Argentina - LNB
  • 0:00
    Boca Juniors
    Obras Sanitarias
      Boca JuniorsObras Sanitarias
    • 0:30
      Deportivo Libertad
      Penarol Mar Del Plata
        Deportivo LibertadPenarol Mar Del Plata
      • 0:30
        Gimnasia Indalo
        Ciclista Olimpico de La Banda
          Gimnasia IndaloCiclista Olimpico de La Banda
        Brazil - NBB
        • 22:30
          Basquete Cearense
          Mogi Das Cruzes
            Basquete CearenseMogi Das Cruzes
          • 22:30
            Pinheiros SP
            Uniceub Brb Brasilia
              Pinheiros SPUniceub Brb Brasilia
            • 23:00
              Universo/Vitoria
              Campo Mourao
                Universo/VitoriaCampo Mourao
              • 0:00
                Rio Claro Basquete
                Minas MG
                  Rio Claro BasqueteMinas MG
                Finland - Korisliiga
                • 17:30
                  BC Nokia
                  Salon Vilpas Vikings
                    BC NokiaSalon Vilpas Vikings
                  • 17:30
                    Helsinki Seagulls IF
                    KTP Basket Kotka
                      Helsinki Seagulls IFKTP Basket Kotka
                    • 17:30
                      Lapuan Korikobrat
                      Pyrinto Tampere
                        Lapuan KorikobratPyrinto Tampere
                      • 17:30
                        Uu-Korihait Uusikaupunki
                        Kauhajoen Karhu
                          Uu-Korihait UusikaupunkiKauhajoen Karhu
                        Iceland - Urvalsdeild, Women
                        • 19:15
                          Haukar
                          Valur Reykjavik
                            HaukarValur Reykjavik
                          • 19:15
                            Snaefell
                            Umf Njardvik
                              SnaefellUmf Njardvik
                            • 19:15
                              Stjarnan Fc
                              Skallagrimur
                                Stjarnan FcSkallagrimur
                              • 19:15
                                Umf Grindavik
                                Keflavik
                                  Umf GrindavikKeflavik
                                Int. - Baltic Basketball League, Playoffs
                                • 16:00
                                  BC Nevezis
                                  BK Jekabpils
                                    BC NevezisBK Jekabpils
                                  • 16:00
                                    Pieno Zvaigzdes
                                    BK Ogre IF
                                      Pieno ZvaigzdesBK Ogre IF
                                    • 16:30
                                      BC Kalev/Cramo
                                      TTU Korvpalliklubi
                                        BC Kalev/CramoTTU Korvpalliklubi
                                      • 17:30
                                        Barons Kvartals
                                        Jurmala/Fenikss
                                          Barons KvartalsJurmala/Fenikss
                                        Int. - Champions League, Playoffs
                                        • 17:30
                                          KK Partizan Beograd Nis
                                          PAOK Thessaloniki
                                            KK Partizan Beograd NisPAOK Thessaloniki
                                          • 19:00
                                            MHP Riesen Ludwigsburg
                                            Maccabi Rischon Lezion
                                              MHP Riesen LudwigsburgMaccabi Rischon Lezion
                                            • 19:30
                                              Strasbourg IG
                                              Aris Thessaloniki
                                                Strasbourg IGAris Thessaloniki
                                              • 19:30
                                                UR Venezia
                                                BK Ventspils
                                                  UR VeneziaBK Ventspils
                                                Int. - Euroleague Women, Group A
                                                • 14:30
                                                  Fenerbahce SK
                                                  Mersin Belediye
                                                    Fenerbahce SKMersin Belediye
                                                  • 18:00
                                                    Uni Gyor
                                                    Dynamo Kursk
                                                      Uni GyorDynamo Kursk
                                                    • 19:00
                                                      Familia Schio
                                                      USK Praha
                                                        Familia SchioUSK Praha
                                                      • 19:00
                                                        Wisla Krakow
                                                        Basket Lattes Montpellier
                                                          Wisla KrakowBasket Lattes Montpellier
                                                        Int. - Euroleague Women, Group B
                                                        • 14:00
                                                          UMMC Jekaterinburg
                                                          CCC Polkowice
                                                            UMMC JekaterinburgCCC Polkowice
                                                          • 14:30
                                                            Hatay BSB
                                                            Bourges Basket
                                                              Hatay BSBBourges Basket
                                                            • 14:30
                                                              Nadezhda Orenburg
                                                              Avenida
                                                                Nadezhda OrenburgAvenida
                                                              • 20:00
                                                                ESB Villeneuve
                                                                Uniqa Euroleasing Sopron
                                                                  ESB VilleneuveUniqa Euroleasing Sopron
                                                                Int. - Europe Cup, Playoffs
                                                                • 16:00
                                                                  Demir Insaat Buyukcekmece
                                                                  Enisey Krasnoyarsk
                                                                    Demir Insaat BuyukcekmeceEnisey Krasnoyarsk
                                                                  • 16:00
                                                                    Royal Hali Gaziantep
                                                                    Ironi Naharia
                                                                      Royal Hali GaziantepIroni Naharia
                                                                    • 16:30
                                                                      Joensuun Kataja
                                                                      Telekom Baskets Bonn
                                                                        Joensuun KatajaTelekom Baskets Bonn
                                                                      • 17:30
                                                                        KK Cibona Zagreb
                                                                        Stelmet Zielona Gora
                                                                          KK Cibona ZagrebStelmet Zielona Gora
                                                                        • 17:30
                                                                          Usak Sportif
                                                                          CSM Oradea
                                                                            Usak SportifCSM Oradea
                                                                          • 19:00
                                                                            Elan Chalon
                                                                            Egis Kormend
                                                                              Elan ChalonEgis Kormend
                                                                            • 19:00
                                                                              PAU Lacq Orthez
                                                                              Telenet BC Oostende
                                                                                PAU Lacq OrthezTelenet BC Oostende
                                                                              • 19:30
                                                                                Nanterre 92
                                                                                Spirou Basket
                                                                                  Nanterre 92Spirou Basket
                                                                                Int. - Liga ABA
                                                                                • 16:00
                                                                                  KK Mornar Bar
                                                                                  BC Mega Leks
                                                                                    KK Mornar BarBC Mega Leks
                                                                                  • 18:00
                                                                                    Union Olimpija
                                                                                    KK Buducnost Podgorica
                                                                                      Union OlimpijaKK Buducnost Podgorica
                                                                                    • 20:00
                                                                                      KK Igokea Aleksandrovac
                                                                                      Krka Novo Mesto
                                                                                        KK Igokea AleksandrovacKrka Novo Mesto
                                                                                      Japan - B.League
                                                                                      • 9:30
                                                                                        Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya
                                                                                        Ryukyu Golden Kings Okinawa
                                                                                          Mitsubishi Diamond Dolphins NagoyaRyukyu Golden Kings Okinawa
                                                                                        • 10:00
                                                                                          Chiba Jets
                                                                                          Akita Northern Happinets
                                                                                            Chiba JetsAkita Northern Happinets
                                                                                          • 10:00
                                                                                            Hitachi Sunrockers Tokyo
                                                                                            Niigata Albirex BB
                                                                                              Hitachi Sunrockers TokyoNiigata Albirex BB
                                                                                            • 10:00
                                                                                              Kyoto Hannarizu
                                                                                              Aisin Seahorses Mikawa
                                                                                                Kyoto HannarizuAisin Seahorses Mikawa
                                                                                              • 10:00
                                                                                                Levanga Hokkaido
                                                                                                Sendai 89Ers
                                                                                                  Levanga HokkaidoSendai 89Ers
                                                                                                • 10:00
                                                                                                  Osaka Evessa
                                                                                                  Shiga Lake Stars
                                                                                                    Osaka EvessaShiga Lake Stars
                                                                                                  • 10:00
                                                                                                    Toyama Grouses
                                                                                                    Brave Thunders Kanagawa
                                                                                                      Toyama GrousesBrave Thunders Kanagawa
                                                                                                    • 10:00
                                                                                                      Yokohama B-Corsairs
                                                                                                      Hamamatsu Higashimikawa Phoenix
                                                                                                        Yokohama B-CorsairsHamamatsu Higashimikawa Phoenix
                                                                                                      • 10:15
                                                                                                        Toyota Alvark Tokyo
                                                                                                        Tochigi Brex
                                                                                                          Toyota Alvark TokyoTochigi Brex
                                                                                                        Poland - PLK
                                                                                                        • 17:00
                                                                                                          Miasto Szkla Krosno
                                                                                                          Polfarmex Kutno
                                                                                                            Miasto Szkla KrosnoPolfarmex Kutno
                                                                                                          • 17:30
                                                                                                            PGE Turow Zgorzelec
                                                                                                            Trefl Sopot
                                                                                                              PGE Turow ZgorzelecTrefl Sopot
                                                                                                            Slovakia - Extraliga
                                                                                                            • 17:00
                                                                                                              BK 04 AC LB Snv
                                                                                                              Lucenec
                                                                                                                BK 04 AC LB SnvLucenec
                                                                                                              • 17:00
                                                                                                                BK Iskra Svit
                                                                                                                BK Levice Patrioti
                                                                                                                  BK Iskra SvitBK Levice Patrioti
                                                                                                                • 17:00
                                                                                                                  MBK Handlova
                                                                                                                  BC Prievidza
                                                                                                                    MBK HandlovaBC Prievidza
                                                                                                                  • 17:00
                                                                                                                    Slavia Tu Kosice
                                                                                                                    BK Inter Bratislava
                                                                                                                      Slavia Tu KosiceBK Inter Bratislava
                                                                                                                    • 18:00
                                                                                                                      Karlovka Bratislava
                                                                                                                      MBK SPU Nitra
                                                                                                                        Karlovka BratislavaMBK SPU Nitra
                                                                                                                      South Korea - KBL
                                                                                                                      • 10:00
                                                                                                                        Dongbu Promy
                                                                                                                        Mobis Phoebus
                                                                                                                          Dongbu PromyMobis Phoebus
                                                                                                                        • 10:00
                                                                                                                          ET Land Elephants
                                                                                                                          LG Sakers
                                                                                                                            ET Land ElephantsLG Sakers
                                                                                                                          South Korea - WKBL
                                                                                                                          • 10:00
                                                                                                                            Yongin Life Blue Minx
                                                                                                                            Cheongju KB Stars
                                                                                                                              Yongin Life Blue MinxCheongju KB Stars