cluskey J / Kretschmer G 629
unknownChallenge - Geneva, Switzerland Liiga statistika Laienda/Sulge
07:00 Lacko, Lukas1  Taandunud
Albot, Radu 5
09:00 Berrer, Michael645  Taandunud
Dzumhur, Damir 365
13:00 Troicki, Viktor
Baghdatis, Marcos
14:20 Vesely, Jiri
Wang, Jimmy
unknownChallenge - Eckental, Germany Liiga statistika Laienda/Sulge
08:00 Brown, Dustin64  Lõpptulemus
Desein, Niels 76
10:00 Bemelmans, Ruben616  Lõpptulemus
Brands, Daniel 462
12:00 Haerteis, Johannes2  1. sett
Arnaboldi, Andrea 4
13:30 Puetz, Tim
Bachinger, Matthias
unknownChallenge - Geneva, Switzerland, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
09:00 Delic M / Krajinovic F24  Lõpptulemus
Fleming C / Marray J 66
10:20 Lacko L / Pavic A  Walkover
Brunstrom J / Monroe N
11:25 Marach O / Oswald P63  2. sett
Albot R / Hanescu V 33
unknownChallenge - Eckental, Germany, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
09:30 Gerasimov E / Karatsev A569  Lõpptulemus
Beck A / Petzschner P 7311
11:10 Brown D / Kas C36  Lõpptulemus
Kapas A / Koniusz B 67
unknownChallenge - Charlottesville, USA Liiga statistika Laienda/Sulge
11:00 Nielsen, Frederik163  3. sett
Kudla, Denis 635
12:30 Torebko, Peter
Broady, Liam
12:55 Elias, Gastao
Sandgren, Tennys
18:20 Nguyen, Daniel
Harrison, Ryan
unknownChallenge Women - Ningbo, China Liiga statistika Laienda/Sulge
02:00 Kudryavtseva, Alla24  Lõpptulemus
Zhu, Lin 66
02:00 Hsieh, Su-Wei44  Lõpptulemus
Zheng, Saisai 66
04:05 Linette, Magda66  Lõpptulemus
Xu, Yi-Fan 14
07:00 Duan, Ying-Ying567  Lõpptulemus
Kulichkova, Elizaveta 735
unknownChallenge Women - Ningbo, China, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
03:40 Han X / Zhang K-L7410  Lõpptulemus
Mayr-Achleitner P / Peer S 565
04:00 Fichman S / Zheng S66  Lõpptulemus
Lee Y-H / Majeric T 31
unknownAtp - Paris, France Liiga statistika Laienda/Sulge
05:30 Berdych, Tomas76  Lõpptulemus
Lopez, Feliciano 53
07:30 Anderson, Kevin677  Lõpptulemus
Wawrinka, Stanislas 756
09:30 Ferrer, David66  Lõpptulemus
Verdasco, Fernando 12
10:45 Dimitrov, Grigor33  Lõpptulemus
Murray, Andy 66
10:50 Raonic, Milos76  2. sett
Bautista-Agut, Roberto 56
12:15 Tsonga, Jo-Wilfried0  1. sett
Nishikori, Kei 1
14:30 Pouille, Lucas
Federer, Roger
15:30 Djokovic, Novak
Monfils, Gael
unknownAtp - Paris, France, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
11:30 Bryan B / Bryan M  Algus hilineb
Anderson K / Zimonjic N
12:55 Butorac E / Klaasen R
Rojer J-J / Tecau H
13:00 Matkowski M / Melzer J
Dodig I / Melo M
unknownWta - Tour Championships Sofia, Bulgaria, Serdika Group Liiga statistika Laienda/Sulge
11:45 Pennetta, Flavia60  2. sett
Muguruza Blanco, Garbine 01
13:00 Makarova, Ekaterina
Cornet, Alize
unknownWta - Tour Championships Sofia, Bulgaria, Sredets Group Liiga statistika Laienda/Sulge
14:15 Cibulkova, Dominika
Petkovic, Andrea
Laienda/Sulge

Baseball

usMlb Playoffs Liiga statistika Laienda/Sulge
20:00 Kansas City Royals San Francisco Giants 2-3  Lõpptulemus
Laienda/Sulge

Handball

unknownEuropean Championship, Qualification Group 3 Liiga statistika Laienda/Sulge
12:10 Sweden Latvia 12-5  1. poolaeg
unknownEuropean Championship Men, Qualification Group 1 Liiga statistika Laienda/Sulge
13:00 Croatia Netherlands -
unknownEuropean Championship, Qualification Group A Liiga statistika Laienda/Sulge
13:30 Greece Cyprus -
unknownEuropean Championship, Qualification Group 6 Liiga statistika Laienda/Sulge
14:30 France Czech Republic -
unknownEuropean Championship, Qualification Group 2 Liiga statistika Laienda/Sulge
15:15 Denmark Lithuania -
Laienda/Sulge

Volleyball

grA1, Women Liiga statistika Laienda/Sulge
13:00 AO Thiras Saak Anatolia -
Laienda/Sulge

Bandy

seElitserien Liiga statistika Laienda/Sulge
14:00 IK Sirius BK Broberg/soderhamn Bs -