Laienda/Sulge

Tennis

unknownAtp - Winston Salem, USA Liiga statistika Laienda/Sulge
18:00 Harrison, Ryan61  Taandunud
Rosol, Lukas 32
18:00 Andujar, Pablo66  Lõpptulemus
Sijsling, Igor 43
19:00 Isner, John76  Lõpptulemus
Klahn, Bradley 62
12:00 Janowicz, Jerzy1  1. sett
Roger-Vasselin, Edouard 2
13:00 Nieminen, Jarkko
Goffin, David
15:00 Garcia-Lopez, Guillermo
Young, Donald
15:00 Mahut, Nicolas
Seppi, Andreas
15:00 Lu, Yen-Hsun
Granollers, Marcel
16:20 Andujar, Pablo
Rosol, Lukas
17:00 Querrey, Sam
Anderson, Kevin
19:00 Isner, John
Kukushkin, Mikhail
unknownAtp - US Open, New York, Usa, Qualifying Liiga statistika Laienda/Sulge
18:00 Bemelmans, Ruben666  Lõpptulemus
Mitchell, Benjamin 271
18:20 Jaziri, Malek367  Lõpptulemus
Buchanan, Chase 625
18:20 Marti, Yann23  Lõpptulemus
Bedene, Aljaz 66
18:30 Chiudinelli, Marco67  Lõpptulemus
Bubka, Sergei 26
19:00 Krajinovic, Filip66  Lõpptulemus
Cox, Daniel 33
19:40 Ignatik, Uladzimir662  Lõpptulemus
Moriya, Hiroki 176
19:55 Basilashvili, Nikoloz467  Lõpptulemus
Gerasimov, Egor 645
11:00 Souza, Joao Olavo43  2. sett
Marchenko, Illya 64
11:00 Fritz, Taylor Harry632  3. sett
Mertl, Jan 162
11:00 Petzschner, Philipp64  2. sett
Podlipnik-Castillo, Hans 44
11:00 Wu, Di66  Lõpptulemus
Melzer, Gerald 22
11:00 Vanni, Luca42  2. sett
Altamirano, Collin 65
12:35 Sugita, Yuichi
Puetz, Tim
12:40 Fabbiano, Thomas
Kudryavtsev, Alexander
12:45 Berankis, Ricardas
Mcdonald, Mackenzie
12:45 Alund, Martin
Clezar, Guilherme
12:45 Bachinger, Matthias
Collarini, Andrea
13:05 Viola, Matteo
Herbert, Pierre Hugues
13:10 Sousa, Pedro
Menendez-Maceiras, Adrian
13:35 Coric, Borna
De Bakker, Thiemo
14:00 Gombos, Norbert
Krajicek, Austin
14:00 Zhang, Ze
Delic, Mate
14:05 Mcgee, James
Lama, Gonzalo
14:05 Velotti, Agustin
Chung, Hyeon
14:10 Carballes Baena, Roberto
Williams, Rhyne
14:15 Frank, Mitchell
Kozlov, Stefan
14:25 Grigelis, Laurynas
Bhambri, Yuki
15:10 Bozoljac, Ilija
Fucsovics, Marton
15:20 Beck, Andreas
Bourgue, Mathias
15:20 Fischer, Martin
Ram, Rajeev
15:30 Cipolla, Flavio
Singh, Sanam
15:45 Wang, Jimmy
Evans, Daniel
16:10 Travaglia, Stefano
Przysiezny, Michal
16:35 Pella, Guido
Millot, Vincent
16:35 Albot, Radu
Burquier, Gregoire
16:40 Coppejans, Kimmer
Bogomolov Jr, Alex
16:50 Ito, Tatsuma
Tiafoe, Francis
16:50 Ward, James
Setkic, Aldin
17:05 Smethurst, Daniel
Kravchuk, Konstantin
unknownAtp - Winston Salem, Usa, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
18:25 Murray J / Peers J66  Lõpptulemus
Garcia-Lopez G / Oswald P 44
19:20 Haase R / Mahut N44  Lõpptulemus
Cabal J S / Farah R 66
19:55 Gonzalez S / Marach O  Tühistatud
Huey T C / Inglot D
20:45 Marrero D / Paes L6  Taandunud
Groth S / Guccione C 7
17:00 Monroe N / Young D
Mergea F / Sousa J
20:20 Groth S / Guccione C
Andujar P / Granollers M
unknownWta - US Open, New York, Usa, Qualifying Liiga statistika Laienda/Sulge
18:15 Feuerstein, Claire34  Lõpptulemus
Jabeur, Ons 66
18:20 Sirotkina, Marta41  Lõpptulemus
Voracova, Renata 66
18:25 Golubic, Viktorija11  Lõpptulemus
Kudryavtseva, Alla 66
18:35 Boserup, Julia733  Lõpptulemus
Maria, Tatjana 666
18:50 Barbieri, Gioia606  Lõpptulemus
Kichenok, Nadiia 462
19:55 Krejcikova, Barbora616  Lõpptulemus
Hozumi, Eri 263
20:00 Rus, Arantxa31  Lõpptulemus
Cepede Royg, Veronica 66
11:00 Rogowska, Olivia66  Lõpptulemus
Barrois, Kristina 42
11:00 Siegemund, Laura600  3. sett
Garcia Vidagany, Beatriz 360
11:00 Mestach, An Sophie15  2. sett
Hlavackova, Andrea 64
11:00 Muhammad, Asia32  2. sett
Pervak, Ksenia 63
11:00 Hogenkamp, Richel66  2. sett
Linette, Magda 26
11:00 Rodionova, Anastasia632  3. sett
De Vroome, Indy 260
11:00 Amanmuradova, Akgul44  Lõpptulemus
Pfizenmaier, Dinah 66
12:20 Siniakova, Katerina1  1. sett
Eikeri, Ulrikke 2
12:45 Imanishi, Miharu
Allertova, Denisa
12:50 Kichenok, Lyudmyla
Duque Marino, Mariana
12:50 Martic, Petra
Krunic, Aleksandra
12:55 Tatishvili, Anna
Hibino, Nao
13:00 Konjuh, Ana
Radwanska, Urszula
13:55 Barty, Ashleigh
Lertcheewakarn, Noppawan
14:05 Kovinic, Danka
Whoriskey, Caitlin
14:05 Abanda, Francoise
Mitu, Cristina-Andreea
14:05 Eguchi, Misa
Lim, Alize
14:30 Hsieh, Su-Wei
Buyukakcay, Cagla
14:55 Rodina, Evgeniya
Wang, Qiang
15:20 Arrubarrena-Vecino, Lara
Ozaki, Risa
15:20 Kulichkova, Elizaveta
Foretz, Stephanie
15:20 Chan, Yung-Jan
Dominguez Lino, Lourdes
15:25 Kolar, Nastja
Vankova, Katerina
15:25 Gavrilova, Daria
Majeric, Tadeja
15:35 Karatantcheva, Sesil
Oudin, Melanie
15:45 Krajicek, Michaella
Dolonc, Vesna
16:30 Minella, Mandy
Kozlova, Kateryna
16:35 Kumkhum, Luksika
Kuwata, Hiroko
16:35 Vinogradova, Polina
Zanevska, Maryna
16:40 Vogt, Stephanie
Vasylyeva, Anastasiya
16:40 El Tabakh, Heidi
Crawford, Samantha
17:00 Witthoeft, Carina
Brady, Jennifer
unknownWta - New Haven, USA Liiga statistika Laienda/Sulge
19:00 Halep, Simona263  Lõpptulemus
Rybarikova, Magdalena 646
21:15 Makarova, Ekaterina21  Lõpptulemus
Kvitova, Petra 66
13:00 Wozniacki, Caroline
Giorgi, Camila
14:20 Peng, Shuai
Muguruza Blanco, Garbine
15:40 Petkovic, Andrea
Flipkens, Kirsten
19:00 Stosur, Samantha
Bouchard, Eugenie
unknownWta - New Haven, Usa, Doubles Liiga statistika Laienda/Sulge
14:00 Riske A / Vandeweghe C
Jurak D / Moulton-Levy M
15:20 Dellacqua C / Voegele S
Klepac A / Soler-Espinosa S
Laienda/Sulge

Football

brBrasilero Serie B Liiga statistika Laienda/Sulge
18:30 Parana Clube PR Icasa CE 1-0  Lõpptulemus
18:30 Nautico PE Oeste SP 3-2  Lõpptulemus
18:30 Sampaio Correa Ma Santa Cruz PE 0-0  Lõpptulemus
18:30 Ceara CE ABC RN 1-2  Lõpptulemus
18:30 Joinville SC Boa Esporte Clube 2-1  Lõpptulemus
18:30 America RN Ponte Preta SP 0-2  Lõpptulemus
20:50 Bragantino SP Atletico Goianiense 2-1  Lõpptulemus
20:50 Portuguesa SP Avai SC 1-3  Lõpptulemus
20:50 Vila Nova GO Vasco Da Gama RJ 2-1  Lõpptulemus
20:50 America Mineiro MG Luverdense Mt 2-0  Lõpptulemus
brBrasilero Serie A Liiga statistika Laienda/Sulge
18:30 Sport Recife PE Palmeiras SP -
18:30 Santos FC SP Atletico Paranaense -
18:30 Figueirense FC Botafogo RJ -
20:00 Coritiba PR Vitoria Ba -
20:00 Ec Bahia Ba Criciuma SC -
21:00 Flamengo RJ Atletico Mineiro MG -
21:00 Internacional Rs Sao Paulo SP -
21:00 Chapecoense SC Fluminense RJ -
unknownCopa Sudamericana Liiga statistika Laienda/Sulge
19:15 Aguilas Doradas Club Sport Emelec 1-1  Lõpptulemus
19:15 CD Universidad Catolica Dvo Anzoategui 1-1  Lõpptulemus
21:30 Huachipato San Jose Oruro 3-1  Lõpptulemus
17:00 CA Nacional Potosi Club Libertad Asuncion -
17:00 Utc De Cajamarca Deportivo Cali -
19:15 General Diaz Cobresal -
19:15 CA Penarol Club Jorge Wilstermann -
21:30 Dep. La Guaira Atletico Nacional Medellin -
unknownConcacaf Champions League, Group 5 Liiga statistika Laienda/Sulge
20:00 Alpha United Portland Timbers 1-4  Lõpptulemus
unknownConcacaf Champions League, Group 8 Liiga statistika Laienda/Sulge
20:00 America De Mexico Bayamon FC 6-1  Lõpptulemus
unknownConcacaf Champions League, Group 2 Liiga statistika Laienda/Sulge
22:00 Real Esteli Sporting Kansas City 1-1  Lõpptulemus
unknownConcacaf Champions League, Group 6 Liiga statistika Laienda/Sulge
22:00 Chorrillo FC Cruz Azul 1-0  Lõpptulemus
unknownAFC Champions League, Knockout Stage Liiga statistika Laienda/Sulge
05:30 Western Sydney Guangzhou Evergrande 1-0  Lõpptulemus
06:30 Pohang Steelers FC FC Seoul 0-0  Lõpptulemus
unknownUefa Europa League, Qualification Liiga statistika Laienda/Sulge
12:00 Dnipro Dnipropetrovsk HNK Hajduk Split 0-0  1. poolaeg
35'
17:00 Stjarnan Gardabae Inter Milan -
unknownClub Friendly Games Liiga statistika Laienda/Sulge
12:00 Brescia Calcio FC Shakhtar Donetsk 0-1  1. poolaeg
35'
13:15 AC Bellinzona FC Lugano -
unknownUefa Champions League, Qualification Liiga statistika Laienda/Sulge
14:45 NK Maribor Celtic FC -
14:45 Aalborg BK Apoel Nicosia FC -
14:45 Slovan Bratislava FC Bate Borisov -
14:45 Standard Liege Zenit ST Petersburg -
14:45 Lille Osc FC Porto -
unknownConcacaf Champions League, Group 4 Liiga statistika Laienda/Sulge
20:00 Washington Dc Utd Waterhouse FC -
unknownConcacaf Champions League, Group 3 Liiga statistika Laienda/Sulge
22:00 CD Fas Montreal Impact -
idIndonesia Super League, West Liiga statistika Laienda/Sulge
04:30 Pelita Bandung Raya Persik Kediri 3-2  Lõpptulemus
08:00 Gresik United Sriwijaya FC 3-0  Lõpptulemus
jpEmperor Cup Liiga statistika Laienda/Sulge
06:00 FC Tokyo Matsumoto Yamaga FC 2-0  Lõpptulemus
06:00 Cerezo Osaka Kataller Toyama 1-0  Lõpptulemus
06:00 Sony Sendai Montedio Yamagata 0-1  Lõpptulemus
06:00 Niigata Albirex V-Varen Nagasaki 1-2  Pärast LA
06:00 Nagoya Grampus Kyoto Sanga FC 4-0  Lõpptulemus
06:00 Shimizu S-Pulse Consadole Sapporo 2-1  Lõpptulemus
sgS-League Liiga statistika Laienda/Sulge
07:30 Warriors FC Young Lions 4-1  Lõpptulemus
siSlovenia Cup Liiga statistika Laienda/Sulge
10:00 NK Tromejnik NK Olimpija Ljubljana 0-1  1. poolaeg
45'
10:00 NK Roltek Dob NK Celje 1-6  Lõpptulemus
10:00 NK Odranci NK Kranj 0-4  Lõpptulemus
10:00 NK Nafta NK Sencur 0-1  Pärast LA
10:00 NK Drava Ptuj NK Verzej 2-3  Pärast LA
10:00 NK Smarje NK Krka 2-4  Lõpptulemus
10:00 FC Lenart NK Triglav 0-5  Lõpptulemus
10:00 NK Smartno NK Domzale 0-5  Lõpptulemus
10:00 NK Jadran NK Zavrc 0-2  Lõpptulemus
ptLeague Cup, Phase 1, Gr. C Liiga statistika Laienda/Sulge
11:00 CD Santa Clara CD Tondela 2-0  2. poolaeg
75'
11:00 SC Olhanense Clube Oriental De Lisboa 1-2  2. poolaeg
78'
ptLeague Cup, Phase 1, Gr. D Liiga statistika Laienda/Sulge
12:00 CD Das Aves CD Trofense 0-0  1. poolaeg
34'
12:00 Atletico Cp SC Beira Mar 0-0  1. poolaeg
34'
mkMacedonia Cup Liiga statistika Laienda/Sulge
11:00 FK Fortuna Horizont Turnovo 0-4  2. poolaeg
75'
11:00 Rabotnik Djumajlija FK Sileks Kratovo -
11:00 FK Vlaznimi Struga Vardar Skopje 1-4  2. poolaeg
66'
11:00 Belasica Napredok 1-1  2. poolaeg
74'
11:00 FK Novaci 2005 FK Gostivar 0-4  2. poolaeg
75'
11:00 Kf Goblen FK Teteks Tetovo 0-2  2. poolaeg
65'
czCup Liiga statistika Laienda/Sulge
11:00 FK Tachov Mas Taborsko 1-2  2. poolaeg
77'
tnLigue 1 Liiga statistika Laienda/Sulge
11:30 Egs Gafsa Es Metlaoui 2-1  1. poolaeg
45'
11:30 US Monastir Avenir Sportif Gabesien 0-0  Poolaeg
11:30 Avenir S Marsa Club A Bizertin 0-0  Poolaeg
11:30 Africain Stade Tunisien 1-0  Poolaeg
11:30 CS Sfaxien AS Djerba 1-0  Poolaeg
zaPremier League Liiga statistika Laienda/Sulge
12:00 Free State Stars FC Supersport United FC 0-2  1. poolaeg
33'
13:30 Orlando Pirates FC Amazulu FC -
13:30 Moroka Swallows FC Mamelodi Sundowns -
13:30 Bidvest Wits FC Maritzburg United FC -
13:30 Mpumalanga Black Aces FC Platinium Stars FC -
13:30 Chippa United Pretoria University FC -
unknownInt. Friendly Games Liiga statistika Laienda/Sulge
12:00 Azerbaijan Uzbekistan 0-0  1. poolaeg
32'
unknownInt. Friendly Games, Women Liiga statistika Laienda/Sulge
13:00 Portugal Scotland -
13:00 Netherlands Brazil -
dkDbu Pokalen Liiga statistika Laienda/Sulge
12:00 Viborg FF Agf Aarhus 0-1  1. poolaeg
31'
dk2Nd Division East Liiga statistika Laienda/Sulge
13:00 B 93 Copenhagen Hik Hellerup -
beTweede Klasse Liiga statistika Laienda/Sulge
13:00 Kv Woluwe-Zaventem Vc Eendracht Aalst 2002 -
isUrvalsdeild Liiga statistika Laienda/Sulge
14:00 Fh Hafnarfjordur Keflavik IF -
14:00 Kr Reykjavik Fjolnir Reykjavik -
walesLeague Cup Liiga statistika Laienda/Sulge
14:30 Aberdare Town Port Talbot Town -
14:30 Guilsfield Athletic Caernarfon Town -
scotlandChallenge Cup Liiga statistika Laienda/Sulge
14:45 Livingston FC Heart Of Midlothian -
englandChampionship Liiga statistika Laienda/Sulge
15:00 Fulham FC Wolverhampton Wanderers -
pyPrimera Division, Clausura Liiga statistika Laienda/Sulge
15:00 General Diaz Deportivo Capiata -
15:00 Club Libertad Asuncion Rubio Nu -
15:00 Cerro Porteno Club Guarani -
15:00 Sol De America Olimpia Asuncion -
15:00 Club Sportivo Luqueno 12 De Octubre De Itaugua -
unknownU20 Women's World Cup Liiga statistika Laienda/Sulge
16:00 North Korea Nigeria -
19:00 Germany France -
arCopa Argentina Liiga statistika Laienda/Sulge
19:30 River Plate Colon De Santa Fe -
usMajor League Soccer Liiga statistika Laienda/Sulge
21:00 Colorado Rapids La Galaxy -
22:00 Seattle Sounders San Jose Earthquakes -
crPrimera Division, Campeonato Invierno Liiga statistika Laienda/Sulge
22:00 Deportivo Saprissa Santos De Guapiles -
Laienda/Sulge

Baseball

usMlb Liiga statistika Laienda/Sulge
19:05 Washington Nationals Arizona Diamondbacks 8-1  Lõpptulemus
19:05 Pittsburgh Pirates Atlanta Braves 3-11  Lõpptulemus
19:05 New York Yankees Houston Astros 4-7  Lõpptulemus
19:05 Philadelphia Phillies Seattle Mariners 2-5  Lõpptulemus
19:10 Miami Marlins Texas Rangers 4-3  Pärast LA
19:10 Boston Red Sox Los Angeles Angels Of Anaheim 3-4  Lõpptulemus
19:10 Tampa Bay Rays Detroit Tigers 6-8  Pärast LA
20:05 Chicago Cubs San Francisco Giants 2-0  Lõpptulemus
20:10 Minnesota Twins Cleveland Indians 5-7  Lõpptulemus
20:10 Milwaukee Brewers Toronto Blue Jays 6-1  Lõpptulemus
20:10 Chicago White Sox Baltimore Orioles 1-5  Lõpptulemus
20:15 St. Louis Cardinals Cincinnati Reds 5-4  Lõpptulemus
20:40 Colorado Rockies Kansas City Royals 4-7  Lõpptulemus
22:05 Oakland Athletics New York Mets 6-2  Lõpptulemus
22:10 Los Angeles Dodgers San Diego Padres 8-6  Lõpptulemus
12:40 Miami Marlins Texas Rangers -
13:05 Philadelphia Phillies Seattle Mariners -
14:10 Milwaukee Brewers Toronto Blue Jays -
15:35 Oakland Athletics New York Mets -
19:05 Pittsburgh Pirates Atlanta Braves -
19:05 New York Yankees Houston Astros -
19:05 Washington Nationals Arizona Diamondbacks -
19:10 Boston Red Sox Los Angeles Angels Of Anaheim -
19:10 Tampa Bay Rays Detroit Tigers -
19:15 St. Louis Cardinals Cincinnati Reds -
20:05 Chicago Cubs San Francisco Giants -
20:10 Chicago White Sox Baltimore Orioles -
20:10 Minnesota Twins Cleveland Indians -
20:40 Colorado Rockies Kansas City Royals -
Laienda/Sulge

Volleyball

unknownWorld Grand Prix, Women, Final Round Liiga statistika Laienda/Sulge
23:20 China Belgium 3-1  Lõpptulemus
02:00 Turkey Brazil 3-2  Lõpptulemus
06:15 Japan Russia 3-1  Lõpptulemus
Laienda/Sulge

Ice Hockey

unknownClub Friendlies Liiga statistika Laienda/Sulge
05:00 HC Kazzinc-Torpedo Uk Ariada-Akpars 3-1  Lõpptulemus
09:00 Molot-Prikamye Perm Zauralye Kurgan 5-0  Lõpptulemus
11:30 HC Chomutov Lausitzer Fuchse 3-2  2. periood
11:30 K-Vantaa Kookoo Kouvola 0-4  2. periood
11:30 Blues Espoo Sibir Novosibirsk 2-2  2. periood
12:00 HC Rytiri Kladno High1 2-1  Paus
14:00 Csg Strasbourg Scorpions De Mulhouse -
Laienda/Sulge

Basketball

unknownInternational Friendly Games Liiga statistika Laienda/Sulge
14:15 Greece Turkey -
15:30 Spain Croatia -
19:00 USA Dominican Republic -