Εμφάνιση/Απόκρυψη

Tennis

unknownAtp - Acapulco, Mexico, Qualifying Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
18:40 Andreev, Igor66
Bagnis, Facundo 77
19:00 Riba, Pere77
Capdeville, Paul 55
unknownAtp - Dubai, Uae Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
05:00 Golubev, Andrey66
Djokovic, Marko 32
07:00 Fish, Mardy66
Beck, Andreas 11
09:15 Mannarino, Adrian22
Rosol, Lukas 66
10:00 Djokovic, Novak66
Stebe, Cedrik-Marcel 42
11:55 Lacko, Lukas267
Bubka, Sergei 626
unknownAtp - Dubai, Uae, Doubles Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
06:10 Kohlmann M / Stakhovsky S76
Cerretani J / Ljubicic I 54
07:50 Baghdatis M / Youzhny M25
Fyrstenberg M / Matkowski M 67
unknownAtp - Delray Beach, USA Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
11:00 Kudla, Denis43
Sela, Dudi 66
13:10 Ebden, Matthew23
Istomin, Denis 66
14:30 Sweeting, Ryan66
Young, Donald 11
unknownAtp - Delray Beach, Usa, Qualifying Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
11:00 Farah, Robert51
Matosevic, Marinko 76
11:00 Krajicek, Austin376
Monroe, Nicholas 663
11:00 Smyczek, Tim76
Sock, Jack 62
13:45 Zverev, Mischa665
Yani, Michael 737
unknownAtp - Acapulco, Mexico Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
16:00 Mayer, Leonardo63
Andujar, Pablo 76
Εμφάνιση/Απόκρυψη

Football

coLiga Postobon I Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
18:45 Independiente Santa Fe Deportes Quindio 1-1
arPrimera B Nacional Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
19:15 SP Desamparados San Juan River Plate 1-4
17:10 Atletico Tucuman Instituto AC Cordoba 0-4
idSuper League Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
01:30 Persipura Jayapura Persib Bandung 4-0
az1St Division Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
05:00 Shusha-09 FK Mughan Salyan 1-1
trA2 League, Group 4 Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
06:30 Kayserispor Konyaspor 2-0 1ο ημίχρονο
06:30 Mersin Idman Yurdu Gaziantepspor SK 1-1
06:30 Mke Ankaragucu Adanaspor 1-1
bgA Pfg Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
07:30 Svetkavitsa 1922 Targoviste Ofc Botev Vratsa - Αναβλήθηκε
tnLigue 1 Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
08:00 Club S Hammam-Lif Es Beni Khalled 1-0
grFootball League, Group 1 Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
08:00 Anagennisi Epanomis Kallithea FC Athén 0-5
fiLiigacup, Group A Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
09:00 FC Haka Valkeakoski IFK Mariehamn 2-2
ilNational League Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
10:00 Maccabi Beer Sheva Hapoel Kfar Saba 1-0
10:00 Hapoel Nazrat Elit Beitar Tel Aviv Ramla 1-3
10:00 Maccabi Achi Nazareth Hapoel Herzelia 3-1
ilPremier League Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
13:00 Bnei Sakhnin FC Hapoel Haifa 0-1
cz1. Liga Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
12:00 SK Slavia Prague FK Teplice 0-0
saSaudi Professional League Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
12:20 AL Fateh SC AL Ettifaq 2-1
plEkstraklasa Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
12:30 Pge Gks Belchatow Ks Gornik Zabrze 1-1
nlBeloften Eredivisie Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
12:30 Vitesse/agovv SC Heerenveen -
12:30 Jong Psv Eindhoven Feyenoord/excelsior -
12:30 Az Alkmaar Heracles Almelo -
nlEerste Divisie Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
13:00 FC Den Bosch FC Oss 1-0
14:00 FC Dordrecht Fortuna Sittard 2-2
14:00 Mvv Maastricht FC Emmen 6-0
14:00 FC Eindhoven Sparta Rotterdam 0-2
14:00 SC Telstar Apeldoorn 1-3
14:00 Bv Veendam FC Volendam 1-0
englandPremier Reserve League Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
14:00 Swansea City Aston Villa 0-2
englandConference South Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
14:45 Dartford FC Basingstoke Town 4-1
14:45 Staines Town Welling Utd 4-2
14:45 Tonbridge Angels Boreham Wood 1-1
chChallenge League Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
14:10 Sr Delemont FC Winterthur 0-1
de2Nd Bundesliga Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
14:15 Fortuna Dusseldorf Alemannia Aachen 0-0
frLigue 2 Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
14:30 Stade Reims Sedan-Ardennes 1-2
englandLeague Two Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
14:45 Shrewsbury Town Crawley Town 2-1
itLega Pro Prima Divisione, Girone B Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
14:45 US Cremonese Trapani Calcio 2-4
ptPrimeira Liga Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
15:15 Sporting Braga Vitoria Guimaraes 4-0
Εμφάνιση/Απόκρυψη

Basketball

usNba All Star Game Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
19:00 East All-Stars West All-Stars 149-152
eeKml Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
11:30 Ttu Korvpalliklubi Korvpalliklubi Parnu 102-70
atAbl Main Round 2 Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
13:00 Bc Zepter Vienna Bsc Raiffeisen Panthers Furstenfeld 77-92
unknownLiga Aba Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
14:00 Maccabi Tel-Aviv Kk Vrsac 85-64
Εμφάνιση/Απόκρυψη

Volleyball

fiMestaruusliiga Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
11:30 Hurrikaani-Loimaa Team Lakkapaa -
czExtraliga Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
12:00 Vk Ceske Budejovice Dukla Liberec -
Εμφάνιση/Απόκρυψη

Bandy

noEliteserien, Playoffs Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
13:00 Sarpsborg Solberg 10-5
14:00 Hovik IF Stabaek IF 4-7
Εμφάνιση/Απόκρυψη

Floorball

seSvenska Superligan Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
13:15 IBK Dalen Pixbo Wallenstam 8-4
Εμφάνιση/Απόκρυψη

Futsal

cz1. Liga Στατιστικά διοργάνωσης Εμφάνιση/Απόκρυψη
14:30 SK Slavia Praha Bohemians 1905 5-3